Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-08, 11:18   #151
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No coś Ty? Jamesik kupuj, bo będziesz żałowała mogę Ci cyknąć fotkę w weekend w nim choć może nie jestem obiektywna, bo mam ostatnio fazę na granat
Chce fote . Mozesz podeslac mmsem?

4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 11:49   #152
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Mialam go kiedys kupic ale spasowalam.



A tak wogle to witam, zawsze czytam, a dzis mam pytanie, gdzie najtaniej kupie clinique?

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Pierwszy raz pisze post z telefonu, wiec wybaczcie bledy, bo troche nie ogarniam
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 11:50   #153
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez notsunset Pokaż wiadomość
Mialam go kiedys kupic ale spasowalam.



A tak wogle to witam, zawsze czytam, a dzis mam pytanie, gdzie najtaniej kupie clinique?
Zależy co, w tej chwili w Sephorze do 10.01 jest -20% online z kodem MOSQUITO15
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 11:52   #154
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Konkretnie All about eyes
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 12:25   #155
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie używam osobnych kremów pod oczy
W ogóle nie lubię kremów; każdy krem zawiera jakąś ilość substancji potrzebnych wyłącznie jemu samemu (czyli kremowi do tego, by się dobrze prezentował (kolor, konsystencja, zapach) a zbędnych skórze.
Z wiekiem potrzeby skóry wzrastają, ograniczam więc ilość podawanych substancji do niezbędnego minimum, bo w moim wieku to minimum to jest całkiem dużo różnych rzeczy
Więc tak: zamiast wody spryskuję obficie twarz hydrolatami i na to nakładam (na noc) mieszanki olejowe lub mieszanki masło/olej - same wartościowe substancje, bez pustych wypełniaczy i długi masaż, żeby się wszystko wchłonęło.
Na dzień zaś dwie fazy: serum plus ochrona.
Serum wodne (z kroplą oleju) lub częściej olejowe (trzeba pamiętać, że ilość olejów nadających się na dzień pod filtr jest mocno ograniczona) z antyoksydantami (obecnie to jest KLIK+ KLIK a ponieważ rano nie mam czasu na masaże, dodaję kilka kropel KLIK (lub innego serum wodnego z HA)
(nakładanie samych olejów na skórę może spowodować przesuszenie (epidermalna utrata wody z naskórka )
na tak zagruntowaną gębę najprostszy krem z SPF
1x w tyg na noc krem z retinolem
1x w tyg rano peeling(maska) kwasowa a po niej nawilżająca (w formie kremu, ale bez wody i z dobrym składem
i to wszystko
O to ja Podobnie, ale czasem używam kremów, pod oczy za każdym razem, oleje mi nie służą w tej okolicy i cześciej peelinguje.
A polecany kolagen zrobił mi masakrę na twarzy.


Puder Burberry jest boski. Corii ja nie zgodzę się z opinią, że nie znajdziesz koloru, no chyba, że jesteś dużo jaśniejsza niż NC 15
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2016-01-08 o 12:34
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 13:04   #156
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
przede wszystkim sorry za przydługawy tamten post ale w ramach uzupełnienia muszę jeszcze dodać, że najważniejsze w tym wszystkim jest to, że ja - po latach prób/błędów i nauki analizy składu wiem, co mi służy (a co mi szkodzi); to jest podstawa. Rozeznanie w potrzebach własnej skóry. Jakie hydrolaaty, jakie masła, jakie oleje.
Dlatego nie kupuję kosmetyków ze względu na nazwę, jaką nadał im producent, kieruję się wyłącznie zawartością; moim aktualnym "kremem" nocnym jest masło ujędrniające do ciała KLIK wcześniej z Lili&Boo miałam masło do brzucha dla kobiet w ciąży i krem/mus do rąk i ciała
O, widzisz, ja zawsze miałam problem z dokładnym określeniem, który konkretnie składnik (czy połączenie składników) w danym produkcie mi szkodzi. Wiem na pewno, że nie mogę przesadzać z gliceryną. Długo jej całkowicie unikałam, bo powodowała u mnie bolesne gule i pogarszała stan cery w miejscach, gdzie mam "niespodzianki". Teraz się trochę odbraziłam, ale codzienne stosowanie kosmetyków z gliceryną (a już w ogóle np. użycie po sobie kilku kosmetyków z jej dodatkiem) nie wchodzi u mnie w grę, bo efekt jest opłakany.

Do tej pory stosowałam tylko oleje, które się wchłaniały. Maseł trochę się boję, bo obawiam się że mogłyby być zbyt bogate dla mieszanej cery z lekkim inklinacjami trądzikowymi.

Pod oczami, tak jak Pingwinowi, oleje mi jakoś nie służą. No może z wyjątkiem serum z BU z retinolem, które jest na bazie olejów właśnie: http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-renew.html
To ostatnie to zresztą chyba mój najlepszy produkt stamtąd - ma tylko jedną wadę, nieciekawy zapach Ale za to na przebarwienia pomaga jak nic innego.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 15:11   #157
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Chwilkę mnie nie było i już nowy wątek

Witajcie w Nowym Roku

A propos dyskusji o kremach pod oczy - chodziłam od dłuższego czasu koło Kiehl's i kilku innych, a ostatecznie zamówiłam sobie takiego eko-cudaka: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-eye-care.html

Jeszcze nie używałam, ale wygląda na ciężki kaliber jeśli chodzi o konsystencję. Mam nadzieję, że pomoże mi się uporać z przesuszem, wywołanym mrozami i ogrzewaniem.

Kusi mnie jeszcze ten krem z Organique, który był tu polecany. On chyba nie jest aż taki zbity i maślany, nada się na dzień?
Używałam kiedyś tego kremu pod oczy Martiny G., faktycznie jest gęsty. Chyba mi się podobał, ale nie pamiętam już, bo to było ze 4 lata temu, jak nie więcej Dzięki, że o nim przypomniałaś

Co do kremu pod oczy Organique to on jak najbardziej nadaje się na dzień pod makijaż. Na noc dla mnie jest chyba troszkę za lekki, ale ja mam teraz przesusz, więc nie jestem miarodajnym egzemplarzem Poza tym dopada mnie już starość

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie używam osobnych kremów pod oczy
W ogóle nie lubię kremów; każdy krem zawiera jakąś ilość substancji potrzebnych wyłącznie jemu samemu (czyli kremowi do tego, by się dobrze prezentował (kolor, konsystencja, zapach) a zbędnych skórze.
Z wiekiem potrzeby skóry wzrastają, ograniczam więc ilość podawanych substancji do niezbędnego minimum, bo w moim wieku to minimum to jest całkiem dużo różnych rzeczy
Więc tak: zamiast wody spryskuję obficie twarz hydrolatami i na to nakładam (na noc) mieszanki olejowe lub mieszanki masło/olej - same wartościowe substancje, bez pustych wypełniaczy i długi masaż, żeby się wszystko wchłonęło.
Na dzień zaś dwie fazy: serum plus ochrona.
Serum wodne (z kroplą oleju) lub częściej olejowe (trzeba pamiętać, że ilość olejów nadających się na dzień pod filtr jest mocno ograniczona) z antyoksydantami (obecnie to jest KLIK+ KLIK a ponieważ rano nie mam czasu na masaże, dodaję kilka kropel KLIK (lub innego serum wodnego z HA)
(nakładanie samych olejów na skórę może spowodować przesuszenie (epidermalna utrata wody z naskórka )
na tak zagruntowaną gębę najprostszy krem z SPF
1x w tyg na noc krem z retinolem
1x w tyg rano peeling(maska) kwasowa a po niej nawilżająca (w formie kremu, ale bez wody i z dobrym składem
i to wszystko
Małgosiu, dzięki ogromne za opis swojej pielęgnacji Dzięki Tobie zachciało mi się powrotu do olejów (zresztą i za pierwszym razem sięgnęłam po nie dzięki Tobie ).

Czy tę wit. c KLIK w formie oleju można dodawać do samego oleju np. z róży itp., który potem miesza się z kwasem hialuronowym? Czy tej witaminie potrzebny są bardziej skomplikowane produkty do pary?

I jeszcze jedno pytanie do Ciebie Kiedyś polecałaś mi ten olej z róży rdzawej KLIK Alepii, ale to było już dawno. Czy natrafiłaś na coś równie godnego polecenia?

Postanowiłam wrócić do pielęgnacji mieszanej, czyli raz krem na noc, a raz olej z kwasem hialuronowym. Przed ciążą taka pielęgnacja bardzo mi służyła, miałam bardzo dobrze nawilżoną cerę.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 15:27   #158
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj pierwszy raz nalozylam pod oczy polecony mi tutaj krem Norel z serii Multivitamin - musze powiedziec ze na tą chwile cudo.
Ładnie nawilżył, po nałozeniu korektora i pzypudrowaniu okolica oka wyglada super - a ostatnio mialam z tym problem mimo ze na noc uzywalam kremy Kiehl`s.
Teraz rozwazam opcje kremu na dzien z tej serii ewentualnie Sesdermy Radiance Glow z wit. C. Nie wiem co wybrać


cieszę się, że Ci spasował, ja też od razu go polubiłam. I też często stosuję na dzień, pod makijaż. Nie wiem, który masz Origins, ja mam ten rozświetlający, i fajnie się sprawdza w roli rozświetlacza, właściwości pielęgnujących powalających na kolana na razie nie widzę, z tej firmy na razie moim faworytem jest maska Drink Up, świetna . Co do witaminy C, tak jak napisałam, mimo mojej ogromnej sympatii do Sesdermy, zainteresuj się może wit. C z Norela, jest bardziej stabilna niż ta z Sesdermy. Mam z Norel serum z retinolem i witaminą C, używam raz, dwa razy w tygodniu i sobie bardzo chwalę.


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54052021]Uznalam, ze jest za bialy, nie kupilam wiec zestawu . Wzielam co innego .



Jej, "cudo" w postaci kremu pod oczy po kilku godzinach stosowania. To dopiero musiala byc fala nawilzenia. Tsunami nawet.







---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Mial ktos stycznosc z kosmetykami "Buxom"? Ja wlasnie od kilku dni testuje.[/QUOTE]


Ha, to dopiero byś mnie wykpiła, gdybyś zobaczyła moją reakcję po pierwszym zastosowaniu kremu Resveratrol z Sesdermy. Byłam gotowa wywalić wszystkie inne kosmetyki i zostawić tylko ten krem



Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
O to ja Podobnie, ale czasem używam kremów, pod oczy za każdym razem, oleje mi nie służą w tej okolicy i cześciej peelinguje.
A polecany kolagen zrobił mi masakrę na twarzy.


Puder Burberry jest boski. Corii ja nie zgodzę się z opinią, że nie znajdziesz koloru, no chyba, że jesteś dużo jaśniejsza niż NC 15

Ja kupiłam BB cream i jest za ciemny, choć najjaśniejszy z dostępnych. Za to piękny żółtek, wiec zostawiam do lata.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 15:53   #159
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
cieszę się, że Ci spasował, ja też od razu go polubiłam. I też często stosuję na dzień, pod makijaż. Nie wiem, który masz Origins, ja mam ten rozświetlający, i fajnie się sprawdza w roli rozświetlacza, właściwości pielęgnujących powalających na kolana na razie nie widzę, z tej firmy na razie moim faworytem jest maska Drink Up, świetna . Co do witaminy C, tak jak napisałam, mimo mojej ogromnej sympatii do Sesdermy, zainteresuj się może wit. C z Norela, jest bardziej stabilna niż ta z Sesdermy. Mam z Norel serum z retinolem i witaminą C, używam raz, dwa razy w tygodniu i sobie bardzo chwalę.





Ha, to dopiero byś mnie wykpiła, gdybyś zobaczyła moją reakcję po pierwszym zastosowaniu kremu Resveratrol z Sesdermy. Byłam gotowa wywalić wszystkie inne kosmetyki i zostawić tylko ten krem






Ja kupiłam BB cream i jest za ciemny, choć najjaśniejszy z dostępnych. Za to piękny żółtek, wiec zostawiam do lata.
Ale z tego co pamiętam to Corii nie była jaśniejsza niż ja.
A poza ciemnym kolorem to jaki ten BB?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 16:02   #160
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ale z tego co pamiętam to Corii nie była jaśniejsza niż ja.
A poza ciemnym kolorem to jaki ten BB?
Sorki, źle się wyraziłam, post miał być w nawiązaniu do Twojego, nie w opozycji. A fluid? Przyjemny, bardzo lekki, ma małe krycie, rozświetla /taki troche mokry glow/ i wygląda bardzo naturalnie na skórze.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 17:49   #161
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Puder Burberry jest boski. Corii ja nie zgodzę się z opinią, że nie znajdziesz koloru, no chyba, że jesteś dużo jaśniejsza niż NC 15
No tu jest roznie, bo ostatnio 2 podkłądy NC 15 sa na mnie za ciemne nieco
Musze po prostu zmacac te Burberiaki Nie wiesz, czy w naszym Dougu maja stacjonarnie ich kolorówke?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 18:19   #162
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54048471]Ja ostatnio tylko jeden bronzer godzien zakupu widzialam, ale nie bylo na stanie, wiec nie kupilam. No, ale ja wybredna jestem i szukam cudow, wiec moje opinie nie zawsze sa miarodajne .[/QUOTE]

Dobra, pisz nam tu szybko co to za bronzer cudny ?
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 18:23   #163
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość


Ha, to dopiero byś mnie wykpiła, gdybyś zobaczyła moją reakcję po pierwszym zastosowaniu kremu Resveratrol z Sesdermy. Byłam gotowa wywalić wszystkie inne kosmetyki i zostawić tylko ten krem
A co robi ten krem?

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dobra, pisz nam tu szybko co to za bronzer cudny ?
Roz Surrat. Ciekawa marka zreszta. Pan Surrat byl jakims wspolpracownikiem Aucoina. Kosmetyki bardzo ciekawe. Zagramanica nie w kazdej S. sa. Rzadko spotykana marka, ale bardzo ciekawa. Niesamowita pigmentacja. Chcialam wziac pare rzeczy, ale tego, co akurat chcialam to nie bylo.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 18:27   #164
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54059492]

Roz Surrat. Ciekawa marka zreszta. Pan Surrat byl jakims wspolpracownikiem Aucoina. Kosmetyki bardzo ciekawe. Zagramanica nie w kazdej S. sa. Rzadko spotykana marka, ale bardzo ciekawa. Niesamowita pigmentacja. Chcialam wziac pare rzeczy, ale tego, co akurat chcialam to nie bylo.[/QUOTE]

A, widziałam trochę jego kosmetyków na blogu Beautyprofessor i Thebeautylookbook.
Chodzi o kolor Grisaille?
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 18:30   #165
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

http://2.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/-CoNOym0z...Bgrisaille.jpg
https://s3dayrebucket.s3-ap-southeas...3g9O5qqbwF.jpg

Odcien Grisaille. Bardzo ladny braz. Swietnie zmielony. Testy nareczne na piatke. Wiecej niestety nie powiem.

Edit: wyczaszkowalo link .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 18:30   #166
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tu jest roznie, bo ostatnio 2 podkłądy NC 15 sa na mnie za ciemne nieco
Musze po prostu zmacac te Burberiaki Nie wiesz, czy w naszym Dougu maja stacjonarnie ich kolorówke?
Niestety tylko Warszawa
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 18:31   #167
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
A, widziałam trochę jego kosmetyków na blogu Beautyprofessor i Thebeautylookbook.
Chodzi o kolor Grisaille?
Si.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 18:32   #168
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54059492]A co robi ten krem?



Roz Surrat. Ciekawa marka zreszta. Pan Surrat byl jakims wspolpracownikiem Aucoina. Kosmetyki bardzo ciekawe. Zagramanica nie w kazdej S. sa. Rzadko spotykana marka, ale bardzo ciekawa. Niesamowita pigmentacja. Chcialam wziac pare rzeczy, ale tego, co akurat chcialam to nie bylo.[/QUOTE]
James słońce ty moje a nie możesz się zachwycić czymś łatwiej dostępnym


Soso dzięki, brzmi fajnie
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2016-01-08 o 18:33
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 18:33   #169
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Niestety tylko Warszawa

A to mam z głowy, bo w ciemno nie będe nic kupować takiego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 18:38   #170
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54059592]Si.[/QUOTE]

Hmm, wygląda fajnie na słoczach, ale w sumie b. podobnie do Earthy Burberry
Na żywo też podobne? Masz porównanie?
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 18:44   #171
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
James słońce ty moje a nie możesz się zachwycić czymś łatwiej dostępnym


Poczekaj do wrzesnia, kupisz sobie sama . Przy Times Square kolo kina jest .

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Hmm, wygląda fajnie na słoczach, ale w sumie b. podobnie do Earthy Burberry
Na żywo też podobne? Masz porównanie?
Tak. Earthy wpada bardziej w pomarancze/marchewke i jest cieplejszy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 19:43   #172
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54035860]
Szykuje sie jakas znizka w Hair2go?[/QUOTE]

w weekend -15% z kodem JOY2016
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:14   #173
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54059763]

Poczekaj do wrzesnia, kupisz sobie sama . Przy Times Square kolo kina jest .



Tak. Earthy wpada bardziej w pomarancze/marchewke i jest cieplejszy.[/QUOTE]
Zapisuje
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:31   #174
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

mam pytanie dziewczyny

dostałam w S.próbkę SISLEY Phyto Teint odcień 1 +

Użyłam na Sylwestra,jestem zakochana
Ale problem jest taki że wszyscy się dziwią ze miałam ten odcień,bo podobno takiego niema
Spraedzałam tylko na stronie Douglasa i Sephory,może wiecie coś na ten temat?

Edytowane przez KuNu
Czas edycji: 2016-01-08 o 20:33
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:36   #175
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez maswerka Pokaż wiadomość
w weekend -15% z kodem JOY2016
O, dziekuje.

Kurcze, chyba jestem za bardzo rozpieszczona, bo krece nosem na -15%. Wolalabym -20% .

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Zapisuje
Ogromny tlok, okropna atmosfera. Wszystkie marki jakie ma hamerykanska Sephora jednak sa tam. Dalej spory (choc nieco mniejszy) wybor, ale mniejszy tlok i bardziej przyjaznie jest na Park Avenue (za Flatiron w strone Chinatown). Tam polecam zakupy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 08:15   #176
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Małgosiu, dzięki ogromne za opis swojej pielęgnacji Dzięki Tobie zachciało mi się powrotu do olejów (zresztą i za pierwszym razem sięgnęłam po nie dzięki Tobie ).

Czy tę wit. c KLIK w formie oleju można dodawać do samego oleju np. z róży itp., który potem miesza się z kwasem hialuronowym? Czy tej witaminie potrzebny są bardziej skomplikowane produkty do pary?

I jeszcze jedno pytanie do Ciebie Kiedyś polecałaś mi ten olej z róży rdzawej KLIK Alepii, ale to było już dawno. Czy natrafiłaś na coś równie godnego polecenia?
ja szczerze boję się cokolwiek komukolwiek polecać, bo potem różne dziwne rzeczy się zdarzają... moja pielęgnacja jest dość restrykcyjna i eliminacyjna...
Poza tym proszę zakonotować, że ja w tym roku skończę 47 lat

z czystym sumieniem polecam jednak zainteresowanie się składami, to się na pewno prędzej czy później opłaci

Miłko tego oleju z róży Alepii nigdy nie miałam moim hitem jest olej Wspaniały Alepii (chyba tylko dla cer suchych, dojrzałych)
Wit.C dodaję do różnych moich olejków, ale trzeba uważać na proporcje, on jest mocno stężony, kropla 10-15ml, nie do jednorazowej porcji na dłoni...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:05   #177
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
dostałam w S.próbkę SISLEY Phyto Teint odcień 1 +

Użyłam na Sylwestra,jestem zakochana
Ale problem jest taki że wszyscy się dziwią ze miałam ten odcień,bo podobno takiego niema
Spraedzałam tylko na stronie Douglasa i Sephory,może wiecie coś na ten temat?
Niestety odcien NUDE 1+ nie jest dostepny we wszystkich krajach.
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:05   #178
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj róż Earthy i jaki ma boski zapach przypomina mi nieco kulki
Jak mi przypadnie do gustu, to kupie jeszcze jakiś, moze Cameo
Pudry wykończeniowe tez tak pachną?
Ja mam cameo, polecam, kolor jest piękny i wydaje mi się, że taki uniwersalny, ani zimny, ani ciepły, swietnie podkreśla moje niebieskie oczy. Również pięknie pachnie, mógłby jedynie być trochę trwalszy.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:09   #179
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Ja mam cameo, polecam, kolor jest piękny i wydaje mi się, że taki uniwersalny, ani zimny, ani ciepły, swietnie podkreśla moje niebieskie oczy. Również pięknie pachnie, mógłby jedynie być trochę trwalszy.
No, ale słyszałam, ze Cameo jest za mocny do jasnych cer. To teraz juz nei wiem sama co myslec
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:15   #180
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
cieszę się, że Ci spasował, ja też od razu go polubiłam. I też często stosuję na dzień, pod makijaż. Nie wiem, który masz Origins, ja mam ten rozświetlający, i fajnie się sprawdza w roli rozświetlacza, właściwości pielęgnujących powalających na kolana na razie nie widzę, z tej firmy na razie moim faworytem jest maska Drink Up, świetna . Co do witaminy C, tak jak napisałam, mimo mojej ogromnej sympatii do Sesdermy, zainteresuj się może wit. C z Norela, jest bardziej stabilna niż ta z Sesdermy. Mam z Norel serum z retinolem i witaminą C, używam raz, dwa razy w tygodniu i sobie bardzo chwalę.


.
Mam Origins jakis przeciwzmarszczkowy - nie pasuje mi.
Serum Norel mam na swojej liscie zakupowej ale to dopiero jak juz wykoncze swoje serum które teraz używam. Teraz potrzebuje czegos na dzień i tak wymysliłam krem z vit.C własnie z Sesdermy albo Norel seria Multivitamin. Chociaż w moim wieku to moze krem z vit.C juz za łaby w działaniu bedzie
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.