Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-10, 16:43   #1081
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

A ja trace zaufanie do rolki, coraz bardziej przekonuje sie ze to wcale nie dziala!!! niby nie mam zmarszczek i skora jest jedrna ale policzki mi opadaja, mam bruzde od nosa po kaciki ust to tego ten derma roller nie chce ruszyc!!!

zaczelam juz robic masaz i cwiczenia, choc powiem ze wydaje mi sie ze troche za pozno sie zorientowalam

Z tymi zmarszczkami na szyi to mnie przestraszylyscie, serio pojawiaja sie tak szybko? ja jeszcze nic nie mam, ale zaczelam juz smarowac filtrami na codzien zeby nic sie z nia nie dzialo, juz mam wystarczajaco duzego dola z okazji mojej twarzy zeby jeszcze sie martwic szyja
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 16:27   #1082
weronkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Hej Planuję zakupić sobie roller, ale mam sporo wątpliwości-moja kosmetyczka twierdzi,że to ściema Podobno zwykły masaż plus odpowiednie ampułki dają to samo/ Dziewczyny, czy samo działanie tego urządzenia bez wspomagaczy (serum, olejki) daje jakiś efekt?
A czy np.na cellulit ma to jakiś sens?? Czy tylko jest to dobre do twarzy? Bo zmarszczki mnie nie łapą , na szczęście dobre geny mam
weronkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 08:15   #1083
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

2-3 dni po rolowaniu twarzy mam problem z jej przesuszeniem - czy Wy tez tak macie?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 12:14   #1084
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Tak czekałam zeby jeszcze ktos sie wypowiedział, ale cisza.
Dzięki Geraldine

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
, rolkę stosuję bardzo długo.
tzn ile?
Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Stwierdziłam że jeśli mam używać rolki przez następnych kilka lat, to muszę bardzo oszczędnie "gospodarować" zalecanymi zabiegami. Założyłam, że będę robiła nie więcej niż 4-5 rolowań igłami 1,0 mm w ciągu roku, żeby moja skóra nie była w stanie ciągłego stanu zapalnego bo to może się bardzo źle skończyć - przynajmniej tak twierdzą specjaliści.
Jakie masz objawy tego stanu zapalnego?
Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Dla odmiany bardziej przykładam się do rolowania igłami 0,25, które są zupełnie bezpieczne i czasami robię 0,5 mm.
przecież skóra podobno do dobroci się nie moze przyzwyczaić

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość

Moim zdaniem najważniejsze są składniki, które wrzucam pod rolkę - widzę wyraźną różnicę między działaniem samych ampułek a serum w którym łączę ampułkę z peptydami, retinolem lub retinoidem, witaminami.
Pod rolke? Nie zaraz po? Ile minut trwa Twoj zabieg?

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, żeby moja skóra "przyzwyczaiła się" do rolowania i zabiegi były mniej efektywne, chociaż staram się co jakiś czas dodawać do swoich mazidełek nowe składniki.
Bardzo dobra wiadomość

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie pomijajcie szyi w trakcie rolowania, może jeszcze nie widzicie niekorzystnych zmian, ale jak je zobaczycie to już będzie za późno . Szyja zaczyna starzeć się nagle, zupełnie bez ostrzeżenia i bardzo trudno uzyskać satysfakcjonującą poprawę - nie wiem czy to w ogóle możliwe
Też to właśnie słyszałam...

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
2-3 dni po rolowaniu twarzy mam problem z jej przesuszeniem - czy Wy tez tak macie?
czego używasz po? Masz tę maść z wit. A na doraźny przesusz?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 14:12   #1085
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

czego używasz po? Masz tę maść z wit. A na doraźny przesusz?
nie uzywam, nic o niej nie slyszalam wczesniej, możesz napisac o jaka konkretnie maść chodzi? Najgorzeja mam na nosie i brodzie - jak naloze podklad to widac drobniutkie przesuszenia skóry.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 11:39   #1086
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny

Przeczytałam cały wątek i już całkiem się pogubiłam.
Byłam wczoraj u mojej dermatolog, od 2 lat przeprowadzamy zmasowany atak na blizny potrądzikowe kwasami (ostatnio był supermocny trójchlorooctowy). Po wczorajszej konsultacji stwierdziła, że najkorzystniejszy dla mnie byłby dermaroller (głownie ze względu na koszty, grubość mojej skóry itd). Poleciła mi dermaroller ze stali chirurgicznej, dlugośc igieł od 0,75mm do 1mm.
Przeszukałam cały wątek i już nie wiem gdzie go zamówić. Przejrzałam kilka sklepów internetowych, gdzie głównie oferują igły tytanowe, jednak 90% jest podejrzana, bo tytanowe powinny być drogie a tych ze stali chirurgicznej prawie nie ma.
Macie jakieś sprawdzone sklepy?
Proszę o pomoc

Pozdrawiam Was piękne kobitki (może wkrótce dołączę do Waszego grona)
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 12:29   #1087
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ha, moja skóra przyzwyczaiła sie do produktów...cały czas daję to samo. Raz probowałam zmienić, ale skończyło się źle
Musze mieć w składzie oleje, inaczej jest masakra I nie wiem, na co mam zmienić. słynna mieszanka peptydowa zrobiła mi krzywdę, bo jest bez oleju.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 13:35   #1088
monaliza666
Raczkowanie
 
Avatar monaliza666
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny zakupiłam sobie medik8 C-tetra czy ten płyn jest taki mętny czy ja dostałam jakiś wybrakowany.

Tak długo szukałam odpowiedniej rolki, że C-tetra już mi przyszła kurierem.
zastanawiam się nad zakupem rolki clarena czy coś o niej wiecie?
__________________
;]
monaliza666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 17:28   #1089
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez monaliza666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zakupiłam sobie medik8 C-tetra czy ten płyn jest taki mętny czy ja dostałam jakiś wybrakowany.

Tak długo szukałam odpowiedniej rolki, że C-tetra już mi przyszła kurierem.
zastanawiam się nad zakupem rolki clarena czy coś o niej wiecie?
tez jestem zainteresowana ta rolką
szkoda ze nie napisali z jakiego materialu sa wykonane igly
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 09:11   #1090
monaliza666
Raczkowanie
 
Avatar monaliza666
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Pisałam do tego sprzedawcy u którego kupiłam i podobno igły są tytanowe. Jestem Ciekawa jak będzie, aczkolwiek nie wiem czy będę umiała odróżnić tytan od stali chirurgicznej
__________________
;]
monaliza666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 12:08   #1091
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
nie uzywam, nic o niej nie slyszalam wczesniej, możesz napisac o jaka konkretnie maść chodzi? Najgorzeja mam na nosie i brodzie - jak naloze podklad to widac drobniutkie przesuszenia skóry.
Vita-pos

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ha, moja skóra przyzwyczaiła sie do produktów...cały czas daję to samo. Raz probowałam zmienić, ale skończyło się źle
Musze mieć w składzie oleje, inaczej jest masakra I nie wiem, na co mam zmienić. słynna mieszanka peptydowa zrobiła mi krzywdę, bo jest bez oleju.
A co dajesz?
A spróbuj zrobić takie serum na bazie olejku i do tego wszystko walic? Ja tak robię i jest nieźle. Czasem nawet paroma kroplami feogu zakonserwuje i mam na kilka dni.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2014-01-10 o 12:13
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 12:26   #1092
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Vita-pos


A co dajesz?
A spróbuj zrobić takie serum na bazie olejku i do tego wszystko walic? Ja tak robię i jest nieźle. Czasem nawet paroma kroplami feogu zakonserwuje i mam na kilka dni.
Ja caly czas daje "eliksir młodości" z Mazideł. Wchodzi tamlej, wit a,e,c, koenzym q10, kwas alfaliponowy i frakcja sojowa (ja dodaje przy nakladaniu na twarz, bo pod rolkę podobno nie powinno sie jej stosowac, bo hamuje stan zapalny). Wszystko działalo pięknie, ale po 2 czy 3 latach skóra sie przyzwyczaiła
Próbowałam wprowadzic przepis peptydowy pod rolkę z Naturalisa, ale to pogorszyło drastycznie stan skóry pod oczami przyzwyczajonej do olejków. Z podkulonym ogonem wróciłam do "eliksiru". Używam tez voluplus, pieknie sie spisuje na bruzdy od nosa do ust i czoło, ale pod oczy sie nie bardzo nadaje. Obawiam sie, że robi wory, a zmarchy dalej są.
Kombinuje też z mieszanką peptydów i eliskiru. Tzn najpierw klade jedno, potem drugie. Ale wiadomo, co za dużo to niezdrowo.
Możesz mi polecić coś dobrego, z własnego doświadczenia?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 12:45   #1093
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja caly czas daje "eliksir młodości" z Mazideł. Wchodzi tamlej, wit a,e,c, koenzym q10, kwas alfaliponowy i frakcja sojowa (ja dodaje przy nakladaniu na twarz, bo pod rolkę podobno nie powinno sie jej stosowac, bo hamuje stan zapalny). Wszystko działalo pięknie, ale po 2 czy 3 latach skóra sie przyzwyczaiła
Próbowałam wprowadzic przepis peptydowy pod rolkę z Naturalisa, ale to pogorszyło drastycznie stan skóry pod oczami przyzwyczajonej do olejków. Z podkulonym ogonem wróciłam do "eliksiru". Używam tez voluplus, pieknie sie spisuje na bruzdy od nosa do ust i czoło, ale pod oczy sie nie bardzo nadaje. Obawiam sie, że robi wory, a zmarchy dalej są.
Kombinuje też z mieszanką peptydów i eliskiru. Tzn najpierw klade jedno, potem drugie. Ale wiadomo, co za dużo to niezdrowo.
Możesz mi polecić coś dobrego, z własnego doświadczenia?
Jak widze to jesteś bardziej zaawansowana niż ja, ale wiesz co, ja kupiłam pojedyńcze składniki - wit a, e, c, koenzym i peptydy, niacyniamid - właśnie i sama to dolewam do olejku. Alfaliponowy tez mam, ale jeszcze nie dawałam. Może dokup same peptydy do swojej mieszanki?
No i ja jeszcze z glikolem kombinuję trochę na zmianę z rolką.

Ile minut rolujecie?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 13:36   #1094
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Powiedzcie, czy http://allegro.pl/promocja-dermaroll...793308422.html taki będzie ok? Obiecałam cioci, że pomogę jej wybrać derma roller. Nie jest to takie łatwe...

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Już mi odpisali, że nie ma wymiennej rolki i polecają wymienić po 5 zabiegach. To kicha.
Myślicie, że warto kupić taki: http://www.meaderm.pl/pl/p/DERMA-ROLLER-MEDYCZNY-DTS-GENOSYS-450-igiel-o-dlugosci-0%2C5mm/242
?
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 14:46   #1095
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

A to można tak ze sobą lączyć? masz gotowy przepis? Bo nie wszystko można mieszać.
Niacynamid też mam. I kilka innych rzeczy
O to tez robie, tyko z jednym peptydem.
http://naturaliskosmetyki.pl/ekspres...owy-p-265.html
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:08   #1096
kokokox2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 127
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez ivredevie Pokaż wiadomość
Dziewczyny

Przeczytałam cały wątek i już całkiem się pogubiłam.
Byłam wczoraj u mojej dermatolog, od 2 lat przeprowadzamy zmasowany atak na blizny potrądzikowe kwasami (ostatnio był supermocny trójchlorooctowy). Po wczorajszej konsultacji stwierdziła, że najkorzystniejszy dla mnie byłby dermaroller (głownie ze względu na koszty, grubość mojej skóry itd). Poleciła mi dermaroller ze stali chirurgicznej, dlugośc igieł od 0,75mm do 1mm.
Przeszukałam cały wątek i już nie wiem gdzie go zamówić. Przejrzałam kilka sklepów internetowych, gdzie głównie oferują igły tytanowe, jednak 90% jest podejrzana, bo tytanowe powinny być drogie a tych ze stali chirurgicznej prawie nie ma.
Macie jakieś sprawdzone sklepy?
Proszę o pomoc

Pozdrawiam Was piękne kobitki (może wkrótce dołączę do Waszego grona)
hej
ja ze stali to chyba widziałam tylko na naturalisie... ale cena wysoka dość. nie jestem w temacie, bo dopiero rozmyślam o rollerze - mimo to podczytuję Was i jestem ciekawa efektów. szczególnie tych dziewczyn, które używają rolkę dłużej. Mam 35 lat skończone - co prawda cera może nie wygląda, ale mocno teraz w nią inwestuję i myślę, że taki roller może być dobrym wyborem. zależy mi na spłyceniu/zapobieganiu zmarszczkę wargowo-nosowej. i ostatnio widzę coraz bardziej lwią... jak to w dżungli życia
czy któraś zlikwidowała lub spłyciła te zmarszczki rolką?
kokokox2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 11:49   #1097
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Po pierwsze to nie oczekujcie super efektow jesli zmarszczki juz macie , kuracje przeciwzmarszczkowe daja swietne efekty zanim pojawia siezzmarszczki bo zapobiegaja ich powstawaniu a jesli zmarszczki juz sa to znacze ze skora jest juz zniszczona siatka kolagenowa jest w kiepskim stanie itp derma roller daje efekty i denerwuja mnie te wszystkie teksty ze to nie dziala ... bo to przede wszystkim zalezy od konkretnej osoby u jednej zadziala a u drugiej nie ... tak jest ze wszystkim. U mnie derma roller sprawuje sie swietnie mam 30 lat I zadnej zmarszczki jedyne co mnie martwi to opadajace policzki nie zauwazylam zeby derma roller sobie z tym poradzil ale moze za krotki czas zeby oceniac. Trzeba brac tez pod uwage ze starzejemy sie caly czas i ten proces mozna spowolnic ale nie da sie go zatrzymac
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 22:57   #1098
maddie87
Rozeznanie
 
Avatar maddie87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 569
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Odkąd w czerwcu przestawiłam się z derma rollerów na derma stamp 1,5 mm zaczęłam widzieć w końcu jakieś rezultaty w walce z moimi bliznami potrądzikowymi i nierówną fakturą skóry . Teraz kusi mnie by kupić dłuższy derma stamp (2,00 mm), może da jeszcze lepsze rezultaty niż poprzednik? Zastanawiam się też czy w przerwach między nakłuwaniem dłuższymi igłami (co 1,5-2 mies.) nie stosować krótszych igieł - 0,25 lub 0,5mm, może wpłynęłoby to też korzystnie na Atrederm, którego używam od miesiąca? Może ktoś kompetentny lub bardziej doświadczony mógłby coś doradzić?
maddie87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 09:47   #1099
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A to można tak ze sobą lączyć? masz gotowy przepis? Bo nie wszystko można mieszać.
Niacynamid też mam. I kilka innych rzeczy
O to tez robie, tyko z jednym peptydem.
http://naturaliskosmetyki.pl/ekspres...owy-p-265.html
A czego nie można?
Ja robie z jednym i tri. To co podałas jest fajne ale olejku tam nie ma.
Ile minut rolujesz?

Cytat:
Napisane przez maddie87 Pokaż wiadomość
astanawiam się też czy w przerwach między nakłuwaniem dłuższymi igłami (co 1,5-2 mies.) nie stosować krótszych igieł - 0,25 lub 0,5mm, może wpłynęłoby to też korzystnie na Atrederm, którego używam od miesiąca? Może ktoś kompetentny lub bardziej doświadczony mógłby coś doradzić?
Co do mniejszych igieł w przerwach - jest to wręcz zalecane - przejrzyj wątek
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 10:16   #1100
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

stosowała ktos z was roll cit lub derma stamp na blizny glebokie ?? zastanawiam sie nad 3mm lub 4mm ponoc tylko takie dzilaja na glebokie blizny .orientujecie sie gdzie mozna kupic taka dlugosc ?
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 11:30   #1101
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
A czego nie można?
Ja robie z jednym i tri. To co podałas jest fajne ale olejku tam nie ma.
Ile minut rolujesz?


Co do mniejszych igieł w przerwach - jest to wręcz zalecane - przejrzyj wątek
No właśnie nie wiem, dlatego stosuje tylko gotowe przepisy.
Dokładnie nie wiem, może z 15 minut całą twarz? Ciężko stwierdzić, nie patrzę na zegarek. A ile trzeba?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 11:56   #1102
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem, dlatego stosuje tylko gotowe przepisy.
Dokładnie nie wiem, może z 15 minut całą twarz? Ciężko stwierdzić, nie patrzę na zegarek. A ile trzeba?
Ja tam ciapam na oko, witaminy jeszcze nikomu nie zaszkodziły

Ja 10 min. Więcej nie daje rady. Ale na drugi dzień - zero podrażnień i oznak zapalenia o których pisała Geraldine, więc nie wiem czy to dobrze czy nie...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 12:41   #1103
maddie87
Rozeznanie
 
Avatar maddie87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 569
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez pavlo84 Pokaż wiadomość
stosowała ktos z was roll cit lub derma stamp na blizny glebokie ?? zastanawiam sie nad 3mm lub 4mm ponoc tylko takie dzilaja na glebokie blizny .orientujecie sie gdzie mozna kupic taka dlugosc ?
Na ebayu
maddie87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 13:06   #1104
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziś przyszła moja rolka juz nie moge sie doczekac wieczornego rolowania
Stad pytanie, jak myslicie, czy bede mogla stosowac to serum po rolce? http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-renew.html
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 13:43   #1105
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Ja tam ciapam na oko, witaminy jeszcze nikomu nie zaszkodziły
To, że "na oko" nie widać szkód, nie znaczy, że dany składnik w nadmiarze nie działa szkodliwie. Przykładowo wit. C w zbyt wysokim stężeniu może działać prooksydacyjnie zamiast antyoksydacyjnie.
Osoby o mało wrażliwej cerze mogą tolerować duże dawki różnych substancji bez żadnych odczuwalnych konsekwencji, radziłabym jednak zwracać uwagę na stężenia, szczególnie przy nakłuwaniu. Stężenia sugerowane nie biorą się z kosmosu, producenci uwzględniają nie tylko skuteczność substancji, ale i ich toksyczność.
Sama jako wrażliwiec przekonuję się nieustannie, że więcej nie znaczy lepiej.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 16:26   #1106
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Ja tam ciapam na oko, witaminy jeszcze nikomu nie zaszkodziły

Ja 10 min. Więcej nie daje rady. Ale na drugi dzień - zero podrażnień i oznak zapalenia o których pisała Geraldine, więc nie wiem czy to dobrze czy nie...
Ja mam na drugi dzien trochę czerwone tam, gdzie mocniej i intensywniej roluje..
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 17:00   #1107
lusia54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dobra, nie mogę wklejać linków to chociaż skopiuję skład serum z pytaniem do kogoś, kto się bardziej zna, czy mogę je bezpiecznie stosować pod derma roller?



faza wodna:
  • woda demineralizowana jakości farmaceutycznej – 8 g
  • żel hialuronowy 1% – 6 g
  • SAP - Witamina C – 2 g
  • D-pantenol – 1 g
  • kompozycja witaminowa All-in-on – 0,5 g
  • kwas mlekowy – 0,13 g

faza olejowa:
  • olej lnianki siewnej – 3 ml
  • SLP emulgator – 0,4 g

dodatki:
  • konserwant FEOG
lusia54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 09:15   #1108
monaliza666
Raczkowanie
 
Avatar monaliza666
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez ivredevie Pokaż wiadomość
Dziś przyszła moja rolka juz nie moge sie doczekac wieczornego rolowania
Stad pytanie, jak myslicie, czy bede mogla stosowac to serum po rolce? http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-renew.html
Jaką masz rolkę? moja też wczoraj przyszła, ale czekam do piątku i w piątek wieczorem zrobię sobie zabieg.
Kupiłam sobie C-tetra za 180zł i powiem szczerze, że jakoś nie widzę, aby ten kosmetyk był taki cudowny.
Czy któraś z Was go używa?
__________________
;]
monaliza666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 13:42   #1109
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez monaliza666 Pokaż wiadomość
Jaką masz rolkę? moja też wczoraj przyszła, ale czekam do piątku i w piątek wieczorem zrobię sobie zabieg.
Kupiłam sobie C-tetra za 180zł i powiem szczerze, że jakoś nie widzę, aby ten kosmetyk był taki cudowny.
Czy któraś z Was go używa?
Na próbę kupiłam 0,75 mm z tytanu
Jestem po pierwszym zastosowaniu, buzia była czerwona, kilka kropeczek czerwonych na czole (szczególnie bolesne miejsce jak dla mnie), a na bliznach (policzki) prawie nic nie czułam :P To oznacza ze sporo pracy przede mną, ale nie zniechęcam się, bo dziś rano buzia była gładka jak nigdy Po rolowaniu zastosowałam cetaphil, godzinę później olejek arganowy.

Dziewczyny które walczyły/walczą z bliznami, co dodajecie do rollowania?

Edytowane przez ivredevie
Czas edycji: 2014-01-14 o 13:49
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 21:54   #1110
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dołączam sie do pytania, co dokładnie na rozstępy i blizny
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.