"sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-17, 21:53   #61
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez martuko
a dlaczego jak galeria to bez komentarzy? już któraś osoba tak mówi...Czy to jakaś ogólna zasada odnośnie galerii? Mi się wydaje że to właściwe miejsce żeby i opisać z jakiej okazji coś powstało i z czego i zapytać autora o co się tam chce....w kwestii prac jego oczywiście

"tylko nie kazcie zaklada 1 watku do wszystkich prac jednej wizazanki, bo nie wiem komu by sie chcialo czekac na otwarcie watku gdzie bedzie ok 20 stron" -tak może być??? że będzie 20 stron? no, fakt, nie przyszło mi do głowy, że ludzie korzystają też z powolnych komputerów i powolnych łącz... hmmmm


aaale, podłączanie się do wspólnego wątku dałoby jeszcze dłuższe wątki niż te jednoosobowe... może jeśli ktoś już tyle naplodzi to wtedy otworzy kolejny wątek. Tak sztywno tego nie traktujmy, każdy ma rozsądek i jeśłi zobaczy że zrobi się zbyt długi to wtedy otworzy nowy. ale nie co dwa tygodnie nowe prace
Popieram
aguca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 22:14   #62
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Nadal burza mózgów!
Ja jestem za tym co napisała aguca parę wątków wcześniej, tzn. stworzyć osobną galerię dla różnych prac. Oddzieliłoby to prośby o pomoc w różnych sprawach od wątków w których prezentujemy swoje prace i prosimy o ocenę. Po jakimś czasie można będzie ocenić, czy uporządkowało to trochę forum (myślę, że tak by właśnie było). Wiem, że gazetowe forum jest inaczej skonstruowane, ale tam właśnie tak jest: osobne forum dla tych co mają jakieś wątpliwości oraz prośby itp. i osobne w formie galerii.
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 07:11   #63
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Przez najbliższe dni nie będę miała czasu, aby aktywnie uczestniczyć w tym wątku - co nie znaczy, że o nim zapomniałam.

Myślcie i piszcie o swoich przemyśleniach. Miło by było, gdybyście podały argumenty "przeciw" różnym rozwiązaniom (cały czas trzeba pamiętać, że myślimy o zmianach, aby usprawnić działanie forum a nie tylko, aby "coś zmienić" - boję się, że wybierzemy opcję, która będzie miała dwie zalety a 10 wad - taka strachliwa jestem).

Bardzo dziękuję za dotychczasowe pomysły i opinie.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 07:17   #64
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Uwazam ze galeria powinna byc w kazdym z utworzonych dzialow...bo co to za sens gdy bedzie galeria ogolna i znow bedzie tam tak jak jest teraz, czyli mydlo i powidlo
Moze ktos, kogo interesuje tylko np dekoracja wnetrz, nie ma ochoty czytac, ani tez ogladac kolejnego watku galeryjnego z kolczykami.

Ja wiem ze to teraz moze wydawac sie lekko pomieszane, ale musza byc dzialy, a nie wszystko w jednym worze...
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 09:31   #65
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

dla mnie lepsza bylaby osobna galeria z wszystkimi pracami z prostego powodu - jesli zgłaszm jakąś poradę lub szukam wątku z odpowiedzią chcialąbym widzieć aktualne rzeczy... A ostatnio jakby się namnożylo wątków typu galerie i trudno się przez nie czasem przekopać. Owszem w galerii też bylyby jakieś porady ale dotyczące konkretnych rozwiązań w pokazanych pracach. Ale bywa że nie mam czasu drążyć po wątkach ze zdjęciami - ewentualnie wtedy ktoś mógłby mi podać wtedy link do tej a tej galerii że tam jest takie rozwiązanie i opisane jak to zrobić..
CO do chaosu w galerii - chyba nie ma aż tyle dziedzin w których pojawiaja się prace - ja przynajmniej spotkałam głównie biżuterię, masę solną czasem kartki, torebki i decupage. Nie każde wklejenie zdjęcia do wątku jest galerią - tylko własne prace Jeśli będzie dużo to można szukając rozwiązań na pokój wpisać w wyszukiwarkę w galerii "pokój" i wtedy znajdąsie wątki w których ktos pokazuje swój pokoj.
przy okazji - dobrze by było żebyśmy nazywając wątek staraly się jak najlepiej opisać jego charakter,albo tez wpisując się do niego używać słów kluczowych,które pomogą przy szukaniu potem
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:18   #66
kessik
Raczkowanie
 
Avatar kessik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Socho
Wiadomości: 224
GG do kessik
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

[quote=JoannM]Uwazam ze galeria powinna byc w kazdym z utworzonych dzialow...
quote]

Mi się też tak wydaje że to odpowiednie rozwiązanie, było by widać co gdzie jest a porady i pytania dotyczące techniki wykonania wcale nie musiały by być wtedy umnieszczane w samej galeri, wystarczyłby link do danego zdięcia
__________________
and nothing else matters
kessik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:45   #67
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Sorry nie chce nikomu dokuczać, ale gdyby np Anielica założyła jeden wątek ze swoja biżuterią, to już by było łatwiej, ponieważ ma ona wiele tych wątkow- nie mówię tego w złej wierze....

Poza tym podzieliłabym forum zrób to sama na dizały:
- kartki- materiały, wykonanie, pomysły itp.
- decoupage- j.w.
- biżuteria- w tym dziale każdy mógłby mieć jeden swój wątek ze zbiorem swojej biżutreii
- dla pokoju- odnawianie starych mebli itp.
- malarstwo i rysunek- jak w kartkach
- pzeróobka ubrań i szycie- jak w temacie + torebki itp.
- robótki- szydełko i druty
- inne- gdyby ktoś miał coś do pokazania, co nie pasuje do żadnego z powyższych tematów..

Ale nie wiem czy wygodnie by się było poruszać na takim forum
-
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-18, 13:22   #68
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez Justin_14
Sorry nie chce nikomu dokuczać, ale gdyby np Anielica założyła jeden wątek ze swoja biżuterią, to już by było łatwiej, ponieważ ma ona wiele tych wątkow- nie mówię tego w złej wierze....

Poza tym podzieliłabym forum zrób to sama na dizały:
- kartki- materiały, wykonanie, pomysły itp.
- decoupage- j.w.
- biżuteria- w tym dziale każdy mógłby mieć jeden swój wątek ze zbiorem swojej biżutreii
- dla pokoju- odnawianie starych mebli itp.
- malarstwo i rysunek- jak w kartkach
- pzeróobka ubrań i szycie- jak w temacie + torebki itp.
- robótki- szydełko i druty
- inne- gdyby ktoś miał coś do pokazania, co nie pasuje do żadnego z powyższych tematów..

Ale nie wiem czy wygodnie by się było poruszać na takim forum
-
uwazam że takie rozdrabnianie to zły pomysł. Ja chętnie zawsze oglądam wszystkie wątki związane z "zrób to sama" bezwzględu czy to o torebce , o niebieskip pokoju czy o szydełku(choc wcale go nei umiem) zawsze się mogw czegoś dowiedzieć albo coś mi pryjdzie do głowy jakiś pomysł i pomoge lub nie . Gdy forum się tak rozdrobni trudno będzie całyczas krążyć po tych wszystkich podforach.
aguca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 13:34   #69
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Aha apropo- aniielica np zalozyla 25 watkow o bizuterii, bierdonka 9 ?
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 14:25   #70
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez Justin_14
Aha apropo- aniielica np zalozyla 25 watkow o bizuterii, bierdonka 9 ?
Niema tu po co kogoś wytykać palcem i mówić ona tyle a ona tyle . każdy zakłada ł tyle wątków ile uważał pozatym mysisz zauważac ze więcj osób zagląda do nowych wątków a nie do starych.
aguca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 14:36   #71
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez aguca
Niema tu po co kogoś wytykać palcem i mówić ona tyle a ona tyle . każdy zakłada ł tyle wątków ile uważał pozatym mysisz zauważac ze więcj osób zagląda do nowych wątków a nie do starych.
poza tym jakby połączyć wszystkie wątki wyżej wspomnianej // to nie wiem komu /mi raczej nie/ chciałoby się przekopywać przez 20 stron żeby znależć nowe fotki.
p.s. może w takim razie wszystkie wątki biżuteryjne/masowe/ szydełkowe... w jeden 100 stronnicowy połączyć /ironia/ wtedy dopiero na stronie forum byłoby 'czysto'
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-18, 14:49   #72
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Łączenie wątków kilku osób w jeden nie ma sensu, bo każdy, kto coś pokazuje chce zostać pochwalony (taka mała próżność ), albo szuka rad, co zrobić, aby tworzyć ładniejsze rzeczy. Jeśli każemy wrzucać wszystko w jeden wielki wątek może się okazać, że kilka osób zrezygnuje z umieszczania swoich dzieł. Bez sensu skanować, fotografować, obrabiać zdjęcia, zmniejszać itp., jeśli i tak zgubiłyby się gdzieś w wielkim wątku i prawie nikt by ich nie zobaczył.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 16:43   #73
mgielkaCORP
Rozeznanie
 
Avatar mgielkaCORP
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 716
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez eklerka
Łączenie wątków kilku osób w jeden nie ma sensu, bo każdy, kto coś pokazuje chce zostać pochwalony (taka mała próżność ), albo szuka rad, co zrobić, aby tworzyć ładniejsze rzeczy. Jeśli każemy wrzucać wszystko w jeden wielki wątek może się okazać, że kilka osób zrezygnuje z umieszczania swoich dzieł. Bez sensu skanować, fotografować, obrabiać zdjęcia, zmniejszać itp., jeśli i tak zgubiłyby się gdzieś w wielkim wątku i prawie nikt by ich nie zobaczył.
Też mi się tak wydaje
mgielkaCORP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 16:49   #74
mgielkaCORP
Rozeznanie
 
Avatar mgielkaCORP
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 716
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez aguca
Niema tu po co kogoś wytykać palcem i mówić ona tyle a ona tyle . każdy zakłada ł tyle wątków ile uważał pozatym mysisz zauważac ze więcj osób zagląda do nowych wątków a nie do starych.
Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie, osobiście wolę najpierw zajrzeć do starych wątków a dopiero potem do nowych.
Lubię podziwiać jak ktoś robi np. kolczyki, na początku są to proste a potem bardziej skomplikowane.
mgielkaCORP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 17:04   #75
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Dziewcyzny- chyba to logiczn, że w takim wypadku nowa biżuteria znajdowalaby się na końcu tego wątku.... Poza tym mi nie chodzi o to, żeby łączyć wątki rożnych osób, tylko aby każdy miał swój jeden wątek. A jeżeli mgiełka np (tak jak ja) lubi wcześniej obejrzeć zdjęcia innych rzezy tej osoby, żeby zobaczyc, jak rozwija się jej talent, to to by było akurat bardziej wygodne. A co do Malej- uważam, ze ta ironia nie była na miejscu, gdyż nie mowię o jakimś strasznym łączeniu wszystkich wątków- nie uważam abym przesadziła i nie lubię, jak ktoś kpi ze swoich pomysłow- każdy ma prawo powiedzieć CO ON MYŚLI! JA TEŻ! I przykro mi, że wyśmiewasz się z mojego pomysłu. Poza tym nie amm pretensji do Aniielicy- robi piękne rzeczy- ale gdyby to połączyć w jedną galerię, to byłoby o te 2 strony mniej ( z 50 do 48) a gdyby wszyscy tak porządkowali, niew musielibyśmy używać wyszukiwarki. A propo starych wątków- jeżeli napisze się nową notkę lub komentarz- wątek zostaje odnowiony i przeciągnięty na początek do nowych wątków- nie trzeba grzebać za nim po całym forum :/
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 17:08   #76
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez aguca
Niema tu po co kogoś wytykać palcem i mówić ona tyle a ona tyle . każdy zakłada ł tyle wątków ile uważał pozatym mysisz zauważac ze więcj osób zagląda do nowych wątków a nie do starych.
Nikogo nie wytykam- pokazuje przykład i myślę, że autorka wątku dobrze to odebrała. Stary wątek się odnawia po napisaniu nowej notki ! Nie rozumiem cię zupełnie !
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 17:24   #77
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Odnawia się ale jak już ktoś skomętował i zobaczył niżuterie to niezagląda drugi raz bo po co ma ogladać znów to samo ?
aguca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 17:35   #78
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez Justin_14
(...)
Poza tym mi nie chodzi o to, żeby łączyć wątki rożnych osób, tylko aby każdy miał swój jeden wątek. A jeżeli mgiełka np (tak jak ja) lubi wcześniej obejrzeć zdjęcia innych rzezy tej osoby, żeby zobaczyc, jak rozwija się jej talent, to to by było akurat bardziej wygodne.
(...)
Dokładnie to samo wczoraj napisałam, ale są też wady takiego pomysłu. Dziewczyny, które mają powolne komputery, słabe łącza internetowe, lub w jakiś sposób wyliczony czas w necie pisały, że takie wątki powoli się ładują.

Wyszedł duży problem z tymi zmianami. Tyle pomysłów, a tak naprawdę chyba nie da się tego tak rozwiązać, żeby wszyscy byli zadowoleni
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 17:42   #79
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Ale gdyby każdy wiedział, że na takiej zasadzie działa wątek Aguca, to jeżlei by go cd interesował, to by wszedł. Dałam tylko propozycje
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-18, 17:43   #80
mgielkaCORP
Rozeznanie
 
Avatar mgielkaCORP
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 716
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez eklerka
Dokładnie to samo wczoraj napisałam, ale są też wady takiego pomysłu. Dziewczyny, które mają powolne komputery, słabe łącza internetowe, lub w jakiś sposób wyliczony czas w necie pisały, że takie wątki powoli się ładują.

Wyszedł duży problem z tymi zmianami. Tyle pomysłów, a tak naprawdę chyba nie da się tego tak rozwiązać, żeby wszyscy byli zadowoleni
Ja mam wolne łącze i bardzo wolny komputer. Niestety nie zauważyłam różnicy przy wczytywaniu się wątku z 1 stroną lub z 20 stronami.
Oczywiście nie piszę że tak nie może być, może ja jestem jakimś wyjątkiem
mgielkaCORP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 18:00   #81
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Dziewczyny ja myślę, że trzeba zrobić tak:
1. wpaść na jakiś jeden konkretny pomysł lub ze trzy różne (tudzież zebrać wszystkie pomysły z tego wątku) i
2. zrobić sondę i głosować.
Jak będziemy się tak ciągle zastanawiać, co by jednej pasowało a co drugiej nie, to za Chiny Ludowe do niczego nie dojdziemy. Nie da się zrobić tak, żeby wszystkim wszystko pasowało. Jak coś już konkretnego ustalimy, to trzeba to przegłosować i tyle.
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 18:39   #82
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Wróciłam i co widze? tyle zmian chcecie wprowadzic a ja nic nie wiem
No wiec tak ja jak najbardziej jestem za utworzeniam podfor, powiedzmy 3.
Jedno dla biżuterii, drugie np o urządzaniu mieszkań itp, trzecie o szyciu, szydełkowaniu itp tak jak mamy te wątki przypięte u góry, myslę że wtedy kazdy wchodzi tam gdzie go interesuje, a na forum zostają jakieś takie pytania całkiem ogólne itp, w kazdym z podfor można zrobic galerię przypinając poprostu taki watek u góry i finito. Bynajmniej ja tak to widzę i mi by było łatwiej
Ale egoista ze mnie
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 12:27   #83
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Wróciłam i co widze? tyle zmian chcecie wprowadzic a ja nic nie wiem
No wiec tak ja jak najbardziej jestem za utworzeniam podfor, powiedzmy 3.
Jedno dla biżuterii, drugie np o urządzaniu mieszkań itp, trzecie o szyciu, szydełkowaniu itp tak jak mamy te wątki przypięte u góry, myslę że wtedy kazdy wchodzi tam gdzie go interesuje, a na forum zostają jakieś takie pytania całkiem ogólne itp, w kazdym z podfor można zrobic galerię przypinając poprostu taki watek u góry i finito. Bynajmniej ja tak to widzę i mi by było łatwiej
Ale egoista ze mnie
no i wlasnie o to mi chodzi chociaz 3 to chyba malo
ale 5 to chyba bylo by w sam raz..
-bizuteria
-dekorowanie wnetrz
-szycie,druty,szydelkowani e
-masy plastyczne,papier
-inne
a tak poza tym, powinna byc sonda!
i po prostu ustalenie miedzy nami, ze kazdy ma tylko jeden watek np o kolczykach, i dlatego trzeba je odwiedzac czesciej, bo przeciez zalozycielka mogla dodac cos nowego a nie tylko raz wejsc,skomentowac i tyle...
Pozdrawiam wszystkie wizazanki-dyskutantki , te, ktorym wlasnie kipia ziemniaki, kotlety sie przypalaja, dziecko ryczy za sciana i te ktore po prostu bumeluja
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 07:12   #84
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Jestem w trakcie rozmowy z szefostwem. Streściłam wszystkie pomysły, przedstawiłam rozwiązania, które pojawiły się w tym wątku. Zatem "rozmowy w toku" Myślę, że w przyszłym tygodniu pójdziemy o krok dalej.

Pozdrawiam wszystkie artystki.
Sarenka
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 07:33   #85
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

sarenko a może faktycznie sondę zrobić??
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 07:52   #86
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez mala77
sarenko a może faktycznie sondę zrobić??
dobry pomysl z ta sonda serio. przynajmniej bedziemy wiedziec ile wizazanek jest za opcja 3 a ile za 5 a ile za jeszcze inna
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 08:19   #87
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez mala77
sarenko a może faktycznie sondę zrobić??
Długo o tym myślałam. Wynik takiej sondy nie będzie miarodajny (zagłosują również osoby, które nie zapoznały się z argumentami z całego wątku - a ja po sobie widzę, że czytając każdy kolejny post zmieniałam nieco poglądy, dostrzegałam nowe wady i zalety danych opcji*).

Nie ukrywam, że bardzo bardzo ważne są też kwestie techniczne (m.in. co z dotychczasowymi zasobami; który podział ułatwi zarządzanie forum; który ograniczy wątpliwości i pytania i tak dalej) oraz "potenjał rozwojowy" danego rozwiązania z punktu widzenia dobra portalu.

Nie chcę robić sondy, z której wyniknie rozwiązanie X a potem oznajmić, że jednak realizujemy rozwiązanie Y. Uwierzcie, że 10 opinii osób, które przedstawiły swoje argumenty w tym wątku oraz via PW dadzą zarządzającym więcej wiedzy i podstaw do podjęcia trafnych decyzji niż wyniki sondy nie poparte przesłankami głosujących.

Przedstawiłam AdzeZ i Zło raport (uwierzcie, długi) bazując na tym wątku, podałam linka do tego tematu, przedstawiłam pomysły i obawy, które dostawałam na PW oraz te, które tkwią w innych wątkach.

Może być tylko lepiej

p.s. w razie wątpliwości nie omieszkam pognębić Was kolejnymi pytaniami

_________
* na początku rozmowy byłam pewna, że każda Wizażanka powinna zakładać jeden wątek z galerią prac z jednej dziedziny - teraz (poznając argumenty innych) uważam, że to po pierwsze ograniczenie wolności po drugie niektóre z nas są bardzo płodne a ich prace dostaję wiele komentarzy - wątki miałyby 20 stron i nikt by już się przez nie nie przedzierał stojąc przed alternatywą: może to kolejna praca a może tylko komentarz






.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:19   #88
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Jeśli mogę to dorzucę kilka swoich groszy .Jako beztalencie totalne,zmuszona jestem tylko do czytania wątków lub wyrażania w nich swojej opinii.W trakcie czytania pierwszej strony tego wątku nasunęły mi się takie pomysły.Pierwszy to podział forum na działy,ale to już zostało skrytykowane.Drugi to wyodrębnienie jedynie podforum-nasze prace.Tam wizażanki zakładałyby swoje galerie,w których można będzie pisać wszystkie "ach i och" .Przy czym też to widzę tak:1 osoba-1 galeria.Reszta pozostałaby bez zmian.Wracając do pierwszego pomysłu.Poruszanie się po kilku odrębnych forach byłoby uciążliwe dla tych,którzy interesują sie wszystkim i czytają wszystko jak leci,ale byłoby to duże ułatwienia dla tych,których interesuje tylko wybrana dziedzina,np.biżuteria.

No to tyle
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 13:08   #89
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

jest jeszcze jedna sprawa,ktora mnie interesuje..
nie chce sie czepiac, wypominac, czy wytykac..
ale nie rozumiem, czemu istnieja jeszcze stare watki,ktore nikogo nie zainteresowaly, bez odpowiedzi,albo takie ktore sie powtarzaja i jest tylko podany link do innego watku... przeciez to tylko zasmiecanie..
daje przyklady,zeby nie byc goloslowna...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=79089
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=78085
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77796
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77337
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=70361

__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 13:15   #90
wrona666
Raczkowanie
 
Avatar wrona666
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 122
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

obojetnie jak to zrobicie byle by sie nie walaly te kolczyki po calym forum
gdzie sie nie spojrzy tam kolczyki
nie da rady nic znalezc :/
__________________
Wciąż jesteśmy tacy sami. Beznadziejni...

Zakładam płaszcz... Udaję, że jestem silna..
wrona666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.