Inglot cz. III - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-23, 19:25   #1231
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Inglot cz. III

Oo, właśnie kilka tygodni temu widziałam go w sklepie A polecicie jakiś kolor? Używam obecnie Helathy Mix 52, lecz jest on odrobinę za ciemny, a z mineralnych Meow Manx 3.

A czy w Inglocie jest możliwość otrzymania próbki podkładu?
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 20:00   #1232
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
proszę
na górze (dla porównania) czekoladka Bourjois a na dole Inglot 505
Ektra, śliczne dzięki
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 20:01   #1233
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

mieszcza się te wkłady w kasetke, maja dokładnie takie wymiary jak róże

ja jestem tym jasnym stosowanym pod oczy jak na razie zachwycona, zawsze miałam problem, bo jak nie nałożyłam pudru to korektor mi się nie trzymał, jak nałożyłam to za bardzo matowa okolica była i wydawała się ciemniejsza i tak, rozświetlacza nie nałoże wiadomo a ten puder hd 503 ma takie wykończenie delikatnej satyny, takiej że na całą twarz się nie nadaje ale nie daje chamskiego rozświetlenia, jestem bardzo zadowolona tym bardziej ze dałam niecałe 21 zł w Fashionhouse w outlecie inglota.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 17:34   #1234
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: Inglot cz. III

Dziewczyny czy okrągłe wkłady inglot są w różnych rozmiarach? Właśnie się zorientowałam, że mam trzy wkłady luzem które nie pasują do Inglotowej paletki.
palau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 17:40   #1235
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Oo, właśnie kilka tygodni temu widziałam go w sklepie A polecicie jakiś kolor? Używam obecnie Helathy Mix 52, lecz jest on odrobinę za ciemny, a z mineralnych Meow Manx 3.

A czy w Inglocie jest możliwość otrzymania próbki podkładu?
Z kolorem nie wiem....a z próbką. Teoretycznie nie rozdają próbek ale jak wiadomo to kwestia tego jaką Panią spotkasz po 2 stronie lady ))
Pracuje tam sporo studentek i same bywają w podobnych potrzebach w różnych sklepach więc może któraś będzie na tyle uprzejma )
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 18:44   #1236
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez palau Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy okrągłe wkłady inglot są w różnych rozmiarach? Właśnie się zorientowałam, że mam trzy wkłady luzem które nie pasują do Inglotowej paletki.
Ja się z takim czymś nie spotkałam
__________________
We love you, Arsenal, we do!
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 19:58   #1237
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Z kolorem nie wiem....a z próbką. Teoretycznie nie rozdają próbek ale jak wiadomo to kwestia tego jaką Panią spotkasz po 2 stronie lady ))
Pracuje tam sporo studentek i same bywają w podobnych potrzebach w różnych sklepach więc może któraś będzie na tyle uprzejma )
Niestety nie dajemy próbek, taka odgórna polityka, nawet nie mamy w co odlać. Zawsze można przyjść i poprosić o umalowanie danym podkładem.

Cytat:
Napisane przez mmmiley Pokaż wiadomość
Ja się z takim czymś nie spotkałam
Wkłady okrągłe są w jednym rozmiarze. Dużo bardziej latają? Może z jakiegoś starszego rzutu.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 20:07   #1238
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Inglot cz. III

Noodle Soup jak oceniasz ten podkład równoważący?
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:32   #1239
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Noodle Soup jak oceniasz ten podkład równoważący?
Krycie do średniego, potrafi się utlenić. Na razie może z 2 razy go użyłam, bo przez ciemnienie jest dla mnie zbyt odcinający się. Jestem z tych bladych i po prostu kolor jest niedopasowany, dlatego ciężko mi napisać coś więcej.
Tak z tego co jeszcze pamiętam, to wg mnie nie jest mazisty, jak piszą na kwc, u mnie dobrze się rozsmarowuje, a warstwy zastygają do matu.
AMC byłby lepszy kolorystycznie, ale on nadaje się tylko do cery suchej.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:51   #1240
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Krycie do średniego, potrafi się utlenić. Na razie może z 2 razy go użyłam, bo przez ciemnienie jest dla mnie zbyt odcinający się. Jestem z tych bladych i po prostu kolor jest niedopasowany, dlatego ciężko mi napisać coś więcej.
Tak z tego co jeszcze pamiętam, to wg mnie nie jest mazisty, jak piszą na kwc, u mnie dobrze się rozsmarowuje, a warstwy zastygają do matu.
AMC byłby lepszy kolorystycznie, ale on nadaje się tylko do cery suchej.
A uzywalas moze tego podkladu YSM do mlodej skory?
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 21:38   #1241
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
A uzywalas moze tego podkladu YSM do mlodej skory?
, najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 22:29   #1242
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość


Wkłady okrągłe są w jednym rozmiarze. Dużo bardziej latają? Może z jakiegoś starszego rzutu.
Trzy niepasujace sa wieksze od mieszczacych sie w paletkach freedom. Nie wiem z jakiego okresu poniewaz dostalam je w wymianie. Z tylu napisane jest Tester, moze to jest przyczyna roznicy w rozmiarze?



Sent from my HTC Panache
palau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 22:32   #1243
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez palau Pokaż wiadomość
Trzy niepasujace sa wieksze od mieszczacych sie w paletkach freedom. Nie wiem z jakiego okresu poniewaz dostalam je w wymianie. Z tylu napisane jest Tester, moze to jest przyczyna roznicy w rozmiarze?



Sent from my HTC Panache
No to możliwe, że to wkłady z pojedynczych opakowań (tych czarnych). One są chyba większe, pewnie dostałaś wkłady do opakowań przeznaczone właśnie na testery (uzupełnienie). Z tego co wiem to zupełnie coś innego, niż freedomowe wkłady.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 22:37   #1244
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Z kolorem nie wiem....a z próbką. Teoretycznie nie rozdają próbek ale jak wiadomo to kwestia tego jaką Panią spotkasz po 2 stronie lady ))
Pracuje tam sporo studentek i same bywają w podobnych potrzebach w różnych sklepach więc może któraś będzie na tyle uprzejma )
Dzięki za pomoc, na pewno zwrócę uwagę na ten podkład Zawsze mam problem z oceną koloru w galeriach/sklepach, zawsze wygląda w świetle dziennym inaczej, próbki by na pewno były przydatne

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Niestety nie dajemy próbek, taka odgórna polityka, nawet nie mamy w co odlać. Zawsze można przyjść i poprosić o umalowanie danym podkładem.
Tylko w świetle sklepu też ciężko ocenić odcień, ja mam skórę żółto-oliwkową, a w sklepach w lustrze widzę u siebie różowe podtony A mogłabyś mi może polecić jakiś kolor, albo kilka tego podkładu (AMC Cream Foundation) , które są w miarę jasne, żółto-oliwkowe? Zawsze lepiej wybierać w sklepie z kilku niż z całej gamy
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 22:39   #1245
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Niestety nie dajemy próbek, taka odgórna polityka, nawet nie mamy w co odlać. Zawsze można przyjść i poprosić o umalowanie danym podkładem.
A jeśli przyjdę z własnym słoiczkiem na próbkę to też nie można odlać?
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 22:39   #1246
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Tylko w świetle sklepu też ciężko ocenić odcień, ja mam skórę żółto-oliwkową, a w sklepach w lustrze widzę u siebie różowe podtony A mogłabyś mi może polecić jakiś kolor, albo kilka tego podkładu (AMC Cream Foundation) , które są w miarę jasne, żółto-oliwkowe? Zawsze lepiej wybierać w sklepie z kilku niż z całej gamy
No ale możesz poprosić o umalowanie i wyjść na światło dzienne, pochodzić w podkładzie cały dzień Nikt nie każe od razu kupować.
Z AMC najczęściej brany jest LW300. LW 100 i 200 są na prawdę jasne. Ogólnie wszystkie LW są żółte.

figa84, pierwsza część mojego postu - nie możemy, odgórna polityka. Ja sama wiem, że czasem fajnie popróbować mazidła w domu, no ale nic na to poradzić nie mogę. Może trafi Ci się punkt, gdzie luźniej do tego podchodzą, ja muszę odmawiać i proponuje właśnie zawsze wypróbowanie na miejscu.

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2014-07-24 o 22:42
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 22:46   #1247
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
No ale możesz poprosić o umalowanie i wyjść na światło dzienne, pochodzić w podkładzie cały dzień Nikt nie każe od razu kupować.
Z AMC najczęściej brany jest LW300. LW 100 i 200 są na prawdę jasne. Ogólnie wszystkie LW są żółte.
Jasne, nie trzeba kupować od razu, tylko u mnie w mieście nie ma Inglota, znajduje się dość daleko. Chyba że poproszę o umalowanie i w trakcie następnej wizyty w tym mieście kupię Dzięki za pomoc, przypatrzę się LW
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 23:05   #1248
2FemmeFatale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 72
Dot.: Inglot cz. III

Używałam podkładu AMC LW 100 i LW 200, ale powiedziałabym, że 100 ma neutralną tonację, 200 jest zdecydowanie w żółtej. Mi bardziej odpowiadał LW 200 właśnie ze względu na swoje ciepłe tony, które neutralizowały moje zaczerwienienia na twarzy, choć zdawać by się mogło, że LW 100 będzie lepszy, bo jest jaśniejszy, a jestem typową śnieżką muszę przyznać, że jednak słabo sprawdził się na mojej mieszanej/tłustej cerze, ale kupowałam go ze względu na przyzwoity kolor, który ciężko znaleźć w drogeria (bardzo jasny o żółtych tonach), na pewno lepiej sprawdzi się na cerze suchej, ewentualnie normalnej, w mocnym słońcu można dopatrzeć się maluteńkich drobinek rozświetlających. Dla porównania używałam przez chwilę healthy mix serum w kolorze 51, ale był dla mnie za ciemny i zbyt brzoskwiniowy (?).
2FemmeFatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 10:07   #1249
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
A uzywalas moze tego podkladu YSM do mlodej skory?
ja używałam i nadal uzywam w weekendy kolor mi troche nie pasuje bo są neutralne a ja wole żólte ale w zimie uzywam nr 41 a latem 49, na mojej skorze z błyszczaca strefą T sprawdza sie o wiele lepiej niż te LW które maja żółte tony
Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
A jeśli przyjdę z własnym słoiczkiem na próbkę to też nie można odlać?
ja kiedys przyszłam ze słoiczkiem i Pani mi dała próbke podkładu
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 13:49   #1250
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Niestety nie dajemy próbek, taka odgórna polityka, nawet nie mamy w co odlać. Zawsze można przyjść i poprosić o umalowanie danym podkładem.



Wkłady okrągłe są w jednym rozmiarze. Dużo bardziej latają? Może z jakiegoś starszego rzutu.
Jak umalują danym podkładem to zawsze już coś.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 21:06   #1251
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
No to możliwe, że to wkłady z pojedynczych opakowań (tych czarnych). One są chyba większe, pewnie dostałaś wkłady do opakowań przeznaczone właśnie na testery (uzupełnienie). Z tego co wiem to zupełnie coś innego, niż freedomowe wkłady.
A one są normalnie w sprzedaży? Nie sądziłam, że można nabyć coś co nie zmieści się w paletce. Wkład to wkład, nie pytałam o średnicę
palau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 21:19   #1252
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez palau Pokaż wiadomość
A one są normalnie w sprzedaży? Nie sądziłam, że można nabyć coś co nie zmieści się w paletce. Wkład to wkład, nie pytałam o średnicę
Normalnie w niektóry punktach są. Tylko to są pojedyncze opakowania z kolorem na stałe, takie o chyba: http://www.inglot.pl/cienie/95-cie-do-powiek-pearl.html

Kupuje się w pudełeczku i koniec. Czasem na stanie są dodatkowe wkłady, ale tylko na potrzeby sklepu, żeby nie wymieniać na testerze całego pudełeczka, tylko uzupełnienie jak się skończy. Widocznie ktoś miał do tego dostęp i się z Tobą wymienił To zupełnie coś innego niż wkłady freedomowe.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 10:14   #1253
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Inglot cz. III

Hej Przymierzam się do skompletowania pierwszej paletki dlatego mam kilka pytań, Noodle Soup, zauważyłam, że jesteś zorientowana Zastanawiam się czy można jeszcze kupić paletkę na 5 cieni z lusterkiem? Bo na stronie nie ma, jest tylko trójka. Najbardziej interesowałaby mnie trochę większa od piątki, na przykład kasetka na 10 cieni właśnie z lusterkiem ale nie wiem czy w ogóle kiedykolwiek istniała I jeszcze pytanie, czytałam, że wycofywanie okrągłych wkładów to plota ale zastanawiam się którą paletkę - na kwadraty czy okrągłe cienie bardziej opłaca się kupić skoro jestem jeszcze przed zakupem a w domu mam tylko jeden okrągły wkład inglotowski (358 ). Okrągłe bardziej podobają mi się wizualnie ale jak mam kupić sobie kasetkę na okrągłe cienie żeby potem nie móc włożyć do niej kwadratowego cienia (bo nie wiem, w końcu je wycofają albo pojawi się jakaś nowość tylko w kwadratowych wkładach) to już wolę tę z kwadratami No ale z drugiej strony do takiej z okrągłymi mogłabym jeszcze wsadzić cienie z np Kobo.. (dylematy )
No i czy w ogóle paletki z lusterkiem są na wkłady kwadratowe?

Przepraszam jeżeli zadaję bezsensowne pytania ale jeżeli chodzi o Inglot to jestem świeżakiem
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 10:17   #1254
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Hej Przymierzam się do skompletowania pierwszej paletki dlatego mam kilka pytań, Noodle Soup, zauważyłam, że jesteś zorientowana Zastanawiam się czy można jeszcze kupić paletkę na 5 cieni z lusterkiem? Bo na stronie nie ma, jest tylko trójka. Najbardziej interesowałaby mnie trochę większa od piątki, na przykład kasetka na 10 cieni właśnie z lusterkiem ale nie wiem czy w ogóle kiedykolwiek istniała I jeszcze pytanie, czytałam, że wycofywanie okrągłych wkładów to plota ale zastanawiam się którą paletkę - na kwadraty czy okrągłe cienie bardziej opłaca się kupić skoro jestem jeszcze przed zakupem a w domu mam tylko jeden okrągły wkład inglotowski (358 ). Okrągłe bardziej podobają mi się wizualnie ale jak mam kupić sobie kasetkę na okrągłe cienie żeby potem nie móc włożyć do niej kwadratowego cienia (bo nie wiem, w końcu je wycofają albo pojawi się jakaś nowość tylko w kwadratowych wkładach) to już wolę tę z kwadratami No ale z drugiej strony do takiej z okrągłymi mogłabym jeszcze wsadzić cienie z np Kobo.. (dylematy )
No i czy w ogóle paletki z lusterkiem są na wkłady kwadratowe?

Przepraszam jeżeli zadaję bezsensowne pytania ale jeżeli chodzi o Inglot to jestem świeżakiem
A może kasetka z lusterkiem bez przegródek za 15 zł? Zmieści się tam dwanaście kółek, kwadratów chyba mniej.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 10:19   #1255
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Inglot cz. III

A może któraś z was poleci jakieś cienie z Inglota dla osoby początkującej z malowaniem cieniami? Mam brązowe oczy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 10:22   #1256
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A może kasetka z lusterkiem bez przegródek za 15 zł? Zmieści się tam dwanaście kółek, kwadratów chyba mniej.
hm A są dostępne w sklepach? Widziałam je na różnych stronach/blogach ale w sklepie online inglota nie ma i myślałam, że ją wycofali. Co prawda estetyka tej z przegródkami do mnie bardziej przemawia ale to też jest jakieś rozwiązanie Czyli z przegródkami na (np.) 10 cieni z lusterkiem nie mam co liczyć?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 10:24   #1257
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
hm A są dostępne w sklepach? Widziałam je na różnych stronach/blogach ale w sklepie online inglota nie ma i myślałam, że ją wycofali. Co prawda estetyka tej z przegródkami do mnie bardziej przemawia ale to też jest jakieś rozwiązanie Czyli z przegródkami na (np.) 10 cieni z lusterkiem nie mam co liczyć?
Hmm, ja o tą paletkę pytałam kilka razy w sklepach i punktach Inglota zanim ją kupiłam i zawsze była, a wcześniej czytałam, że ją wycofują i nigdzie nie ma itd. Swój egzemplarz kupiłam we wrześniu zeszłego roku, może się coś zmieniło od tego czasu.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 10:34   #1258
wiki100
Rozeznanie
 
Avatar wiki100
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 587
Dot.: Inglot cz. III

Co do paletek na 5 cieni z lusterkiem, to kupiłam takie we Włocławku. Aż się zdziwiłam i zarazem ucieszyłam, że są, bo myślałam, że je wycofali. Podobają mi sie bardziej niż te nowe bez lusterek.
Co do cieni to też bardziej podobają mi się okrągłe, ale kwadraty są w porównaniu do nich bardziej opłacalne.
wiki100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 11:12   #1259
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
A może któraś z was poleci jakieś cienie z Inglota dla osoby początkującej z malowaniem cieniami? Mam brązowe oczy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przejdź się na stoisko albo do salonu firmowego, a Panie coś doradzą. Ja sobie zrobiłam 2x3 cienie - jedne w zimych tonacjach, drugą w ciepłych. Tą w zimnych mam jasny róż jako baza i dwa fiolety na zwenętrzy kącik, a ciepłą jasny beż + brąz + pomarańcz. I dopóki Pani mnie tym pomarańczem nie umalowała, to bym nawet na niego nie spojrzała. A i ja powiedziałam Pani jak ja maluję oczy, żeby mi cudów nie narobiła bo i tak tego póki co nie powtórzę, to właśnie mi tak umalowała
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 11:28   #1260
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Hej Przymierzam się do skompletowania pierwszej paletki dlatego mam kilka pytań, Noodle Soup, zauważyłam, że jesteś zorientowana Zastanawiam się czy można jeszcze kupić paletkę na 5 cieni z lusterkiem? Bo na stronie nie ma, jest tylko trójka. Najbardziej interesowałaby mnie trochę większa od piątki, na przykład kasetka na 10 cieni właśnie z lusterkiem ale nie wiem czy w ogóle kiedykolwiek istniała I jeszcze pytanie, czytałam, że wycofywanie okrągłych wkładów to plota ale zastanawiam się którą paletkę - na kwadraty czy okrągłe cienie bardziej opłaca się kupić skoro jestem jeszcze przed zakupem a w domu mam tylko jeden okrągły wkład inglotowski (358 ). Okrągłe bardziej podobają mi się wizualnie ale jak mam kupić sobie kasetkę na okrągłe cienie żeby potem nie móc włożyć do niej kwadratowego cienia (bo nie wiem, w końcu je wycofają albo pojawi się jakaś nowość tylko w kwadratowych wkładach) to już wolę tę z kwadratami No ale z drugiej strony do takiej z okrągłymi mogłabym jeszcze wsadzić cienie z np Kobo.. (dylematy )
No i czy w ogóle paletki z lusterkiem są na wkłady kwadratowe?

Przepraszam jeżeli zadaję bezsensowne pytania ale jeżeli chodzi o Inglot to jestem świeżakiem
Jeśli już z przegródkami to chyba lepiej kwadraty. W kwadraty zmieścisz wkłady okrągłe, na odwrót to nie zadziała. Ja sama mam kilka paletek i te z przegrodkami wszystkie na kółka, trochę żałuję teraz bo nowe cienie wychodzą juz tylko w kwadratach
__________________
We love you, Arsenal, we do!
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.