Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-02, 17:18   #1
AnyaAn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tajemnica Zielonego Przylądka
Wiadomości: 13
GG do AnyaAn

Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)


Drogie Dziewczyny

Należę od kilku dni do forum wizażu z czego notabene jestem niezwykle rada Przeglądając Wasze rinteresujące i trafne uwagi i porady dotyczące metamorfoz postanowiłam i aj tak noworocznie się odważyć i prosić o radę. Sądzę, że przydałaby mi się zmiana wygladu...Bo jakoś tak nie jest za dobrze ostatnio. Załączam kilak fotek, które udało mi się wygrzebać i po dłuuugiej walce z programami komputerowymi zmneijszyć. Będę ogromnei wdzięczna za każdą radę i pomoc.
Dodam, że mam dość cienkie i trudne do układania włosy, naturalnie kloru ciemny bląd ale od długiego czasu je rozjaśniam aż do platyny, jednak ostatnio zdecydowałam się na pasemka, co nei wpłynęło korzystnie . Bardziej podobają mi się kolory jednolite, ale nie mam pojęcia jaki mógłby być...
Poza tym mam cerę mieszaną, niestety ze skłonnością do wyprysków, z czym walcze dermatologicznie i kosmetycznie. Jestem raczej minimalistką i nei lubię mocnego makijażu, jednocześnie nie bardzo wiem co i ajk podkreślać... Oczy mam niestety głęboko osadzone i noszę okulary. Nie wiem co z nimi robić;/
Prosiłabym tez o radę jeśli chodzi o strój. Jestem niska - 157 cm wzrostu. Lubię rurki i ocasy, jednak chętnie założyłabym spodnicę, mam problem z doborem odpowiedniej długości. Luię biel, szrość i klasyczną czerń, mam czasem ochotę na zabawę kolorami i stylem, jednak boję się, że efekt będzie śmieszny lub tandetny.
Będę naprawdę wdzięczna za każdą poradę...

Z góry dziękuję

Pozdrawiam wszystkich ciepło i noworocznie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3777.JPG (22,6 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3816.JPG (19,3 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3779.JPG (30,7 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3720.JPG (26,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2499.JPG (13,9 KB, 77 załadowań)
AnyaAn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 12:39   #2
AnyaAn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tajemnica Zielonego Przylądka
Wiadomości: 13
GG do AnyaAn
Unhappy Dot.: Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)

AnyaAn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 12:43   #3
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)

Ładna z Ciebie dziewczyna.. trochę nie pasuje mi kolor włosów ale sama nie wiem jaki by Tobie pasował. Jesteś chyba typem lata wiec teoretycznie taki blond powinien być ok a jednak coś mi tu nie gra.
Myśle, że czerń w ubiorze nie za bardzo pasuje, może jakieś jaśniejsze kolory.
Co do makijażu- może podkreśl rzęsy tuszem i nie bój sie używać kredki np. brązowej.

Ja się nie znam za bardzo ale mam nadzieję, że inne dziewczyny Ci doradzą
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 13:13   #4
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)

widze Cie w brązie! xD xD
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 14:06   #5
AnyaAn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tajemnica Zielonego Przylądka
Wiadomości: 13
GG do AnyaAn
Dot.: Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)

Dziękuję Moje Drogie za radę

Właśnie na jutro umówiona jestem do fryzjera... i... sama nie wiem...zastanawiam się nad brązem ale...nie wiem jaki, żeby nie wyszło szaro i nudno...poza tym strasznie się tego boję, tak się do tego blondu przyzwyczaiłam...

baaaardzo proszę o jeszcze jakieś porady, bo naprawdę świetne pomysły macie

a w tamtej wiadomości narobiłam tak dużo literówek, że aż wstyd
przepraszam za utrudnienia w czytaniu, wszystko przez to szybkie pisanie

czekam z ciekawością na dalsze porady
AnyaAn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 14:52   #6
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)

na jednym zdjeciu masz ciemne brwi, to henna czy naturalny kolor? poza tym przydalaby ci sie wizyta u kosmetyczki, ktora nadalaby twoim brwiom ladny ksztalt. sa ciut za grube w tej czesci najblizej nosa i maja zbyt prosta linie.
mysle, ze troche ciemniejszy kolor (np. sredni lub ciemny blond) duzo wydobyje z twojej buzki. mozesz go dobrac do koloru brwi, by byl bardzo naturalny. moze masz jakies swoje zdjecie w naturalnym kolorze wlosow (moze byc nawet stare).
wydaje mi sie, ze pasowalyby ci jakies wyraziste, mocne oprawki - ewentualnie takie bardzo slabo widoczne - te, ktore masz w chwili obecnej nie wyrozniaja sie niczym szczegolnym, a kolor samych obramowan jakos mi nie pasuje do twojej twarzy. co do ich ksztaltu - moze sprobuj u optyka przymierzyc takie w "kocim ksztalcie" (czyli ni to okragle, ni kwadratowe, lekko unoszace sie do gory).
problemow z cera na zdjeciach nie widac moze jedynie ciut swieci ci sie twarz, polecam krem matujacy (ktory moze sluzyc tez jako baza pod podklad) firmy iwostin, ja jestem z niego bardzo zadowolona.

a tak na koniec, ladna z ciebie dziewczyna
pozdrawiam.
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 15:08   #7
AnyaAn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tajemnica Zielonego Przylądka
Wiadomości: 13
GG do AnyaAn
Dot.: Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)

To nie henna, nigdy henny na brwiach nie mialam, bo one i tak są stosunkowo ciemne, podobnie rzęsy a oczy mam zielone i włosy blond więc dziwne to ;/ ja właśnie mam cały czas wrażenie, że brwi są za ciemne... ale nic to, jutro wybiorę się do kosmetyczki

niestety nie mam zdjęcia w naturalnym kolorze włosów właśnie...był to taki złocisty brąz...

zastanawiam się właśnie nad miodowym blondem,takim ciepłym kolorem ale nie wiem czy do mojego typu urody będzie pasował...zawsze był zimny odcień...

dziękuję za odpowiedzi i coż, czekam na więcej
AnyaAn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 17:08   #8
monicca_sin
Przyczajenie
 
Avatar monicca_sin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
GG do monicca_sin
Dot.: Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)

moje rady:
- włosy w kolorze ciemny blond, żadne miodowe odcienie! nie pasują do Twojej jasnej karnacji, a co do platyny.. ona też nie bardzo się sprawdza w Twoim wypadku,
- wyregulować brwi u kosmetyczki, aby nadała im subtelniejszy kształt,
- myślę, że możesz poeksperymentować z kolorami ubrań np. z czerwienią, ale taki podobny odcień, jak kolor Twoich paznokci, fiolet, ciemna zieleń, sugerowałabym nawet róż, ale taki nasycony - amarant, bluzeczki, sweterki w takich szalonych barwach wyglądają naprawdę super, a w sklepach ich pełno! skoro jesteś minimalistką to np. jakiś drobiazg w tych odcieniach? bransoletka, pasek? raczej unikaj czerni w dużych ilościach bo to nikomu nie służy, brązy, pomarańcz też nie, ale chodzi mi o takie nasycone barwy,
- co do wyboru spódnicy, przydałoby się zdjęcie całej sylwetki, bo to, które wkleiłaś nie jest dokładne, jesteś cała w czerni, a ten kolor zaburza naturalne proporcje ciała ;/ polecam sukienki! mężczyźni je uwielbiają, zwłaszcza te odsłaniające plecy
- brązowe oprawki okularów są zbyt "ciężkie" do Twojej buźki, sugerowałabym delikatniejsze, cieńsze,
- skoro włosy masz cienkie to warto by było optycznie je zagęścić np. pofalować, ale delikatnie, żeby nie wyszedł "baranek" fale są sexy!
możesz podpatrywać style sławnych kobiet, ja tak robię, miksuję to co mi się podoba i jest nieźle wydaję mi się, że potrzeba Ci trochę odwagi, ale wszystko przed Tobą
__________________
Dowiedz się kim jesteś i pozostań sobą !
monicca_sin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 17:39   #9
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)

Pasuje ci blond kolor,ale pamietaj ze jak pomalujesz na ciemny ,tak szybko nie powrocisz do blondu.Jesli tak bardzo chcesz zmienic kolor to moze sprubuj kolor zloty jasny kasztan lub jasny braz zlocisty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anyaan1.jpg (55,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anyaan2.jpg (58,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anyaan3.jpg (58,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anyaan4.jpg (58,3 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg product.jpg (8,3 KB, 12 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 18:20   #10
AnyaAn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tajemnica Zielonego Przylądka
Wiadomości: 13
GG do AnyaAn
Dot.: Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)



dzięki Kasia za te komputerowe nałożenie fryzu i teraz tak się zastanawiam: albo ten mój blond albo ten OSTATNI brąz... chyba jajkorzystniej?? jak sądzicie??
a jaki jest to dokładnie odcien??jaka farba??ta ostatnia...
i te fale też są kuszące

z tymi okularami naprawdę tak źle?? sądziłam, że są ok

w ogóle jestem jakaś niezdecydowana...brak mi chyba wiary
AnyaAn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 18:45   #11
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)

To jest zmyslowy bursztyn A.3 tak pisze na farbie.
Zalaczam link http://www.perfectfresh.com/?pa=2122&ex=pa


P.S co do oprawek masz ladne i dobrze dobrane
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 19:20   #12
AnyaAn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tajemnica Zielonego Przylądka
Wiadomości: 13
GG do AnyaAn
Dot.: Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)

dzieki. teraz tylko pytanie czy ja się odważę na tę zmianę i czy odważyć się powinnam?
AnyaAn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 20:15   #13
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)

również pomimo mojego naturalnego blondu, mam bardzo ciemne (wręcz czarne) brwi i rzęsy. i zielone oczy z tym, że mój blond jest blondem ciemnym...
wg mnie korzystniej wyglądałabyś w innym kolorze. czasem warto zaszaleć, naprawdę!
i koniecznie wybierz się do kosmetyczki na regulację brwi, co już ci polecałam. gdybyś mogła wkleić zdjęcie całej sylwetki byłoby łatwiej doradzić cokolwiek z ubraniami.
podobnie jak ty lubię minimalizm, ale nie stosuję go codziennie w swoim stylu diabeł tkwi w szczegółach, pamiętaj o tym.
jak już ktoś wcześniej powiedział - żywe, intensywne kolory bardzo by do ciebie pasowały.
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 18:19   #14
AnyaAn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tajemnica Zielonego Przylądka
Wiadomości: 13
GG do AnyaAn
Dot.: Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)

Moje Drogie

załączam więc jakieś inne zdjęcia całej sylwetki, takie jakie znalalam, nic innego obecnie nie mam a i aparatu chwilowo brak

czekam Drogie Dziewczyny na jakieś rady co do ubioru powiem, ze chcę by efekt był dzieczęcy, romantyczny, bo tylko tak będę czuła się sobą

poza tym co z makijażem?

proszę o pomoc, bo już patrzeć w lustro nie mogę, kompletnie nie podobam się sobie, co widzę pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3408.JPG (40,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3808.JPG (20,4 KB, 57 załadowań)
AnyaAn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 11:48   #15
Mmmartuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 114
Dot.: Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)

wiyaj! i ja spróbuję Ci doradzić... po pierwsze bardzo ładna z Ciebie kobietka , po drugie- klucz tkwi w samoakceptacji. nie mogę zrozumieć dlaczego ładni często mają z tym problemy patrzysz w lustro i dostrzegasz swoje zalety, a masz ich wiele... łądne błyszczące włoski, pasuje Ci taka fryzurka, ładne oczka i usta, również ładna cera i firurka zgrabna... na ostatnich zdjęciach wyglądasz chyba najładniej przynajmniej wg mnie. pasuje Ci ten niebieski (czy jaki to kolor) , korzystniej wyglądasz opalona 9chyba jak większośc ludzi) . Nie wiem jaki masz obecnie stopień opalenizny, ale jeśli jsteś blada radziłabym skorzystać z solarium (pewnie na mnie zaraz naskoczą) hehe albo balsamik brązujący, chociaż skłanaim się ku solarium, może dlatego, ze sama chodzę
co do ciuszków, jestes zgrabna- noś rurki, tuniki, obcasy( to wszystko Cię wydłuży optycznie) dopasowane żakiety, biżyterię (dodawaj bransoletki,łańcuszki, kolczyki -srebrne) , baw się styami, komponuj różne ciuszki razem . aham i nie zmieniałabym koloru włosów, tewentualnie trochę inny odcień. co do makijażu- jaką masz cerę? bo chyba nei napisałas, albo nie dowidzę to napiszemy więcej
Mmmartuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 12:01   #16
Mmmartuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 114
Dot.: Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)

aaa... jednak ja niedowidze ... cera mieszana, wypryski. dermatolog pewnie pomaga (od siebie polecam DAVERCIN-żel i płyn-rewelacja) tylko to pomaga mi na 'gule", grudki, błyszczenie ale też a dzień ziaja,kem antybakteryjny (minimalna ilosc-nawilza,ale matuje), podklad np. Lirene (pomoc wizualna ), puder rozświetlająco brązujący lub różyk na policzki, błyszczące dość jasne cienie, tusz wydłuzający i błyszczyk (lbo płynna szminka) . nosisz + czy -??
Mmmartuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 13:36   #17
Paula Bielecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)

Cytat:
Napisane przez AnyaAn Pokaż wiadomość
Drogie Dziewczyny

Należę od kilku dni do forum wizażu z czego notabene jestem niezwykle rada Przeglądając Wasze rinteresujące i trafne uwagi i porady dotyczące metamorfoz postanowiłam i aj tak noworocznie się odważyć i prosić o radę. Sądzę, że przydałaby mi się zmiana wygladu...Bo jakoś tak nie jest za dobrze ostatnio. Załączam kilak fotek, które udało mi się wygrzebać i po dłuuugiej walce z programami komputerowymi zmneijszyć. Będę ogromnei wdzięczna za każdą radę i pomoc.
Dodam, że mam dość cienkie i trudne do układania włosy, naturalnie kloru ciemny bląd ale od długiego czasu je rozjaśniam aż do platyny, jednak ostatnio zdecydowałam się na pasemka, co nei wpłynęło korzystnie . Bardziej podobają mi się kolory jednolite, ale nie mam pojęcia jaki mógłby być...
Poza tym mam cerę mieszaną, niestety ze skłonnością do wyprysków, z czym walcze dermatologicznie i kosmetycznie. Jestem raczej minimalistką i nei lubię mocnego makijażu, jednocześnie nie bardzo wiem co i ajk podkreślać... Oczy mam niestety głęboko osadzone i noszę okulary. Nie wiem co z nimi robić;/
Prosiłabym tez o radę jeśli chodzi o strój. Jestem niska - 157 cm wzrostu. Lubię rurki i ocasy, jednak chętnie założyłabym spodnicę, mam problem z doborem odpowiedniej długości. Luię biel, szrość i klasyczną czerń, mam czasem ochotę na zabawę kolorami i stylem, jednak boję się, że efekt będzie śmieszny lub tandetny.
Będę naprawdę wdzięczna za każdą poradę...

Z góry dziękuję

Pozdrawiam wszystkich ciepło i noworocznie.
Witaj !
aby nie błądzić w świecie kolorów - tych które nam są przypisane, tych w których najlepiej wygladamy - polecam Analizę Kolorystyczną, dzięki niej nie tylko bedziesz znała swoje kolory ubrań, ale i kolory Twojego makijażu oraz włosów !
PLECAM GORĄco !
Paula Bielecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:17   #18
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Bardzo proszę o radę i pomoc w metamorfozie:)

Cytat:
Napisane przez Paula Bielecka Pokaż wiadomość
Witaj !
aby nie błądzić w świecie kolorów - tych które nam są przypisane, tych w których najlepiej wygladamy - polecam Analizę Kolorystyczną, dzięki niej nie tylko bedziesz znała swoje kolory ubrań, ale i kolory Twojego makijażu oraz włosów !
PLECAM GORĄco !
Khem... reklama poza katalogiem wizażystek? Spam?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.