Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 13:00   #1201
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać czy jest widoczna różnica między golden fairest a fair? Fairest zrobił się dla mnie ciut za jasny i myślę nad fair. Mnie też neutral fair, nie przypadł go gustu, po pomalowaniu sie wyglądałam jak świnka z odrobiną pomarańczy, przedziwny kolor
sandipr powinna wiedzieć, bo testowała oba odcienie
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:52   #1202
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wracam po długo-weekendowych testach annabelle na wsi :P na słoneczku, deszczu, z dala od poprawek.
WRAŻENIA?????
W porównaniu Lily Lolo i wersja kryjąca annabelle kolor golden fair.

Annabelle - ich największy i najcudowniejszy plus to ten że sie nie waża!!!! Lily Lolo zawsze mi przy płatkach nosa i w strefie T po prostu spływało mimo ze nie mam cery tłustej! Nawet w wielkim słońcu podkład A. jest dokładnie w tym miejscu w którym był zaaplikowany.
Kryje superowo! w porównaniu z LL. Nawet mega niedoskonałość zakrywa bez sladu (ewentualnie mała poprawka w ciągu dnia ale mozna być pewnym tego podkładu!)
Nie zapycha, a to co miałam przed pierwsza ich aplikacja zniknęło!

Ale nigdy nie jest tak idealnie
Jedna wada jest Świeci sie jak latarnia :P z pudrem bambusowym czy bez nie ma to żadnego znaczenia. pomaga tylko dokładne przyłożenie chusteczki raz na 2 godziny. (rozumiem oburzenie jednej z Pań która zwróciła mi na to uwagę na początku tygodnia, przyznaję racje

I teraz pytanie? Co kto co woli -spływający podkład LL czy świecące annabelle DD hehe Przyznam ze mimo tej wady na pewno pozostanę z annabelle bo nie waży sie nie spływa, kryje cudownie a świecenie? pracuję nad tym! :PPP lily lolo sie tak nie świeciło nigdy, ale nigdy nie kryło i wyglądały czasami jakbym wysmarowała sobie nosek olejem :/a tu mimo świecenia nigdy tak nie miałam.

Myślę nad tym aby nos malować ich matującym podkładem a policzki i czoło kryjącym i wtedy pewnie będzie idealnie
Ale nie bójcie sie zaryzykować z tym podkładem, bo jest naprawdę fajny i daje duża pewność siebie przy cerze niedoskonałej

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Hehe znam ale tylko dzięki niezastąpionej pomocy ORZECHU W KARMELU

Jest różnica między farest a fair. Pierwszy był nieco za jasny (w LL poziom china doll) a fair (w LL ciemniejsze o jakieś 5% od Warm Peach) Ale jest lato a fair to piękny zdrowy kolor. Zaryzykowałam i podoba mi sie ten drugi mimo ze okazał sie nieco ciemniejszy. Nie wiem jak mam je porównywać... co kogo interesuje... ???
Na pytania odpowiem
No i na bank jak to widziałyśmy z OwK wersja kryjąca jest duzo jaśniejsza od matującej!!!! Warto pamiętać.
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:13   #1203
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam wersję matujacą golden fairest... Niestety po 2 godzinach twarz bardzo się świeci - pomimo przypudrowania pudrem bambusowym i nałożenia pod podkład kremu matującego... Eksperymenty ze skrobią ziemniaczaną też nie wniosły nic nowego w przypadku tego podkładu. Dla porównania skrobia + Revlon CS = mat na 10-11 godzin w moim przypadku
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:10   #1204
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
No i na bank jak to widziałyśmy z OwK wersja kryjąca jest duzo jaśniejsza od matującej!!!! Warto pamiętać.
Dziś to zauważyłam na swojej twarzy. Wcześniej używałam kryjącej i nie odznaczała mi się bardzo od szyi, ale już mi się skończyła i wczoraj wtarłam w siebie matującą. Efekt - twarz widocznie ciemniejsza, i na pewno nie jest to kwestia opalenia
Sandipr, fajnie że Annabelle tak ci podpasowały. Ja chyba też przy nich zostanę, bo LL za słabo kryją. U mnie AM się warzą niestety ale trudno...
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:51   #1205
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
Mam wersję matujacą golden fairest... Niestety po 2 godzinach twarz bardzo się świeci - pomimo przypudrowania pudrem bambusowym i nałożenia pod podkład kremu matującego... Eksperymenty ze skrobią ziemniaczaną też nie wniosły nic nowego w przypadku tego podkładu. Dla porównania skrobia + Revlon CS = mat na 10-11 godzin w moim przypadku
revlon to niezla farbka, radze nie uzywac na co dzien.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 08:48   #1206
ninolo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Revlon ze skrobia jest dobrym połączeniem i daje nawet niezłe rezultaty
ninolo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 17:01   #1207
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ninolo Pokaż wiadomość
Revlon ze skrobia jest dobrym połączeniem i daje nawet niezłe rezultaty
Mnie chyba nic by nie było w stanie skłonić do powrotu do tradycyjnych, silikonowych podkładów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 19:15   #1208
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sansimila Pokaż wiadomość
sprawdzała na szyi i golden fair jest lekko ciemniejszy, bardziej w pomarańczowo-brąz, ale nie ma dużej różnicy pomiędzy odcieniami cały czas piszę o formule matującej oczywiście
jak się będzie sprawował na twarzy to jeszcze nie wiem, kupiłam go z myślą o lecie jak opalę trochę ciało, bo twarzy nie opalam; także nie jestem w stanie przewidzieć efektu
Dzięki Ja używam kryjącą,a z tego co piszecie, rozumiem, że jest znacznie jaśniejsza niż matująca hmm..
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:45   #1209
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie chyba nic by nie było w stanie skłonić do powrotu do tradycyjnych, silikonowych podkładów.
Mnie skłoniło... Annabelle Minerals bardzo lubię za piękny efekt na twarzy i świetne krycie, ale nie mogłam przeboleć błyszczącej skóry po 2 godzinach oraz nieestetycznych plam na policzkach (szaro-żółte placki). Obecnie AM nakładam raczej na krótkie wyjścia a w innych sytuacjach polegam na Revlonie.
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 13:32   #1210
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

mam taki problem, że korektor light jest za jasny do mojego podkladu golden fairest przebija mi biało-zielone coś. nie wiem, czy nie domówić korektor medium, bo później w lecie może być jeszcze gorzej
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 13:52   #1211
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sansimila Pokaż wiadomość
mam taki problem, że korektor light jest za jasny do mojego podkladu golden fairest przebija mi biało-zielone coś. nie wiem, czy nie domówić korektor medium, bo później w lecie może być jeszcze gorzej
light jest do tuszowania mocno czerwonych plam medium jest na normalne niespodzianki i pod oczy. Mam, zaręczam, że jest jaśniutki
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 15:17   #1212
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ha, i to by wyjaśniało, dlaczego moich miejsc po niespodziankach nie przykrywa
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)

Edytowane przez sansimila
Czas edycji: 2013-06-04 o 15:18
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 09:32   #1213
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Odp: Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
light jest do tuszowania mocno czerwonych plam medium jest na normalne niespodzianki i pod oczy. Mam, zaręczam, że jest jaśniutki
Również polecam korektor Medium do Golden fairest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 09:47   #1214
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sansimila Pokaż wiadomość
mam taki problem, że korektor light jest za jasny do mojego podkladu golden fairest przebija mi biało-zielone coś. nie wiem, czy nie domówić korektor medium, bo później w lecie może być jeszcze gorzej
ja własnie za radą wizażanek kupiłam dwa korektory jede light i jeden mecium. Mam kryjący golden fairest. I używam obu tzn. light pod podkłzd na dużą bliznei czasem jak się strasznie nie wyspie to pod oczy, pozniej podlad, ana to korektor medium w miejsca gdzie był light i pod oczy. Oczywiscie po spryskaniu wszystko ładnie się łączy i stapia
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 10:01   #1215
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

mój błąd, że nie doczytałam wątku, ale będę mądrzejsza na przyszłość
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 10:38   #1216
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
light jest do tuszowania mocno czerwonych plam medium jest na normalne niespodzianki i pod oczy. Mam, zaręczam, że jest jaśniutki
a mi medium do matującej golden fair nie odpowiada, na poczatku da sie go wklepac, tak zeby nie byl widoczny ale po czasie zmienia kolor, robi się taki bezowy i nie stapia sie z zoltym podkladem. Pod oczy jest rewelacyjny. Najciemniejszy korektor bedzie pewnie juz za ciemny :/

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
ja własnie za radą wizażanek kupiłam dwa korektory jede light i jeden mecium. Mam kryjący golden fairest. I używam obu tzn. light pod podkłzd na dużą bliznei czasem jak się strasznie nie wyspie to pod oczy, pozniej podlad, ana to korektor medium w miejsca gdzie był light i pod oczy. Oczywiscie po spryskaniu wszystko ładnie się łączy i stapia
czym pryskasz?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 10:39   #1217
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja znalazłam najlepszy jak dotąd dla mnie sposób na minerały. Z annabelle używam podkładu matującego (golden fairest zimą i golden fair jak się trochę opalę). Żeby zapobiec świeceniu kolejność jest u mnie taka. Krem nawilżający (czekam aż się dobrze wchłonie i jeszcze odciskam w chusteczkę), potem dużym pędzlem bardzo cienka warstwa pudru bambusowego z jedwabiem i owsem wymieszanego pół na pół z mikrosferami silikonowymi. Na to korektor medium, na to podkład matujący AM, róż też AM i na koniec znów bardzo cieniutka warstwa pudru (bambus, jedwab, owies, mikrosfery). W ciągu dnia nie poprawiam NIC!!!
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 10:44   #1218
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
a mi medium do matującej golden fair nie odpowiada, na poczatku da sie go wklepac, tak zeby nie byl widoczny ale po czasie zmienia kolor, robi się taki bezowy i nie stapia sie z zoltym podkladem. Pod oczy jest rewelacyjny. Najciemniejszy korektor bedzie pewnie juz za ciemny :/
Na zmianę koloru trudno coś poradzić... Może korektor z amilie? Ma dużą gamę kolorystyczną.

Light jest biało-zielony. Dobry na naczynka i duże zaczerwienienia.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 15:24   #1219
Hemikryptofit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 376
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja nie zgodziłabym się z tym podziałem przedstawianym na stronie . Moim zdaniem beige ma pomarańczowe tony a nie różowe i nie nadaje się dla typowych chłodnych cer. Mim zdaniem neutral jest odpowiedni.
Hemikryptofit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 16:14   #1220
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Hemikryptofit Pokaż wiadomość
Ja nie zgodziłabym się z tym podziałem przedstawianym na stronie . Moim zdaniem beige ma pomarańczowe tony a nie różowe i nie nadaje się dla typowych chłodnych cer. Mim zdaniem neutral jest odpowiedni.
Tutaj zdania są bardzo podzielone. Mojej chłodnej cerze pasuje zarówno Beige jak i Natural.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 17:56   #1221
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
czym pryskasz?
Niczym wyszukanym Zwykła woda mineralna, przelana to atomizera
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 18:13   #1222
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

[QUOTE=Madaaa;41164489]a mi medium do matującej golden fair nie odpowiada, na poczatku da sie go wklepac, tak zeby nie byl widoczny ale po czasie zmienia kolor, robi się taki bezowy i nie stapia sie z zoltym podkladem. Pod oczy jest rewelacyjny. Najciemniejszy korektor bedzie pewnie juz za ciemny :/

Wiesz... ? mi też ten korektor medium (plus kryjacy golden fair) jakoś ciemnieje do szaro-burych placków na twarzy, dziwne....
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 18:24   #1223
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, miała to samo z medium, ba od razu wydawał mi się zielonkawy, to znaczy czasami dawał taką zielonkawą poświatę. Pod oczy u mnie się nie nadawał - ze względów oczywistych - zielonkawa poświata, więc zamiast tuszować cienie jeszcze je podkreślał.
Wiecie co się stało..... dostałam jako gratis (sama bym chyba nigdy nie zamówiła) korektor Dark - i co się okazało - ON WCALE NIE JEST CIEMNY, naprawdę. Na buzi fajnie się wtapia, zielonej poświaty brak a pod oczami piękna, jaśniutka powłoczka.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 18:27   #1224
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miała to samo z medium, ba od razu wydawał mi się zielonkawy, to znaczy czasami dawał taką zielonkawą poświatę. Pod oczy u mnie się nie nadawał - ze względów oczywistych - zielonkawa poświata, więc zamiast tuszować cienie jeszcze je podkreślał.
Wiecie co się stało..... dostałam jako gratis (sama bym chyba nigdy nie zamówiła) korektor Dark - i co się okazało - ON WCALE NIE JEST CIEMNY, naprawdę. Na buzi fajnie się wtapia, zielonej poświaty brak a pod oczami piękna, jaśniutka powłoczka.
Potwierdzam, rowniez mam dark i wbrew nazwie nie jest on ciemny
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 19:05   #1225
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny mam takie może trochę głupie pytanie ;p Macie jakiś sposób na malowanie, żeby ta np skrobia i te podkłady tak nie pyliły? Bo trochę lipa tak to codziennie wdychać ;p
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 20:26   #1226
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzięki Mulier i Hanusia505. Mam własnie tak samo - jakieś takie szarawo-zielonkawe plamy mi sie z niego robią.
NAPISZCIE JESZCZE JAKI POZIOM I RODZAJ PODKŁADU AM MACIE. Do kryjacego golden fair pasuje korektor DARK?
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 20:55   #1227
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie może trochę głupie pytanie ;p Macie jakiś sposób na malowanie, żeby ta np skrobia i te podkłady tak nie pyliły? Bo trochę lipa tak to codziennie wdychać ;p
Pyliły w którym momencie? Nabierania na pędzel czy rozprowadzania po skórze? Bo jeśli to pierwsze, to najlepiej sprawdza się nasypywanie podkładu do jakiejś miseczki z okrągłym dnem niż do czegoś płaskiego.
Jeśli chodzi o to drugie, to przyznaję że mi to problemu nie sprawia.

Ewentualnie nakładanie na mokro, ale nie u każdego da ładny efekt.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 21:01   #1228
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Dzięki Mulier i Hanusia505. Mam własnie tak samo - jakieś takie szarawo-zielonkawe plamy mi sie z niego robią.
NAPISZCIE JESZCZE JAKI POZIOM I RODZAJ PODKŁADU AM MACIE. Do kryjacego golden fair pasuje korektor DARK?
Do firest może być ciut ciut za ciemny.... choć sama nie wiem, to będzie tez zależeć czy stosujesz wersje kryjącą (która jak wiadomo jest sporo jaśniejsza od matującej) czy matującą Do ciemności koloru fair powinien być dobry.
Ja odeszłam od goldenów całkowicie - właśnie od poziomu fair zaczęły mi i z goldenów wychodzić też zielone podtony jak stosowałam firest nie zauważałam tego. W każdym razie, korektor Dark polecam. Naprawdę nie widzę wielkiej róznicy w "ciemności" miedzy nim a medium a właśnie Dark nie ma tej zielonej domieszki, która wychodzi z czasem w korektorze o kolorze medium.

co do podkładu jaki używam:
- stosowałam w zimie golden firest, później fair w wersji kryjącej. Później przerzuciłam się na wersję natural w kolorze fair/light (kryjąca wersja) a teraz..... teraz to ja oddałam serce podkładom Amilie z tonacji Natural, natomiast nadal używam różu i korektora Annabelle
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-06-05 o 21:07
mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 23:29   #1229
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość


Wiesz... ? mi też ten korektor medium (plus kryjacy golden fair) jakoś ciemnieje do szaro-burych placków na twarzy, dziwne....
ja uzywam matujacej wersji, ale skoro piszecie, ze dark nie jest ciemny to zamowie probke
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 00:21   #1230
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Dzięki Mulier i Hanusia505. Mam własnie tak samo - jakieś takie szarawo-zielonkawe plamy mi sie z niego robią.
NAPISZCIE JESZCZE JAKI POZIOM I RODZAJ PODKŁADU AM MACIE. Do kryjacego golden fair pasuje korektor DARK?
Ja go nawet przy kryjacym fairest uzywam
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.