Książki/filmy, które wpłynęły na Wasze życiowe decyzje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-23, 14:45   #1
Florice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 175

Książki/filmy, które wpłynęły na Wasze życiowe decyzje


Witam wszystkich,

jestem w takim momencie życia, że muszę wybrać swoją zawodową ścieżkę. Dlatego chciałabym Was zapytać, czy (i jeśli tak, to jakie) są książki i filmy, które pomogły Wam określić, co chciałybyście w życiu robić? Oczywiście nie chodzi mi o konkretne zawody, tylko o ogólne nakierowanie, pomoc w podjęciu decyzji. Przyznaję, że nie bardzo mam pomysł na siebie i chciałabym przeczytać/obejrzeć coś, co da mi przysłowiowego "kopa" do stworzenia sobie celu i dążenia do niego.
Florice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 10:05   #2
przylaszczka50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 009
Dot.: Książki/filmy, które wpłynęły na Wasze życiowe decyzje

Cytat:
Napisane przez Florice Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,

jestem w takim momencie życia, że muszę wybrać swoją zawodową ścieżkę. Dlatego chciałabym Was zapytać, czy (i jeśli tak, to jakie) są książki i filmy, które pomogły Wam określić, co chciałybyście w życiu robić? Oczywiście nie chodzi mi o konkretne zawody, tylko o ogólne nakierowanie, pomoc w podjęciu decyzji. Przyznaję, że nie bardzo mam pomysł na siebie i chciałabym przeczytać/obejrzeć coś, co da mi przysłowiowego "kopa" do stworzenia sobie celu i dążenia do niego.
Mając ok. 12-13 lat przeczytałam "Dziewczęta z Nowolipek" i druga część "Rajska Jabłoń".. Po przeczytaniu wiedziałam czego na pewno nigdy w życiu nie zrobię.
przylaszczka50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 11:05:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.