Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-10, 17:51   #91
asia_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witajcie drogie Wizażanki
Od jakiegoś czasu przeglądam systematycznie to forum celem poznawania waszych doświadczeń co do rolki. Ja przyznam się Wam - wczoraj przeszłam zabieg roll citem chirurgicznym na twarz i podbródek. Sporo wcześniej czytałam w necie na ten temat i mogę powiedzieć że to wcale nie takie straszne. Nie chciałam znieczulenia ogólnego a zdecydowałam sie na miejscowe maścią emla. Faktem jest że troche bolało ale całkiem do wytrzymania. Po zabiegu bałam się spojrzeć w lusterko ale ku mojemu zaskoczeniu skóra wygladała tak jak po oparzeniu słonecznym, dla mnie miłe zaskoczenie bo spodziewałam sie czegoś gorszego. Dziś drugi dzień po zabiegu skóra jest nadal napięta, opuchnięta i bardzo tkliwa, wyszło też parę siniaczków ale to normalne.
Lekarka wykonująca zbieg zaleciła stosowanie przez 5 dni po zabiegu żelu nawilżajacego ENVIRON - można stosować w zaleznosci od potrzeb kilka razy dziennie, następnym krokiem który stosuję już od ponad miesiąca (chodziło o przygotowanie skóry do zabiegu) to Environ - AVST Olejek z wit AC&E - teraz tak jak przed zabiegiem tylko 2 razy dziennie. W 4 dniu po zabiegu mam zacząć stosować Environ - AVST Lotion Nawilżający.
Poźniej zamierzam zakupić jeszcze sobie kremik z witaminami też z tej serii i będę cierpliwie czekać na efekty. W głównej mierze liczę na zlikwidowanie zmarszczek wokół oczu oraz ujędrnienie skóry. Na pewno też będe stosowała sobie domowy roller z małymi kolcami. Mam nadzieję że zadziała. Moja koleżanka przechodziło ten zabieg rok temu i uzyskała niesamowity efekt. To na razie tyle z moich doświadczeń.

Edytowane przez asia_78
Czas edycji: 2010-06-10 o 17:52
asia_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 09:55   #92
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez asia_78 Pokaż wiadomość
Witajcie drogie Wizażanki
Od jakiegoś czasu przeglądam systematycznie to forum celem poznawania waszych doświadczeń co do rolki. Ja przyznam się Wam - wczoraj przeszłam zabieg roll citem chirurgicznym na twarz i podbródek. Sporo wcześniej czytałam w necie na ten temat i mogę powiedzieć że to wcale nie takie straszne. Nie chciałam znieczulenia ogólnego a zdecydowałam sie na miejscowe maścią emla. Faktem jest że troche bolało ale całkiem do wytrzymania. Po zabiegu bałam się spojrzeć w lusterko ale ku mojemu zaskoczeniu skóra wygladała tak jak po oparzeniu słonecznym, dla mnie miłe zaskoczenie bo spodziewałam sie czegoś gorszego. Dziś drugi dzień po zabiegu skóra jest nadal napięta, opuchnięta i bardzo tkliwa, wyszło też parę siniaczków ale to normalne.
Lekarka wykonująca zbieg zaleciła stosowanie przez 5 dni po zabiegu żelu nawilżajacego ENVIRON - można stosować w zaleznosci od potrzeb kilka razy dziennie, następnym krokiem który stosuję już od ponad miesiąca (chodziło o przygotowanie skóry do zabiegu) to Environ - AVST Olejek z wit AC&E - teraz tak jak przed zabiegiem tylko 2 razy dziennie. W 4 dniu po zabiegu mam zacząć stosować Environ - AVST Lotion Nawilżający.
Poźniej zamierzam zakupić jeszcze sobie kremik z witaminami też z tej serii i będę cierpliwie czekać na efekty. W głównej mierze liczę na zlikwidowanie zmarszczek wokół oczu oraz ujędrnienie skóry. Na pewno też będe stosowała sobie domowy roller z małymi kolcami. Mam nadzieję że zadziała. Moja koleżanka przechodziło ten zabieg rok temu i uzyskała niesamowity efekt. To na razie tyle z moich doświadczeń.
a jaki jest koszt takiego zabiegu (i jakie miasto) i czy kosmetyki są wliczone w jego cenę?


ja się czaję na rolkę, żeby ją stosować na blizny (szyte, na ciele), ale mam opory te igiełki... brrr

jaką rolką miałaś zabieg (jakiej długości igiełki)?
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 12:55   #93
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

no i zamowilam rollera igly 0.5mm musze jeszcze wybrac sie do apteki po jakis srodek dezynfekujacy i jak przyjdzie paczka to zaczne dzialac i zapewne opisze za jakis czas efekty... o ile beda a zalezy mi na zlikwidowaniu widocznych porow, przebarwieniu na brodzie i 2 blizny wygladajace jak kreseczki (pozostalosci z dziecinstwa: nabicie sie na kant stolu i wbicie sobie patyczka w policzek)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 20:45   #94
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

i kupilam plyn do dezynfekcji roller juz wyslany do mnie wiec nie moge sie doczekac


łeeee nie połączyło mi postów
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 00:57   #95
asia_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
a jaki jest koszt takiego zabiegu (i jakie miasto) i czy kosmetyki są wliczone w jego cenę?


ja się czaję na rolkę, żeby ją stosować na blizny (szyte, na ciele), ale mam opory te igiełki... brrr

jaką rolką miałaś zabieg (jakiej długości igiełki)?
Co do zabiegu to ja za twarz zapłaciłam 2500 zł. W cenę zabiegu był wliczony koszt rolki, maści emla (zużyto na twarz całe 3 duże tubki) + ampułki z witaminami oraz kwasem hialuronowym które podawano na skórę podczas zabiegu. Jeżeli chodzi o preparaty, które używa się przed i po zabiegu to już zakup na własną rękę. Ja myśle że jeżeli inwestuje się już jakieś pieniążki w taki zabieg to warto zainwestować też w kosmetyki. Co do długości igieł to miałam 4mm. A miasto to Częstochowa.

Edytowane przez asia_78
Czas edycji: 2010-06-12 o 00:58
asia_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 13:55   #96
bacha_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam,
jestem nowa w temacie roller'ów (a raczej niedoświadczona praktycznie, bo teoretycznie przeczyta łam chyba wszystkie mozliwe wątki i opinie). W każdym razie decyzje podjęłam i będę walczyc z bliznami i przebarwieniami na twarzy masochistycznie Szczególnie, ze słonce przyswieca i kwasy i inne doświadczenia grożące nowymi plamami na buzi odstawiam póki co.
Miałam problem co do wyboru firmy i chciałam krótsze i dłuższe igiełki (co sie wiaże oczywiscie z podwójnym wydatkiem... i trafiłam na nowy sklep z rollerami Eviala , gdzie w komplecie jest roller+stempelek i do tego do 20.06 trwa promocja (drugi dowolny roller gratis!!!) wiec mimo wątpliwości (nieznanan firma) postanowiłam zaryzykowac i zamówic
Teraz czekam na dostawe i bede sie kłuć i po facie dzielić się doświadczeniami!
bacha_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 14:14   #97
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

nie widze nigdzie info o drugim darmowym rollerze
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 07:36   #98
bacha_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
nie widze nigdzie info o drugim darmowym rollerze
Tak, ja tez roller znalazłam na stronie uroda.sklep i tam nie było wzmianki o promocji, napisałam maila z pytaniem czy sprzet jest godny polecenia. Od ręki mi pan odpisał podajac informacje dotyczace ich wykonania i przy okazji nadmienił, ze jest promocja

Podał mi inny link - www.dermaroller.pl (albo to ten sam własciciel, albo bezposredni dostawca) i tam pisze, ze do 20.06 promocja. Ja w sumie z rozpędu zamówiłam na stronie uroda.sklep, ale wnioskuje, ze promocja obowiazuje tu i tu W zamówieniu napisałam, ze mam informacje o promocji i podałam parametry drugiego rollera. Mam nadzieje, ze dojdą dwa Godzine po zamówieniu dostałam maila, ze wysłano paczkę, więc czekam
bacha_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 07:42   #99
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

ja mam juz swojego rollera wczoraj uzylam go 1raz, kupilam srodek dezynfekujacy i spryskalam twarz nie patrzac w lustro, obracam sie do Tz a on wpadl w dziki smiech to sie obruszylam ze o co mu chodzi, a On: spojrz w lustro... ja patrze a na twarzy jestem cala czerwono-pomaranczowa moj srodek dezynfekujacy jest kolorowy

ale wracajac do rollera bylam koszmarnie czerwona, ale dzis rano juz sladu nie ma i czuje ze oleje lepiej sie wchlonely
ja mojego kupilam na all za 80zl i byl oryginalnie zapakowany, zafoliowany, w tubie i z nakladka na rolke. wiec jestem zadowolona i smialo moge polecic
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 19:54   #100
asia_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez bacha_ka Pokaż wiadomość
Witam,
jestem nowa w temacie roller'ów (a raczej niedoświadczona praktycznie, bo teoretycznie przeczyta łam chyba wszystkie mozliwe wątki i opinie). W każdym razie decyzje podjęłam i będę walczyc z bliznami i przebarwieniami na twarzy masochistycznie Szczególnie, ze słonce przyswieca i kwasy i inne doświadczenia grożące nowymi plamami na buzi odstawiam póki co.
Miałam problem co do wyboru firmy i chciałam krótsze i dłuższe igiełki (co sie wiaże oczywiscie z podwójnym wydatkiem... i trafiłam na nowy sklep z rollerami Eviala , gdzie w komplecie jest roller+stempelek i do tego do 20.06 trwa promocja (drugi dowolny roller gratis!!!) wiec mimo wątpliwości (nieznanan firma) postanowiłam zaryzykowac i zamówic
Teraz czekam na dostawe i bede sie kłuć i po facie dzielić się doświadczeniami!
Hej
Też sobie zamówiłam swojego rollera z tej stronki. Fajniutko, że jest odrazu ze stempelkiem. Z Environu sam stempelek kosztuje prawie 180 zł o tu aż 4 urządzenia za niewiele więcej. Teraz tylko pozostaje czekać na przesyłeczkę
asia_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 20:01   #101
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

taki stempelek tez by mi sie przydal bo po nosie ciezko sie jezdzi rolka
moze ktoras z Was bedzie chciala pozbyc sie takiego stempelka skoro bedzie miala 2zestawy?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 09:30   #102
bacha_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
taki stempelek tez by mi sie przydal bo po nosie ciezko sie jezdzi rolka
moze ktoras z Was bedzie chciala pozbyc sie takiego stempelka skoro bedzie miala 2zestawy?
Ja bym chętnie sie podzieliła, ale juz siostra drugi zarezerwowała...
bacha_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:56   #103
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dołączam do klubu Masochistek Wczoraj się rolowałam, krótko, z 5 min.może troszkę więcej . Buzia mnie bolała. Dzisiaj jestem czerwona jak burak, o taka i zrobiło mi się kilka takich krostek z woda Nie wiem czy to może być wina, że po rolowaniu, prztarłam twarz spirytusem salicylowym?? dopiero tu się doczytałam, że trerba płynem dezynfekującym Póki co to nawet pomalowac się boje, i czekam jak mi ta czerwień zejdzie, a wygląda na to, że nie szybko
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:17   #104
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

a to dziwne az ze jestes dzis jeszcze czerwona... ja przy wieczornym rollerowaniu na rano jestem "normalna".
ale witam w gronie samo-maso
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:02   #105
bogotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 79
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

czy rolujecie sie na sucho nie mam na mysli dezynfekcji -chodzi mi o to czy uzywacie moze ampulki z witaminami i kwasem hialuronowym ,wiem ze w gabinecie tak robia .skad wziac takie ampulki?
bogotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 19:07   #106
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a to dziwne az ze jestes dzis jeszcze czerwona... ja przy wieczornym rollerowaniu na rano jestem "normalna".
ale witam w gronie samo-maso
też jestem zdziwiona, po tym jak przeczytałam, że dziewczyny używają rolek 1,5mm i nic. Ja mam 0,5 , mineło już ok.24 godz. a ja jestem ciągle czerwona. Sama się zastanawiam, czy zrobiłam coś nie tak Zobaczę jak będe wyglądac jutro. No i żadna z dziewczyn nie pisała o krostach, a mnie sie zrobiły. A, i jeszcze skóra mnie swędzi
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 19:17   #107
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

a zdezynfekowalas i skore i rollera? bo moze cos Ci sie dostalo pod skore, ale mam nadzieje ze nie... a moze wklepalas po rollerowaniu cos co Ci zaszkodzilo?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 11:02   #108
asia_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
Dołączam do klubu Masochistek Wczoraj się rolowałam, krótko, z 5 min.może troszkę więcej . Buzia mnie bolała. Dzisiaj jestem czerwona jak burak, o taka i zrobiło mi się kilka takich krostek z woda Nie wiem czy to może być wina, że po rolowaniu, prztarłam twarz spirytusem salicylowym?? dopiero tu się doczytałam, że trerba płynem dezynfekującym Póki co to nawet pomalowac się boje, i czekam jak mi ta czerwień zejdzie, a wygląda na to, że nie szybko
Witaj!!!
Po rolowaniu w żadnym wypadku nie można przemywać skóry spirytusem ani innym środkiem dezynfekującym, ponieważ może ją to bardzo podrażnić i przesuszyć a nawet "przypalić" ze względu na to że mamy mnóstwo malutkich otworków w skórze które ułatwiają penetrację w głąb skóry. Wcale się nie dziwię że jesteś jeszcze czerwona tym bardziej że użyłaś rolki 0,5mm. Ja używam co drugi dzień rolki 0,35mm i uważam że długość jest wystarczająca (przecież chodzi tylko o to żeby składniki z kremów bądź innych preparatów które stosujemy przedostały się przez naskórek w głąb skóry). Nawiązując jeszcze do dezynfekcji to należy ją robić tylko i wyłącznie przed rolowaniem. Po rolowaniu najlepiej nałożyć na twarz dobre kremiki z witaminkami. Ja np. używam serii AVST z Environu.
asia_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 16:20   #109
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Zaliczyłam dzisiaj dermatologa. Buzia od czwartku nic, a nic mi się nie poprawiła. Bardzo możliwe, że igiełki mają mają w skłdzie nikiel, na który jestem uczulona i stąd taka reakcja Nie dośc , że jestem czerwona, to spuchnięta i mam pęchrze
I na tym się chyba moja przygoda z rolowaniem skończyła
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 20:50   #110
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Kurczę... Dzięki za tego posta, ja również jestem uczulona na nikiel i pewnie u mnie pojawiłaby się reakcja alergiczna.

Tym sposobem odchodzę od zakupu tego cuda i będę szukać innego sposobu na zwalczenie tych wstrętnych porów :/
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 09:39   #111
bacha_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Vilandra...dobrze, ze to skonsultowałaś z lekarzem - dzieki temu wiemy co jeszcze trzeba sprawdzic zanim zaczniemy się upiekszać takim narzędziem, bo nie podejrzewam, zeby długość igiełek czy przetarcie spirytusem zrobiło Ci krzywde
Ja (na szczęście) świetnie toleruje dziurkowanie..używam rollera dopiero dwa tygodnie i twarz traktuje igiełkami 0,5 mm, a dwie blizny na czole 1,5 mm. Bezpośrednio po nakłuwaniu mam typowo indiańską urodę ale dzien po zabiegu prócz nadwrażliwości skóry (co jest normalne) i delikatnego zaczerwienienia miejsc gdzie stosuje 1,5 mm nie zauwazyłam żadnych innych skutków ubocznych (a skóre mam dość wrazliwa na takie doświadczenia). Póki co mam za sobą trzy zabiegi i moge powiedzieć, ze mozna się od tego uzaleznić Wystarczy zaaplikowac po rollowaniu nawilżająco-witaminowo-odżywczą bombę a skóra odwdzieczy sie ładnym napięciem, nawilżeniem i widocznym wygładzeniem i to od pierwszego użycia!
Na dalsze efekty w postaci zredukowania blizn i ujednolicenia cery pewnie trzeba troche poczekać, ale zapowiada sie obiecujaco
bacha_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 12:56   #112
lanka
Rozeznanie
 
Avatar lanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 700
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam,

Przebrnelam przez watek zarowno tu jak i czesciowo na LU i niby wszystko wiem, a ciagle nie wiem
Mam skore wrazliwa, z tradzikiem rozowatym (leczonym obecnie erytromycyna - wiec bez zmian ropnych), zaczerwienienia, popekane naczynka i potwornie rozszerzone pory po latach usuwania zaskornikow. To wszystko na twarzy. Tragedia. Acha, pominelam zmarszczki mimiczne i te ze starosci i uzywek tez.
Chce zakupic rolke na ebay i zastanawiam sie nad rozmiarem igly. Czy 0.5 bedzie wystraczajaca, czy powinnam zaczac od mniejszej? Ale czy mniejsza w ogole dojdzie gdzie trzeba poprzez te moje kratery?
Doczytalam sie rowniez, ze wiele osob stosuje gotowe preparaty pielegnacyjne w trakcie lub po rolkowaniu, retinoidy itp. Obecnie nie uzywam zadnych gotowych kosmetykow poza disoreal z Avene na dzien 10 SPF, poniewaz na wszystko bylam uczulona, wszystko mnie podraznialo itp. Zdecydowalam sie wiec stosowac naturalne olejki i hydrolaty. I poki co efekty sa - to znaczy nie mam podraznien - a to juz naprawde osiagniecie. Teraz jednak chcialabym cos wiecej niz tylko brak podraznien - mianowicie odzywic skore, odmlodzic ja nieco.
Czy moglaby ktoras z Was kochane polecic cos do uzycia z rolka, co pomogloby na moj problem? Jesli trzeba upichce sobie z mazidel

Z gory dziekuje
__________________
80kg 29 IX 2009 -67.4 kg 23 lI 2010
I od nowa 75,3-74,6 - 73,7- 72,8- 71,9-71,2 - i znowu 74,1 i tak do usmiechnietej smierci... Cel 62 kg

lanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 21:29   #113
Aghul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam Forumowiczki,

Przeczytałam sporo na temat derma rollera, ale nie znalazłam informacji na interesujący mnie temat. Jeśli coś pominęłam, to przepraszam.
Poważnie zastanawiam się nad kupnem derma rollera, co by powalczyć z rozstępami. Mam stare, białe, głównie na udach i pod kolanami .
Nie wiem, czy są szanse, że to urządzenie coś zaradzi na stare rozstępy, czy jest sens próbować? A jeżeli tak, to jakiej firmy urządzenie wybrać, jaką długość igieł i jakie kosmetyki stosować?
Szczerze mówiąc, nie bardzo wyobrażam sobie smarowanie się czymkolwiek na poranioną skórę, czy to nie grozi zakażeniem czy innym syfem? :p
Czy mogę po "podziurkowaniu" skóry nałożyć ogólnodostępny preparat na rozstępy albo jakiś wyszczuplający, czy lepiej użyć czegoś specjalnego? Mogłybyście coś polecić?
Czy ktoś stosował derma roller na rozstępy i odnotował jakieś małe sukcesy?
Sorry, że tyle pytań... Podoba mi się idea tego urządzenia, ale mam marne pojęcie na temat jego używania.. A widzę, że tu same doświadczone użytkowniczki, więc proszę o pomoc
Pozdrawiam.
Aghul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 14:28   #114
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

A może któraś z Was pochwali się efektami ?

Ja rozważam zakup w przyszłości, najbardziej interesuję mnie działanie na rozstępy, które niestety posiadam. Co najdziwniejsze mam jakąś skłonność do nich po mimo tego że nigdy nie miałam nadwagi ani nie odchudzałam się. Wyszczuplałam samoistnie w przeciągu 4 lat 3 kg tylko.
A mam rozstępy na pupie i widzę że zaczynają się robić na udach Mam 20 lat.

Nie wiem co może być powodem.

Ale do tematu, jak z redukcją rozstępów ? Oraz czy sam zabieg rolkowania pomaga czy ma sens tylko gdy potem nakłada się drogie bomby witaminowe ?
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 17:37   #115
asia_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam ponownie))
Jestem już 2,5 miesiąca po roll cit chirurgicznym i jestem bardzo zadowolona z efektów, które są już dobrze widoczne. Szczerze mówiąc to nie spodziewałam się po tak krótkim czasie aż takiej poprawy. Moim głównym problemem były zmarszczki oraz zwiotczała skóra pod oczami (teraz jest o jakieś 75% lepiej). Miałam też nieznaczny nadmiar skóry na górnych powiekach (tutaj jak na razie mniejszy efekt - jakieś 50% lepiej, ale i tak super). Wszystkie koleżanki pytają czy robiłam sobie lifting)) Poza moimi głównymi problemami, skóra całej twarzy wyraźnie się ujędrniła i nabrała zdrowgo kolorku. Co ważne też i oczym jeszcze nie wspomniałam zniknęły całkowicie znienawidzone cienie pod oczami oraz rozszerzone naczynka na policzkach. Od czasu zabiegu jestem bardzo systematyczna w domowym rolowaniu (robię to co drugi dzień kolcami o długości 0,35 mm). Cały czas też używam kremiku z witaminkami (obecnie Environ AVST 5)
Dzieki tym zabiegom w końcu jestem na prawdę zadowolona ze swojego wyglądu, a wiem że na końcowy efekt trzeba jeszcze poczekać.
Pozdrawiam wszystkie Wizażanki)) i życzę wspaniałych efektów w rolowaniu
asia_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 21:24   #116
rosa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 63
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

ja tez sie zastanawiam nad kupnem rolki, ale mam takie pytanie. czy te z Was, ktore uzywaja rolek nie z environu widza rowniez jakas poprawe? kiedys natknelamsie na post na LU i jedna forumowiczka pisala, ze najlepsze efekty miala po rolce z environu, mimo, ze on ma tylko male igielki. Co o tym sadzicie?
rosa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 21:28   #117
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja używam ZGTS dermaroller i jestem zadowolona z efektów Niestety nie mam porównania z environem..
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 21:52   #118
rosa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 63
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

tzn co sie poprawilo, SailorMoon, przepraszam, ze tak sie wypytuje, ale ja przewaznie po zabiegach niestety nie stwierdzam znacznej poprawy i zanim kupie ten roller chcialabym posluchac jakie widzicie efekty na wlasnej skorze, tak obiektywnie

I jeszcze pytanie do Asi_78, jak dokladnie wyglada Twoje codzienna pielegnacja kosmetykami Environ, co dokladnie uzywasz? to jednak nie sa tanie kosmetyki, wiec wolalabym uniknac zbednych wydatkow i stosowac to co naprawde warto
rosa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 22:02   #119
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Pewnie, po to jest forum by się dopytywać, mi to nie przeszkadza
Tak więc moim problemem są blizny po trądziku, w formie dziurek przypominających otwarte pory. Dziurki nie były wcale bardzo głębokie - kupiłam wałek 1.5 mm i wystarcza. Najpłytsze dziureczki już całkowicie zniknęły, te większe - stały się mniej widoczne. Efekty były widoczne już po kilku użyciach, chociaż wcale mocno nie dociskam i nie przeginam z intensywnością ( mam niski próg bólu).
Od wczoraj stosuję również wałek na rozstępy, już takie stare - białe. Póki co nie mogę wypowiedzieć się o efektach, ale na pewno zdam relację.
W ogóle czytałam o rolkach na zagranicznych forach, i na tym:
http://www.acne.org/acne-scar-treatment.html
nakłuwanie naskórka ma najlepsze oceny z wszystkich form walki z bliznami po trądziku
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 22:42   #120
deterministka
Raczkowanie
 
Avatar deterministka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 54
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witajcie- natrafiłam na ten wątek, a że roluję się 2 rok, poczytałam . Początek-to był strach i sceptyczne podejście. Teraz trudno byłoby mi zrezygnować z rolowania. Dla mnie podstawową zasadą jest higiena. Używam eviala ze sklepu-0,75mm. Ale tylko na twarz , szyję. Mam też blizny, jakieś rozstępy-ale że jestem starsza, przestały mi przeszkadzać Za to buzia, a szczególnie rolowania podbródka przyniosły dobre efekty. Są bardziej sprężyste, zwłaczsza podbródek.
Stosuję robione szybciutko preparaty ze składników z mazideł, Naturalis-staram się bez konserwantów. LU czytam od dawna, choć początek był mocno trudny
Roluję się 2-3 razy w tygodniu, bez maści, bez krwi. Raz w miesiącu mocniej-alem na ból dość wytrzymała, więc jest o.k.
No i tez myślałam nad tym procesem telomerazy i możliwości namnażania komórek, ale co z kobietami, które od lat głęboko złuszczają naskórek-i to często nie raz w roku. Przecież również ingerują we wzrost komórek, a nic nie słychać o
skutkach ubocznych, a to dość powszechny zabieg.
A, no i wcześniej używałam Dr.rollera i byłam b. zadowolona do momentu, kiedy lekkie uderzenie ( nie pamiętam w co )spowodowało, że rolka zaczęła szarpać , bo wygięły się igiełki. No i ponieważ strona, gdzie podają , że rolki mają FDA approved, odpowiedziała mi na moją prośbe o kopię certyfikatu, że ma w archiwach i nie będzie udostępniać, za to pełna jest cudo zdjęc przezd i po ( fotoszop to dobry wynalazek-tak im zresztą odpisałam, bo firmy mające dobre certyfikaty nie chowają ich w archiwach).
Oj, rozpisałam się. Nikomu bym nie radziła, choć mam pozytywne doświadczenia, bo z medycyną różnie bywa, ani też nie odradzała, jak już jedna z Was napisała.
deterministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.