Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-19, 08:23   #391
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

hej

bardzo się cieszę, że tak ładnie się Tobie goi ranka i że już czujesz komfort
Wczoraj na wizycie u chirurga dowiedziałam się, że lepiej abym teraz poszła jeszcze na wymrożenie tej reszteczki, tego punkciku który został. Chirurg stwierdził, że skoro mi jedna seria pomogła to tą pozostałość też trzeba potraktować ciekłym azotem. Jakby ewentualnie coś się kiedyś odrodziło to wtedy mam przyjść do niego, ale jeszcze nie teraz bo jak to ujął: "pokroić mi palec zawsze zdąży" Polecił więc kolejną wizytę u dermatologa (teraz tylko jedna mała seria powinna starczyć pownieważ została w palcu tylko odrobinka).
Tak więc jestem pocieszona
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 20:56   #392
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

A ,czy po tym wymrażaniu mogłaś normalnie chodzić w butach,które wcześniej Cię uwierały?Czy nic teraz nie boli? i ile zapłaciłaś za wymrażanie.?Czy cały ten odcisk zmniejszył się na tyle ,ze palec jest prawie bez twardej skóry?
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 08:07   #393
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Vincenza ten mój "odcisk" był na tyle dziwny, że nawet nie jestem pewna czy to było odcisk czy jakaś narośl. Poprostu zaczęło się od odcisku a skończyło na dziwnie wyglądającej zmianie, która zrobiła się czarna i okrągła. (bo grzebałam przy tym i nawet lała się pewnego razu krew ) Wymrażanie było za friko bo byłam w przychodni i było to bardzo spontaniczne, bo ja szłam tylko na kontrolę, pokazać jak to wygląda, a babka czapnęła mi nogę i potraktowała ciekłym azotem twierdząc, że oni takie zmiany wymrażają.
Samo wymrażanie było bardzo nie przyjemne i ból (do zniesienia) utrzymywał się nie całe pół godzinki. Straszyła mnie jakimś pęcherzem z krwią i wodą, który mam jakby co przekłówać ale nic takiego mi się nie zrobiło. Więc to co zapisała do smarowania nie wykupiłam w aptece.
Do domu szłam lekko kuśtykając ale już pod wieczór śmiało mogłam ubrać elegancki bucik. Po 3-4 dniach to odpadło i została zdrowiutka skórka tylko nieco zagłębiona z malutkim punkcikiem. Bez żadnego bólu noszę już buciki w szpic ale ten punkcik też musze iść wymrozić żeby nie zrobiło się tam znów jakaś zmiana. Na obcecną chwilę palec jest całkwicie normalny, zagłebienie już się wyrównało a punkcik który pozostał nie dokucza mi ale wymrożę go tak czy siak. Nic nie boli już i jestem happy
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 09:25   #394
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

No to fajnie,że pomogło w taki sposób.Dzięki za wymianę cennych dla mnie informacji.Życzę,aby palec był już zawsze zdrowy i nie dokuczał w przyszłości.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 09:50   #395
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

również dziękuję za wymianę informacji i również życzę zdrówka
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 10:13   #396
chance509
Raczkowanie
 
Avatar chance509
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 266
stopa;/ proszę o pomoc.

w zeszłym roku strasznie obcierały mnie buty. jakos wytrwałam i rozchodziłam je. nie pomyślałabym, ze zapłace za to taką cenę.
zrobił się okropny odcisk[?],narośl.. miałam nadzieję, że to zniknie, myliłam się. co moge z tym zrobić?

w ogole muszę zadbać o stopy,bo mam strasznie suche pięty itp.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00446.JPG (18,2 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00450.JPG (17,7 KB, 64 załadowań)
__________________

chance509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 11:06   #397
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: stopa;/ proszę o pomoc.

lepiej idź z tym do lekarza jak nie znikło po takim czasie...
lekarz coś ci na pewno na to zaradzi
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 11:41   #398
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: stopa;/ proszę o pomoc.

czy to boli podczas uciskania?? do lekarza jak najbardziej, pamietaj ze Twoja stopa klasyfikuje sie do pedicuru leczniczego a taki robia niektore gabinety i kliniki! mogą byc to ostrogi, ale czy to napewno to schorzenie stwierdzi to lekarz po ogledzinach i po zrobieniu rentgenu. piszesz ze obcieraly Cie dlugo buty - a ostrogi tworza sie poprzez miedzy innymi dluzsze podraznianie stan zapalny.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 12:01   #399
chance509
Raczkowanie
 
Avatar chance509
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 266
Dot.: stopa;/ proszę o pomoc.

ile kosztowałoby usunięcie tego? mam dopiero 17 lat. nie boli mnie to.
__________________

chance509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 07:57   #400
chance509
Raczkowanie
 
Avatar chance509
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 266
Dot.: stopa;/ proszę o pomoc.

przepraszam za post pod postem,ale pomoc potrzebna jest mi jak najszybciej..
__________________

chance509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:32   #401
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: stopa;/ proszę o pomoc.

Moj brat to miał! Lekarz ścioł mu delikatnie górę przepisał maś i kazał scierać pumeksem. Z tego co wiem to strasznie go bolało, ale po 2 tygodniach nie miał śladu
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 13:37   #402
chance509
Raczkowanie
 
Avatar chance509
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 266
Dot.: stopa;/ proszę o pomoc.

a ile zapłacił za to?są potrzebne pozniej jakieś mascie itp. nie ma żadnej blizny?;o
__________________

chance509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:55   #403
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: stopa;/ proszę o pomoc.

Nic nie płacił. Jak lekarz mu to ścioł to przepisał mu jakąś maść wysuszającą i musiał trzeć to pumeksem (aż mu krew leciała). Ale teraz nie ma śladu
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 19:22   #404
Lara39
Raczkowanie
 
Avatar Lara39
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 37
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Ja mam jeszcze jeden problem.
Kiedy próbuję mój odcisk zetrzeć, albo nawet przez przypadek przy ścieraniu pięt się draśnie, to po prostu zaczyna krwawić. Nie boli, nie przeszkadza, ale wygląda dość nieestetycznie.
Co z tym fantem zrobić ?
Lara39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 21:34   #405
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

hm... chyba jest mocno ukrwiony.. ale ja na Twoin miejscu udałabym się do dermatologa. Być może jest to rodzaj brodawki i jak się naruszy jej struturę to zaczyna krwawić. Bo odcisk to zgrubiała skóra i trzeba się 'napracować' aby zaczął krwawić, a piszesz że wystarczy drasnąć więc mi to wygląda raczej na brodawczaka nie bagatelizuj tego i naprawdę przejdź się z tym do dermatologoa, niech się wypowie i coś doradzi.
Pozdrawiam i jak co - daj znać czy się dowiedziaaś cóż to
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 11:13   #406
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: stopa;/ proszę o pomoc.

:|:|
idź do lekarza!
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:45   #407
naybet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

czarna kicia mam pytanie moglabyc dokladniej opisc to co mialac bo ja tez cos podobnego mam ale nei wiem czy to to samo mialem odcis kilka lat temu olalem zrobilo sie zgrubienie od czasu do czasu mnie bolalo ale do wytrzymania kilka razy to zaczelam przycinac az wkoncu zobaczylem takie czarne puknciki je tez chcialam wydlubywac krew sie nie alla ale cos tam oczyscilam wygladalo totak ze byl taki ograg o srednicy 2 cm gdzies w srokdu bialo i takie punkciki czarne a na dzien dzisiaejczy to wyczyscilam i zauwazylem taka czarna poswiate pod skura gleboko 2cm srednic y to bardzo duzo to jest ogrome moge zlapac to 2 palcami strasnzie boli teraz jak wycielam prosze o dokladniejszy opis twojej narosli
naybet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 12:01   #408
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

hm.. najpierw zadam pytanie: mam do czynienia z dziewczyną czy z chłopakiem? bo raz piszesz z końcówką "łem" raz "łam" i nie wiem jak mam się zwracać W profilu użytkownika widnieje mężczyna, ale.... hm

Co do tego odcisku to ja już na szczęście tego nie mam Zostało wymrożone u dermatologa i już mam zdrowy paluszek.
Z Twojego opisu wynika, że to co masz Ty, jest nieco zbliżone do tego co miałam ja, tylko że piszesz o 2cm średnicy więc to dosyć duża zmiana.. moja miała 5mm średnicy.
Też na początku to przycinałam, też zauważyłam jakieś punkciki, potem sobie w ogóle nagrzebałam i lała się krew więc odpuściłam samodzielną ingerencję. Bo swego czasu nie mogłam poprostu chodzić z bólu..nawet w sportowych butach.
Tak jak pisałam już w powyższych postch, byłam u lekarza, dostałam skierowanie do chirurga a chirurg wysłał mnie do dermatologa - i zostało to wymrożone (a miało być wycinane chirurgicznie - lecz obeszło się bez tego). Ale męczyłam się z tym długo, więc polecam Ci iść do specjalisty, najlepiej do dermatologa, niech to wymrozi. Zapewne będzie trzeba przeprowadzić kilka serii skoro to ma aż 2cm. Lepiej nie robić z tym nic samodzielnie bo można sobie tylko zaszkodzić.
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 22:16   #409
Momoko!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 35
Dot.: Stopy!!!!

Cytat:
Napisane przez krecik9891 Pokaż wiadomość
no ja tez robilam na namoczone stopy... troszke wytarlam je najpierw recznikiem i skora schodzila moze na prawde masz tępą zyletke ale skoro to jest nowe to... juz sama nie wiem
wiem co się stało żyletka była ok, nawet się nią poharatałam
założyłam do góry nogami tę metalową część pod którą jest żyletka
Momoko! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 08:32   #410
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Mam odcisk na małym palcu u stopy od jakiś 2 miesięcy ktory bardzo boli. Probowałam go zlikwidować plastrami compeed ale się nie udało. Macie jakiś sposob inny?
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 10:25   #411
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

jest tu bardzo dużo postów na temat jak radzić sobie z odciskami. Musiałabyś cofnąć się do niektórych z nich. Dosyć długo już męczysz się z tym odciskiem. Jeśli stosowałaś tylko plastry to wypróbuj takiego płynu (mała buteleczka z pędzelkiem, wygląda trochę jak lakier do paznokci np Acerin (jeśli dobrze pamiętam) oraz smaruj odcisk zwykłą maścią na odciski (bez nazwy) , wcześniej mocząc stopy w mydlinkach. Odcisk powinien zejśc. Ale jeśli jest jakoś zakorzeniony, lub co gorsza to nie odcisk tylko brodawczak to polecam wybrać się do dermatologa poprostu. Nie tnij tego żyletką i sama nie ingeruj w to miejsce żadnym narzędziem Wiem z doświadczenia, że to się często źle kończy
P.s jeśli to nie odcisk tylko jakaś brodawka to najlepiej iść do dermstologa żeby wymroził ciekłym azotem. Chwila bólu i po sprawie. Nie dopuść aby zrobiło się to tak zakorzenione, że potrzebny będzie chirurg - bo i tak się zdarza..
pozdrawiam
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 22:18   #412
feniks87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

mam powazny problem, a mianowicie ok 4 miesiace temu wycielam sobie kawalek skory ze stopy! to bylo na podeszwie w okolicach srodstopia gdzie pojawia sie taka lekko zgrubiala skora. Wiem ze nie powinnam tak robic ale chciala jakos sie tego pozbyc! Zdaje mi sie ze za gleboko wycielam sobie ta skore i do teraz zostala mi tam taka jakby blizna, taka kropeczka i za zadne skarby nie chce zniknac! nie wiem co mam z tym zrobic, bo sama sobie chyba nie poradze! nie wiem czy mam udac sie do kosmetyczki czy to dermatologa, kto mi moze pomoc??!! bardzo bym byla wdzieczna za pomoc! pozdrawiam serdecznie
feniks87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 22:58   #413
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
są pewne sposoby i póki co jak nie masz czasu nie musisz lecieć do lekarza. Ja polecam ci zakupić sobie specjalny płyn do odcisków Acerin. --> (wygląda tak) http://www.alejahandlowa.pl/tr/produ...-_1420490.html

Oczywiście to tylko przykład z ceną, bo nie znam tej strony a zakupów przez internet raczej nie robię Dostaniesz go w każdej aptece.
Wystarczy przez kilka dni ale solidnie np tydzień codziennie wymoczyć przez 20minut stopy, najlepiej w cieplutkiej wodzie z solą (najlepiej zmiękczającą-dostaniesz takie np za kilka złotych, dobrze zainwestować w polskie tanie firmy) i potem w miejsce odcisku upuścić kropelkę Acerinu. Poczekać aż wyschnie. Tak tydzień czy więcej. Odcisk sam odejdzie.
Jeśli się okaże, że nie wyszedł cały po takim czasie, zacznij od nowa jeszcze raz i po następnym tygodniu na pewno nie będzie
Ja wiele razy się tak poratowałam i zawsze schodzi, nawet najbardziej uporczywe, tylko trzeba poświęcić się codziennie i zrobić tę kąpiel dla stóp i kropelkę
Piszesz o odcisku czy o korzeniu???



Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość
jest tu bardzo dużo postów na temat jak radzić sobie z odciskami. Musiałabyś cofnąć się do niektórych z nich. Dosyć długo już męczysz się z tym odciskiem. Jeśli stosowałaś tylko plastry to wypróbuj takiego płynu (mała buteleczka z pędzelkiem, wygląda trochę jak lakier do paznokci np Acerin (jeśli dobrze pamiętam) oraz smaruj odcisk zwykłą maścią na odciski (bez nazwy) , wcześniej mocząc stopy w mydlinkach. Odcisk powinien zejśc. Ale jeśli jest jakoś zakorzeniony, lub co gorsza to nie odcisk tylko brodawczak to polecam wybrać się do dermatologa poprostu. Nie tnij tego żyletką i sama nie ingeruj w to miejsce żadnym narzędziem Wiem z doświadczenia, że to się często źle kończy
P.s jeśli to nie odcisk tylko jakaś brodawka to najlepiej iść do dermstologa żeby wymroził ciekłym azotem. Chwila bólu i po sprawie. Nie dopuść aby zrobiło się to tak zakorzenione, że potrzebny będzie chirurg - bo i tak się zdarza..
pozdrawiam

Czarna Kiciu czy moglabys mi napisac cos wiecej o tym zakorzenieniu odcisku???


Ja mam od jakiegos czasu odcisk. Ale zaczal mnie bolec tydzien temu, wiec sie za niego zabralam Kupilam Acerin. Moczylam stopy co drugi dzien i odpadl mi ale....
zostalo mi takie kułeczko o srednicy 1-2 mm z malutka czarna dziurka. Podejrzewam, ze to nieststy korzen ???
czy sa jakies szanse ze go sama usune?? np. stosujac Acein przez kolejny tydzien dwa??? czy jezeli odcisk odpadl bez korzenia to juz tylko chirurg???
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 21:35   #414
audiTT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

witam, wiesz miałam to samo cholerny, bolesny odcisk pod stopą, gdzie chodzić nie mogłam, stosowałam plasterki, smarowania, moczyłam nóżkę ale pewnego dnia postanowiłam go wyrwać!! byłam taka zła, ze jakiś głupi odcisk przeszkadza mi w chodzeniu i boli, więc wzięłam pęsetkę, wodę utlenioną i wyrwałam wszystkie czarne kropeczki i już go nie mam, trochę to bolało ale już nie wytrzymywałam z nim a teraz tak naprawdę zapomniałam, ze go kiedyś miałam i śladu ani kropeczki pozdrawiam serdecznie
audiTT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 10:59   #415
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

podziwiam samodzielne wyrywanie resztek korzonków
chirurg to ostateczność. Lepiej najepierw walczyc preparatami własnie typu Acerin lub zwykłą maścią na odciski, lub udać się do dermatologa po radę - lub na ewentualne wymrażanie - które mi idealnie pomogło
Ale ogólnie nie polecam samodzielnych interwencji
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 13:37   #416
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Cytat:
Napisane przez audiTT Pokaż wiadomość
witam, wiesz miałam to samo cholerny, bolesny odcisk pod stopą, gdzie chodzić nie mogłam, stosowałam plasterki, smarowania, moczyłam nóżkę ale pewnego dnia postanowiłam go wyrwać!! byłam taka zła, ze jakiś głupi odcisk przeszkadza mi w chodzeniu i boli, więc wzięłam pęsetkę, wodę utlenioną i wyrwałam wszystkie czarne kropeczki i już go nie mam, trochę to bolało ale już nie wytrzymywałam z nim a teraz tak naprawdę zapomniałam, ze go kiedyś miałam i śladu ani kropeczki pozdrawiam serdecznie

audiTT jakim sposobem/cudem wyrwałaś sobie te odciski/korzenie. U mnie to wygląda jak czarna kropka, która w żaden sposób nie jest wypukła
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 16:01   #417
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Ja pozbyłam się odciska Macia na odciski za 2.10 zł ! jestem bardzo zadowolona bo meczylam sie z nim z pol roku
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 19:59   #418
feniks87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

a moge wiedziec co to za masc?
feniks87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 08:47   #419
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Cytat:
Napisane przez feniks87 Pokaż wiadomość
a moge wiedziec co to za masc?
wydaje mi się, że chodzi o maść na odciski o nazwie "Maść na odciski"
do kupienia w kazdej aptece
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 19:10   #420
feniks87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

haha no to ciekawa nazwa tej maści tylko u mnie problem jest w tym ze ja nie wiem co ja mam na tej stopie. Wycielam sobie kawalek skory i mi zostaly takie biale kropki(jakby martwa skora), jedna wieksza i 2 mniejsze! chyba musze isc do dermatologa, zeby stwierdzil co to moze byc
feniks87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-15 13:37:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.