Henna eyes firmy Curiosa. Ktoś zna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-24, 18:33   #1
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436

Henna eyes firmy Curiosa. Ktoś zna?


Witam,
Znalazłam takie cudo na allegro:
http://www.allegro.pl/item486158449_...enna_eyes.html

Czy któraś z Wizażanek miała styczność z tym produktem i mogłaby podzielić się opinią? Wciąż szukam trwałego mazaka do powiek, natomiast cena dość wysoka i całkiem w ciemno nie chcę brać.
Dziękuję
__________________
Dystymiczka
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 21:51   #2
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Henna eyes firmy Curiosa. Ktoś zna?

"Permamentna konturówka do oczu i brwi"...Przyznam się , że pierwszy raz widzę. Ale słowo "permamentna" zaraz mi się kojarzy z makijażem permamentnym , który się utrzymuje jakieś pare lat. Hmm..."Henna eyes"...Wydaje mi się , że jest to po prostu "trwalsza" konturówka. Tzn. Taka na "dłuższy czas". To by tłumaczyło słowo "permamentna". Myśle , że utrzymuje się mniej więcej jak zwykła henna (na brwi i rzęsy-coś koło dwóch tygodni). To by tłumaczyło nazwę. Ale...Nie jestem pewna w 100%. Jak już napisałam-pierwszy raz widzę.
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 22:00   #3
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Henna eyes firmy Curiosa. Ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
"Permamentna konturówka do oczu i brwi"...Przyznam się , że pierwszy raz widzę. Ale słowo "permamentna" zaraz mi się kojarzy z makijażem permamentnym , który się utrzymuje jakieś pare lat. Hmm..."Henna eyes"...Wydaje mi się , że jest to po prostu "trwalsza" konturówka. Tzn. Taka na "dłuższy czas". To by tłumaczyło słowo "permamentna". Myśle , że utrzymuje się mniej więcej jak zwykła henna (na brwi i rzęsy-coś koło dwóch tygodni). To by tłumaczyło nazwę. Ale...Nie jestem pewna w 100%. Jak już napisałam-pierwszy raz widzę.
Ha! No właśnie...wygląda to na eyeliner typu "longlasting" i prezentuje sie całkiem zachęcająco, ale ja juz na niejednym takim specyfiku sie przejechałam, np. khol, u mnie zupełnie się nie sprawdza. Komentarze pozytywne, tylko 1 negatyw, ale zastanawiający...sprzedaj ący pisze, ze stosować trzeba wyłacznie na suchą skórę, bez podkladu, kremu itp., troche nie bardzo sobie to wyobrażam. W moim wieku krem pod oczy być musi Nie wiem, kusi mnie, ale cena jak wspomniałam dość wysoka...
__________________
Dystymiczka
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 22:06   #4
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Henna eyes firmy Curiosa. Ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez giancarla Pokaż wiadomość
Ha! No właśnie...wygląda to na eyeliner typu "longlasting" i prezentuje sie całkiem zachęcająco, ale ja juz na niejednym takim specyfiku sie przejechałam, np. khol, u mnie zupełnie się nie sprawdza. Komentarze pozytywne, tylko 1 negatyw, ale zastanawiający...sprzedaj ący pisze, ze stosować trzeba wyłacznie na suchą skórę, bez podkladu, kremu itp., troche nie bardzo sobie to wyobrażam. W moim wieku krem pod oczy być musi Nie wiem, kusi mnie, ale cena jak wspomniałam dość wysoka...
Czyli być może , to faktycznie jest coś w rodzaju makijażu permamentnego , skoro używa się go na suchą skórę. Tylko wykonanego henną i utrzymującego się krócej od tego z gabinetu.

Edytowane przez Nowar
Czas edycji: 2008-11-24 o 22:08
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 09:27   #5
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Henna eyes firmy Curiosa. Ktoś zna?

Podbijam, może jednak ktoś, coś....

Edit: Oczywiście skusiłam się na zakup w ciemno, a za ciekawość niestety czasem się płaci Straszna tandeta, moim zdaniem, osobiście nie polecam, za tą, niemałą w końcu cenę.
__________________
Dystymiczka

Edytowane przez giancarla
Czas edycji: 2008-12-20 o 20:18
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.