Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-27, 12:55   #91
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Może myj włosy wyłącznie szamponem rumiankowym, moja mama jest farbowaną blondynką i myje tylko rumiankowym szamponem, np: dużo butelek zużyła Barwy, on wymyje i rozjaśni to co zostało, nada połysk jasnym włosom.
Rumianek po prostu nadaje żółtawy kolor, nic nie rozjaśnia. Na naturalnie blond włosach lepiej widać ten efekt bo nadaje złoty blask, przez co włosy mogą się wydawać bardziej blond.

Na resztki zielonego raczej szczególnie nie pomoże, tzn. włosy mogą się zrobić bardziej żółte, ale zielony raczej nie zejdzie. Już raczej czerwonawa płukanka mogłaby bardziej pomóc, ale trzeba uważać, żeby nie dać zbyt dużo czerwonego, bo wyjdzie rudawy. Chociaż pewnie lepszy rudawy niż zielonkawy.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 13:21   #92
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Rumianek pięknie wyciąga z włosów złotawe tony. Rzeczywiście głównie z blondów, ale kiedyś nadał mi też złotego połysku z farby złocisty brąz.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 14:53   #93
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Nie wyciąga, tylko dodaje Szmatki, papier też farbuje na żółto, można sobie sprawdzić mocząc naparem z rumianku kartkę albo białą gazę.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 16:58   #94
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Wiem, tak to wygląda jakby dodawał
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 14:18   #95
Minka1404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Wie ktoś może gdzie w Krakowie kupić? Chodzi mi konkretnie o niebieską.
Minka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 18:59   #96
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

zawsze możesz przez allegro
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 19:31   #97
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Cytat:
Napisane przez Minka1404 Pokaż wiadomość
Wie ktoś może gdzie w Krakowie kupić? Chodzi mi konkretnie o niebieską.


Poszukaj w Hebe. Od jutra jest promocja i są po 10 zł
__________________
Podpisu jest aktualnie brak
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 14:39   #98
Kot xD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Cześć :3
Chciałam kupić sobie te pianki ale nie wiem jak będą wyglądać na moich włosach. Kolor moich włosów to bardzo ciemny brąz, przypomina trochę czarny. Mniej więcej taki kolor: http://galeria-fryzur.s-media.com.pl...-azjatycka.jpg
Kolory które chciałam wybrać to: 24, 34, 41, 31, 39
Wzornik: http://4.bp.blogspot.com/-eKpOlQdj3l...+-+wzornik.jpg
Z góry dziękuje za pomoc c:
Kot xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 14:56   #99
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Nie chwycą albo błyskawicznie się spiorą. Z moich o wiele jaśniejszych, niefarbowanych odrostów pianka wypłukuje się bez śladu po 3-4 myciach.
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 12:38   #100
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

efekt nie będzie widoczny.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 12:42   #101
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Pianki wychodzą tylko na włosach jasnych, a najlepiej na rozjaśnianych.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 12:35   #102
Kot xD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Jednak kupiłam sobie piankę nr 34 i wyszedł mi kolor, tylko taki ciemny. Wygląda na burgund czy coś w tym stylu :3
Kot xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 19:44   #103
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Zirytowało mnie Hebe... byłam przed weekendem to mi powiedzieli że mają w magazynie, ale jeszcze nie wystawili. Byłam dzisiaj, to są 4 kolory... Nie wiem tylko tyle rzucili, czy się skończyło?

Poza tym oni mają z 15 przecenione na 9,99, ale w necie one nigdy nie są powyżej 1o zł...
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 20:08   #104
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Zirytowało mnie Hebe... byłam przed weekendem to mi powiedzieli że mają w magazynie, ale jeszcze nie wystawili. Byłam dzisiaj, to są 4 kolory... Nie wiem tylko tyle rzucili, czy się skończyło?

Poza tym oni mają z 15 przecenione na 9,99, ale w necie one nigdy nie są powyżej 1o zł...
Niedaleko mmie sa po nie cale 9 zl
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 17:35   #105
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

ja kupowałam w małej drogerii bodajże po 7. w drogerii Jaśmin też są tanie.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 12:00   #106
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Przerobiłam prawie wszystkie odcienie Venity (nie miałam zieleni, jasnej czerwieni i oranżu), jedne lepiej się zmywały, inne gorzej, ale niebieska pianka to siekiera Jestem w szoku, że trzyma się tak mocno. Zastanawiam się czy w ogóle się wymyje Na początku listopada strzeliłam sobie "ombre": końce fioletowe, wyżej róż, najwyższa warstwa to była mieszanka niebieskiej pianki i odżywki (kolor mieszanki był jasny). Mam jasne włosy i oczywiście najwyższa warstwa dała turkus. Bardzo mi się podobało, ale mam już trochę dość, tym bardziej, że fiolet i róż nakładane bez rozcieńczania zmyły się dawno temu Mocnaz zielono-turkusowa poświata na platynie nie wygląda tak źle, ale już mi się znudziła i tęsknię za różem Myłam niezliczoną ilość razy i mam wrażenie, że nie wypłukuje się już nic Do tego mam wrażenie, że spłukujący się wcześniej błękit zabarwił partie, które nie były nim tykane.
Mam więc pytanie: być cierpliwą, bo za miesiąc, dwa zlezie całkowicie czy nie ma szans? Wolałabym nie działać kąpielą rozjaśniającą, bo mam długie włosy i trochę się boję Wit C, olej kokosowy, rypanie sodą nie dają na tym etapie za wiele. Myślałam też o dekoloryzatorze, ale to trochę droga zabawa i niekoniecznie skuteczna

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-12-11 o 12:03
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 16:03   #107
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Przerobiłam prawie wszystkie odcienie Venity (nie miałam zieleni, jasnej czerwieni i oranżu), jedne lepiej się zmywały, inne gorzej, ale niebieska pianka to siekiera Jestem w szoku, że trzyma się tak mocno. Zastanawiam się czy w ogóle się wymyje Na początku listopada strzeliłam sobie "ombre": końce fioletowe, wyżej róż, najwyższa warstwa to była mieszanka niebieskiej pianki i odżywki (kolor mieszanki był jasny). Mam jasne włosy i oczywiście najwyższa warstwa dała turkus. Bardzo mi się podobało, ale mam już trochę dość, tym bardziej, że fiolet i róż nakładane bez rozcieńczania zmyły się dawno temu Mocnaz zielono-turkusowa poświata na platynie nie wygląda tak źle, ale już mi się znudziła i tęsknię za różem Myłam niezliczoną ilość razy i mam wrażenie, że nie wypłukuje się już nic Do tego mam wrażenie, że spłukujący się wcześniej błękit zabarwił partie, które nie były nim tykane.
Mam więc pytanie: być cierpliwą, bo za miesiąc, dwa zlezie całkowicie czy nie ma szans? Wolałabym nie działać kąpielą rozjaśniającą, bo mam długie włosy i trochę się boję Wit C, olej kokosowy, rypanie sodą nie dają na tym etapie za wiele. Myślałam też o dekoloryzatorze, ale to trochę droga zabawa i niekoniecznie skuteczna
Nie jestem specjalistka w kolorach turkusowych ale venita czerwona robilam pasemka siostrze na ciemny blond kladlam. Efekt? Po 2 latach nadal ma slady dodam, ze sis ma 8 lat
Takze watpie, ze ta miaszanka sama Ci zejdzie
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 19:45   #108
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Nie jestem specjalistka w kolorach turkusowych ale venita czerwona robilam pasemka siostrze na ciemny blond kladlam. Efekt? Po 2 latach nadal ma slady dodam, ze sis ma 8 lat
Takze watpie, ze ta miaszanka sama Ci zejdzie
No właśnie czerwona pianka (nierozcieńczana) zeszła mi całkowicie po niecałym miesiącu, intrygujący róż siedział trochę dłużej, ale również zmył się całkowicie bez poświaty.
Niebieska (rozcieńczana) wgryzła się mocniej, spodziewałam się po takim czasie tylko delikatnej poświaty, a tu zdziwienie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 20:20   #109
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Niebieską tak zawsze na jasnych włosach ma :-D

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-26, 16:55   #110
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Są tu jeszcze jakieś fanki pianek Venita? Melduję, że Venita wypuściła nowe odcienie, jestem strasznie ciekawa szczególnie fioletu

Nowe odcienie:
Słoneczny promień
Turkusowa fala
Fioletowa fantazja

Chętnie bym też spróbowała turkusu, ale boję się, że ma w składzie ten sam barwnik co niebieska. Z tym walczyłam wiele miesięcy, sam niestety nie puścił
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg słoneczny promien.jpg (70,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg turkusowa fala.jpg (73,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fioletowa.jpg (72,3 KB, 4 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 21:06   #111
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Za turkusowy się nie bierz, strasznie wybija ten zielony. Mam wrażenie, że spadła jakość nowych pianek, fiolet praktycznie od razu mi się spłukał. Starej wersji używam do poprawiania resztek niebieskiego (bez "wspomagacza" są paskudnie miętowe, po fioletowej robią się z powrotem granatowe )
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 15:38   #112
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
Za turkusowy się nie bierz, strasznie wybija ten zielony. Mam wrażenie, że spadła jakość nowych pianek, fiolet praktycznie od razu mi się spłukał. Starej wersji używam do poprawiania resztek niebieskiego (bez "wspomagacza" są paskudnie miętowe, po fioletowej robią się z powrotem granatowe )
Dzięki za tego posta Zniechęciłam się Chyba kupię sprawdzone typy (ognisty wulkan, intrygujący róż i magiczny fiolet do tonowania blondu)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 07:20   #113
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Turkus wychodzi jak morski, a po chwili robi się zielony. Odradzam. Siostra ma od lipca.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 10:54   #114
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Są tu jeszcze jakieś fanki pianek Venita? Melduję, że Venita wypuściła nowe odcienie, jestem strasznie ciekawa szczególnie fioletu

Nowe odcienie:
Słoneczny promień
Turkusowa fala
Fioletowa fantazja

Chętnie bym też spróbowała turkusu, ale boję się, że ma w składzie ten sam barwnik co niebieska. Z tym walczyłam wiele miesięcy, sam niestety nie puścił
A ten fiolet to nie jest ten, co był?

Jeśli chodzi o turkus, to mi błekitny i tak daje turkus, szczególnie jak się wypłukuje. żeby był bardziej niebieski, muszę dodawac kapkę gencjany. Takie mam mocne resztki żółtego pigmentu we włosach.

Z tego, co widziałam po znajomych, to u więszości osób jest ten problem, że niebieski się wymywa przez turkosowy do zielonkawego, więc imho turkusowa pianka jest tylko fajna dla osób, które mają bardzo białe włosy.

BTW ogólnie więszość kolorów mozna umieszać samemu z podstawowych kolorów, więc fajnie, że wprowadzili ten żółty. Można robić np. pomarańczowy i brzoskwinkę.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 21:33   #115
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Turkus wychodzi jak morski, a po chwili robi się zielony. Odradzam. Siostra ma od lipca.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Kiszka, dzięki za przestrogę Chyba kupię sobie kiedyś jakiś spray jednodniowy

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
A ten fiolet to nie jest ten, co był?

Jeśli chodzi o turkus, to mi błekitny i tak daje turkus, szczególnie jak się wypłukuje. żeby był bardziej niebieski, muszę dodawac kapkę gencjany. Takie mam mocne resztki żółtego pigmentu we włosach.

Z tego, co widziałam po znajomych, to u więszości osób jest ten problem, że niebieski się wymywa przez turkosowy do zielonkawego, więc imho turkusowa pianka jest tylko fajna dla osób, które mają bardzo białe włosy.

BTW ogólnie więszość kolorów mozna umieszać samemu z podstawowych kolorów, więc fajnie, że wprowadzili ten żółty. Można robić np. pomarańczowy i brzoskwinkę.
Teraz są dwa fiolety, Magiczny i ten nowy (Fioletowa fantazja). Magiczny wygląda tak KLIK. Ma barwniki ci 48013 (Basic Violet 16) i ci 56059 (Basic Blue 99). Solo beznadziejny, fiolet ciemny i brudny. Zmywa się szybko w porównaniu np. do intrygującego różu, o błękicie już nie wspominając. Oczywiście zmywa się do ocienia szarej ściery, grunt, że nie zielonej Dawałam odrobinę do odżywki i ślicznie tonował blond. Byłam bardziej zadowolona niż z gencjany. W połączeniu z ognistym wulkanem dawał idealny opalizujący blond.

Błękitna pianka ma z tego co pamiętam inny niebieski barwnik, który wgryza się w jasne włosy jak szaleniec.

Gdyby nie jej siła rażenia to bym właśnie mieszała. Połączona z czerwoną dawała fiolet idealny. Niestety, jak zlazł czerwony barwnik to wylazł szary, paskudny glon

Szkoda, że poziom tych pianek jest niejednolity.

Z tego co patrzę na stronce, czarną wycofali. Czerni na pewno nie dawała, ale robiła czysty grafit, bez błękitów, fioletów. Można było dozować szarość mieszając z odżywką. Walczące z rudziejącymi brązami powinny być nią zachwycone

Za to nie dziwie się, że wywalili też Brąz Tiramisu. Dawał bardzo sztuczny, ciepły odcień brązu. Do mieszanek też nie bardzo się nadawał, po zmieszaniu z czymkolwiek wychodziło coś brzydkiego Mam ją prawie całą, raczej nie zużyję

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2015-10-28 o 21:34
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 10:09   #116
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Teraz są dwa fiolety, Magiczny i ten nowy (Fioletowa fantazja). Magiczny wygląda tak KLIK. Ma barwniki ci 48013 (Basic Violet 16) i ci 56059 (Basic Blue 99). Solo beznadziejny, fiolet ciemny i brudny. Zmywa się szybko w porównaniu np. do intrygującego różu, o błękicie już nie wspominając. Oczywiście zmywa się do ocienia szarej ściery, grunt, że nie zielonej Dawałam odrobinę do odżywki i ślicznie tonował blond. Byłam bardziej zadowolona niż z gencjany. W połączeniu z ognistym wulkanem dawał idealny opalizujący blond.

Błękitna pianka ma z tego co pamiętam inny niebieski barwnik, który wgryza się w jasne włosy jak szaleniec.

Gdyby nie jej siła rażenia to bym właśnie mieszała. Połączona z czerwoną dawała fiolet idealny. Niestety, jak zlazł czerwony barwnik to wylazł szary, paskudny glon

Szkoda, że poziom tych pianek jest niejednolity.

Z tego co patrzę na stronce, czarną wycofali. Czerni na pewno nie dawała, ale robiła czysty grafit, bez błękitów, fioletów. Można było dozować szarość mieszając z odżywką. Walczące z rudziejącymi brązami powinny być nią zachwycone

Za to nie dziwie się, że wywalili też Brąz Tiramisu. Dawał bardzo sztuczny, ciepły odcień brązu. Do mieszanek też nie bardzo się nadawał, po zmieszaniu z czymkolwiek wychodziło coś brzydkiego Mam ją prawie całą, raczej nie zużyję
Dobrze wiedziec, ja sobie kupiłam ostatnio jakiś fiolet w hebe, chyba ten stary, ale pewna nie jestem. Przedtem używałam gencjany lub ew. mieszanki Intrygującego Różu z błękitem. Na razie tylko użyłam trochę tej fioletowej pianki rozcieńczonej odżywką i z domieszką.
Mówisz, że ten fiolet daje brudniejszy kolor niż mieszanka różu i błękitu?

Mi ten niebieski własnie nie zmywa się do szarego, dlatego go używam. Chociaż wolałabym, żeby po paru tygodniach po prostu znikał
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 11:20   #117
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Nie jestem najlepsza w kolorach, ale ten magiczny fiolet nałożony solo na moje jasne włosy nie daje takiej czystej, żywej barwy jak intrygujący róż, wulkan czy błękit. Wycisniety z butelki tez nie zachwyca, ale ja lubie konkretne kolory
Mieszanka błękitu z wulkanem czy różem daje tak piękne fiolety Magiczny fiolet przy tym jest taki nijaki. Tak widzi to moje oko, ale może nie tylko moje, raczej ma negatywne opinie.
"Brudasek" to dla mnie również Urzekajaca purpura. Całkiem ładny, ale jakis taki nieokreślony.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 17:51   #118
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Odświeżam

Czy któraś z Was ma porównanie między Intrygującym Różem w starym opakowaniu (przezroczysta nakrętka) a aktualnym (zielona)?
Kupiłam niedawno z zieloną i zaczęłam się zastanawiać czy ona nie jest jakaś inna niż tamta. O wiele słabsza. Wcześniej to był killer. Pastelowa mieszanka z odżywką dawała różowe włosy (jasny róż), teraz taka średnia daje jedynie poświatę. Nie wiem czy to moje włosy się zmieniły, czy coś grzebali w składzie.

Wcześniej pasemko zrobione czystą pianką było w kolorze fuksji, która trzymała tygodniami. Teraz po 3 myciach mam delikatny róż.

Myślałam, że starczy mi znowu na dłuuuugo, a tu wychodzi na to, że dla żądanego efektu będę musiała dawać jej dużo

Ktoś też coś takiego zauważył, czy wydaje mi się?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 13:30   #119
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Ja napisze tak, kilka lat temu te pianki byly super wydajne i kolory ekstra, pozniej kolory pomieszali i to co kiedys bylo czerwienia wychodzilo burakiem i na odwrot. Pewnie znowu pozmieniali sklady itd i kupa jeszcze wieksza sie zrobila niz byla
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 13:47   #120
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pianki koloryzujące Venita Trendy Color Mousse - jak uzyskać szalone kolory?

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Ja napisze tak, kilka lat temu te pianki byly super wydajne i kolory ekstra, pozniej kolory pomieszali i to co kiedys bylo czerwienia wychodzilo burakiem i na odwrot. Pewnie znowu pozmieniali sklady itd i kupa jeszcze wieksza sie zrobila niz byla
Ten Intrygujący Róż niby składu nie zmienił. Znalazłam na kompie fotkę starego opakowania, ma ten sam barwnik w tym samym miejcu w składzie. Skład nie podaje jednak dokładnych ilości, dlatego się zastanawiam czy nie dali mniej barwnika albo gorszej jakości. Jest też opcja, że moje włosy stały się "zamknięte" na takie produkty.

A znasz może pianki Elysee? http://sklep.wats.pl/elysee-pianki-koloryzujace/
Zastanawiam się jak mają się do venitowych odpowiedników. Są również produkowane w PL i mają niemal bliźniacze opakowania.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-03-23 o 13:48
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-14 10:53:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.