Jak zrobic z cienia prasowanego,cien kremowy? CZY w ogole da sie?Poprosze o przepis - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-14, 22:22   #1
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 177

Jak zrobic z cienia prasowanego,cien kremowy? CZY w ogole da sie?Poprosze o przepis


Jak zrobic z cienia prasowanego,cien kremowy? CZY w ogole da sie ,jesli tak ,to poprosze o przepis
__________________
Mam Jasna mleczna karnacje (różano-beżowa chlodna) typ Królowa Sniegu,Snieżka.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty beż(jasny)+ róż. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.
ORIENT Music jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 09:53   #2
kamilaaa3
Raczkowanie
 
Avatar kamilaaa3
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 102
Dot.: Jak zrobic z cienia prasowanego,cien kremowy? CZY w ogole da sie?Poprosze o pr

Witaj
Polecam Ci osobiście zakup płynu Duraline firmy INGLOT. Kosztuje ok 20zł, a jest niesamowity i baaaardzo wydajny! Nadaje się nie tylko do mieszania z cieniami, ale także wspaniale wygląda solo jako baza pod makijaż, baza pod cienie...
Płyn nakłada się małą plastikową pipetką, wystarczy mała kropla, którą wykładasz na plastikową podkładkę lub cokolwiek co masz pod ręką, zdrapujesz odrobinkę cienia łączysz patyczkiem i masz cień kremowy!
Im więcej cienia zmieszasz z duraline'm cień będzie gęstszy.
Nakładasz albo palcem albo płaskim pędzelkiem języczkowym.
Jeśli wolisz tańszą wersję - wybierz zwykłą bazę pod makijaż albo baza pod cienie.
Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam
__________________
2.06.2017 TAK!!! <3 A.
10.08.2019
kamilaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 23:54   #3
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 177
Dot.: Jak zrobic z cienia prasowanego,cien kremowy? CZY w ogole da sie?Poprosze o pr

Cytat:
Napisane przez kamilaaa3 Pokaż wiadomość
Witaj
Polecam Ci osobiście zakup płynu Duraline firmy INGLOT. Kosztuje ok 20zł, a jest niesamowity i baaaardzo wydajny! Nadaje się nie tylko do mieszania z cieniami, ale także wspaniale wygląda solo jako baza pod makijaż, baza pod cienie...
Płyn nakłada się małą plastikową pipetką, wystarczy mała kropla, którą wykładasz na plastikową podkładkę lub cokolwiek co masz pod ręką, zdrapujesz odrobinkę cienia łączysz patyczkiem i masz cień kremowy!
Im więcej cienia zmieszasz z duraline'm cień będzie gęstszy.
Nakładasz albo palcem albo płaskim pędzelkiem języczkowym.
Jeśli wolisz tańszą wersję - wybierz zwykłą bazę pod makijaż albo baza pod cienie.
Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam
baza pod cienie+ cien -wymieszac i na powieke ,sprawdza sie?
__________________
Mam Jasna mleczna karnacje (różano-beżowa chlodna) typ Królowa Sniegu,Snieżka.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty beż(jasny)+ róż. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.
ORIENT Music jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 11:01   #4
kamilaaa3
Raczkowanie
 
Avatar kamilaaa3
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 102
Dot.: Jak zrobic z cienia prasowanego,cien kremowy? CZY w ogole da sie?Poprosze o pr

Tak, np ta z Bell będzie dobra (najważniejsze żeby nie miała zbyt wiele koloru bo chcesz przecież uzyskać cień kremowy o kolorze tegoż cienia)
sprawdzone!
__________________
2.06.2017 TAK!!! <3 A.
10.08.2019
kamilaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-16 12:01:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.