praca mgr temat i plan pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-28, 08:42   #1
czarna drukarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 108

praca mgr temat i plan pracy


.

Edytowane przez czarna drukarka
Czas edycji: 2015-11-19 o 18:42
czarna drukarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 08:51   #2
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: praca mgr temat i plan pracy

ja pisałam analize systemu motywacyjnego pracowników w swojej firmie. Wystarczy, ze bedziesz miała temat pracy - ja sama musiałam napisać plan i konspekt
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 13:46   #3
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: praca mgr temat i plan pracy

Cytat:
Napisane przez czarna drukarka Pokaż wiadomość
Witajcie
Drogie Wizazanki przychodze do Was po dawke inspiracji oraz pomoc
jestem na 2 roku magisterki i niestety przychodzi pora na pisanie pracy magisterskiej niestety moj promotor nie interesuje sie naszym losem ;/ a ja nie mam pomyslu na temat i plan pracy magisterskiej jestem jedynie zainteresowana tematyka motywacji i chcialabym zeby praca znajdowala sie w tym obszarze. Niestety promotor odrzucil temat: efekt motywacji pracownikow na efektywnosc ich dzialania
moze ktoras z Was pisala prace z tematyki motywowania, ma jakis pomysl jak ujac temat i plan pracy badz znajdzie sie jakas dobra duszyczka ktora na pw moglaby ze mna pogadac i troszke pomoc?
pewnie znajda sie glosy ze jak na ostatnim roku studiow nie potrafie sobie znalezc tematu i napisac planu.. wiem o czym chce pisac ale nie potrafie sformulowac tematu i planu te czesci sa dla mnie najgorsze dla mnie
pozdrawiam
Mam dla Ciebie temat: "Jak znaleźć motywację do skonstruowania planu pracy o tematyce motywacji"

Poszukaj tematów w internecie. Nawet tytuł artykułu z czasopisma czy podrozdział jakiejś książki może nadać się na temat pracy.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 14:55   #4
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: praca mgr temat i plan pracy

Aktywny partner czy cichy nadzorca - wpływ postawy promotora na wewnętrzną motywację magistrantów.
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 16:18   #5
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: praca mgr temat i plan pracy

Hej .
Piszę w tym wątku, ponieważ mam ten sam problem co autorka...
Jestem już po przejściach z wcześniejszym promotorem (gdzie praktycznie napisałam pracę, ale niestety zostałam trochę oszukana). Dziś mam nowego promotora i obowiązkowo muszę wziąć się za nowy temat ... Tematyka ma wiązać się z psychologią internetu.
Dałam już propozycje autoprezentacji w internecie (w oparciu o pewne zagadnienia) - niestety nie przeszła. Info dostałam dopiero wczoraj,a jutro muszę wygłosić prezentację dotyczącą tematu... Wygłoszę przygotowaną wcześniej prezentacje z podkreśleniem, że i tak zmieniam temat...
Tylko pytanie brzmi na jaki ? Powiem szczerze jestem już zmęczona szukaniem. Dlatego bardzo Was proszę o pomoc i choćby radę/wskazówkę na czym mogłabym się skupić, bo ja zaczynam powoli wysiadać
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 17:18:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.