Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-27, 20:41   #1
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065

Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)


hej. Normalnie poszla bym do gina;p i wiem ze nie jestescie lekarzami, ale akurat do 4 sierpnia jestem z Tz nad morzem w malutkiej miejscowosci a nie chce przerywac wymarzonych wakacji, ale mam problem:/. Od ponad roku mam okresu regularne jak w zegarku 28 d.c. i byla @, a przed @ (tak z 2 dni przed) ZAWSZE mialam straszne bole piersi i brzucha plus slabo strasznie mi bylo. W kazdym razie w piatek 22 lipca byl moj 28d.c. i nic.. czekalam, czekalam, zero bolu piersi i brzucha, jakbym tego okresu w ogole miala nie dostac.. 25 pojechalismy z Tz nad morze i do dzis nic.. wiem ze 5 dni to nie szmat czasu ale ja mialam zawsze jak w zegarku.. Nie mam zadnych przed okresowych objawow moich, jedynie mi co chwila robi sie strasznie slabo i mam hustawke nastrojow (slabosci mam juz z 10dni). Wczoraj robilam test i negtywny, ale robilam pod wieczor a w dzien pilam mnostwo wody i 2 piwa(tak wiem, ale nie podejrzewalam ciazy jeszcze wtedy..)
Sama nie wiem.
Dodam ze od ponad roku mam torbiel na jajniku z ktorym bylam u 5 b.dobrych ginow i kazdy mowil ze ona 'moze sobie byc' i niczemu nie szkodzi(ok 2x2 cm, nie wplywalana okresy nigdy.)
Co mylicie? wiem ze podroz moze zaburzac @, ale mi spozniala sie juz przed wyjazdem no i martwi mnie to ze mi sie tak slabo robi..
zadnych traumatycznych przezyc i stresow nie mialam.. odchudzalam sie przed wyjazdem z miesiac, moze dluzej, ale rozsadnie, zdrowo, cwiczac(mam stan przedcukrzycowy wiec drastyczne diety nie wchodza w gre), schudlam z ok 56 do 48, teraz nad morzem przytylam do ok 53 (zatrzymanie wody w organizmie[piersi mam bardzo zwiekszone] plus fast foody:P) wiec watpie zeby taka dieta zatrzymala okres..
co myslicie, moge byc w ciazy?

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

zapomnialam dodac - nie pisze w zbiorczym bo czekam na szybka odpowiedz, co do seksu byl czesto dosyc (z 3x w tyg) ale zawsze z prezerwatywa no ale wiadomo jakie one bywaja..
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 20:54   #2
Isharaya
Raczkowanie
 
Avatar Isharaya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 30
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

Powtórz za tydzień test ciążowy, może wtedy się uspokoisz. Jeśli nic się z gumka nie stało (nie pękła, zsunęła itp) to szansa na ciąże jest znikoma.
Jeśli masz torbiel to najprawdopodobniej przez nią zaburzył ci się cykl. Ja również miałam torbiel i jej rozrost a następnie wchłonięcie spowodowało zanik okresu na niecałe 3 miesiące (gin mi przepisał luteinę na wywołanie). Piszesz o zatrzymaniu wody w organizmie. Może ty być skutek diety jak i również zaburzonej gospodarki hormonalnej. Zwróć uwagę czy nie odczuwasz kłucia w jajnikach. Powinnaś jak tylko będzie to możliwe pójść do lekarza na USG.
__________________
Jeśli czekać, aż wszyscy zmądrzeją, za długo to potrwa.
– Fiodor Dostojewski, Zbrodnia i kara

Realizuję swoje marzenia.
Isharaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 20:57   #3
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

k luja mnie jajniki i jakos mi tak czasem dziwnie w podbrzuszu, ale zupelnie inaczej nic mam przed @
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 21:16   #4
Isharaya
Raczkowanie
 
Avatar Isharaya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 30
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

Nie jestem lekarzem i nie postawię Ci tu diagnozy ale podejrzewam, że to właśnie torbiel daje ci się we znaki. Objawy są podobne co i u mnie... Ja miałam też coś takiego, że czułam się zmęczona chciało mi się spać totalny brak chęci do jakiejkolwiek aktywności nie ważne czy to było wyjście ze znajomymi czy zrobienie sobie kanapki. Irytowanie się o głupoty (huśtawki nastroju). Normalnie zdarzały mi się przed okresem humory ale wtedy potrafiłam wstać rano wściekła o to, że mi sie przyśniło coś głupiego. I jeszcze jeden fenomen a mianowicie wstawanie w nocy do toalety, od dziecka tak nie miałam, a wtedy co noc był spacerek.

Piszesz, ze masz stan przedcukrzycowy... Masz jakieś problemy zdrowotne z trzustką, poziomem cukru ?
__________________
Jeśli czekać, aż wszyscy zmądrzeją, za długo to potrwa.
– Fiodor Dostojewski, Zbrodnia i kara

Realizuję swoje marzenia.
Isharaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 21:19   #5
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

1. Test.
2. Nawet w nadmorskich miejscowościach są lekarze którzy prywatnie przyjmują od ręki
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 21:33   #6
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

a jakiej wielkosci mialas torbiel? moj sie rok nie dawal we znaki wiec to az dziwne..
co do cukru - w listopadzie mi wyszlo w przypadkowym badaniu 260 na czczo,, bylam na diabetologii i wyszedl stan przedcukrzycowy, od listopada nie jem slodyczy i cukrow prostych, cukier mierze codziennie/co 3 dni, zazwyczaj jest w normie(po jedzeniu zawsze, czasem az niski np 80) ale czasem na czczo jest np 125 ale to rzdko

Cytat:
Napisane przez Isharaya Pokaż wiadomość
Nie jestem lekarzem i nie postawię Ci tu diagnozy ale podejrzewam, że to właśnie torbiel daje ci się we znaki. Objawy są podobne co i u mnie... Ja miałam też coś takiego, że czułam się zmęczona chciało mi się spać totalny brak chęci do jakiejkolwiek aktywności nie ważne czy to było wyjście ze znajomymi czy zrobienie sobie kanapki. Irytowanie się o głupoty (huśtawki nastroju). Normalnie zdarzały mi się przed okresem humory ale wtedy potrafiłam wstać rano wściekła o to, że mi sie przyśniło coś głupiego. I jeszcze jeden fenomen a mianowicie wstawanie w nocy do toalety, od dziecka tak nie miałam, a wtedy co noc był spacerek.

Piszesz, ze masz stan przedcukrzycowy... Masz jakieś problemy zdrowotne z trzustką, poziomem cukru ?


---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

1. robilam, byl negatywny niby ale to o 17 i po calym dniu 'latania', wypiciu 1,5l wody i 2 piw
2. umowilam sie przed chwila na piatek ok 19 do gina, udalo nam sie znalezc, prywatnie niestety, wczesniej powiedzial ze nie da rady

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
1. Test.
2. Nawet w nadmorskich miejscowościach są lekarze którzy prywatnie przyjmują od ręki
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 21:38   #7
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

Wiesz jak się robi testy?
Wiesz że się je robi rano? PORANNY MOCZ ZE ŚRODKOWEGO STRUMIENIA
No, powinnaś wiedzieć - to zrób ponownie jeśli masz wątpliwości
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 21:41   #8
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

tak, wiem. Ale podeszlam do tego tak, ze skoro juz zatrzymala sie @ to jesli to od ciazy to wykryje nawet po poludniu pewnie, zwlaszcza ze na tescie bylo napisane ze wykrywa ciaze juz 6 dni od zaplodnienia.. w pt mam gina ale czy gin moze wykryc wczesna ciaze xd?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Wiesz jak się robi testy?
Wiesz że się je robi rano? PORANNY MOCZ ZE ŚRODKOWEGO STRUMIENIA
No, powinnaś wiedzieć - to zrób ponownie jeśli masz wątpliwości
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 22:01   #9
Isharaya
Raczkowanie
 
Avatar Isharaya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 30
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

Moja torbiel zrobiła się po odstawieniu leków hormonalnych. Pierwszy cykl był normalny, dopiero w drugim zaczęły się cyrki no i ten nieszczęsny lewy jajnik ;/ Na USG była ok 3x2 cm.
__________________
Jeśli czekać, aż wszyscy zmądrzeją, za długo to potrwa.
– Fiodor Dostojewski, Zbrodnia i kara

Realizuję swoje marzenia.
Isharaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:01   #10
raszpel
Raczkowanie
 
Avatar raszpel
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PŃ
Wiadomości: 270
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

Odchudzałaś się tylko miesiąc, a schudłaś sporo - 8 kg później Ci trochę wróciło. Zaburzenie cyklu może być z tym związane. Do tego torbiel.
Test robiony po terminie spodziewanej miesiączki nie zawsze po południu daje wiarygodny wynik. Zrób rano. A lepiej idź na betę do najbliższego laboratorium. Wynik po kilku dniach.

Lekarz będzie szukał małego pęcherzyka, poza tym macica będzie powiększona. U mnie wykrył 4-tygodniową ciążę (czyli 2 tygodnie od zapłodnienia)

Edytowane przez raszpel
Czas edycji: 2011-07-28 o 10:04
raszpel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 12:00   #11
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

Nie wiem gdzie normalnie mieszkasz, ale pamiętaj, że zmiana klimatu też często powoduje opóźnienie czy przyspieszenie okresu.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 12:39   #12
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

8 kg w miesiąc to nie jest rozsądnie i zdrowo, wcale bym się nie zdziwiła, gdyby Ci się hormony zachwiały i to mocno.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 13:13   #13
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

w poznaniu;p wiec to duza zmiena klimatu chyba nie jest ;p

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie normalnie mieszkasz, ale pamiętaj, że zmiana klimatu też często powoduje opóźnienie czy przyspieszenie okresu.
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 13:23   #14
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
w poznaniu;p wiec to duza zmiena klimatu chyba nie jest ;p
oj, uwierz, że jest. Naprawdę spora. Ale u Ciebie to wygląda na skutek odchudzania.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 14:35   #15
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

Rany, 8 kg w miesiąc? z 56 na 48?

Obstawiam złą dietę - zwłaszcza, ze wystąpiło jo-jo.
Rany, dziewczyno - 8 kg w miesiąc to się chudnie przy dużej otyłości i to w dodatku na początku przygody z dietą ( chociaż nie wiem, czy nawet te 8 kg dla osoby otyłej jest możliwe przy zdrowej, racjonalnej diecie), a nie jak się waży 56 kg.

To na bank nie była zdrowa dieta i raczej do niej nie wracaj, bo możesz sobie zrobić niezłą krzywdę.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 18:54   #16
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

no takiej diety stosowac juz nie bede, co do przytycia nawet nie tyle co efekt jojo, ale ef3kt przydkiej pogody nad morzem i kuszacych wszedzie fast foodow..

hmm..troszke mi ulzylo, czyli mowicie ze raczej ryzyka ciazy nie ma? w koncu 2 testy negatywne byly..

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

dodam tez ze odczuwam klucie jajnikow co chwila, dosc silne (normalnie bole przed @ mam takie ale tez tepy bol calego podbrzusza i piersi a teraz tego nie ma:/) ;(

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

uupp
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 20:46   #17
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

Mi się zdaje,ze czasami wplyw moze mieć także po prostu klimat..
wiesz duzo się zmienia w takim czasie,przystosowanie itp..
ale nie wiem,zeby az tyle okres się przesuwał ..

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Rany, 8 kg w miesiąc? z 56 na 48?

Obstawiam złą dietę - zwłaszcza, ze wystąpiło jo-jo.
Rany, dziewczyno - 8 kg w miesiąc to się chudnie przy dużej otyłości i to w dodatku na początku przygody z dietą ( chociaż nie wiem, czy nawet te 8 kg dla osoby otyłej jest możliwe przy zdrowej, racjonalnej diecie), a nie jak się waży 56 kg.

To na bank nie była zdrowa dieta i raczej do niej nie wracaj, bo możesz sobie zrobić niezłą krzywdę.
TEZ OPRAWDA.. .z tą dietą to chyba za szybko względem mnie.
Zapomnialam dodac
zdecydopwanie nie powinnaś tyle chudnąć,jeszcze biorąc pod uwagę tą cykrzycę!
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 12:07   #18
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

no wlasnie a dzis juz tydzien mija;(..

co do diety, wiem ze troche przegielam, ale zeby miesiac diety zatrzymal @... tez dziwne;(

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Mi się zdaje,ze czasami wplyw moze mieć także po prostu klimat..
wiesz duzo się zmienia w takim czasie,przystosowanie itp..
ale nie wiem,zeby az tyle okres się przesuwał ..

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------


TEZ OPRAWDA.. .z tą dietą to chyba za szybko względem mnie.
Zapomnialam dodac
zdecydopwanie nie powinnaś tyle chudnąć,jeszcze biorąc pod uwagę tą cykrzycę!


---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

upp...
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 12:58   #19
raszpel
Raczkowanie
 
Avatar raszpel
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PŃ
Wiadomości: 270
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

Kochana nie martw się na zapas. Po tygodniu po spodziewanej miesiączce test byłby wiarygodny! Więc jeśli jest negatywny to ciąży prawie na pewno nie ma!
raszpel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 14:25   #20
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

robilam 3 dni po spodziewanej i wieczsorem
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 14:50   #21
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

Nie martw się, dzisiaj przecież masz tego ginekologa na 19, więc idź - będziesz spokojniejsza.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 22:40   #22
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

byłam u gina. Ciazy nie ma. Mam zespół niepeknietego pecherzyka xD, a ogromnych (ok 3x3cm) pecherzykow pelno, zwlaszcza w lewym jajniki(tym co mam torbiel). Torbiel na szczescie bez zmian, malutka. Pecherzyki oraz brak @ sa spowodowane zanikiem (sladowym) endometrium w macicy:/, dostalam luteine na 5 dni ale gin powiedzial ze nie mam co sie spodziewac cudow po luteinie...
miala ktoras cos podobnego ?

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

bo ja 1 slysze.. aha jak mu powiedzialam ze od pol roku z miesiaca na miesiac mialam coraz slabszy i krotszy okres (a wtedy nie nie odchudzalam nic a nic!) to zrobil nieciekawa mine i powiedzial ze jest powazne w takim razie..

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

upup

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

uppu
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 17:54   #23
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

Wrócisz do domu i pójdziesz do swojego lekarza na kontrolę. Po prostu. Nie masz po co się specjalnie martwić, bo to tylko pogorszy sprawę. I zacznij się odżywiać racjonalnie, zwłaszcza przy problemach z cukrem.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 19:14   #24
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Brak okresu i brak gina plus fatalne samopoczucie..;( (piLne!)

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
byłam u gina. Ciazy nie ma. Mam zespół niepeknietego pecherzyka xD, a ogromnych (ok 3x3cm) pecherzykow pelno, zwlaszcza w lewym jajniki(tym co mam torbiel). Torbiel na szczescie bez zmian, malutka. Pecherzyki oraz brak @ sa spowodowane zanikiem (sladowym) endometrium w macicy:/, dostalam luteine na 5 dni ale gin powiedzial ze nie mam co sie spodziewac cudow po luteinie...
miala ktoras cos podobnego ?

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

bo ja 1 slysze.. aha jak mu powiedzialam ze od pol roku z miesiaca na miesiac mialam coraz slabszy i krotszy okres (a wtedy nie nie odchudzalam nic a nic!) to zrobil nieciekawa mine i powiedzial ze jest powazne w takim razie..

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

upup

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

uppu

a tam, bedzie dobrze
learz dobierze odpowiednie leki, bedziesz o siebie dbac i wszystko bedzie w normie !
trzymaj sie
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.