Problemy w pracy ze współpracownikami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-15, 09:25   #1
Salamandra29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 258

Problemy w pracy ze współpracownikami


Koleżanka , która zajmuje się rozliczaniem kasjerek, anulacją wyższych kwot, rozmienianiem pieniędzy. Jest w stosunku do mnie nie wiem dziwna, kiedy mówię, żeby podeszła anulować przedmiot za wyższą kwotę/klient się rozmyślił/ mówi, z kwaśną miną " co znowu".
Przerywam jej rozmowe z inną kooleżanką. Podobnie jest jak mam max gotówki w kasie, pretensje , że jej zawracam głowę.
Teraz jest znacznie gorzej bo, była taka sytuacja, że rozmieniała mi gotówkę na drobne. I mi się wydawało, że dała mi o 1ozł za mało. Co jej delikatnie zasugerowałam. "czy może mi nie dała za 10zł za mało, czy mi się źle wydaje?" Nic jej nie mówiłam, że na pewno mi źle dała itd. I to był błąd. Bo ona to odebrało jako atak na nią, że stwierdziłam , że źle jej dała. Odpowiedziała mi, że chyba mi się coś po☠☠☠ało, potem dała rozpiskę z tym ile mi dała dodając czy nie dać mi kalkulatora.Ogólnie powiedziała , że takie coś ją w☠☠☠☠ia.

I niby sprawa zakończona, ale nie gada do mnie , jest niemiła. Przykładowo podchodzę do niej i mówię" pan nie chce tego sprzetu podejdziesz i anulujesz" a ona ze złością"nie". W końcu podeszła.
Prosiłam by przyniosła mi drobne, powiedziała potem...w końcu nie przyszła.A potem powiedziała, że pieniądze policzyła i już nic nie daje. Innym rozmieniła.
Ewidentnie ją uraziło , to , że jej powiedziałam o te 10zł, tyle ze ja jej nie zarzuciłam ze na pewno mi dała za mało.Ale widać chyba tak to zrozumiała.
Nie wiem co robić, nie lubię konfliktów, a chyba sie nie polepszy.
Salamandra29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 09:37   #2
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Masz tylko dwa wyjścia:
- olać to
- powiedzieć kierownictwu, że taka a taka utrudnia ci pracę, bo nie chce anulować transakcji, chociaż to jej obowiązek

niby można spróbować się pogodzić, ale jeśli osobnik jest z natury wredny, to raczej marne szanse
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 10:14   #3
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Cytat:
Napisane przez Salamandra29 Pokaż wiadomość
Koleżanka , która zajmuje się rozliczaniem kasjerek, anulacją wyższych kwot, rozmienianiem pieniędzy. Jest w stosunku do mnie nie wiem dziwna, kiedy mówię, żeby podeszła anulować przedmiot za wyższą kwotę/klient się rozmyślił/ mówi, z kwaśną miną " co znowu".
Przerywam jej rozmowe z inną kooleżanką. Podobnie jest jak mam max gotówki w kasie, pretensje , że jej zawracam głowę.
Teraz jest znacznie gorzej bo, była taka sytuacja, że rozmieniała mi gotówkę na drobne. I mi się wydawało, że dała mi o 1ozł za mało. Co jej delikatnie zasugerowałam. "czy może mi nie dała za 10zł za mało, czy mi się źle wydaje?" Nic jej nie mówiłam, że na pewno mi źle dała itd. I to był błąd. Bo ona to odebrało jako atak na nią, że stwierdziłam , że źle jej dała. Odpowiedziała mi, że chyba mi się coś po☠☠☠ało, potem dała rozpiskę z tym ile mi dała dodając czy nie dać mi kalkulatora.Ogólnie powiedziała , że takie coś ją w☠☠☠☠ia.

I niby sprawa zakończona, ale nie gada do mnie , jest niemiła. Przykładowo podchodzę do niej i mówię" pan nie chce tego sprzetu podejdziesz i anulujesz" a ona ze złością"nie". W końcu podeszła.
Prosiłam by przyniosła mi drobne, powiedziała potem...w końcu nie przyszła.A potem powiedziała, że pieniądze policzyła i już nic nie daje. Innym rozmieniła.
Ewidentnie ją uraziło , to , że jej powiedziałam o te 10zł, tyle ze ja jej nie zarzuciłam ze na pewno mi dała za mało.Ale widać chyba tak to zrozumiała.
Nie wiem co robić, nie lubię konfliktów, a chyba sie nie polepszy.
Ja bym doprowadziła do konfrontacji, w opisanej sytuacji, spytałabym się w czym ma problem i dlaczego się tak zachowuje. I nie odpuszczałabym do momentu uzyskania konkretnej odpowiedzi.

Zapisz
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 21:48   #4
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

jak będziesz dalej taka miła dla niej to dalej będzie sobie na tobie używać. czy twój los w pracy zależy od niej? jeśli nie - bądź dla niej surowa i bewzględna. nie przejmuj się tym co mówi. nie proś żeby coś dla ciebie zrobiła tylko mów - "rozmień mi to", "anuluj to". i koniec tematu. stanowczo. bez zadawania pytań "czy mogłaby", po prostu mów co ma zrobić. to jej praca, jeśli jej nie lubi to już nie twój problem i nie ma prawa się na tobie wyżywać. po co jesteś dla niej miła skoro ona ma cie w głęboko.. szanuj siebie.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 07:45   #5
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
jak będziesz dalej taka miła dla niej to dalej będzie sobie na tobie używać. czy twój los w pracy zależy od niej? jeśli nie - bądź dla niej surowa i bewzględna. nie przejmuj się tym co mówi. nie proś żeby coś dla ciebie zrobiła tylko mów - "rozmień mi to", "anuluj to". i koniec tematu. stanowczo. bez zadawania pytań "czy mogłaby", po prostu mów co ma zrobić. to jej praca, jeśli jej nie lubi to już nie twój problem i nie ma prawa się na tobie wyżywać. po co jesteś dla niej miła skoro ona ma cie w głęboko.. szanuj siebie.
Zgadzam się.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 09:38   #6
Salamandra29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 258
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Chyba jednak będę musiała się zwolnić. Niby nic tam nie mówi. Ale przykładowo powie na stołówce" Ty jesteś na mojej zmianie" kiedy mówię,że tak mówi" o nie". Zresztą czuję się wyilozowana . Niby jestem prawie 3 miesiące, ale z nikim niee załapałam jakiegoś kontaktu. Nowa dziewczyna ,która pracuje dłużej niż ja 3 miesiące, teraz też się jakoś rozpanoszyła, próbuje mną rządzić. Odeszła dziewczyna która jej dokuczała...może dlatego. Tyle, że ona opowiada wszystkim o swoim życiu, jest wygadana, zagaduje...a ja jestem cichsza i nie mam siły przebicia. :/
Salamandra29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 11:58   #7
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Cytat:
Napisane przez Salamandra29 Pokaż wiadomość
. Niby nic tam nie mówi. Ale przykładowo powie na stołówce" Ty jesteś na mojej zmianie" kiedy mówię,że tak mówi" o nie".
Wytłumacz proszę
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-24, 12:53   #8
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Cytat:
Napisane przez Salamandra29 Pokaż wiadomość
Chyba jednak będę musiała się zwolnić.
To się zwolnij, tylko mam prośbę - nie zakładaj kolejnego wątku na forum.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 14:15   #9
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;74918571]To się zwolnij, tylko mam prośbę - nie zakładaj kolejnego wątku na forum.[/QUOTE]


W punkt.
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 06:19   #10
Salamandra29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 258
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

No tzeczywiscie deride. Swietna dalas odpowiedz na moje pytanie,zawarte w watku;/
Salamandra29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 16:09   #11
Salamandra29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 258
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Dalej to jej zachowanie jest niezmienne. Nabija sie ze mnie. Idac na urlop skwitowała'odpoczniesz ode mnie' . Ostatnio przy rozliczaniu kasjerek powiedzieła ze rozliczam sie nierzetelnie. Spytala o co chodzi nic nie odpowiedziała. Spytalam czy moge juz jej.mowic kwoty jakie mam, podniodla glos i mowi 'zaraz'. Walnela nawet piescia w stół. Potem pyta mnie czy jutro jestem, powiedzialam to sprawdz, sprawdziła i na caly glos komicznym tonem powiedziała ' o nie znowu'. ' I to nie pierwszy raz, mi tak powiedziała.
Salamandra29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-02, 08:10   #12
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

dziecinada. laska ma kompleksy i się na tobie dowartościowuje. albo będziesz twarda i się postawisz albo dalej ona będzie sobie używać
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 17:03   #13
tamysz89
Przyczajenie
 
Avatar tamysz89
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 23
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
dziecinada. laska ma kompleksy i się na tobie dowartościowuje. albo będziesz twarda i się postawisz albo dalej ona będzie sobie używać

Dokładnie dziewczyna ma problem ze sobą a nie z Tobą. Twoim jedynym przewinieniem jest pewnie, że jesteś cicha, grzeczna i bezkonfliktowa a takie szuje jak ta lubią się na takich wyżywać. Co możesz zrobić, to albo się postawić i nie dać sobą pomiatać. Albo powiedzieć koleżance, że skoro ma jakiś problem z Tobą i nie potrafi sobie z nim poradzić to może kierownik sklepu go rozwiąże, bo męczą Cię jej humory, praca stoi, ona nie wypełnia swoich zadań i sklep traci na tym.
tamysz89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 21:00   #14
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Cytat:
Napisane przez tamysz89 Pokaż wiadomość
Dokładnie dziewczyna ma problem ze sobą a nie z Tobą. Twoim jedynym przewinieniem jest pewnie, że jesteś cicha, grzeczna i bezkonfliktowa a takie szuje jak ta lubią się na takich wyżywać. Co możesz zrobić, to albo się postawić i nie dać sobą pomiatać. Albo powiedzieć koleżance, że skoro ma jakiś problem z Tobą i nie potrafi sobie z nim poradzić to może kierownik sklepu go rozwiąże, bo męczą Cię jej humory, praca stoi, ona nie wypełnia swoich zadań i sklep traci na tym.
Taki sam schemat, co w szkole - cisi i grzeczni nie mają życia.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 08:27   #15
Salamandra29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 258
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Podejrzewam, że ona przenosi swoje problemy z domu do pracy. Nie siedzę cicho, coś tam zawsze odpowiem. Tylko też nie mogę aż tak, ona w końcu jest trochę wyżej nade mną, bo mnie rozlicza. O dziwo, sam na sam nic mi jakby nie dogaduje, względnie normalnie gada, przy towarzystwie robi się taka. Ostatnio przy rozliczaniu powiedziała" brakuje ci 100zł" a ja trochę w szkou "jak to" po czy ona wypaliła, że " żartowała sobie ze mnie". To miało być śmieszne?
Salamandra29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 01:08   #16
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Cytat:
Napisane przez Salamandra29 Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że ona przenosi swoje problemy z domu do pracy. Nie siedzę cicho, coś tam zawsze odpowiem. Tylko też nie mogę aż tak, ona w końcu jest trochę wyżej nade mną, bo mnie rozlicza.
A nad sobą ma pewnie kierownika, który wie, że rozliczanie i anulowanie to jej obowiązek, więc jeśli za każdym razem gdy ma to zrobić jawnie okazuje swoją niechęć, to znaczy że musi niemal cały czas chodzić naburmuszona i z łaską wykonywać swoją pracę - nie interesuje go to? Jej przełożony wie w ogóle, co się dzieje i jak ona się zachowuje?
To, co laska robi wobec Ciebie, to mobbing i zdobywając dowody możesz to zgłosić i narobić jej i sklepowi bigosu. Zgłoś to Waszemu przełożonemu jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, zagroź skargą wyżej jeśli nie zareaguje. Nikt w miejscu pracy nie jest niczyim popychadłem, to że kobita Cię rozlicza to nie znaczy, że może się tak zachowywać, zwłaszcza że oczekujesz od niej tylko wykonywania jej obowiązków. Inna sprawa, że kierownik powinien zainteresować się jej zachowaniem również dlatego, że jak zgaduję w sytuacji, gdy musi anulować transakcję, słyszą ją zapewne klienci i wyrabiają sobie opinię o sklepie, w którym fochata bździągwa nie może przeżyć, że z ich powodu ma coś do zrobienia.
Generalnie nie siedź cicho, ale zamiast się kopać z koniem, zgłoś sprawę i oczekuj reakcji.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2017-08-06 o 01:10
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 09:46   #17
Salamandra29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 258
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Są menedżerowie na zmianie, jeśli nie ma kierownika sklepu. Jednak na tej zmianie co jest ona to tylko menedżer jest. Oni widzą też jej humory, i czasami za nią chodzą anulować czy odbierać pieniądze.
Kierownik sklepu dziewczyny narzekają na niego, też lubi się doczepiać i uprzykrzać życie, więc wątpię, że rozmowa coś wskóra. Pozostaje mi chyba się zwolnić...
Salamandra29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 11:28   #18
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Cytat:
Napisane przez Salamandra29 Pokaż wiadomość
Są menedżerowie na zmianie, jeśli nie ma kierownika sklepu. Jednak na tej zmianie co jest ona to tylko menedżer jest. Oni widzą też jej humory, i czasami za nią chodzą anulować czy odbierać pieniądze.
Kierownik sklepu dziewczyny narzekają na niego, też lubi się doczepiać i uprzykrzać życie, więc wątpię, że rozmowa coś wskóra. Pozostaje mi chyba się zwolnić...
Ale zanim to zrobisz, możesz parę razy nagrać jej odzywki i pokazać szefowi. Wtedy będzie miał czarno na białym, że coś jest nie tak.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 12:31   #19
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Ja bym się z nią nie pieściła tylko powiedziała że taką ma pracę i łaski nie robi
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-07, 16:17   #20
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Ja też miałam taką przygodę. Miałam 20 lat, pierwsza praca na kasie, stres - wiadomo. Kobitka, która uparła się na mnie miała na oko 50 lat. Też rzucała w moją stronę takimi tekstami i było mi przykro, bo nie chciałam od początku z kimś walczyć. Wytrzymałam chyba z trzy miesiące i uciekłam do innej pracy. Nie ma co się szarpać. Dla mnie tacy ludzie żyją tylko po to, żeby uprzykrzyć innym życie. Można ich olewać, udawać, że ma się ich w nosie, można się postawić, ale ciężko znosić takie akcje na dłuższą metę. Więc moja rada- zmień pracę.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 09:42   #21
Salamandra29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 258
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Dalej są problemy, potrzebowałam anualcji bo babka się rozmyśliła i nie chciała danej rzeczy . Ona była na stołówce powiedziałam" x karta" i wyszłam , ona coś tam mruczała pod nosem. Doszła do mnie i coś tam mówi znowu... , że mam najwięcej anulacji, ja, że to ludzie nie chcą...wnerwia mnie już to babsko. Ona chce chyba ze mnie zrobić jakąś ciamajdę, potem poszłam do niej bo kobieta chciała fakturę a ona się tym zajmuje , ona robiła coś z gazetami, i do mnie uwżaj na gazety. Przy czym nic nie wywróciłam.
Salamandra29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 14:51   #22
Salamandra29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 258
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Niby już się to uspokoiło... ale niekiedy dalej są problemy? Przykładowo klient oddaje butelki, a to na jej kasie powinno się robić. No,ale my też je odbieramy i w efekcie oddajemy pieniądze z własnej kasetki. Potem trzeba sie upomnieć, o oddanie u właśnie głównej kasjerki. Dziewczyny czasem oddają kasę ze swojej kasetki, a potem nabijają butelki na kasie głównej i biorą swoją kasę /tę co oddały/. Ostatnio tak zrobiłam to usłyszałam, że" grzebię jej w kasetce i mam nie ruszać". Szkoda , że innym nie zwraca uwagi i jest ok.

Jest też inna główna kasjerka wybrana niedawno. Myślę, że ona musiała jej coś nagadać o mnie, bo mam wrażenie, że też zmieniła do mnie stosunek. Właśnie jak zrobiłam podobnie z tymi butelkami i ona to zobaczyła to powiedziała poważnym tonem" Co robisz. Nie życzę sobie grzebania w mojej kasetce . Macie sobie zapisywać i ja wam będę oddawać kasę za butelki". Powiedziała tak samo jak tamta od której sie wszystko zaczęło. Nie jestem tu pierwszy dzień mogła powiedzieć normalnie, po co artykułowała swoją wyższość. Poza tym do innych dziewczyn one nie mają pretensji o branie z kasetki tylko do mnie. Więc to nie moje wydziwianie. Czuję się nieakceptowana. Nie wiem nie tylko ja jestem spokojna, nieprzebojowa, ale innych tak nie traktują. Może pomyślicie , że cuduję, robię błędy, mieszam im czy coś takiego. Ale nie, ja widzę jak traktują inne dziewczyny a ja mnie. Więc chyba jestem ofiarą.
Przykre to. Powiedziałam to jednej życzliwej osobie to sama się zdziwiła jak ta dopiero co nowa gł. kasjerka sie zachowała wobec mnie, nie znała jej od tej strony. Jasne , jakby to powiedziałą na żarty inaczej ale nie tak to nie wyglądało. Czy to czas sie zwolnić?

Edytowane przez Salamandra29
Czas edycji: 2017-10-09 o 14:53
Salamandra29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 17:55   #23
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Cytat:
Napisane przez Salamandra29 Pokaż wiadomość
Niby już się to uspokoiło... ale niekiedy dalej są problemy? Przykładowo klient oddaje butelki, a to na jej kasie powinno się robić. No,ale my też je odbieramy i w efekcie oddajemy pieniądze z własnej kasetki. Potem trzeba sie upomnieć, o oddanie u właśnie głównej kasjerki. Dziewczyny czasem oddają kasę ze swojej kasetki, a potem nabijają butelki na kasie głównej i biorą swoją kasę /tę co oddały/. Ostatnio tak zrobiłam to usłyszałam, że" grzebię jej w kasetce i mam nie ruszać". Szkoda , że innym nie zwraca uwagi i jest ok.

Jest też inna główna kasjerka wybrana niedawno. Myślę, że ona musiała jej coś nagadać o mnie, bo mam wrażenie, że też zmieniła do mnie stosunek. Właśnie jak zrobiłam podobnie z tymi butelkami i ona to zobaczyła to powiedziała poważnym tonem" Co robisz. Nie życzę sobie grzebania w mojej kasetce . Macie sobie zapisywać i ja wam będę oddawać kasę za butelki". Powiedziała tak samo jak tamta od której sie wszystko zaczęło. Nie jestem tu pierwszy dzień mogła powiedzieć normalnie, po co artykułowała swoją wyższość. Poza tym do innych dziewczyn one nie mają pretensji o branie z kasetki tylko do mnie. Więc to nie moje wydziwianie. Czuję się nieakceptowana. Nie wiem nie tylko ja jestem spokojna, nieprzebojowa, ale innych tak nie traktują. Może pomyślicie , że cuduję, robię błędy, mieszam im czy coś takiego. Ale nie, ja widzę jak traktują inne dziewczyny a ja mnie. Więc chyba jestem ofiarą.
Przykre to. Powiedziałam to jednej życzliwej osobie to sama się zdziwiła jak ta dopiero co nowa gł. kasjerka sie zachowała wobec mnie, nie znała jej od tej strony. Jasne , jakby to powiedziałą na żarty inaczej ale nie tak to nie wyglądało. Czy to czas sie zwolnić?
Jak nie potrafisz się postawić i czujesz się źle to może czas poszukać innego miejsca pracy
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 18:24   #24
Salamandra29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 258
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Jeśli się zwolnię to wyjdę na słabą w ich oczach. W ogóle nie kumam już tego. Ta kierowniczka też jest dziwną osobą...zostawiła mnie bo nie chciała , żeby wyszło, że się nie nadaję. :/ Czaicie to? Jakby z litości. Wyżej to pisałam.
Salamandra29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 19:27   #25
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Ale co Cię obchodzi opinia ludzi których nie lubisz?
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 20:02   #26
Salamandra29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 258
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Wiesz to nie tak, że tych dwóch nie lubię. Mam neutralny stosunek.. Nikogo tam nie starałam się oceniać, szufladkować, tylko, że mam wrażenie, że odstaję. Jedynie tej życzliwej się zwierzyłam... którą , wspomniałam , że chyba się zwolnię, bo atmosfera... a ona, że i co będę robić... powiedziała, że mają humory. I, że w każdej pracy tak jest. Teraz znowu mam schizę , żeby ona im nie powiedziałą, że chcę się zwalniać bo to byłaby klęska:/ , ale to porządna osoba. O tym zwolnieniu nie powiedziałam, na poważnie, tylko ta atmosfera mnie męczy.

Edytowane przez Salamandra29
Czas edycji: 2017-10-09 o 20:03
Salamandra29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 16:49   #27
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Mam koleżankę która pracuje na kasie i ma podobne problemy z tym, że ona jest pyskata i zawsze się odszczeka. To chyba taki urok pracy na kasie. Nie możesz porozmawiać z szefem/szefową? Wytłumaczyć całą sytuację, że koleżanka nie chce współpracować, a klienci czekają? Skoro sama nie możesz z nią ujechać to idź wyżej, a jak to nic nie da to szukaj innej pracy, szkoda zdrowia na debili.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 21:12   #28
Salamandra29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 258
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Dziewczyny mam już dosyć. Mam wrażenie, że ona nastawiła zespół przeciwko mnie. Podnosi na mnie głos, jest zirytowana. I ten jej tekst jak była na urlopie " odpoczniesz ode mnie"to samo mówi za siebie.
Wiecie przyjęto przez ten okres trzy nowe dziewczyny i żadna nie jest traktowana tak jak ja. Przecież nikomu nic nie zrobiłam W kwestii tych butelek każda bierrze swoje pieniądze z ich kasetek i nic jest ok, a do mnie one sobie nie życzą żebym im "grzebała" . Wyjaśniać coś? Czy co? rozmawiać. ? Czy już jestem spisana na straty?
Nie mam nic innego na oku. Podłamuję się.
Salamandra29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 20:19   #29
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Cytat:
Napisane przez Salamandra29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam już dosyć. Mam wrażenie, że ona nastawiła zespół przeciwko mnie. Podnosi na mnie głos, jest zirytowana. I ten jej tekst jak była na urlopie " odpoczniesz ode mnie"to samo mówi za siebie.
Wiecie przyjęto przez ten okres trzy nowe dziewczyny i żadna nie jest traktowana tak jak ja. Przecież nikomu nic nie zrobiłam W kwestii tych butelek każda bierrze swoje pieniądze z ich kasetek i nic jest ok, a do mnie one sobie nie życzą żebym im "grzebała" . Wyjaśniać coś? Czy co? rozmawiać. ? Czy już jestem spisana na straty?
Nie mam nic innego na oku. Podłamuję się.
Byłaś u przełożonego czy dalej się tylko zastanawiasz?
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 23:17   #30
Salamandra29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 258
Dot.: Problemy pracy z koleżanką

Nie byłam, nie wiem czy bym coś wskórała. Pracę muszę mieć by za coś żyć. Muszę to przetrzymać.

Edytowane przez Salamandra29
Czas edycji: 2017-10-17 o 09:16
Salamandra29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-01 12:15:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.