Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-16, 18:42   #1
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203

Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!


Mam dylemat - posiadam w domu Silicę, Salfazin i Lewitan. Który z tych preparatów najbardziej pomoże mi na trądzik (bo na tym mi najbardziej zależy)? Wypiszę składy i mam nadzieję że ktoś mi pomoże, bo nie znam się na tym jakie witaminy itd. pomagają na cerę . I jeszcze jedno czy mogłabym je połączyć? np. sotoswać jednocześnie i silice i lewitan?

Salfazin: (1 tabl. dziennie)
wit. C 75mg 125 % RDA
cynk 25mg 166%
wit. E 16,66mg 166%
wit B6 10mg 500%
wit.A 150qg (jakiś dziwny znaczek jest zamiast q któego nie mogłam znaleźć) 18%

Silica: (1 tabl. dziennie)
niacyna 10mg 55,5%
kwas pantotenowy 7,5mg 125%
biotyna 0,16mg 106,6%
wapń 46mg 5,75%
fosfor 37mg 4,6%
krzem 5mg, żelazo (II) 3mg 21,4%
L'lizyna 21mg
L'metionina 10mg
skrzyp polny 30mg
pokrzywa zwyczajna 20mg
workoliść członkowaty 20mg

Lewitan: (dzieci od 7 lat 1-2 tabl. 3x dziennie, dorośli 2-4 tabl. 3x dziennie - i ja będę brała 2 tabl.)
potas 8,76mg ---------- ---------
fosfor 4,02mg 0,50%RDA 6,00 (%RDA dla max. dwaki dziennej)
magnez 0,9mg 0,30 3,60
wapń 0,44mg 0,06 0,66
niacyna 0,177mg 0,98 11,89
wit. B1 0,012mg 0,86 10,32 (tiamina)
wit. B2 0,011mg 0,69 8,28 (ryboflawina)
+ drożdże

Który skład jest najlepszy, po któym będą najlepsze efekty (chodzi mi szczególnie o twarz) . Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże : ).

PS. Jeżeli umieściłam wątek w złym dziale proszę o przesunięcie a nie zamykanie/kasowanie ;d

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 21:30   #2
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Nikt nie odpisze ?
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 17:17   #3
bziczek70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Z tych, które wypisałaś chyba najlepsza Silica, bo ma najwięcej aminokwasów, w tym L-metioniny, która jest odpowiedzialna za detoksykację szkodliwych związków, które wchłaniamy z otoczenia, a z nich najczęściej powstają pryszcze. Z innych rzeczy mogę Ci polecić to, co sama brałam, czyli Onozis. Co prawda bierze się dziennie 4 tabletki (2 rano i 2 wieczorem), ale za to w większym stopniu uzupełnia braki aminokwasów. Skład:
L-metionina 120mg
L-cysteina 40mg
Kwas pantotenowy 12mg (50%)
Żelazo 10mg (17,6%)
Cynk 9mg (15%)
bziczek70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 20:06   #4
paulinka1919
Raczkowanie
 
Avatar paulinka1919
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 305
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

suplementy diety moga wspomoc walke z tradzikiem ale ze bez zadnych masci zelow itd. samo ci to wystarczy to watpie, wiem z doswiadczenia. musialabys miec jakis mega niedobor np. cynku.
ale z tych trzech mysle ze silica, choc lepsza chyba belissa. aaa i efekty jakiekolwiek widac dopiero po 3 miesiacach niestety
paulinka1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 20:18   #5
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez paulinka1919 Pokaż wiadomość
suplementy diety moga wspomoc walke z tradzikiem ale ze bez zadnych masci zelow itd. samo ci to wystarczy to watpie, wiem z doswiadczenia. musialabys miec jakis mega niedobor np. cynku.
ale z tych trzech mysle ze silica, choc lepsza chyba belissa. aaa i efekty jakiekolwiek widac dopiero po 3 miesiacach niestety
Wiem, chodzę do dermatologa (ostatnio używałam Duac a teraz Brevoxyl) i dbam o moją twarz . A mogłabym połączyć Silice i Lewitan?

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez bziczek70 Pokaż wiadomość
Z tych, które wypisałaś chyba najlepsza Silica, bo ma najwięcej aminokwasów, w tym L-metioniny, która jest odpowiedzialna za detoksykację szkodliwych związków, które wchłaniamy z otoczenia, a z nich najczęściej powstają pryszcze. Z innych rzeczy mogę Ci polecić to, co sama brałam, czyli Onozis. Co prawda bierze się dziennie 4 tabletki (2 rano i 2 wieczorem), ale za to w większym stopniu uzupełnia braki aminokwasów. Skład:
L-metionina 120mg
L-cysteina 40mg
Kwas pantotenowy 12mg (50%)
Żelazo 10mg (17,6%)
Cynk 9mg (15%)
A ile Onozis kosztuje ; >?
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 22:09   #6
kaasiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 81
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

jesli pytasz o jakies tabletki na wlosy i paznokcie to polecam tabletki skrzypu
kaasiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 22:44   #7
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez kaasiunia Pokaż wiadomość
jesli pytasz o jakies tabletki na wlosy i paznokcie to polecam tabletki skrzypu
Mnie bardziej interesują tabletki które skupią się najbardziej na cerze .
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 10:55   #8
bziczek70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Onozis to jakieś 20zł za pudełko. Ja brałam tak bardziej na włosy i paznokcie i mi bardzo pomógł, ale skóra też chyba trochę lepiej wyglądała, chociaż z cerą akyrat problemów szczególnych nie mialam, więc też aż tak nie zwróciłam uwagi.
bziczek70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 13:53   #9
paulinka1919
Raczkowanie
 
Avatar paulinka1919
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 305
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez Katelicious Pokaż wiadomość
Wiem, chodzę do dermatologa (ostatnio używałam Duac a teraz Brevoxyl) i dbam o moją twarz . A mogłabym połączyć Silice i Lewitan?
co do polaczenia ja bym zdecydowanie odradzila, niby to tylko witaminki , magnez, wapn itd. ale z tym tez mozna przesadzic. ja bralam Humavit ze skrzypem. teraz biore nord acno pharma i z tego jestem bardzo zadowolona, ale cena mnie dobija i chce przerzucic sie na belisse bo slyszalam ze jest najlepsza z suplementow diety.

a probowalas benzacne? dziala podobnie jak brevoxyl tylko mniej podraznia skore (w moim przypadku bynajmniej) sprobuj tego leku kosztuje jakies 8zł a w moim przypadku okazal sie jakims cudem na ktorego zawsze moge liczyc tylko 5% a nie 10% bo bedzie masakra

aaa i co do tych suplementow nie nalezy ich stosowac w nieskonczonosc bo to tez niedobrze wplywa na organizm
paulinka1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 14:31   #10
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez paulinka1919 Pokaż wiadomość
co do polaczenia ja bym zdecydowanie odradzila, niby to tylko witaminki , magnez, wapn itd. ale z tym tez mozna przesadzic. ja bralam Humavit ze skrzypem. teraz biore nord acno pharma i z tego jestem bardzo zadowolona, ale cena mnie dobija i chce przerzucic sie na belisse bo slyszalam ze jest najlepsza z suplementow diety.

a probowalas benzacne? dziala podobnie jak brevoxyl tylko mniej podraznia skore (w moim przypadku bynajmniej) sprobuj tego leku kosztuje jakies 8zł a w moim przypadku okazal sie jakims cudem na ktorego zawsze moge liczyc tylko 5% a nie 10% bo bedzie masakra

aaa i co do tych suplementow nie nalezy ich stosowac w nieskonczonosc bo to tez niedobrze wplywa na organizm
Teraz dostałam od dermatologu znowu duac i na razie będę się tego trzymać ... Ale kto wie, może niedługo się na niego skuszę ? W ogóle postanowiłam nie używać żadnych suplementów gdyż nie jestem ostatnio zbytnio systematyczna i wolę witaminy itd. które znajdują się w jedzeniu
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 19:16   #11
paulinka1919
Raczkowanie
 
Avatar paulinka1919
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 305
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Katelicious swieta racja naturalne witaminki w jedzeniu sa najlepsze ja pije tylko soki z marchewka i owocami (zero napojow gazowanych, herbaty, kawy), nie jem chipsow, pieczonego, fast food-ow, czekolady. probuje sie zdrowo odzywiac od jakiegos pol roku i mimo ze to nie jest potwierdzone nautkowo to wydaje mi sie ze cera sie poprawila odrobine a nawet jezeli to tylko zludzenie to bardzo przyjemne przy okazji mam lepsze samopoczucie ze nie zasmiecam sobie zoladka

a co do leku to kiedys tam sprobuj bo jest tani
paulinka1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 20:01   #12
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez paulinka1919 Pokaż wiadomość
Katelicious swieta racja naturalne witaminki w jedzeniu sa najlepsze ja pije tylko soki z marchewka i owocami (zero napojow gazowanych, herbaty, kawy), nie jem chipsow, pieczonego, fast food-ow, czekolady. probuje sie zdrowo odzywiac od jakiegos pol roku i mimo ze to nie jest potwierdzone nautkowo to wydaje mi sie ze cera sie poprawila odrobine a nawet jezeli to tylko zludzenie to bardzo przyjemne przy okazji mam lepsze samopoczucie ze nie zasmiecam sobie zoladka

a co do leku to kiedys tam sprobuj bo jest tani
Też niedługo wyrzucę ze swojego menu 'śmieciowe' jedzenie gdyż przechodzę na dietę South Beach .
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 22:11   #13
justynka1032
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 52
GG do justynka1032
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

spam!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=384220 Ciuszki , biżuteria i kosmetyki na wymianę

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-12-05 o 06:52
justynka1032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 01:41   #14
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Też się waham nad tabletkami, bo moje włsoy są podniszczone i straszliwie wolno rosną.. Brałąm Vitapil, wydawal sie nawet w miare działać, skrzypovita to totalne dno.. teraz wogole mam jakis vitalss beauty z biedronki ale on też jest cieńki. Jest c oś co mogloby byc silniejsze od Vitapilu?
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 11:40   #15
anita__1985
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 6
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
Też się waham nad tabletkami, bo moje włsoy są podniszczone i straszliwie wolno rosną.. Brałąm Vitapil, wydawal sie nawet w miare działać, skrzypovita to totalne dno.. teraz wogole mam jakis vitalss beauty z biedronki ale on też jest cieńki. Jest c oś co mogloby byc silniejsze od Vitapilu?
Też brałam i vitapil i skrzypovite, i jeszcze kilka innych, bo problemy z włosami to moja zmora :/ teraz biorę Collagen Noble Health i faktycznie dużo mniej włosów mam co dzień na szczotce, a dodatkowo bardzo wzmocniły mi się paznokcie
anita__1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 11:54   #16
mrsania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

ciężko mi uwierzyć w magiczne działąnie tych tabletek lepiej po prostu witaminki brać i będzie ok..
__________________
przedszkole językowe Mokotów
mrsania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 15:46   #17
SSasanka_34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 6
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

A czy faktycznie odpowiedzi udziela też jakaś kosmetyczka? - tak sugeruje mi to forum Osobiście też stosuje tabletki na włosy bo mocno wierzę w połączenie pielęgnacji od zewnątrz z tą od środka. Może ktoś ocenić wymienione wyżej produkty bo ja używam też Class A Collagen od Noble Health i zastanawiam się czy aż tak mocno działa moja podświadomość ale jajestem bardzo zadowolona J
SSasanka_34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 21:18   #18
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

W ogóle to teraz moją uwagę zwrócił Biotebal niby właśnie na skórę włosy i paznokcie.. niby LEK bez recepty. Czy stosował ktoś? Serio jest to lek czy suplement?
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 15:02   #19
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

W jaki sposób te tabletki działają na skórę?
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-28, 23:41   #20
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Ja stosuje Vitapil i widzę że poprawił on bardzo stan moich włosów. Zazywalam głównie vitapil przez rok czasu i moje nowe włosy- odrosty, faktycznie są bardziej lsniace, a preparat sam w sobie trochę przyspiesza porost. Głównie dlatego zażywam ten suplement, bo miałam problemy z porostem, ale chcialabym spróbować ten biotebal bo faktycznie dużo tej biotyny, czy ktoś używał? Pomaga na porost i stan? Można to miesZać z innymi suplementami? Czemu ma status leku?
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 09:52   #21
tatiana_dab
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 8
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Sporo jest tych tabletek na zdrowe włosy i paznokcie. Kilka z nich stosowałam, np. CP, Skrzypowitę. Koleżanka poleciła mi tabletki Solgar - formuła Włosy, Skóra, Paznokcie. Zamówiłam je przez internet, najlepszą cenę według mnie miała apteka xxx, paczka przyszła szybko i mogłam zacząć kurację. Najpierw brałam po jednej tabletce, bo trochę przestraszyła mnie ich wielkość, myślałam, że ich nie przełknę ale nie było źle i po 2 tygodniach zaczęłam brać po dwie tabletki. Najlepsze efekty widziałam na włosach, dużo baby hair, dosłowny wysyp. Paznokcie też fajnie urosły i wydaje mi się, że są trochę twardsze niż były wcześniej. Zostało mi jeszcze kilka tabletek, i chyba zrobię sobie kolejne zamówienie, może trafię na jakąś promocję, bo w tej mojej aptece robią je dość często.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-08-26 o 15:37 Powód: Reklama.
tatiana_dab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 11:01   #22
AnnikaSch
Przyczajenie
 
Avatar AnnikaSch
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 22
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Silica! Tez stosuje, zalecone przez dermatologa!
AnnikaSch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 12:34   #23
Blond_Girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
W ogóle to teraz moją uwagę zwrócił Biotebal niby właśnie na skórę włosy i paznokcie.. niby LEK bez recepty. Czy stosował ktoś? Serio jest to lek czy suplement?
Stosowałam i sprawdził się rewelacyjnie! Próbowałam już różnych leków, odżywek, naturalnych olejków, manicure japońskiego. Na biotebal trafiłam przypadkiem i po około miesiacu widzialam już poprawę. Stosowałam w sumie przez trzy-cztery miesiące, potem zrobiłam przerwę (żeby nie przedobrzyć ) i teraz wróciłam znowu. idealnie nie jest, bo paznokcie nie są bardzo twarde, ale za to elastyczne i się nie łamią, jak kieydś.
Blond_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 00:10   #24
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez Blond_Girl Pokaż wiadomość
Stosowałam i sprawdził się rewelacyjnie! Próbowałam już różnych leków, odżywek, naturalnych olejków, manicure japońskiego. Na biotebal trafiłam przypadkiem i po około miesiacu widzialam już poprawę. Stosowałam w sumie przez trzy-cztery miesiące, potem zrobiłam przerwę (żeby nie przedobrzyć ) i teraz wróciłam znowu. idealnie nie jest, bo paznokcie nie są bardzo twarde, ale za to elastyczne i się nie łamią, jak kieydś.
A stosowałaś także jakieś inne suplementy? jak wypada biotebal na tle innych preparatów?
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 10:48   #25
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

ja stosuje za zmianę silica, skrzypowita, vitapil do tego cynk i zielone soki świeżo wyciskane, używam też wcierki na skórę głowy wszystko to sprawia, że moje włosy szybciej rosną i pojawiają się nowe babyhair, paznokcie po tabletkach są twardsze ale dalej łamliwe, z cerą od dłuższego czasu nie mam żadnych problemów (ale to zasługa kosmetyków mineralnych na które przerzuciłam się jakiś czas temu)
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 13:47   #26
andzia93444
Przyczajenie
 
Avatar andzia93444
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Ja stosuje co jakiś czas Doppelherz na Włosy z Biotyną. Biorę 3-4 msc i przerwa na kilka miesięcy. Z efektów byłam bardzo zadowolona. Włosy nie wypadały tak bardzo, lśniły i pojawiało się duużo baby hair

Aleeee.... Zaciekawiłyście mnie tym Biotebalem Czy któraś z Was może stosował jeden i drugi preparat i mogłaby je porównać?
andzia93444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 01:14   #27
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez andzia93444 Pokaż wiadomość
Ja stosuje co jakiś czas Doppelherz na Włosy z Biotyną. Biorę 3-4 msc i przerwa na kilka miesięcy. Z efektów byłam bardzo zadowolona. Włosy nie wypadały tak bardzo, lśniły i pojawiało się duużo baby hair

Aleeee.... Zaciekawiłyście mnie tym Biotebalem Czy któraś z Was może stosował jeden i drugi preparat i mogłaby je porównać?
Fakt biotebal jest zachęcającym produktem, nawet moja kosmetyczka wspominala, że kilka jej klientek go zachwalało, więc musi chyba coś robić, w końcu jego cena jest dość wysoka. Ja chcialam stosoać Vitapil z Biotebalem ,ale Pani w aptece odradziła mi ten pomysl, bo Vitapil już ma w składzie biotynę, dlatego dobrała mi do tego biotynę w mniejszej dawce i teraz biorę oba suplementy na raz. Wydaje mi się ,że moje włosy rosną trochę szybciej niż, gdy brałam sam Vitapil, a moje paznokcie są bardziej elastyczne, ale nie jestem do końca przekonana czy tylko tak sobie wmawiam. Też bym chciała spróbować tego biotebalu ,ale czy on jest naprawdę lepszy niż wieloskładnikowe suplementy na włosy, skórę i paznokcie?
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 16:43   #28
Blond_Girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
A stosowałaś także jakieś inne suplementy? jak wypada biotebal na tle innych preparatów?
Tak, próbowałam zwykłego skrzypu - pomógł tylko na włosy, które kiedyś też miałam w bardzo słabej kondycji. Potem próbowałam jeszcze ha-pantoten, też nic nie dało. Dopiero kuracja biotebalem pomogła
Blond_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 21:01   #29
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez Blond_Girl Pokaż wiadomość
Tak, próbowałam zwykłego skrzypu - pomógł tylko na włosy, które kiedyś też miałam w bardzo słabej kondycji. Potem próbowałam jeszcze ha-pantoten, też nic nie dało. Dopiero kuracja biotebalem pomogła
I jak ten biotebal działa na kondycje wlosow (bo o nie glownie mi chodzi) bo ja zazywam vitapil i wlasnie uwazam ze uratował mi włosy spalone rozjasniaczem, po roku juz mialam ich wiecej i sa w lepszej kondycji i wlasnie zastanawiam sie czy biotebal tez na wlosy ma wplyw czy glownie na paznokcie
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 07:52   #30
szukam_czegos_dlasiebie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 11
Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez tatiana_dab Pokaż wiadomość
Sporo jest tych tabletek na zdrowe włosy i paznokcie. Kilka z nich stosowałam, np. CP, Skrzypowitę. Koleżanka poleciła mi tabletki Solgar - formuła Włosy, Skóra, Paznokcie. Zamówiłam je przez internet, najlepszą cenę według mnie miała apteka Prima24, paczka przyszła szybko i mogłam zacząć kurację. Najpierw brałam po jednej tabletce, bo trochę przestraszyła mnie ich wielkość, myślałam, że ich nie przełknę ale nie było źle i po 2 tygodniach zaczęłam brać po dwie tabletki. Najlepsze efekty widziałam na włosach, dużo baby hair, dosłowny wysyp. Paznokcie też fajnie urosły i wydaje mi się, że są trochę twardsze niż były wcześniej. Zostało mi jeszcze kilka tabletek, i chyba zrobię sobie kolejne zamówienie, może trafię na jakąś promocję, bo w tej mojej aptece robią je dość często.
też tam zamawiałam i szybko przyszła mi paczka!
szukam_czegos_dlasiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-12 08:52:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.