Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-29, 15:38   #1051
napli
Raczkowanie
 
Avatar napli
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 188
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

szczerze wątpię, że blond pokryje zieloną henne... kupiłam złocistą miedź z syossa i będę się modlić dzisiaj wieczorem przy farbowaniu. rudy powinien przebić zieleń!

Przy okazji fryzjerka krzyknęła sobie 150 zł, za rozjaśnienie zieleni i zafarbowanie na rudo

Edytowane przez napli
Czas edycji: 2013-11-29 o 15:57
napli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 20:15   #1052
nadniebo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 19
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

hej, mam do was takie pytanie ... mam aktualnie włosy w kolorze jasny brąz część naturalna część farbowana (juz sama nie pamiętam gdzie jest jaki kolor). ostatnio postanowiłam zmienić kolor na ciemny/sredni brąz. w drogerii pani doradziła mi farbę rozjaśniającą syoss hollywood blond które rozjaśnia włosy o 3 tony. na próbę nałożyłam farbę tylko na jedno pasemko, zmyłam po godzine (trzymałam 15 minut dluzej niz w ulotce) i praktycznie nie chwyciło. jedynie wlosy u samej nasady ok. 2 -3 cm uzyskały jasniejszy kolor.myslicie ze nałozyc reszte farby na cale wlosy jutro ? nie wiem czy po prostu na moich włosach kolor zlapie jedynie u nasady czy może taki efekt to wina tego, że źle nałozylam farbę bądz źle wymieszałam tą malą część na to pasemko?
nadniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 20:27   #1053
napli
Raczkowanie
 
Avatar napli
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 188
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

położyłam rudy. góra marchewkowa, reszta nadal zielona, kolor nie ruszył. wymyślcie coś, bo to jest jakaś tragedia. jak się pozbyć tej cholernej henny? co robić z tym?
napli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 19:30   #1054
MaddieWay
Przyczajenie
 
Avatar MaddieWay
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 23
Question Jak przejść z rudości na blond? Pomocy! ;)

od ok. 2 lat farbuję włosy na rudo. naturalnie mam taki mysi, brzydki kolor. strasznie marzy mi się miodowy blond, albo coś jeszcze trochę jaśniejszego. włosy mam w średniej kondycji. myślałam nad tym, by je rozjaśnić a później wzmocnić keratyną - byłyby przy okazji proste. dziewczyny, mogłybyście mi coś poradzić? na zdjęciu obecny kolorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050622.jpg (36,7 KB, 43 załadowań)
MaddieWay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 22:08   #1055
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jak przejść z rudości na blond? Pomocy! ;)

Cytat:
Napisane przez MaddieWay Pokaż wiadomość
od ok. 2 lat farbuję włosy na rudo. naturalnie mam taki mysi, brzydki kolor. strasznie marzy mi się miodowy blond, albo coś jeszcze trochę jaśniejszego. włosy mam w średniej kondycji. myślałam nad tym, by je rozjaśnić a później wzmocnić keratyną - byłyby przy okazji proste. dziewczyny, mogłybyście mi coś poradzić? na zdjęciu obecny kolorek
zadbałabym o nawilżacze, bo widzę, że włoski Ci się puszą. to co do stanu.
a co do koloru, kąpiel rozjaśniająca na jakieś 35 minut+ potem np. Syoss 8-7, bardzo ładny efekt daje.

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez nadniebo Pokaż wiadomość
hej, mam do was takie pytanie ... mam aktualnie włosy w kolorze jasny brąz część naturalna część farbowana (juz sama nie pamiętam gdzie jest jaki kolor). ostatnio postanowiłam zmienić kolor na ciemny/sredni brąz. w drogerii pani doradziła mi farbę rozjaśniającą syoss hollywood blond które rozjaśnia włosy o 3 tony. na próbę nałożyłam farbę tylko na jedno pasemko, zmyłam po godzine (trzymałam 15 minut dluzej niz w ulotce) i praktycznie nie chwyciło. jedynie wlosy u samej nasady ok. 2 -3 cm uzyskały jasniejszy kolor.myslicie ze nałozyc reszte farby na cale wlosy jutro ? nie wiem czy po prostu na moich włosach kolor zlapie jedynie u nasady czy może taki efekt to wina tego, że źle nałozylam farbę bądz źle wymieszałam tą malą część na to pasemko?
nie, Kochana. po prostu farby farbą nie rozjaśnisz. te na górze chwyciły, bo jest w nich najmniej ciemnego pigmentu, który niższe części włosów przyjmowały częściej. blond nie ma prawa rozjaśnić Ci brązu.

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez napli Pokaż wiadomość
szczerze wątpię, że blond pokryje zieloną henne... kupiłam złocistą miedź z syossa i będę się modlić dzisiaj wieczorem przy farbowaniu. rudy powinien przebić zieleń!

Przy okazji fryzjerka krzyknęła sobie 150 zł, za rozjaśnienie zieleni i zafarbowanie na rudo
henna to zło, jeśli chodzi o rozjaśnienie jej

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez napli Pokaż wiadomość
położyłam rudy. góra marchewkowa, reszta nadal zielona, kolor nie ruszył. wymyślcie coś, bo to jest jakaś tragedia. jak się pozbyć tej cholernej henny? co robić z tym?
zajrzyj jeszcze tu http://slawekstawarczyk.com.pl/zielo...kad-zmierzaja/
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 00:14   #1056
ilon77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 12
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Witam. Potrzebuje szybkiej pomocy. Mam wlosy nature z poziomu5-6 . Schodzilam z balejazu do blondu. Chcialam uzyskac srednio chlodny odcien b jasneggo blondu perlowo- lecz nie zoltego i bialego. Teraz mam wloski po dlugosci poziom 10i 11 ale ciagle mam odrost albo rudawy albo zlotlo zolty zalezy co pomieszamy. Jestem laikiem w tych sprawach i poszukuje pomocy bo wciaz poszukuje mieszanki ospowiedniej dla swoich wlosow.Robie farbami alfapparf. I moje pytanie jakiej mieszanki powinnam uzyc tym razem na odrost zeby w miare sie zrownal i z czasem nie wylazil rudy czy zloty. Mialam 11, 21+11,00 pol na pol=z woda 9srednio wyrownalo 11, 11+11, 21 z 3/411, 21 i reszte 11, 11z woda raz 9=toche lepiej z 12 juz moglo zostac ale wlosy troche sie zniszczyly a mam cienkie i troche byly zniszczone po wczesniejszych przejsciach wiec wolle 9 wode wiec ostatnim razem polzylysmy prawie cala 11, 11i odrobine 11, 21 z woda 9-12pol na pol i efekt odrostu tym razem jakby barrziej zolty niz poprzednio i gdzieniegdzie szaro bura poswiata ktos powiedzial mi nawet ze to lecciutki tzw glon chociaz nie przeciagLysmy po calosci. Ktos mi pordzil ze teraz polozyc 11, 02 z kapka czereonej farby i zbije to niechciane zolcie i zieleni ni bedzie ale sama nie wiem co mi z tego wyjdzie bo mowia ze po calosci zeby wyrownac calosc. Ja myslalm juz bardziej o 11, 11i 11, 20 ale juz sama nie wiem nie chce brudnych fioletowych i bialych ale jasniutki blondzik srednio chlodny-jak to uzyskac na odroscie pomozcie prosze. Odpowiem na wszystkie pytania w razie niejasnosci. Pozdrawiam)

---------- Dopisano o 01:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Witam. Potrzebuje szybkiej pomocy. Mam wlosy nature z poziomu5-6 . Schodzilam z balejazu do blondu. Chcialam uzyskac srednio chlodny odcien b jasneggo blondu perlowo- lecz nie zoltego i bialego. Teraz mam wloski po dlugosci poziom 10i 11 ale ciagle mam odrost albo rudawy albo zlotlo zolty zalezy co pomieszamy. Jestem laikiem w tych sprawach i poszukuje pomocy bo wciaz poszukuje mieszanki ospowiedniej dla swoich wlosow.Robie farbami alfapparf. I moje pytanie jakiej mieszanki powinnam uzyc tym razem na odrost zeby w miare sie zrownal i z czasem nie wylazil rudy czy zloty. Mialam 11, 21+11,00 pol na pol=z woda 9srednio wyrownalo 11, 11+11, 21 z 3/411, 21 i reszte 11, 11z woda raz 9=toche lepiej z 12 juz moglo zostac ale wlosy troche sie zniszczyly a mam cienkie i troche byly zniszczone po wczesniejszych przejsciach wiec wolle 9 wode wiec ostatnim razem polzylysmy prawie cala 11, 11i odrobine 11, 21 z woda 9-12pol na pol i efekt odrostu tym razem jakby barrziej zolty niz poprzednio i gdzieniegdzie szaro bura poswiata ktos powiedzial mi nawet ze to lecciutki tzw glon chociaz nie przeciagLysmy po calosci. Ktos mi pordzil ze teraz polozyc 11, 02 z kapka czereonej farby i zbije to niechciane zolcie i zieleni ni bedzie ale sama nie wiem co mi z tego wyjdzie bo mowia ze po calosci zeby wyrownac calosc. Ja myslalm juz bardziej o 11, 11i 11, 20 ale juz sama nie wiem nie chce brudnych fioletowych i bialych ale jasniutki blondzik srednio chlodny-jak to uzyskac na odroscie pomozcie prosze. Odpowiem na wszystkie pytania w razie niejasnosci. Pozdrawiam)
ilon77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 10:39   #1057
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Robisz włoski sama czy u fryzjerki?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-07, 21:23   #1058
ilon77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 12
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Witam. Odnosnie moich wloskow to robie u znajomej fryzjerki ale ona nie ma jeszcze takiego doswiadczenia a zwlaszcza blondy jasne robione farbami tylko rozjasniaczem. Z czasem bym chciala sama robic odrosty bo szybko mi rosna wloski i juz 3-4tyg jest spory odrost. Moglby troche byc przechodzony ale wtedy mam 3odciecia moj naturalny zoltawo-zloty i ten jasniutki blond. Bede wdzieczna za pomoc. Pozdrawiam
ilon77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 09:45   #1059
problematyczka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Unhappy włosy rozjaśniane rozjaśniaczem

rozjaśniałam włosy kąpielą rozjaśniającą. za pierwszym razem wyszło ładnie, ale za drugiem razem (wczoraj) to nie wyszło wgl. siostra mi rozjaśniała i na sam koniec nałożyła na odrosty (chociaż jej mówiłam żeby je zostawiła). od razu jak tylko tam nałożyła pobiegłam zmyć to, ale niestety, odrost złapało. mam teraz taki lekko żółtawy odrost a reszta jest ciemniejsza i teraz pytanie. jak mam teraz wyrównać ten kolor ? mam nałożyć ciemniejszą farbę na odrost a na resztę jakiś inny czy jak ? i jeśli jakąś farbę nałożyć to jaką ?
macie tu zdjęcia moich włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 185.jpg (119,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 190.jpg (84,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 201.jpg (46,5 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez problematyczka_
Czas edycji: 2013-12-08 o 10:43
problematyczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 16:14   #1060
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: włosy rozjaśniane rozjaśniaczem

Cytat:
Napisane przez problematyczka_ Pokaż wiadomość
rozjaśniałam włosy kąpielą rozjaśniającą. za pierwszym razem wyszło ładnie, ale za drugiem razem (wczoraj) to nie wyszło wgl. siostra mi rozjaśniała i na sam koniec nałożyła na odrosty (chociaż jej mówiłam żeby je zostawiła). od razu jak tylko tam nałożyła pobiegłam zmyć to, ale niestety, odrost złapało. mam teraz taki lekko żółtawy odrost a reszta jest ciemniejsza i teraz pytanie. jak mam teraz wyrównać ten kolor ? mam nałożyć ciemniejszą farbę na odrost a na resztę jakiś inny czy jak ? i jeśli jakąś farbę nałożyć to jaką ?
macie tu zdjęcia moich włosów
odrosty zawsze omijamy
masz dwa wyjścia- kąpiel na ciemne partie albo ciemniejsza farba na całość. ale jeśli znowu przyciemnisz włosy- to po co była kąpiel.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ilon77 Pokaż wiadomość
Witam. Odnosnie moich wloskow to robie u znajomej fryzjerki ale ona nie ma jeszcze takiego doswiadczenia a zwlaszcza blondy jasne robione farbami tylko rozjasniaczem. Z czasem bym chciala sama robic odrosty bo szybko mi rosna wloski i juz 3-4tyg jest spory odrost. Moglby troche byc przechodzony ale wtedy mam 3odciecia moj naturalny zoltawo-zloty i ten jasniutki blond. Bede wdzieczna za pomoc. Pozdrawiam
pokaż fotkę włosów to dobierzemy odcienie. co do poprzedniego postu- błąd. czerwień nie wybija złota tylko niechcianą zieleń.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 15:43   #1061
Kot_Filemonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Question Rozjaśnianie "Joanna 3-5 tonów"

Witam!
Chciałabym rozjaśnić swoje włosy, jestem ciemną blondynką
Potrzebuję rozjaśniacza, który rozjaśni moje włosy do koloru białego, ponieważ chciałabym użyć tonera w kolorze różowym (toner Directions La Riche). Nie wiem jednak jakiego rozjaśniacza użyć Zastanawiam się na Joanną 3-5 tonów
Polecacie ją? Bardzo niszczy włosy? Ile najlepiej ją trzymać, aby nie spalić włosów, ale żeby wyszły białe?

Mam jeszcze pozostałości zieleni na włosach po farbowaniu tonerem, który nie chce mi się zmyć (wtedy miałam nałożony na nie rozjaśniane kolor niebieski) >
A włosy mam krótkie )
Kot_Filemonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 15:50   #1062
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Rozjaśnianie "Joanna 3-5 tonów"

Profesjonalnego.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 17:28   #1063
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie "Joanna 3-5 tonów"

Vincent Ledier albo Elgon. Ewentualnie coś Palette, ale to nie do bieli.
Joankę polecam, owszem. Do spalenia sobie włosów.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 17:18   #1064
kataszka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Wizażanki, pomocy
Mój naturalny kolor włosów to jasny brąz/ciemny blond, na końcach jest on naturalnie jasny, zawsze jaśnieją od słońca. Jakiś czas temu zaczęłam rozjaśniać włosy korzeniem rzewienia, najpierw efekt był całkiem przyzwoity, jednak teraz są one żółte i naprzemiennie rude. Jak pozbyć się tego efektu? Płukanka, farba, rozjaśnianie? Zależy mi na uzyskaniu ładnego, średniego blondu bez rudych tonów.
kataszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 18:19   #1065
BaBy Girl
Rozeznanie
 
Avatar BaBy Girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 630
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Dziewczyny bardzo Was proszę o pomoc. Czy używałyście może tę piankę rozjaśniającą Schwarzkopf perfect mousse? jak się sprawdza? Zastanawiam się jak wyszłaby mi na włosach tzn lekko rozjasnianych pasemkami+złoty blond pozostałe pasemka+odrosty na górze. Czy istnieje prawdopodobieństwo,że włosy uzyskają jakiś obleśny zielony kolor? jak zrobić aby na odrostach wyszedł fajny słoneczny blond a nie żółty? kupiłam odcien 1000 który rozjaśnia podobno"delikatnie"...Jak będzie się zachowywał taki włos potem gdy będę chciała użyć jakiejś farbki?Dzieki za wszystkie odpowiedzi!!
__________________
BaBy Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 21:43   #1066
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BaBy Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo Was proszę o pomoc. Czy używałyście może tę piankę rozjaśniającą Schwarzkopf perfect mousse? jak się sprawdza? Zastanawiam się jak wyszłaby mi na włosach tzn lekko rozjasnianych pasemkami+złoty blond pozostałe pasemka+odrosty na górze. Czy istnieje prawdopodobieństwo,że włosy uzyskają jakiś obleśny zielony kolor? jak zrobić aby na odrostach wyszedł fajny słoneczny blond a nie żółty? kupiłam odcien 1000 który rozjaśnia podobno"delikatnie"...Jak będzie się zachowywał taki włos potem gdy będę chciała użyć jakiejś farbki?Dzieki za wszystkie odpowiedzi!!
Hej, pianki tej nie używałam, ale przy obecnym kolorze włosów zieleń nie wyjdzie Ci na pewno. Podejrzewam, że rozjaśnienie będzie lekkie i poleci w złoto. Włos po rozjaśnianiu- jeśli nie jest zniszczony/spalony zachowuje się normalnie. Czasem tylko farba wychodzi ton jaśniejsza, czy też kolor płucze się szybciej.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kataszka5 Pokaż wiadomość
Wizażanki, pomocy
Mój naturalny kolor włosów to jasny brąz/ciemny blond, na końcach jest on naturalnie jasny, zawsze jaśnieją od słońca. Jakiś czas temu zaczęłam rozjaśniać włosy korzeniem rzewienia, najpierw efekt był całkiem przyzwoity, jednak teraz są one żółte i naprzemiennie rude. Jak pozbyć się tego efektu? Płukanka, farba, rozjaśnianie? Zależy mi na uzyskaniu ładnego, średniego blondu bez rudych tonów.
Płukanka starczy. Tylko, że na złote tony potrzebujesz innych kolorów do ochłodzenia, na rude też. Próbowałaś może szamponów do blondu- fioletowych czy niebieskich?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 15:57   #1067
kataszka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Hej, pianki tej nie używałam, ale przy obecnym kolorze włosów zieleń nie wyjdzie Ci na pewno. Podejrzewam, że rozjaśnienie będzie lekkie i poleci w złoto. Włos po rozjaśnianiu- jeśli nie jest zniszczony/spalony zachowuje się normalnie. Czasem tylko farba wychodzi ton jaśniejsza, czy też kolor płucze się szybciej.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------



Płukanka starczy. Tylko, że na złote tony potrzebujesz innych kolorów do ochłodzenia, na rude też. Próbowałaś może szamponów do blondu- fioletowych czy niebieskich?
nie, nie próbowałam. gdzie można takie zakupić i jakiej firmy mają być?
kataszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 17:32   #1068
xznt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: włosy rozjaśniane rozjaśniaczem

Cytat:
Napisane przez problematyczka_ Pokaż wiadomość
rozjaśniałam włosy kąpielą rozjaśniającą. za pierwszym razem wyszło ładnie, ale za drugiem razem (wczoraj) to nie wyszło wgl. siostra mi rozjaśniała i na sam koniec nałożyła na odrosty (chociaż jej mówiłam żeby je zostawiła). od razu jak tylko tam nałożyła pobiegłam zmyć to, ale niestety, odrost złapało. mam teraz taki lekko żółtawy odrost a reszta jest ciemniejsza i teraz pytanie. jak mam teraz wyrównać ten kolor ? mam nałożyć ciemniejszą farbę na odrost a na resztę jakiś inny czy jak ? i jeśli jakąś farbę nałożyć to jaką ?
macie tu zdjęcia moich włosów
Witajcie, mam podobny problem jak poprzedniczka. Włosy mam naturalnie brązowe, ale farbuję dość długo na różne odcienie brązu, zazwyczaj dużo ciemniejsze. Przyznaję, że zaczęło mnie to już nudzić, więc wpadłam na pomysł z eksperymentem. Użyłam Kremu rozjaśniającego z Delii, takie cudo: http://www.delia.pl/produkty/show/Ca...emRozjasiajacy
i włosy mam teraz rudawy blond na odrostach, a reszta bez zmian. Powiem, że cudów się nie spodziewałam, ale po ostatnim razie, kiedy nakładałam produkt z delii, też nazywało się to "krem rozjaśniający", efekt był bardziej oczekiwany, na całej długości, miałam włosy gotowe do farbowania /załącznik/ (no ale wtedy zepsułam sprawę, bo nałożyłam zbyt ciemna farbę i wróciłam do punktu wyjścia...). W każdym razie pobiegłam dziś do sklepu po garniera nutrisse nr 100, dużo dobrego o nim czytałam, ale nie wiem, jak zareaguje na moje fikuśne odrosty. Czy ktoś wie coś może na ten temat? A może mam sobie dać spokój?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0286.jpg (25,2 KB, 6 załadowań)
xznt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 12:41   #1069
Harr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Z ciemnego brązu do blondu...

malowałam włosy henną na braz, następnie na rudy i czerwony. Potem zdecydowałam się na farbę, zamiast wyjść mi ladny braz wyszedl czarny. Potem malowalam na jasniejsze, ale mialam nierownomierny kolor i zawsze ta ruda poświata. Teraz chcę rozjaśnić włosy, potem za parę dni na blond(chyba platynę), następnie na brąz jaki chcę uzyskać. Zamierzam wykonać ten zabieg za miesiąci przez ten czas pomóc robie płukanką z rumianku.

Poradźcie, napiszcie co sądzicie...

Edytowane przez Harr
Czas edycji: 2013-12-25 o 13:39
Harr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-25, 14:41   #1070
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Z ciemnego brązu do blondu...

Cytat:
Napisane przez Harr Pokaż wiadomość
malowałam włosy henną na braz, następnie na rudy i czerwony. Potem zdecydowałam się na farbę, zamiast wyjść mi ladny braz wyszedl czarny. Potem malowalam na jasniejsze, ale mialam nierownomierny kolor i zawsze ta ruda poświata. Teraz chcę rozjaśnić włosy, potem za parę dni na blond(chyba platynę), następnie na brąz jaki chcę uzyskać. Zamierzam wykonać ten zabieg za miesiąci przez ten czas pomóc robie płukanką z rumianku.

Poradźcie, napiszcie co sądzicie...
Nie rozumiem tego. Po co chcesz platynę (jesli w ogóle ją uzyskasz), żeby potem przefarbować się na brąz?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 18:28   #1071
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Z ciemnego brązu do blondu...

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tego. Po co chcesz platynę (jesli w ogóle ją uzyskasz), żeby potem przefarbować się na brąz?
No właśnie... poza tym po co ci ten rumianek? Rumianek barwi na żółto, ale nie rozjaśnia. I na pewno nie pomaga w pozbyciu się rudości.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 18:31   #1072
kataszka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Z ciemnego brązu do blondu...

A czy w pozbyciu się rudości pomoże mi płukanka Flor Illum Srebro?
kataszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 22:19   #1073
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z ciemnego brązu do blondu...

Możesz spróbować. Generalnie rudości gaszą popiele, więc może i średnia płukanka.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 15:05   #1074
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Z ciemnego brązu do blondu...

Cytat:
Napisane przez kataszka5 Pokaż wiadomość
A czy w pozbyciu się rudości pomoże mi płukanka Flor Illum Srebro?
Mi rudości ładnie zniwelował Cool-It marki BES. Kosztuje niedużo, a rezultat jest więcej niż zadowalający
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:19   #1075
MrsLyte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Z ciemnego brązu do blondu...

Witam Was !!!

Skoro to ten temat o rozjaśnianiu, to ja dołączam

Otóż z natury jestem szatynka (ciemny brąz) i jak dla mnie żywo to już nie wygląda i chciałabym rozjaśnić o ton jaśniejszy a to to moje włosy :


Jaką farbką na początek i jaki kolor by przypasował?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0059.jpg (73,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0058.jpg (71,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0056.jpg (63,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0057.jpg (111,7 KB, 9 załadowań)
MrsLyte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:14   #1076
kataszka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Z ciemnego brązu do blondu...

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Mi rudości ładnie zniwelował Cool-It marki BES. Kosztuje niedużo, a rezultat jest więcej niż zadowalający
a co to za cudo? bo w wyszukiwarce nie mogę znaleźć informacji
kataszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:28   #1077
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Z ciemnego brązu do blondu...

Cytat:
Napisane przez kataszka5 Pokaż wiadomość
a co to za cudo? bo w wyszukiwarce nie mogę znaleźć informacji
Ze strony przedstawiciela firmy na Polskę: BES, Cool-It, Środek eliminujący żółty odcień - kąpiel rozświetlająca. Eliminuje żółty odcień, przywraca świetlność białym i siwym włosom, nadaje delikatny i lśniący wygląd,uwydatnia naturalne piękno włosów. Opakowanie 300 ml.

Od siebie dodam, że specyfik ma typowy dla płukanek eliminujących ciepłe odcienie niebieski kolor, a do tego chemiczny, ale niegryzący zapach. Nakładałam go raz lub dwa razy w tygodniu na kilka minut. Trochę wysusza włosy, więc po aplikacji zawsze nakładałam odżywkę nawilżającą. Jest bardzo wydajny, opakowanie wystarczyło mi na cztery miesiące i właściwie załatwiło problem rudości. Jeśli mnie pamięć nie myli zapłaciłam za niego u fryzjerki 20 albo 25 zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg phoca_thumb_l_bes cool it.jpg (9,5 KB, 9 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 11:50   #1078
monczere
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Poczytuję sobie Was ostatnio dziewczyny, bo muszę nauczyć się sama robić sobie dobry kolor.

Skąd bierzecie numery poziomów kolorów? Bo wygooglowałam, ale wyszły mi palety kolorów firm, które produkują farby i w zasadzie każdy kolor jest inny. Chociaż faktycznie kolor, który najbardziej mi się podoba najczęściej zaczyna się cyfrą 8. Czy to znaczy, że to jest ten poziom?
monczere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 12:26   #1079
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monczere Pokaż wiadomość
Poczytuję sobie Was ostatnio dziewczyny, bo muszę nauczyć się sama robić sobie dobry kolor.

Skąd bierzecie numery poziomów kolorów? Bo wygooglowałam, ale wyszły mi palety kolorów firm, które produkują farby i w zasadzie każdy kolor jest inny. Chociaż faktycznie kolor, który najbardziej mi się podoba najczęściej zaczyna się cyfrą 8. Czy to znaczy, że to jest ten poziom?
Tak, dokładnie. Poza tym większość marek posługuje się tą numeracją: http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html
Niestety, zdarzają się wyjątki.

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez MrsLyte Pokaż wiadomość
Witam Was !!!

Skoro to ten temat o rozjaśnianiu, to ja dołączam

Otóż z natury jestem szatynka (ciemny brąz) i jak dla mnie żywo to już nie wygląda i chciałabym rozjaśnić o ton jaśniejszy a to to moje włosy :


Jaką farbką na początek i jaki kolor by przypasował?
Kochana, ciężko Ci doradzić, w jakim kolorze będzie Ci ładnie, jeśli nie pokazujesz twarzy. Btw, ciężko rozjaśnić włosy farbą, ale naturalne lekko się da. Niemniej, będziesz potrzebowała farby rozjaśniającej.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 16:38   #1080
petarda1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Hej, dziewczyny!
Mam włosy niefarbowane, czasem tylko potraktowane henną Venity. Mój obecny, naturalny kolor to ciemny blond. Postanowiłam je rozjaśnić i w tymże celu zakupiłam proszek firmy Subrima i utleniacz w kremie Joanna Professional 3%, oba produkty x2, ponieważ mam dosyć długie włosy.
Chcę osiągnąć naturalny, ładny kolor bez efektu platyny. Na opakowaniu proszku jest napisane, że po zmieszaniu i nałożeniu należy trzymać to na głowie od 15 do 45minut. I tu pojawia się moje pytanie, czy jeśli utleniacz ma tak mało procent mogę go spokojnie trzymać 45 minut nie bojąc się o niepożądany efekt? W załączniku dodaję zdjęcie moich włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0095.jpg (62,6 KB, 19 załadowań)
petarda1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.