NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-25, 07:02   #931
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Ja po dwóch warstwach miałam pełne krycie bez prześwitów. No i ten kolor nie jest stricto metaliczny. Wygląda u mnie jak tafla granatowego szkła, a drobinki mienią się pięknie, gdy na paznokcie pada światło. Ja go mam z tej niby starej formuły, jeszcze za 22,90. Może coś się pozmieniało...?

Zawsze nakladam bardzo cieniutkie warstwy i jeszcze z żadnym lakierem (nawet chińskim z alli) nie miałam problemu słabego krycia. A przy tym granacie pierwsza warstwa była przezroczysta, kolejna nadała kolor który wyglądał jak prussian blue semilaca i dopiero po 3 warstwie zobaczyłam granat wyblakly. Po 4 warstwie by już ok. Ja drobinek nie widze zadnych

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
To te nowe, drogie pigmenty z USA o ktorych pisalo NN Teraz zamiast 2 warstw kladzie sie na bogato - 4
Eh ja mam mostek ledowy wiec dodatkowe 2 warstwy to dla mnie mega strata czasu
Lakier kupowałam na stoisku jk juz podwyżki były ja stronie a na stoisku miły być dwa dni. I jestem wściekla bo odechciewa mi się dalej próbować NN mimo że napaliłam się na parę kolorów...
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-25, 08:32   #932
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Czy ktoś oprócz mnie ma jeszcze problem z topem matującym? Wszystko robię jak zawsze, tylko zamiast topu z gelisha daje top matujący NN i po wyjęciu z lampy mam coś co przypomina pomarszczony plaster miodu nie wiem jak to inaczej opisać (głupia nie zrobiłam zdjęcia przed spiłowaniem tego) wygląda to tak jakby top "rozjechał" się po paznokciu zostawiając niezmatowione fragmenty.
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-25, 08:49   #933
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

dziewczyny nie straszcie, bo akurat wczoraj pod choinką znalazłam Calm Burgundy w nowej formule. Porównałam go z tym co mam w domu: ten który miałam na paznokciach jest bardziej fioletowy, ten nowy bardziej bordowy. Jak ogarnę świąteczny natłok to postaram się pomalować wzornik i wrzucić zdjęcie porównawcze
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-25, 08:54   #934
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
Czy ktoś oprócz mnie ma jeszcze problem z topem matującym? Wszystko robię jak zawsze, tylko zamiast topu z gelisha daje top matujący NN i po wyjęciu z lampy mam coś co przypomina pomarszczony plaster miodu nie wiem jak to inaczej opisać (głupia nie zrobiłam zdjęcia przed spiłowaniem tego) wygląda to tak jakby top "rozjechał" się po paznokciu zostawiając niezmatowione fragmenty.
No szkoda że nie zrobiłaś foto. Chętnie byśmy to zobaczyły top maty chyba ogólnie dość problematyczne są i trzeba umiejętnie się nimi posługiwać. Po pierwsze koniecznie mocno wstrząsnąć buteleczką, żeby wymieszać ten pyłek w lakierze. Ktoś tu na forum doradzał odwracać buteleczkę do góry dnem, że wtedy też łatwiej wymieszać. Bo faktycznie (cokolwiek jest w tym lakierze substancją matującą) to opada na dno i np. jeśli nie wymieszam lakieru to po wyjęciu pędzelka z buteleczki jest na nim taki jakby czop
Druga sprawa to nakładać bardzo cieniutko i bardzo precyzyjnie, w razie potrzeby dwoma warstwami. Wtedy nie powinno być świecących prześwitów. Też przy pierwszym w życiu nakładaniu Semi Mat sporo nerwów straciłam. Ale teraz już dobrze i bezproblemowo mi to wychodzi.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny nie straszcie, bo akurat wczoraj pod choinką znalazłam Calm Burgundy w nowej formule. Porównałam go z tym co mam w domu: ten który miałam na paznokciach jest bardziej fioletowy, ten nowy bardziej bordowy. Jak ogarnę świąteczny natłok to postaram się pomalować wzornik i wrzucić zdjęcie porównawcze
Sama jestem ciekawa. Czekamy na porównanie
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-25, 09:01   #935
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Wesołych Świąt dziewczyny.

Ja mam w nowej buteleczce Stormy Night i wcale mi sie nie utwardził po 4 min trzymania w lampie.Kolor to prawie czerń.Pod światło widac granat ale na paznokciu czarny.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-25, 11:09   #936
201611290918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 518
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Też się rozczarowałam calm burgundy. Zakochałam się w nim jak zobaczyłam na zdjęciu pazurków eM_Ki jakiś czas temu. Ale jak nałożyłam u siebie to po 3 warstwach paznokcie dalej były niedomalowane, a kolor transparentny niczym wodna emalia. Kolor prześwitywał... dosłownie. No i myślałam, że będzie bardziej w fiolet wpadać... a jest to ciepłe ciemne wino.... Zresztą w załączniku pokażę jak wygląda porównanie (po lewo ze zdjęcia eM_Ki, a po prawo mój kciuk). Może też aparat i światło trochę wpływa na różnicę... ale no cóż.
Burgundy mam w tej nowej wyższej buteleczce. Mam też deep navy w starej niższej butelce... i jestem zachwycona... kryje mi dobrze po dwóch warstwach i wygląda przepięknie.
A hauuu zachęcona zdjęciami tego navy... dzisiaj stwierdziła, że jest do dooopy
Ciekawe czy faktycznie ten sam kolor kupowany w innym czasie... jest zupełnie innym kolorem.



U mnie calm burgundy wygląda identycznie jak na zdjęciu po prawej stronie... 3 warstwy i dalej prześwity. Też go kupiłam zachęcona zdjęciami w necie, a to jakby inny kolor! Faktycznie bardziej wino niż fiolet, rzadki.. Raczej już nie kupię kolejnych lakierów neonail, bo nie jestem zadowolona z tych "nowych". Stare były super, ale jak za to "nowe" badziewie mam płacić prawie 30 zł za 6 ml to chyba kogoś pogięło...
Pozostaje ewentualnie szukać na allegro "starych", tych niższych buteleczek bo te są świetne.. Jakbym się uparła to moja lady ferrari kryje po 1 warstwie.
201611290918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-25, 15:50   #937
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja mam za sobą moją pierwszą pracę z NN i muszę stwierdzić, że lepiej pracowało mi się z Semilaciem. Lakiery NN są dla mnie troszkę za gęste, glutowate, przez co ciężko było mi je ładnie nałożyć - zarówno bazę, kolor i top. Na pazkokciach widzę kilka niedoróbek, ale nie są jakieś okropne, więc spokojnie wytrzymam z nimi do następnego malowania. Mam nadzieję, że jakoś się z tymi lakierami zaprzyjaźnię i nauczę ładniej je aplikować.

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-25, 16:10   #938
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez niebieska_chmura Pokaż wiadomość
Ja mam za sobą moją pierwszą pracę z NN i muszę stwierdzić, że lepiej pracowało mi się z Semilaciem. Lakiery NN są dla mnie troszkę za gęste, glutowate, przez co ciężko było mi je ładnie nałożyć - zarówno bazę, kolor i top. Na pazkokciach widzę kilka niedoróbek, ale nie są jakieś okropne, więc spokojnie wytrzymam z nimi do następnego malowania. Mam nadzieję, że jakoś się z tymi lakierami zaprzyjaźnię i nauczę ładniej je aplikować.

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka
Też wolę Semilac 😉 NN dla mnie za gęste

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-25, 18:52   #939
koralowanka
Raczkowanie
 
Avatar koralowanka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 121
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

a mi się jakoś lepiej pracuje z lakierami nn w nowej formule...zarówno pod względem konsystencji jak i wygody używania, mam kilka tych w małych buteleczkach,ale zdecydowanie wolę nową formułę,szcxególnie ich pędzelek.
co do krycia to niektóre ciemne kolory są bardziej jakby 'żelkowe' i kryją przy 3 warstwach,w sumie mam tylko jeden taki w ciemnym fiolecie/śliwce, ale np. najnowsze lakiery z kolekcji galaxy,które mam kryją nawet przy jednej,chociaz wiadomo i tak nakładam dwie. galaxy jak dla mnie robią szał a mikołaj nie przyniósł mi EB na co liczyłam chyba wybiorę się do punktu nn zobaczyć ile kosztuje i pewnie się w końcu skuszę.
koralowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-25, 19:09   #940
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Z NN mam kilka i mi sie nimi dobrze pracuje chce pare tych galaxy ale jeszcze nie ma w Niemczech i sie fajnie odmaczaja

Edytowane przez kajaccn
Czas edycji: 2015-12-25 o 19:13
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-25, 21:30   #941
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
To te nowe, drogie pigmenty z USA o ktorych pisalo NN Teraz zamiast 2 warstw kladzie sie na bogato - 4
pigment drogi, więc dali go mniej
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-26, 09:11   #942
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez koralowanka Pokaż wiadomość
a mi się jakoś lepiej pracuje z lakierami nn w nowej formule...zarówno pod względem konsystencji jak i wygody używania, mam kilka tych w małych buteleczkach,ale zdecydowanie wolę nową formułę,szcxególnie ich pędzelek.
jak widać wszystko zależy od człowieka tak na prawdę mnie się lepiej maluje lakierami NN niż semilac dlatego nie można polecać jednej firmy, bo każdemu pasuje co innego Estetiqiem też mi się super maluje, a mało kto uważa te lakiery za dobrą firme od nowego roku bede testować CZ i coś czuje że z nimi też sie polubie

a teraz wrzucam obiecane porównanie: nowa i starsza formuła calm burgundy, jeszcze w tej super starej butelce na wzorniku kolejność odwrotna niż na butelkach, ale domyślicie się o co chodzi jak widać na focie - dwa zupełnie różne lakiery, na paznokciach miałam ten stary

zapomniałam dopisać - krycie nowego Calm Burgundy to tragedia. Mam kilka lakierów w nowej formule i ten kryje najgorzej ze wszystkich. Także gratulacje Neonail, wasz super drogi ameŁykański pigmĘt jest do D*. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt całej ekipie która pracowała nad zepsuciem tego pięknego koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05674.JPG (76,7 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05675.JPG (80,8 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05678.JPG (55,7 KB, 178 załadowań)

Edytowane przez eM_Ka_
Czas edycji: 2015-12-26 o 09:13
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 09:14   #943
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Emka ten w butelce z lewej (całej czarnej ) to stara formuła?

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 09:19   #944
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

lewa butelka (wyższa i czarna) to ta najnowsza formuła, która niedawno była po 26 zł. Ta butelka z prawej z białą naklejką to najstarsza formuła Neonail, po niej były jeszcze jedne buteleczki (też takie niskie ale całe czarne). Moge zrobić fotki jakby ktoś chciał widzieć porównanie trzech formuł
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 09:22   #945
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

To ja mam najnowszą 😆 nawet nie wiedziałam 😄

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 09:26   #946
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

jak kupujesz od niedawna to się nie dziwie że nie widziałaś która to ja prawie dwa lata temu kupiłam pierwszy lakier NN, wtedy jeszcze w plastikowej butelce za 18 zł
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 10:00   #947
201611290918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 518
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
jak widać wszystko zależy od człowieka tak na prawdę mnie się lepiej maluje lakierami NN niż semilac dlatego nie można polecać jednej firmy, bo każdemu pasuje co innego Estetiqiem też mi się super maluje, a mało kto uważa te lakiery za dobrą firme od nowego roku bede testować CZ i coś czuje że z nimi też sie polubie

a teraz wrzucam obiecane porównanie: nowa i starsza formuła calm burgundy, jeszcze w tej super starej butelce na wzorniku kolejność odwrotna niż na butelkach, ale domyślicie się o co chodzi jak widać na focie - dwa zupełnie różne lakiery, na paznokciach miałam ten stary

zapomniałam dopisać - krycie nowego Calm Burgundy to tragedia. Mam kilka lakierów w nowej formule i ten kryje najgorzej ze wszystkich. Także gratulacje Neonail, wasz super drogi ameŁykański pigmĘt jest do D*. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt całej ekipie która pracowała nad zepsuciem tego pięknego koloru

Tak z ciekawości: ile warstw dałaś na wzorniku z prawej?
201611290918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 10:11   #948
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

3 cienkie z prawej, na wzorniku z lewej (stara formuła) dwie cienkie. Pod światło na wzorniku z nową formułą widać prześwity więc już wiem, że na moich długich paznokciach będzie przebijać końcówka
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 10:20   #949
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
jak widać wszystko zależy od człowieka tak na prawdę mnie się lepiej maluje lakierami NN niż semilac dlatego nie można polecać jednej firmy, bo każdemu pasuje co innego Estetiqiem też mi się super maluje, a mało kto uważa te lakiery za dobrą firme od nowego roku bede testować CZ i coś czuje że z nimi też sie polubie

a teraz wrzucam obiecane porównanie: nowa i starsza formuła calm burgundy, jeszcze w tej super starej butelce na wzorniku kolejność odwrotna niż na butelkach, ale domyślicie się o co chodzi jak widać na focie - dwa zupełnie różne lakiery, na paznokciach miałam ten stary

zapomniałam dopisać - krycie nowego Calm Burgundy to tragedia. Mam kilka lakierów w nowej formule i ten kryje najgorzej ze wszystkich. Także gratulacje Neonail, wasz super drogi ameŁykański pigmĘt jest do D*. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt całej ekipie która pracowała nad zepsuciem tego pięknego koloru
A ja sie wlasni zastanawialam dlaczzego ten moj jakis taki malo fioletowy pieknie..
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-26, 10:26   #950
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
jak kupujesz od niedawna to się nie dziwie że nie widziałaś która to ja prawie dwa lata temu kupiłam pierwszy lakier NN, wtedy jeszcze w plastikowej butelce za 18 zł
😜

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 10:30   #951
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
3 cienkie z prawej, na wzorniku z lewej (stara formuła) dwie cienkie. Pod światło na wzorniku z nową formułą widać prześwity więc już wiem, że na moich długich paznokciach będzie przebijać końcówka
na tych zdjęciach które wstawiłaś te lakiery wyglądają na dwa różne kolory
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 10:31   #952
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

wiem właśnie kończył mi się calm burgundy, a że był to mój ulubiony kolor to zażyczyłam go sobie pod choinke teraz mam zupełnie nowy kolor, choć nazwa i numerek ten sam
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 11:24   #953
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
wiem właśnie kończył mi się calm burgundy, a że był to mój ulubiony kolor to zażyczyłam go sobie pod choinke teraz mam zupełnie nowy kolor, choć nazwa i numerek ten sam
A tak podobał mi się ten kolor na Twoich pazurach chciałam na zbliżające się wielkimi krokami urodziny, ale jak takie coś odstawiają to wolę jeden lakier z innej firmy niż dwa z NN Dobrze, że pod choinkę sobie go nie zażyczyłam
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 15:38   #954
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

W temacie starej i nowej formuły pojawiła mi się jedna wątpliwość.
Otóż zakupiłam lakiery jeszcze przed podwyżką.
Cztery kolory - 3 z tych tańszych i 1 droższy (nowa formuła).
I faktycznie - ten droższy jest w wyższej buteleczce, pozostałe 2 są w niższych, ale mam jeszcze 1 - był z tych tańszych, jest w wyższej buteleczce, ale nie ma naklejki z numerem koloru, więc teraz nawet nie pamiętam, jaki dokładnie kolor zamówiłam i czy dostałam na pewno ten Jakieś pomysły co to może być? Oczywiście pytam tak z ciekawości - bo może któraś z Was się z tym spotkała?

Edit - sprawdziłam i chodzi tutaj o kolor 3785 - nie ma teraz takiego w ofercie NN...

Edytowane przez niebieska_chmura
Czas edycji: 2015-12-26 o 15:42
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 07:13   #955
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

mnie sie raz udało kupić lakier w nowej formule (wysoka butelka) całkowicie w promocji (ok 14 zł) tylko dlatego że przykleili złą naklejke: na wieczku był różowy neon a w środku landrynkowa czerwień

ja w ogóle nie bardzo kapuje o co chodzi z tą ich "nową formułą", prawda jest taka że nic się specjalnie nie zmieniło a płacimy więcej. Szkoda tylko że ich nowy ulepszony super amerykański pigment zmienia kolory lakierów teraz musze poszukać jakiegoś przygaszonego fioletu
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 09:01   #956
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Czyli może ten mój był tańszy przez brak naklejki
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 21:13   #957
Liduska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Jako początkująca zażyczyłam sobie pod choinkę lampę i 2 lakiery. Nie było już na stoisku NN baz i topów( tego przed i po kolorze) i pani zaproponowała Mono - takie 3 w 1 . Nie podobało mi się, że otwierała lakiery przy mnie, bo,, normalnych" nie wolno otwierać, bo ,,się psują", podejrzewam, że tych też nie. Otwierała, bo pokazywała mi kolory, bo różniły się znacząco od tego co było na wzorniku...Otworzyła 6 wzięłam dwa.... Neonail poleciła mi jakiś miesiąc temu koleżanka,że w miarę tanio i jakościowo ok...Teraz po tym co piszecie mam mieszane odczucia.. Możecie polecić coś co chwyci lampa 12 W ledowa?
Liduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 13:33   #958
koralowanka
Raczkowanie
 
Avatar koralowanka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 121
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Liduska Pokaż wiadomość
Jako początkująca zażyczyłam sobie pod choinkę lampę i 2 lakiery. Nie było już na stoisku NN baz i topów( tego przed i po kolorze) i pani zaproponowała Mono - takie 3 w 1 . Nie podobało mi się, że otwierała lakiery przy mnie, bo,, normalnych" nie wolno otwierać, bo ,,się psują", podejrzewam, że tych też nie. Otwierała, bo pokazywała mi kolory, bo różniły się znacząco od tego co było na wzorniku...Otworzyła 6 wzięłam dwa.... Neonail poleciła mi jakiś miesiąc temu koleżanka,że w miarę tanio i jakościowo ok...Teraz po tym co piszecie mam mieszane odczucia.. Możecie polecić coś co chwyci lampa 12 W ledowa?
mono 3w1 nie są złe,jednak nie są to normalne hybrydy,polecam jednak wypróbować standardową hybrydową bazę top i kolor z nn, jeśli zależy Ci na trwałości i jakości a lampa 12w led spokojnie 'chwyci' te hybrydy bo utwardza je też 9w
koralowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 17:33   #959
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Bylam dzis w Blue City, stoisko NN oblegane, wiec sie nie wpychalam. Wracajac do autka przeszlam jeszcze raz. Byla karteczka zaraz wracam. Maja tu duzo lepsze wzorniki niz w Reducie. Jeszcze nie utlenione Wisiala informacja o promocji Sylwestrowej, ze wybrane kolory hybryd mozna kupic po 22,90 czyli pewnie stara formula w starej cenie
Taka promocja, az z byka spadlam. Kontynuujac focha na NN, nic nie kupilam
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 19:32   #960
Liduska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

A ja dziś chciałam kupić w NN pilnik do zmatowienia płytki, bo niewiem czy te co mam się nadają- a tu inwentura i niestety nic nie mogą sprzedać
Pisałyście tu o jakichś kartach rabatowych , za ile trzeba było kupić produkty, żeby dostać kartę ? Nam nic nie powiedziano o karcie..
Chyba się dołącze do focha..
Baza , kolor, top i pilnik do zmatowienia- gdzie i jakiej firmy najlepiej?
Liduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.