Zaciążone w letni dzień :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-18, 17:58   #1
be22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 56

Zaciążone w letni dzień :)


Witam wszystkie przyszłe mamy, które dowiedziały się niedawno, że są w ciąży. Obecnie jestem w 6 tygodniu ciąży ( od daty ostatniej @ ) i jak na razie jedynymi objawami są od 4 dni wrażliwe sutki. Czy to normalne odczucia na tym etapie ciąży? Moje koleżanki z kolei nie miały od początku ciąży żadnych objawów i cały czas czuły się dobrze. A jak jest z wami? pozdrawiam mamusie
be22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 18:16   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Zaciążone w letni dzień :)

Cytat:
Napisane przez be22 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie przyszłe mamy, które dowiedziały się niedawno, że są w ciąży. Obecnie jestem w 6 tygodniu ciąży ( od daty ostatniej @ ) i jak na razie jedynymi objawami są od 4 dni wrażliwe sutki. Czy to normalne odczucia na tym etapie ciąży? Moje koleżanki z kolei nie miały od początku ciąży żadnych objawów i cały czas czuły się dobrze. A jak jest z wami? pozdrawiam mamusie
myślę, że tu znajdziesz więcej

http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=79
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 21:14   #3
magdaplit8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Zaciążone w letni dzień :)

ja już jestem pół roku po porodzie ale pozwoliłam sobie odpowiedzieć na Twoje pytanie. ja baaardzo długo nie miałam żadnych objawów ciąży!! co 3 dni robiłam testy bo nie mogłam uwierzyć - żadnych mdłości, wymiotów (o którym tyle mowa) itd itd super uczucie, dlatego nie chciało mi się wierzyć że jestem w ciązy a nic nie czuje!! ogólnie ciążę zniosłam super!! nawet typowo ksiązkowych objawów nie miałam!! może i u Ciebie tak będzie ) bardzo Ci tego życzę i gratuluję ciąży!!
aha!! jedyne co mi dało we znaki to trwające ok 4 dni (ok.7 tygodnia) baaaaaaaaaaardzo fatalne zamopoczucie polegające na absolutnym braku siły!! nawet nie miałam siły nic nie robić, mogłam tylko leżeć. w tym czasie nie miałam apetytu na nic, ale po kilku dniach minęło to jak ręką odjął i potem przez 9 miesięcy super samopoczucie ))
magdaplit8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 16:39   #4
be22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 56
Dot.: Zaciążone w letni dzień :)

dziękuję za wiadomość. w styczniu poroniłam z powodu pustego jaja płodowego i też przez ten okres nie miałam żadnych objawów. Obecnie mam wrażliwe sutki i lekki brak apetytu ale to chyba zbyt wczesne objawy jak na koniec 6 tygodnia. moje koleżanki, które nie borykały się z objawami przez cały czas były aktywne fizycznie- podobnie jak ja gdyż razem ukończyłyśmy studia na AWFie. może ruch wpływa na samopoczucie w ciąży? Liczę dni do końca lipca z nadzieją, że nie będzie powtórki pustego jaja płodowego
be22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.