Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-03, 19:25   #961
Aneta94Eg
Rozeznanie
 
Avatar Aneta94Eg
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 538
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Zapomniałam wyprostować tego zdjęcia. Ale widać dobrze.

Nareszcie się sobie podobam.

Nie zmienię kobiety na inną i to za tak niską cenę.
__________________
,,Całe życie to wieczne zaczynanie od nowa.''
Aneta94Eg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 08:21   #962
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Aneta94Eg Pokaż wiadomość
Zapomniałam wyprostować tego zdjęcia. Ale widać dobrze.

Nareszcie się sobie podobam.

Nie zmienię kobiety na inną i to za tak niską cenę.
Najważaniejsze, że jesteś zadowolona. Fajnie, że udało Ci się znaleźc kosmetyczkę, która zna się na rzeczy
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 15:25   #963
aquus88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Co radziłybyście zrobić z takimi brwiami? Bez względu na to jak są wyregulowane to zawsze coś mi w nich nie pasuje. Na zdjęciu tego nie widać, ale włosy mam sporo jaśniejsze, więc henna raczej odpada.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (31,0 KB, 316 załadowań)
aquus88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 15:45   #964
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Aneta94Eg Pokaż wiadomość
No to dodaje...

super

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez aquus88 Pokaż wiadomość
Co radziłybyście zrobić z takimi brwiami? Bez względu na to jak są wyregulowane to zawsze coś mi w nich nie pasuje. Na zdjęciu tego nie widać, ale włosy mam sporo jaśniejsze, więc henna raczej odpada.

ale co ci dokładnie nie pasuje?? ja nie widzę w tych brwiach nic złego, henna nie musi być super ciemna, możesz sobie zrobić brązem i powiedzieć kosmetyczce, że chcesz jaśniejsze
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 16:57   #965
aquus88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Włoski są dosyć długie i muszę je odpowiednio zaczesywać, żeby nie było asymetrii, jeśli je przytnę to widać prześwity. Chciałabym nie musieć ich układać Ogólnie to wydaje mi się, że są bez wyrazu. Nie wiem też jaka grubość jest optymalna. Kiedyś miałam bardzo cienkie nitki, później zapuściłam i teraz nie wiem kiedy je regulować, czy są już za grube czy jeszcze nie. Twarz mam raczej drobną, ale okrągłą, więc łuk powinien się załamywać, ale moich brwi nie da się tak zrobić, bo górną linię mają zaokrągloną. Być może zmartwienia są bezzasadne, jednak nie dają mi spokoju
aquus88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 17:28   #966
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez aquus88 Pokaż wiadomość
Włoski są dosyć długie i muszę je odpowiednio zaczesywać, żeby nie było asymetrii, jeśli je przytnę to widać prześwity. Chciałabym nie musieć ich układać Ogólnie to wydaje mi się, że są bez wyrazu. Nie wiem też jaka grubość jest optymalna. Kiedyś miałam bardzo cienkie nitki, później zapuściłam i teraz nie wiem kiedy je regulować, czy są już za grube czy jeszcze nie. Twarz mam raczej drobną, ale okrągłą, więc łuk powinien się załamywać, ale moich brwi nie da się tak zrobić, bo górną linię mają zaokrągloną. Być może zmartwienia są bezzasadne, jednak nie dają mi spokoju
ja też co rano czeszę grzebykiem bo inaczej wyglądają jakbym je sobie sama wyrywała, grubość wydaje mi się, że jest ok - jeśli ci się bardzo nie podobają to nie ma innej opcji jak makijaz permanentny
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 13:56   #967
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

aquus88 - mam podobne brwi do Twoich tylko ze ciwmne. Ogolnie luk i odleglosc od oka i tez nie mam zabardzo na nie pomysly, juz normalnie brwi staly sie moja obsesja i u kazdego zwracam na nie uwage
marza mi sie takie brwi: http://www.youtube.com/watch?v=gzBGj...eature=related niestety jest to zapewne marzenie scietej glowy bo chyba musialabym je zgolic i rysoac
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 13:54   #968
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Może zapytam na tym wątku
Mam problem z tym, że strasznie szybko brwi mi rosną Jestem brunetką, brwi również ciemne. Szybko to znaczy codziennie rano muszę wyrywać i to nie jakieś pojedyncze tylko całkiem ich dużo. Wieczorem są już kolejne Jakiś sposób, żeby rosły w miarę w jednym tempie? Kosmetyczka coś poradzi?
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 14:23   #969
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
Może zapytam na tym wątku
Mam problem z tym, że strasznie szybko brwi mi rosną Jestem brunetką, brwi również ciemne. Szybko to znaczy codziennie rano muszę wyrywać i to nie jakieś pojedyncze tylko całkiem ich dużo. Wieczorem są już kolejne Jakiś sposób, żeby rosły w miarę w jednym tempie? Kosmetyczka coś poradzi?
Jesteś pewna, że wyrywasz włoski z cebulkami? Może zamiast tego niechcący ucinasz je tuż przy skórze i dlatego tak szybko odrastają?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 15:27   #970
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, że wyrywasz włoski z cebulkami? Może zamiast tego niechcący ucinasz je tuż przy skórze i dlatego tak szybko odrastają?
Zdarza się, że je 'ucinam', ale w większości wyrywam z cebulkami. Może to przez to, że z początku usuwałam je maszynką Ale pęsetą wyrywam koło 2 lat już od tego czasu.
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 16:07   #971
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
Zdarza się, że je 'ucinam', ale w większości wyrywam z cebulkami. Może to przez to, że z początku usuwałam je maszynką Ale pęsetą wyrywam koło 2 lat już od tego czasu.
Skoro po 2 latach wyrywania Twoje włoski nadal tak szybko odrastają to widocznie takich ich natura. Ja swoje reguluję od ok. 6 lat i muszę robić to praktycznie codziennie, taki już urok brunetek
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 14:34   #972
gosiaczeq88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Dziewczyny, nie wyrywajcie same, ja poszlam ok 4 la temu do kosmetyczki pierwszy raz na regulacje bo myslalam ze ona mi zrobi a reszte sobie sama bede wyrywac. I tak po kilku latach zostalam bez włosków z przodu i na koncach. wygladało koszmarnie a domalowywanie kredka było upierdliwe bo co chwile gdzies to rozmazalam. Zdecydowalam sie 2 miesice temu na permanentny ale ta taka nowa metoda włoskową i wreszcie mogę przestac myslec o brwiach! Dodam ze robilam w szecinie na wojska polskiego 40. Brwi są wreszcie piekne
gosiaczeq88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 10:40   #973
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez gosiaczeq88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wyrywajcie same, ja poszlam ok 4 la temu do kosmetyczki pierwszy raz na regulacje bo myslalam ze ona mi zrobi a reszte sobie sama bede wyrywac. I tak po kilku latach zostalam bez włosków z przodu i na koncach. wygladało koszmarnie a domalowywanie kredka było upierdliwe bo co chwile gdzies to rozmazalam. Zdecydowalam sie 2 miesice temu na permanentny ale ta taka nowa metoda włoskową i wreszcie mogę przestac myslec o brwiach! Dodam ze robilam w szecinie na wojska polskiego 40. Brwi są wreszcie piekne
co to za reklama?
ja reguluje już od kilku lat i moje brwi nadal są w doskonałym stanie. dziewczyny wcześniej wspominały, że u nich jest podobnie.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 13:29   #974
gosiaczeq88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja reguluje już od kilku lat i moje brwi nadal są w doskonałym stanie. dziewczyny wcześniej wspominały, że u nich jest podobnie.
To Ci zazdroszcze, bo ja tu mowie o tym ze regulowalam sama i tak oslabilam moje wloski wyrywaniem, ze zostały mi w oplakanym stanie, w beznadziejnym kształtem bo nei wiedzialam ze zle to robie. Przestrzegam, jesli ktos by mi to wczesniej powiedzial to pewnie teraz bym miala ładne swoje.
gosiaczeq88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 20:05   #975
Nefilimka
Raczkowanie
 
Avatar Nefilimka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 210
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Hej! Proszę was o radę. Mam wrażenie, że przez brwi moja twarz ma posępny wyraz. Zazwyczaj lekko regulowałam je sama jedynie z długości, bo bez tego miały aż dodatkowe pół centymetra. Boję się, że trafię na kiepską kosmetyczkę, która jeszcze pogorszy sprawę. Jak myślicie, brwi wymagają fachowca, czy kombinować sama? Dodam, że mam kwadratową twarz i bardzo pucołowate policzki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01638.jpg (22,3 KB, 201 załadowań)
__________________
Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić.
— Albert Einstein
Nefilimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 20:22   #976
gosiaczeq88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Jak dla mnie to masz troche za grube brwi, na pewno na poczatku i troche przy końcach, oczywiscie fachowcem nie jestem, ale ja bym na pewno poszla do kosmetyczki, która Ci je ładnie ukształtuje, tak jak pisalam, sama sobie zrobiłam krzywde wiec najlepiej oddac sie w rece osoby która sie zna na rzeczy. Pokazuje moje brewki, dla mnie to była wielka różnica po regulacji i permanentnym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0015.jpg (51,2 KB, 201 załadowań)
gosiaczeq88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 14:04   #977
LastTime
Rozeznanie
 
Avatar LastTime
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 978
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Dziewczyny pomóżcie, bo ja już nie mogę patrzeć na moje brwi. Z rok temu, wpadłam na pomysł, aby sama sobie wyregulować brwi. Oglądałam filmiki na YT itd. No i zrobiłam głupotę! Na jakimś filmiku jakaś dziewczyna powiedziała, że mniej więcej brwi się powinny zaczynać od tego miejsca, gdy przyłożymy np. kredkę wzdłuż boku nosa, to mniej więcej tak się powinna zaczynać brew. Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć. I popełniłam głupotę, bo trochę powyrywałam sobie brwi i teraz rosną mi jak jakieś krzaki Nie wiem co mogę z nimi zrobić. Byłam u kosmetyczki na regulacji, ale nic mi z nimi nie zrobiła. Dołączam zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0256.jpg (28,5 KB, 181 załadowań)
__________________
''A jeśli już przepaść i pustka między nami,
To tylko taka na sekundę,
Między ustami a ustami.''
happysad

LastTime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 15:29   #978
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez LastTime Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, bo ja już nie mogę patrzeć na moje brwi. Z rok temu, wpadłam na pomysł, aby sama sobie wyregulować brwi. Oglądałam filmiki na YT itd. No i zrobiłam głupotę! Na jakimś filmiku jakaś dziewczyna powiedziała, że mniej więcej brwi się powinny zaczynać od tego miejsca, gdy przyłożymy np. kredkę wzdłuż boku nosa, to mniej więcej tak się powinna zaczynać brew. Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć. I popełniłam głupotę, bo trochę powyrywałam sobie brwi i teraz rosną mi jak jakieś krzaki Nie wiem co mogę z nimi zrobić. Byłam u kosmetyczki na regulacji, ale nic mi z nimi nie zrobiła. Dołączam zdjęcie
Miałam podobną sytuację. U mnie sprawdził się olejek rycynowy. Włoski się zagęściły i wzmocniły, odzyskały dawny kształt, a wyrywałam je kilka ładnych lat Póki co spróbuj malować brwi cieniem lub kredką.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:42   #979
LastTime
Rozeznanie
 
Avatar LastTime
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 978
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Miałam podobną sytuację. U mnie sprawdził się olejek rycynowy. Włoski się zagęściły i wzmocniły, odzyskały dawny kształt, a wyrywałam je kilka ładnych lat Póki co spróbuj malować brwi cieniem lub kredką.
dziękuję za odpowiedź
możesz mi powiedzieć coś więcej o stosowaniu olejku?
Jak często go stosowałaś itd.
__________________
''A jeśli już przepaść i pustka między nami,
To tylko taka na sekundę,
Między ustami a ustami.''
happysad

LastTime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 16:59   #980
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez LastTime Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź
możesz mi powiedzieć coś więcej o stosowaniu olejku?
Jak często go stosowałaś itd.
Smarowałam codziennie wieczorem, najlepiej nakładać go umytą szczoteczką od starego tuszu, ponieważ jest tłusty. Kupisz go w każdej aptece za ok. 2 - 3 zł, nie zdziw się kiedy przeczytasz, że jest na przeczyszczenie Wyraźną poprawę zauważyłam po 2 - 3 tygodniach, włoski stały się mocniejsze, gęstsze, ciemniejsze. Zdecydowanie polecam, tym bardziej, że kuracja nic nie kosztuje
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 17:39   #981
LastTime
Rozeznanie
 
Avatar LastTime
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 978
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Smarowałam codziennie wieczorem, najlepiej nakładać go umytą szczoteczką od starego tuszu, ponieważ jest tłusty. Kupisz go w każdej aptece za ok. 2 - 3 zł, nie zdziw się kiedy przeczytasz, że jest na przeczyszczenie Wyraźną poprawę zauważyłam po 2 - 3 tygodniach, włoski stały się mocniejsze, gęstsze, ciemniejsze. Zdecydowanie polecam, tym bardziej, że kuracja nic nie kosztuje
Mam w domu olejek rycynowy, od czasu do czasu używam go na paznokcie Już od dziś zacznę go stosować. Zależy mi na tym, aby włoski rosły w prawidłową stronę, a nie tak prosto, tworząc krzaczki
__________________
''A jeśli już przepaść i pustka między nami,
To tylko taka na sekundę,
Między ustami a ustami.''
happysad

LastTime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:42   #982
asiksa88
Przyczajenie
 
Avatar asiksa88
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 20
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Dziewczyny potrzebuje pomocy. Moja brwi są nierówne, krzaczaste, długie, rzadkie i jasne. Kiedyś miałam bardzo łądne ale z własnej głupoty sobie zaszkodziłam. A ostatnio będąc u kosmetyczki zauważyłam że jedną brew krzywo mi wyregulowała, tzn wyrwała mi włoski z początku, a podobno z stamtąd nie powinno sie ruszać. Co mam zrobić żeby włoski odrosły? Czy jest szansa żeby urosłu z powrotem, bo juz od kilki tyg nic nie widać żeby rosło polecicie mi jakąś kosmetyczkę, która zna sie na brwiach, naprawdę dobrą w tym co robi, z Warszawy najlepiej Mokotowa. Może by mi pomogła.
asiksa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:48   #983
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez asiksa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pomocy. Moja brwi są nierówne, krzaczaste, długie, rzadkie i jasne. Kiedyś miałam bardzo łądne ale z własnej głupoty sobie zaszkodziłam. A ostatnio będąc u kosmetyczki zauważyłam że jedną brew krzywo mi wyregulowała, tzn wyrwała mi włoski z początku, a podobno z stamtąd nie powinno sie ruszać. Co mam zrobić żeby włoski odrosły? Czy jest szansa żeby urosłu z powrotem, bo juz od kilki tyg nic nie widać żeby rosło polecicie mi jakąś kosmetyczkę, która zna sie na brwiach, naprawdę dobrą w tym co robi, z Warszawy najlepiej Mokotowa. Może by mi pomogła.
Chyba nie pozostaje nic innego jak czekać, aż włoski odrosną. Smaruj je olejkiem wykonując przy tym masaż, pobudzisz w ten sposób cebulki do wzrostu, brwi możesz leciutko korygować makijażem. Kosmetyczka raczej nic nie poradzi skoro w łuku są ubytki.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 10:49   #984
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Ja się teraz też wybieram do kosmetyki.. boję się tylko, że zrobi mi coś okropnego z brwiami!

Ja też mam takie włoski jak LastTime, tak samo przy przodzie.. Jak będę używać rycyny to się zagęszczą i zrobią 'normalne'? I dziwne jest to, bo mam gęste brwi i tylko z przodu są takie.. A też kiedyś przeżywałam problemy z wyrywaniem jak byłam młoda i chyba wtedy tam powyrywałam..
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 12:56   #985
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez LastTime Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź
możesz mi powiedzieć coś więcej o stosowaniu olejku?
Jak często go stosowałaś itd.
olejkiem rycynowym musisz smarować skórę, ja biorę na palce trochę i smaruję, a szczoteczką od tuszu nakładam na rzęsy


dziewczyny podawajcie namiary na kosmetyczki z których jesteście zadowolone, zdjęcia wykonanych brwi mile widziane
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 19:55   #986
Ryanpgs2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Witam Panie

Moja śliczna partnerka jest trochę zajęta ostatnio i prosiła mnie żebym popytał na forach o dopasowywanie grubości brwi. Tak więc jak regulujecie sobie grubość brwi? Czym się kierujecie? A może macie własny sposób?

Z góry dziękuje za odpowiedzi
Ryanpgs2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 21:00   #987
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Ryanpgs2 Pokaż wiadomość
Witam Panie

Moja śliczna partnerka jest trochę zajęta ostatnio i prosiła mnie żebym popytał na forach o dopasowywanie grubości brwi. Tak więc jak regulujecie sobie grubość brwi? Czym się kierujecie? A może macie własny sposób?

Z góry dziękuje za odpowiedzi

poczytaj sobie w necie, masa informacji na ten temat jest w jaki sposób dopasować kształt brwi, ale co tam najlepiej niech ci ktoś na tacy odpowiedź poda
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 21:44   #988
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Ryanpgs2 Pokaż wiadomość
Witam Panie

Moja śliczna partnerka jest trochę zajęta ostatnio i prosiła mnie żebym popytał na forach o dopasowywanie grubości brwi. Tak więc jak regulujecie sobie grubość brwi? Czym się kierujecie? A może macie własny sposób?

Z góry dziękuje za odpowiedzi
niech Twoja śliczna partnerka lepiej wybierze się do kosmetyczki niż kombinuje na własną rękę, bo mogłaby nie być już taka wspaniała...
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 17:22   #989
Nataliakk1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

.

Edytowane przez Nataliakk1986
Czas edycji: 2012-03-09 o 08:23
Nataliakk1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:49   #990
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Idź do kosmetyczki-ona dobierze Ci kształt i zrobi tak jak trzeba.

Ja się bałam pójść (bałam się, że wyjdę z cieniutkimi kreskami lub bez brwi ) ale poszłam i jestem bardzo zadowolona, więc warto.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 16:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.