Zmniejszenie piersi - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-11-18, 20:21   #4861
Toomuch
Przyczajenie

Dot.: Zmniejszenie piersi

Hakuna0matata, grupa krwi jest niezmienna, więc jeśli ktoś ma zaświadczenie potwierdzające grupę krwi, to powinni je uwzględnić. Nie jestem pewna co do książeczki honorowego dawcy krwi. Ja kiedyś w innym szpitalu chciałam okazać moją, ale była bez zdjęcia, więc i tak mi oznaczali grupę krwi. Myślę, że Twojej siostrze sprawdzali po prostu krzepliwość albo przeciwciała wzwB. Mnie kierował Korzeniowski i też tylko usg zalecił, bez mammografii. Widać co lekarz, to inne wymagania. Co do żółtaczki, to lepiej się zaszczepić. Jeśli ktoś był szczepiony dawno temu przeciw wzwB, to przed operacją powinien zbadać sobie poziom przeciwciał, bo może się okazać, że trzeba przyjąć dawkę przypominającą.
Toomuch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 20:29   #4862
JolaGG
Przyczajenie

Gdzie bedziesz robic brzuch ja jestem po sleve I tez szukam informacji jak dlugo czekalas na konsultacje I u kogo bylas Piersi mam.dopiero no 20
JolaGG jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 00:40   #4863
iza_rut
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Muzyk78 Pokaż wiadomość
Z rozmiaru K na D , na blizny używam żelu dermatix
Dermatix jest bardzo polecany, faktycznie jest taki skuteczny i wart swojej ceny? Ile czasu upłynęło od operacji jak zaczęłaś go stosować?
iza_rut jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 04:00   #4864
JolaGG
Przyczajenie

Pytanie o brzuch oczywiscue bylo do LITLE MIA cos zjadlo mi pytanie a operacja leczna kwiecien 2021 .Zastanawiam sie czy nie probowac redukvji w orlowskim moze bedzie szybciej .Ale ten brzuch tez mnie bardzo interesuje .Wiec jak masz namiary na kogos dobrego to bylabym wdzieczna za informacje I namiar
JolaGG jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 08:45   #4865
Muzyk78
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez iza_rut Pokaż wiadomość
Dermatix jest bardzo polecany, faktycznie jest taki skuteczny i wart swojej ceny? Ile czasu upłynęło od operacji jak zaczęłaś go stosować?

na początku były mocne czerwone, teraz dopiero zaczynają robić się jaśniejsze i gładkie, a zaczęłam stosować miesiąc po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jk 031.jpg (29,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jk 032.jpg (29,6 KB, 36 załadowań)
Muzyk78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 12:46   #4866
hakuna0matata
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Toomuch Pokaż wiadomość
Hakuna0matata, grupa krwi jest niezmienna, więc jeśli ktoś ma zaświadczenie potwierdzające grupę krwi, to powinni je uwzględnić. Nie jestem pewna co do książeczki honorowego dawcy krwi. Ja kiedyś w innym szpitalu chciałam okazać moją, ale była bez zdjęcia, więc i tak mi oznaczali grupę krwi. Myślę, że Twojej siostrze sprawdzali po prostu krzepliwość albo przeciwciała wzwB. Mnie kierował Korzeniowski i też tylko usg zalecił, bez mammografii. Widać co lekarz, to inne wymagania. Co do żółtaczki, to lepiej się zaszczepić. Jeśli ktoś był szczepiony dawno temu przeciw wzwB, to przed operacją powinien zbadać sobie poziom przeciwciał, bo może się okazać, że trzeba przyjąć dawkę przypominającą.
No być może, że tak było z tą grupą krwi. Niby na skierowaniu nie mam napisane, że muszę zrobić, ale ja jestem taka że nie lubię robić komuś kłopotu i chyba zrobię wcześniej grupę krwi, żeby nie musieli robić tego w szpitalu (nigdy wcześniej nie miałam robionej grupy krwi, jedynie przy narodzinach). Zrobię też zdjęcie płuc i muszę zbadać poziom przeciwciał. Jeżeli mam operację w styczniu 2019 to już teraz się zaszczepić? Bo to 3 dawki i boję się, że np. 3 dawka będzie za blisko operacji i mi powiedzą, że nie zrobią wiem, głupie to, zapewne to nie ma znaczenia, ale już tyle czasu czekam, że nie chciałabym przez jakąś głupotę zaprzepaścić
hakuna0matata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 13:17   #4867
Kania76
Raczkowanie

Szczepienie na żółtaczkę zacznij w 2018 roku bo teraz to sporo za wcześnie. Pierwszą dawkę weź w marcu druga miesiąc po a trzecia za sześć miesięcy od pierwszej czyli we wrzesniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 00:38   #4868
iza_rut
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Muzyk78 Pokaż wiadomość
na początku były mocne czerwone, teraz dopiero zaczynają robić się jaśniejsze i gładkie, a zaczęłam stosować miesiąc po
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź i zdjęcia , naprawdę mnie zachęciłaś żeby zainwestować w Dermatix. Ja jeszcze mam duży strupek pod jedna piersią, ale jak odpadnie to zaczynam kurację
Stary 2017-11-20, 10:56   #4869
Kania76
Raczkowanie

Muzyk78 ile opakowań Dermatixu zużyłaś i w jakim czasie?

Stary 2017-11-20, 11:38   #4870
Muzyk78
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
Muzyk78 ile opakowań Dermatixu zużyłaś i w jakim czasie?

Jeszcze jestem na pierwszym , niby taka mała tubka ale nie dużo się tego zużywa, ja tylko na noc smarowałam. To chyba też dużo od chirurga zależy ja od razu miałam takie cienkie paseczki . Ja naszczescie nie musiałam zmieniać sobie sama opatrunkow, robili to w klinice, też przy każdej zmianie smarowali mi czymś, napewno coś na srupki dawali, żeby się długo nie trzymały bo wtedy się szybciej goi i blizny są małe
Muzyk78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 12:15   #4871
Kania76
Raczkowanie

Zmniejszenie piersi

Muzyk znalazłam wątek w którym piszesz że robiłaś prywatnie.

Wysłane z [url=https://siteowners.tapatalk.com/byo/displayAndDownloadByoApp? rid=73630]aplikacji Forum W

Edytowane przez Kania76
Czas edycji: 2017-11-20 o 12:45
Stary 2017-11-20, 19:43   #4872
hakuna0matata
Raczkowanie

Kania76 dziękuję 😊
hakuna0matata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 19:58   #4873
lisicapol
Raczkowanie

Dziewczyny po operacjach,

czy Wy uzywalyscie tylko octaniseptu, bactigrasow i gaz, czy wiazalyscie sie jeszcze bandazem i na to stanik pooperacyjny? Bo ja juz taka ucisnieta nie moge wytrzymac haha xD Uzywalyscie czegos jeszcze przed zdjeciem szwow?

Bede wdzieczna za info

lisicapol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 21:13   #4874
iza_rut
Raczkowanie

[QUOTE=lisicapol;78987066]Dziewczyny po operacjach,

czy Wy uzywalyscie tylko octaniseptu, bactigrasow i gaz, czy wiazalyscie sie jeszcze bandazem i na to stanik pooperacyjny? Bo ja juz taka ucisnieta nie moge wytrzymac haha xD Uzywalyscie czegos jeszcze przed zdjeciem szwow?

A w szpitalu cię bandażowali pod biustonosz? Ja używałam mydła z nanosrebrem do mycia, po wyschnięciu octanisept też do wyschnięcia, potem kolejny raz na to bactigras, gaza i biustonosz. Już sam pooperacyjny jest wystarczająco wkurzający, zwłaszcza jak nosi się go miesiąc :/
Stary 2017-11-20, 21:37   #4875
lisicapol
Raczkowanie

No wlasnie bandazowali mnie uciskowym pod biustonosz. I nie wiem czy nadal mam sie tak sama cisnac, bo to wkurzajace. Na wypisie mialam, zeby nie uzywac juz tych bandazy, ale znow lekarz powiedzial na dowidzenia, zeby sie bandazowac. Nie wiem juz jak to powinno byc

A czy Wy dawalyscie piersiakom 'oddychac' chociaz przez troche w ciagu dnia, czy caly czas w tym biustonoszu?

Stary 2017-11-20, 22:07   #4876
iza_rut
Raczkowanie

[QUOTE=lisicapol;78990851]No wlasnie bandazowali mnie uciskowym pod biustonosz. I nie wiem czy nadal mam sie tak sama cisnac, bo to wkurzajace. Na wypisie mialam, zeby nie uzywac juz tych bandazy, ale znow lekarz powiedzial na dowidzenia, zeby sie bandazowac. Nie wiem juz jak to powinno byc

A czy Wy dawalyscie piersiakom 'oddychac' chociaz przez troche w ciagu dnia, czy caly czas w tym biustonoszu?

Może stwierdzili że kupiłaś za duży rozmiar, on naprawdę musi nieźle ściskać, i dlatego dodatkowo bandażowali? Ja noszę non stop od miesiąca, zdejmuję tylko do mycia. Dr mówił że 4 tygodnie dzień i noc, a do sześciu jeszcze w dzień.
Stary 2017-11-20, 22:13   #4877
lisicapol
Raczkowanie

Sami mi kazali taki kupic, wiec nie powinien byc za duzy

Ja teraz robilam dokladnie tak, jak mi robili w szpitalu te opatrunki. Bez mycia jakimis mydlami, opryskuje octaniseptem, potem bactigrasy, gazy, bandaz i biustonosz.

No mam zagwozdke 🤔 chyba napisze do dr Korzeniowskiego maila. Ciekawe tylko czy odpisze...

Edytowane przez lisicapol
Czas edycji: 2017-11-20 o 22:16
Stary 2017-11-20, 22:44   #4878
iza_rut
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lisicapol Pokaż wiadomość
Sami mi kazali taki kupic, wiec nie powinien byc za duzy

Ja teraz robilam dokladnie tak, jak mi robili w szpitalu te opatrunki. Bez mycia jakimis mydlami, opryskuje octaniseptem, potem bactigrasy, gazy, bandaz i biustonosz.

No mam zagwozdke 🤔 chyba napisze do dr Korzeniowskiego maila. Ciekawe tylko czy odpisze...

Pewnie spróbuj, ja pisałam przed operacją do dr Mądrego to odpisał.
Stary Wczoraj, 10:29   #4879
donia841
Rozeznanie

lisicapol ja myłam szarm mydłem na to octanisept i masc na siniaki na to gazy plastry na rane bactrigrass i stanik nic wiecej
donia841 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 23:27   #4880
lisicapol
Raczkowanie

Dziekuje Kobietki za info!

Odpowiedz

Tagi
ciąża, piersi, zmniejszenie, zmniejszenie biustu, zmniejszenie piersi

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości