Obrzydzenie do faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-23, 17:15   #1
Stracona94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 11
Unhappy

Obrzydzenie do faceta


Witam wszystkie Wizażanki, otóż mam pewien beznadziejny problem i standardowo proszę Was o pomoc.

Na wstępie zaznaczę, że szukałam podobnego wątku ale nie znalazłam, być może dlatego, że nikt nie ma takich chorych problemów...

Ostatnio rozstałam się z facetem który był moim pierwszym facetem także w łóżku. Wiem że to chore ale jak pomyślę sobie że znajdę faceta który już miał dziewczynę i ją całował i uprawiał z nią seks to mnie to mega obrzydza. Wiem, że w wieku 20+ jest to niemal niemożliwe takiego znaleźć. Za każdym razem jak poznaje jakiegoś super kolesia to po pewnym czasie zaczynam się nad tym zastanawiać i mnie to od niego odrzuca całkowicie jak tylko sobie to wyobrażę :/. Jak mam się pozbyć tego chorego myślenia?
Stracona94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 17:25   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Obrzydzenie do faceta

Wzmocnic swoja samoocene i przestac byc zaborcza osoba.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 17:34   #3
Stracona94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 11
Dot.: Obrzydzenie do faceta

Czyli problem leży w tym, że mam niską samoocenę? Już od dłuższego czasu zastanawiam się, czy nie pójść z tym do psychologa ale jakoś jestem mało wierna w taką psychoterapię
Stracona94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 22:20   #4
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Obrzydzenie do faceta

Może powiem tak. Nie mam niskiej samooceny, z moja psychiką wszystko ok. Ale nigdy nie chciałam "uzywanego" faceta. Cenie sobie bardzo to, że bylam pierwsza dla mojego męża.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 23:34   #5
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Obrzydzenie do faceta

ludzie to nie są produkty jednorazowego użytku, żeby się psuć czy być zużytym popracuj nad zaborczością i samooceną, bo to stąd się bierze.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 07:12   #6
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Obrzydzenie do faceta

Cytat:
Napisane przez Stracona94 Pokaż wiadomość
Czyli problem leży w tym, że mam niską samoocenę? Już od dłuższego czasu zastanawiam się, czy nie pójść z tym do psychologa ale jakoś jestem mało wierna w taką psychoterapię
Wedlug mnie tak. Ktos juz madrze napisal - ludzie to nie produkty z data waznosci ani nie urzadzenia, ktore sie zuzywa. Coz, chcialabys, zeby ktos Cie odrzucil, bo jestes juz uzywana i przez to malo wartosciowa?

Oczekujesz Bog wie czego, a z tego co wiem, to sama jestes po pierwszym razie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 19:54   #7
Stracona94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 11
Dot.: Obrzydzenie do faceta

Ja rozumiem dziewczyny że to nie jest normalne. Naprawdę. Nie wiem tylko jak to zmienić. Może faktycznie najlepszym wyjściem będzie pójście z tym do psychologa/seksuologa. W sumie nic innego mi nie pozostało :/

Edytowane przez Stracona94
Czas edycji: 2016-10-24 o 19:55
Stracona94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 19:57   #8
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Obrzydzenie do faceta

Na pewno wizyta u psychologa/seksuologa nie zaszkodzi. Jakby nie patrzeć, ty też jesteś już "używana"
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 19:09   #9
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Obrzydzenie do faceta

Hm, jak się tak zastanowić, to ja też nie lubię myśleć, że mój tż miał ileś tam partnerek. Dziwnie się czuję myśląc, że inne go dotykały. Ale z drugiej strony ja sama dziewicą nie jestem, więc pomaga całkowite wyparcie z głowy tych myśli i nie zastanawianie się, już szczególnie w czasie seksu, bo i po co to komu.
Jak nie umiesz sama, to spróbuj z psychologiem.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 20:37   #10
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Obrzydzenie do faceta

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Może powiem tak. Nie mam niskiej samooceny, z moja psychiką wszystko ok. Ale nigdy nie chciałam "uzywanego" faceta. Cenie sobie bardzo to, że bylam pierwsza dla mojego męża.
Mam tak samo
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 22:27   #11
Damian666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 154
Dot.: Obrzydzenie do faceta

Ja też mam tak samo, ale musisz uważać bo to wrażliwy temat na forum gdzie wizażanki traktują seks jako sport.

Tak jak i was mnie też by brzydziło to że kilku facetów nie wiadomo co robili z moją dziewczyną czy przyszłą żoną. Jeszcze bym zrozumiał że to był jakiś fajny facet, wykształcony i w ogóle, a nie jakiś meliniasz z klubu.

Z roku na rok coraz gorzej, bo latka lecą, a szansę na poznanie dziwicy zbliżają się do zera

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

I powodem nie jest niska i obawa że będę porównywany albo zazdrosny że miała więcej partnerów.
Damian666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-03, 23:15   #12
201701121406
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 755
Dot.: Obrzydzenie do faceta

Cytat:
Napisane przez Stracona94 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki, otóż mam pewien beznadziejny problem i standardowo proszę Was o pomoc.





Na wstępie zaznaczę, że szukałam podobnego wątku ale nie znalazłam, być może dlatego, że nikt nie ma takich chorych problemów...





Ostatnio rozstałam się z facetem który był moim pierwszym facetem także w łóżku. Wiem że to chore ale jak pomyślę sobie że znajdę faceta który już miał dziewczynę i ją całował i uprawiał z nią seks to mnie to mega obrzydza. Wiem, że w wieku 20+ jest to niemal niemożliwe takiego znaleźć. Za każdym razem jak poznaje jakiegoś super kolesia to po pewnym czasie zaczynam się nad tym zastanawiać i mnie to od niego odrzuca całkowicie jak tylko sobie to wyobrażę :/. Jak mam się pozbyć tego chorego myślenia?


Przed pierwszym związkiem koniecznie chciałam partnera dla którego byłabym pierwszą. A teraz? Jest mi to kompletnie obojętne. Jak pomyślę o jakimś dotykaniu (o którym pisały wizażanki) to w zasadzie nic nie czuję. To przeszłość, jest dla mnie bez znaczenia.
201701121406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 07:02   #13
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Obrzydzenie do faceta

Cytat:
Napisane przez Damian666 Pokaż wiadomość
Ja też mam tak samo, ale musisz uważać bo to wrażliwy temat na forum gdzie wizażanki traktują seks jako sport.

Tak jak i was mnie też by brzydziło to że kilku facetów nie wiadomo co robili z moją dziewczyną czy przyszłą żoną. Jeszcze bym zrozumiał że to był jakiś fajny facet, wykształcony i w ogóle, a nie jakiś meliniasz z klubu.

Z roku na rok coraz gorzej, bo latka lecą, a szansę na poznanie dziwicy zbliżają się do zera

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

I powodem nie jest niska i obawa że będę porównywany albo zazdrosny że miała więcej partnerów.
Biedactwo.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 11:33   #14
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Obrzydzenie do faceta

Ludzie to naprawdę problemów nie mają.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-05 12:33:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.