Ból podczas stosunku - bez infekcji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-07, 23:43   #1
kociak20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Unhappy

Ból podczas stosunku - bez infekcji


Witam, przeszukiwalam forum i nie udalo mi sie znalezc identycznego problemu jak moj. Jesli przegapilam to prosze o wybaczenie Dzis sie zarejestrowalam i jestem nowicjuszka. Oto moj problem:

Prawie za kazdym razem podczas stosunku odczuwam pieczenie przy samym wejsciu do pochwy - od dolu, tzn od strony zblizonej do odbytu, od gory jest w porzadku. 2 lata temu mialam grzybice i wtedy bol byl taki sam ale 20 razy silniejszy, dostalam wtedy tableki i bol znow sie zmniejszyl ale nie ustapil - tzn sytuacja wrocila do tej sprzed infekcji czyli lekki bol za kazdym razem a czasami silny. Mam to od samego poczatku - z obecnym partnerem i z poprzednim bylo tak samo. Lekarze mowia ze musimy sie do siebie przezwyczaic i bedzie dobrze, robilam sobie tez rozne badania ale nic nie wykazaly. Moj problem z obecnym partnerem trwa ponad dwa lata i nie widze poprawy - sadze ze jestem rozluzniona i nawilzona, moze sie myle ale wierze ze to jest w porzadku. Czasami bol jest tak silny ze musimy przerwac. W takich przypadkach miejsce ktore mnie pieklo jest ewidentnie natarte - zaczerwienione i boli jeszcze kilka godzin. Moze ktos jest w stanie cos podpowiedziec? Nie odczuwam zadnego bolu wewnatrz pochwy - jedynie przy wejsciu od spodniej strony kochac sie mozemy bezbolesnie tylko wtedy kiedy partner bardzo sie stara nie dotykac "soba" tego miejsca.
kociak20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 00:01   #2
blackswan
Raczkowanie
 
Avatar blackswan
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bad Dürkheim/Wloclawek
Wiadomości: 398
GG do blackswan Send a message via Skype™ to blackswan
Dot.: Ból podczas stosunku - bez infekcji

O ile wiem grzybica jest choroba zakazna, wiec nie wystarczy abys tylko Ty poszla do lekarza, ale i Twoj staly partner...
__________________
Serdecznie zapraszam na moj watek 'Ambasadorka Garniera'...
Wasza Czyscioszka Pedantka...
How can I be lost,
If I've got nowhere to go?
Search for seas of gold
How come it's got so cold?

blackswan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 08:36   #3
kociak20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Ból podczas stosunku - bez infekcji

Cytat:
Napisane przez blackswan Pokaż wiadomość
O ile wiem grzybica jest choroba zakazna, wiec nie wystarczy abys tylko Ty poszla do lekarza, ale i Twoj staly partner...
Witam moj staly partner dostal takze tabletki. Niczego to jednak nie zmienilo. Bol ktory byl podczas infekcji byl nie do zniesienia - za kazdym razem. Ten ktory dokucza mi teraz zazwyczaj jest lekki, tylko co ktorys raz jest silny.
kociak20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 13:35   #4
morela1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ból podczas stosunku - bez infekcji

witam. wątek chyba "umarł" a ja w sumie mam taki sam problem;( byłam z tym u lekarza niby wszystko jest ok... ale przecież nie jest! chyba najgorsze w tej całej sytuacji nie jest ból ale już zniechęcenie i rezygnacja. Może ktoś ma pomysły...
morela1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.