kolczyki apart - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 07:20   #31
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: kolczyki apart

Bardzo ładne, a skoro chłopak Ci je kupił to noś. Są śliczne, a i pasują do stylu miejskiego, ale takiego z elementami kobiecymi.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 11:12   #32
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: kolczyki apart

Generalnie - klient ma 10 dni na oddanie towaru bez podania przyczyny. Tak jest przynajmniej we wszystkich sklepach internetowych i galeriach w jakich cokolwiek kupowałam, więc myślę że może odnosić się to i do sklepów stacjonarnych.

Dobrze,że je wymieniłaś. Tak - to były kryształki Swarovskiego - i one są nadal cenione przez klientki, dlatego też takie drogie. Jest bardzo dużo osób, które jak słyszą Swarovski to są w stanie wydać masę pieniędzy, bo to Swarovski. Bądź co bądź jest to szkło ołowiowe ( o ile czegoś nie pokręciłam w nazwie).

Co do samych kolczyków - troszkę się zajmuję wykonywaniem biżuterii i powiem tak - gdybym ja zrobiła coś takiego to bym dostała "po głowie" od dobrych "biżuteryjek". Nie chcę tu nikogo obrażać, klient nie musi wiedzieć tego co ja - czyli tego,że kulki powinny być przełożone choćby małą srebrną kuleczką.. itp itd, nie będę się rozpisywać ;] No i te blaszki z próbą tak doczepione z tyłu nie wiadomo po co. Ale wiem,że chłopach chciał dobrze. No i wydał tyyyle kasy na takie kolce

Bardzo dobrze,że wymieniłaś
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 12:31   #33
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941
Dot.: kolczyki apart

te kolczyki sa boskie mysle ze jak najbardziej mozna je nosic na co dzien ale od swieta tez
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.