Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-12, 13:33   #121
Josephin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Osobiście poszłabym do dermatologa, dobrej kosmetyczki, która oceniłaby stan skóry i powiedziała co można zrobić. A nie bawić się w ciemno. Skoro miałaś jedną mikrodermabrazję to zrób kolejne, efekty widać przecież po serii zabiegów. Dla wrażliwców polecam Oxybrazję - ja miałam na razie dwa takie zabiegi i już niektóre czerwone plamki, małe ślady czy blizny się zmniejszyły.Do tego cały czas stosuję tonik z kwasem migdałowym. I na prawdę widzę efekty. Powodzenia w walce o piękną cerę
U dermatologa byłam powiedziała, że po maści mi zejdą przebarwienia i żebym się nie bawiła w żadne lasery... A możesz coś więcej o tej oxybrazie, ile kosztuje i na czym mniej więcej polega?

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Naprawdę te blizny przeszkadzają Ci bardziej od przebarwień? Ja bym poszla na mikrodermabrazje chyba ze masz jakies wypryski to odpada;/albo AHA [/QUOTE]

No troszkę mi przeszkadzają.... z pryszczami mam już spokój(odpukać;p)ale jedna mikrodermabrazja kosztuje w moim mieście 100zł, a czy będą efekty nie wiadomo....
Josephin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 14:53   #122
mart89
Rozeznanie
 
Avatar mart89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 837
GG do mart89
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

[/QUOTE]No troszkę mi przeszkadzają.... z pryszczami mam już spokój(odpukać;p)ale jedna mikrodermabrazja kosztuje w moim mieście 100zł, a czy będą efekty nie wiadomo....[/QUOTE]

Wiem wlasnie u mnie tez mikro jest droga dlatego jeszcze nie bylambo właśnie najlepiej zrobic serie zabiegów i wtedy możemy cos zauważyć a tak po jednym to kiepsko.
mart89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 11:17   #123
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

[QUOTE=Josephin_;25039143]U dermatologa byłam powiedziała, że po maści mi zejdą przebarwienia i żebym się nie bawiła w żadne lasery... A możesz coś więcej o tej oxybrazie, ile kosztuje i na czym mniej więcej polega?

oxybrazja -
Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka
za pomocą tlenu pod wysokim ciśnieniem oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej.
Jest to jedyna metoda dermabrazji gdzie głowica nie dotyka do skóry.

Oxybrazję mogą wykonywać osoby ze skórą wrażliwą, naczynkową, trądzikiem różowatym a także po opalaniu.

Efekty:
-złuszczenie naskórka
-redukcja, usuwanie i spłycenie głębokich zmarszczek
-zmniejszenie rozszerzonych porów, usuniecie zskórników
-zmniejszenie łojotoku
-regeneracja skóry, zwiększenie jej elastyczności
-rozjaśnienie przebarwień
-likwidacja worków pod oczami i kurzych łapek

Ja widziałam efekt po pierwszym zabiegu. Skóra jest oczyszczona, nawilżona, wsykakuje mniej pryszczy, przebarwienia są mniej widoczne. W tym tygodniu idę na trzeci zabieg tyle, że połączę go z kwasami. Oxybrazja jest w cenach od 90-120zł, podobno nawet do 150, co uważam za przesadę i radzę szukać innych gabinetów.

Po mikrodermabrazji też będą efekty po pierwszym zabiegu, ale wiadomo - delikatne. Nie ma takiego zabiegu po którym były by super efekty za pierwszym razem. Zawsze trzeba zrobić 3-4 zabiegi.

Uważam, że lepiej zainwestować w zabiegi niż wywalać mnóstwo kasy na kremy,które nic nie dają i często szkodzą. Większość kremów, które dostałam od dermatologa poszły do kosza... Miałabym za tą cenę dwa zabiegi, po których były by efekty. Ale też nie ma co się czarować, trądzik to choroba skóry i podłoże leży wewnątrz organizmu i trzeba brać leki, które też niestety nie mało kosztują...
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 13:54   #124
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja to nie wiem albo mi to nie pomaga (chodzi o peeling) albo dopiero za malo czasu minelo robilam 2 peelingi i chyba mam wysyp, zamiast znikac te zaskorniki to jest ich wiecej :/ poza luszczeniem narazie nic lepszego sie nie stalo zobaczymy moze po nastepnym cos bedzie lepiej...
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 15:58   #125
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

u mnie też jest wysyp... może tak właśnie migdałek oczyszcza cerę... zobaczymy... ja jestem po jednym peelingu i długim stosowaniu toniku. Może po kilku razach będzie widać efekty. Może ktoś doświadczony powie jakie były u niego początki?
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 16:02   #126
mart89
Rozeznanie
 
Avatar mart89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 837
GG do mart89
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

jestem po drugim zabiegu i nie mam wysypu, skóra sie troszeczke łuszczy i jest sucha ale to norma;p co do waszego wysypu to w sumie nie przejmowałabym sie gdyż slyszalam kiedys ze w ten sposób skóra moze sie oczyszczac
mart89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 16:46   #127
milena666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 15
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Czy do tego kwasu http://allegro.pl/clarena-kwasy-owoc...459175597.html muszę dokupić neutralizator? Jak to jest w praktyce? Mogę zneutralizować go dużą ilością wody i mydła lub roztworem sody oczyszczonej? Czy będzie działać tak samo? Proszę o odpowiedź
milena666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 20:21   #128
mart89
Rozeznanie
 
Avatar mart89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 837
GG do mart89
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez milena666 Pokaż wiadomość
Czy do tego kwasu http://allegro.pl/clarena-kwasy-owoc...459175597.html muszę dokupić neutralizator? Jak to jest w praktyce? Mogę zneutralizować go dużą ilością wody i mydła lub roztworem sody oczyszczonej? Czy będzie działać tak samo? Proszę o odpowiedź

Moim zdaniem musi byc neutralizator bo to jest juz za mocny kwas zeby neutralizowac woda!! zresztą na aukcji nawet pisze w sposobie robienia zabiegu zeby użyć neutralizatora z tej firmy. a dlaczego akurat zdecydowałaś sie na ten kwas? Dobry on jest?



I mam nadzieje ze wiesz ze te kwasy najlepiej stosowac na wiosne badz jesień?!

Edytowane przez mart89
Czas edycji: 2011-02-13 o 20:26
mart89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 11:03   #129
Josephin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

[QUOTE=jp91;25056375]
Cytat:
Napisane przez Josephin_ Pokaż wiadomość
U dermatologa byłam powiedziała, że po maści mi zejdą przebarwienia i żebym się nie bawiła w żadne lasery... A możesz coś więcej o tej oxybrazie, ile kosztuje i na czym mniej więcej polega?

oxybrazja -
Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka
za pomocą tlenu pod wysokim ciśnieniem oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej.
Jest to jedyna metoda dermabrazji gdzie głowica nie dotyka do skóry.

Oxybrazję mogą wykonywać osoby ze skórą wrażliwą, naczynkową, trądzikiem różowatym a także po opalaniu.

Efekty:
-złuszczenie naskórka
-redukcja, usuwanie i spłycenie głębokich zmarszczek
-zmniejszenie rozszerzonych porów, usuniecie zskórników
-zmniejszenie łojotoku
-regeneracja skóry, zwiększenie jej elastyczności
-rozjaśnienie przebarwień
-likwidacja worków pod oczami i kurzych łapek

Ja widziałam efekt po pierwszym zabiegu. Skóra jest oczyszczona, nawilżona, wsykakuje mniej pryszczy, przebarwienia są mniej widoczne. W tym tygodniu idę na trzeci zabieg tyle, że połączę go z kwasami. Oxybrazja jest w cenach od 90-120zł, podobno nawet do 150, co uważam za przesadę i radzę szukać innych gabinetów.

Po mikrodermabrazji też będą efekty po pierwszym zabiegu, ale wiadomo - delikatne. Nie ma takiego zabiegu po którym były by super efekty za pierwszym razem. Zawsze trzeba zrobić 3-4 zabiegi.

Uważam, że lepiej zainwestować w zabiegi niż wywalać mnóstwo kasy na kremy,które nic nie dają i często szkodzą. Większość kremów, które dostałam od dermatologa poszły do kosza... Miałabym za tą cenę dwa zabiegi, po których były by efekty. Ale też nie ma co się czarować, trądzik to choroba skóry i podłoże leży wewnątrz organizmu i trzeba brać leki, które też niestety nie mało kosztują...
Brzmi ciekawie, a jak długo trwa powrót do życia społecznego? ile dni trwa łuszczenie , kiedy można pokazać się ludziom?
Josephin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 14:33   #130
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja to nie wiem albo mi to nie pomaga (chodzi o peeling) albo dopiero za malo czasu minelo robilam 2 peelingi i chyba mam wysyp, zamiast znikac te zaskorniki to jest ich wiecej :/ poza luszczeniem narazie nic lepszego sie nie stalo zobaczymy moze po nastepnym cos bedzie lepiej...
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
u mnie też jest wysyp... może tak właśnie migdałek oczyszcza cerę... zobaczymy... ja jestem po jednym peelingu i długim stosowaniu toniku. Może po kilku razach będzie widać efekty. Może ktoś doświadczony powie jakie były u niego początki?
ja tez jestem po drugim peelingu i tez wysyp w okolicach brody, i po bokahc policzkow. Po pierwszym peelingu i pierwszym wysypie wszystkosie pieknie zagoilo, co ciekawe nie mam zadnych przebarwien po tym wysypie z 1 peelignu, wiec jestem zadowolona. Skora mi sie luszczy mocniej niz poprzednio. Cera jest zdecydowanie bledsza. mam nadzieje, ze te wysypy za ktoryms razem sie juz w koncu skoncza
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 15:25   #131
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Spiesze doniesc, ze na bazarku dogomanii jest pre peeling i peeling LHA - La roche-Posay BIOMEDIC - w bardzo dobrej cenie -

http://www.dogomania.pl/threads/201653-CHOJRAK-zaprasza-na-MEGA-bazar!-SPA-WIZA%C5%BB-SUPER-EKSTRA!!!!-DO-12.02-DO-20.00?p=16257397

cala kwota z bazarku wedruje na bezdomna, psia bide

wiecej o bazarku TU
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2011-02-14 o 15:34
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 15:31   #132
milena666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 15
Smile Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mart89 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem musi byc neutralizator bo to jest juz za mocny kwas zeby neutralizowac woda!! zresztą na aukcji nawet pisze w sposobie robienia zabiegu zeby użyć neutralizatora z tej firmy. a dlaczego akurat zdecydowałaś sie na ten kwas? Dobry on jest?



I mam nadzieje ze wiesz ze te kwasy najlepiej stosowac na wiosne badz jesień?!
Zdecydowałam się na ten kwas, ponieważ jestem ciekawa jak on działa i czy jest dobry. Dokupiłam też neutralizator i teraz czekam na przesyłkę
milena666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 09:51   #133
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
u mnie też jest wysyp... może tak właśnie migdałek oczyszcza cerę... zobaczymy... ja jestem po jednym peelingu i długim stosowaniu toniku. Może po kilku razach będzie widać efekty. Może ktoś doświadczony powie jakie były u niego początki?
Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
ja tez jestem po drugim peelingu i tez wysyp w okolicach brody, i po bokahc policzkow. Po pierwszym peelingu i pierwszym wysypie wszystkosie pieknie zagoilo, co ciekawe nie mam zadnych przebarwien po tym wysypie z 1 peelignu, wiec jestem zadowolona. Skora mi sie luszczy mocniej niz poprzednio. Cera jest zdecydowanie bledsza. mam nadzieje, ze te wysypy za ktoryms razem sie juz w koncu skoncza
No u mnie wlasnie brode i policzki tez zaatakowalo i pelno takich malych zaskornikow ja juz od jesieni stosuje diacneal i eff duo na przemian i juz wysyp od tamtych kremow mialam mega i myslalam ze tu juz nie zalicze wysypu a tu psikus i kolejny wysyp... no nic bede robic kolejne i zobacze czy bedzie lepiej
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 13:25   #134
milena666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 15
Smile Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Czy ktoś stosował to http://allegro.pl/peeling-kwas-migdalowy-40-natinuel-caly-zabieg-i1460680900.html ? Jakie były efekty?
milena666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:29   #135
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Witajcie
chcę przejść z zoracu na peeling kwasem migdałowym /oczywiscie z przygotowaniem tonikiem/ ze względu na coraz wyższe słońce. I tu moje pytanie, ile powinnam zrobić przerwy między zoraciem a migdałem?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 13:19   #136
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ostatnio mam problem z rozpuszczeniem kwasu (czyste kieliszki, woda do iniekcji, podgrzewanie, alkohol) no i jak w niedzielę zobaczyłam znów nierozpuszczone kryształki to wzięłam wodę po goleniu, psiknełam (z nadzieją, że alkohol z wody rozpuści kryształki), ale nic nie pomogło. Stwierdziłam, że patyczkiem do uszu posmaruję tylko brodę i okolice nosa rozpuszczonym kwasem. Wytrzymałam 5-7min, piekło uuuu, a od wczoraj łuszcze się jak nigdy dotąd.
Stężenie nie mogło być duże, bo z wyjściowej porcji na 40% niewiele się rozpuściło, ale psik tej wody po goleniu zrobił swoje
Nie pisze tego jako dobrą radę, ale jako doświadczenie
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 14:49   #137
dzierwusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ewelka

Z tego, co wyczytałam to Ty miałaś problem z przebarwieniami.. Ja też blizn nie mam a tylko te przebarwienia.. Bardzo Cię proszę napisz mi w jaki sposób się ich pozbyłaś? Mam na nogach, plecach i brzuchu...
dzierwusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 12:37   #138
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez milena666 Pokaż wiadomość
Przeczytaj kilka pierwszych stron watku, lub skorzystaj z watkowej wyszukiwarki wpisujac "natinuel" - na ktorego temat pisano 1324 razy
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 13:56   #139
Dead_Dreams
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 37
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dzisiaj przyszlo moje pierwsze zamówienie na ZSK, kwas L-mlekowy, migdalowy i lipohydroksylowy, mam tez wodorowęglan sodu i kwas hialuronowy, chciałabym zrobić tonik 10% kwasu migdałowego oraz tonik 5% L.H.A., nie posiadam jednak papierków lakmusowych, a nie opłaca mi się znów składać zamówienia, czekać parę dni i płacić za przesyłkę...
Czy wie ktoś jak uzyskać odpowiednie pH bez użycia tych papierków, chodzi mi o proporcje w jakich powinnam dodać wodorowęglan sodu?
Proszę o pomoc, to będzie mój pierwszy tonik.
mam jeszcze pytanie, czy L.H.A. jest fotouczulający?
Pozdrawiam
Dead_Dreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 14:35   #140
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dzierwusek Pokaż wiadomość
Ewelka

Z tego, co wyczytałam to Ty miałaś problem z przebarwieniami.. Ja też blizn nie mam a tylko te przebarwienia.. Bardzo Cię proszę napisz mi w jaki sposób się ich pozbyłaś? Mam na nogach, plecach i brzuchu...
a od czego masz te przebarwienia na ciele?

ja mialam na twarzy, typowe przebarwienia pozapalne, potrądziku, zaskórnikach. oj swoje odczekałam zeby to usunąc. Uzywam kwasow juz kilka lat. Mi najbardziej pomógl kwas salicylowy i robiony z niego peeling. Jest na wizażu taki watek

wytrwalosci
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:34   #141
Josephin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

witajcie
Zastanawiam się nad zakupem kwasu glikolowego z mazideł(migdałowy miałam już kilka razy).
Jeśli któraś z was stosowała opiszcie wrażenia, czy widoczne jest spłycenie blizn i redukcja przebarwień? i czym rożni się w stosowaniu od migdałowego?
Josephin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:36   #142
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Josephin_ Pokaż wiadomość
witajcie
Zastanawiam się nad zakupem kwasu glikolowego z mazideł(migdałowy miałam już kilka razy).
Jeśli któraś z was stosowała opiszcie wrażenia, czy widoczne jest spłycenie blizn i redukcja przebarwień? i czym rożni się w stosowaniu od migdałowego?
WitajSporo jest o tym w wątku Biochemia. Doczytaj, albo skorzystaj z wyszukiwarki. Sama też tak zrobiłam i udalo mi się znaleźć odpowiedź na moje pytanie. I nie dziwię się Dziewczynom, że nie chcą n-ty raz odpowiadac na te same pytania...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 10:45   #143
dzierwusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
a od czego masz te przebarwienia na ciele?

ja mialam na twarzy, typowe przebarwienia pozapalne, potrądziku, zaskórnikach. oj swoje odczekałam zeby to usunąc. Uzywam kwasow juz kilka lat. Mi najbardziej pomógl kwas salicylowy i robiony z niego peeling. Jest na wizażu taki watek

wytrwalosci
Ewelko,

Ja mam takiego typu przebarwienia jak Ty miałaś, potrądzikowe. Bardzo Cie proszę, napisz mi jak z tym walczyłaś. jaki ten kwas salicylowy? Skąd go miałaś? Jak ten peeling robiłaś? Chcę iść w Twoje ślady, żeby się tego pozbyć.
Ja w sumie na twarzy nie mam, ale mam strasznie dużo na plecach, brzuchu i udach :/
dzierwusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 11:21   #144
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dzierwusek Pokaż wiadomość
Ewelko,

Ja mam takiego typu przebarwienia jak Ty miałaś, potrądzikowe. Bardzo Cie proszę, napisz mi jak z tym walczyłaś. jaki ten kwas salicylowy? Skąd go miałaś? Jak ten peeling robiłaś? Chcę iść w Twoje ślady, żeby się tego pozbyć.
Ja w sumie na twarzy nie mam, ale mam strasznie dużo na plecach, brzuchu i udach :/
wiekszosc tego, co powinnas wiedziec jest w pierwszym poscie - watek o kwasie salicylowym mamy tutaj - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323502
na LU jest swietny watek o LHA
o kwasach BHA - http://mediweb.pl/beauty/wyswietl_vad.php?id=988
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:02   #145
karmilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 43
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Witam,

Nie linczujcie balgam, jesli nie to miesjce lub bylo 154 razy. Korzystam z wyszukiwarki i od dwoch godzin przeszukuje forum, ale nic na moje zmartwienie nie znalezlam. Otoz:

-od dwoch tygodni stosowalam krem neostrata Face cream 15(polecony przez dermatologa i zgodnie z jego instrukcja)
-wczoraj mialam robiony peeling migdalowy (tez przez dermatologa)


A dzis moja skora jest bardzo dziwna (niestety nie moge sie dodzwonic do lekarza), tzn. czuje pod palcami (i tylko pod palcami, nic golym okiem) miliony nierownosci, a po lekkim nacisnieciu skora przerazliwie sie marszczy (w ogole wszystkie zmarszczki zrobily sie duzo bardziej widoczne). Czy to normalny objaw, czy cos jest nie tak? Bede wdzieczna za kazda porae badz wskazowke.
karmilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:06   #146
mart89
Rozeznanie
 
Avatar mart89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 837
GG do mart89
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karmilla Pokaż wiadomość
Witam,

Nie linczujcie balgam, jesli nie to miesjce lub bylo 154 razy. Korzystam z wyszukiwarki i od dwoch godzin przeszukuje forum, ale nic na moje zmartwienie nie znalezlam. Otoz:

-od dwoch tygodni stosowalam krem neostrata Face cream 15(polecony przez dermatologa i zgodnie z jego instrukcja)
-wczoraj mialam robiony peeling migdalowy (tez przez dermatologa)


A dzis moja skora jest bardzo dziwna (niestety nie moge sie dodzwonic do lekarza), tzn. czuje pod palcami (i tylko pod palcami, nic golym okiem) miliony nierownosci, a po lekkim nacisnieciu skora przerazliwie sie marszczy (w ogole wszystkie zmarszczki zrobily sie duzo bardziej widoczne). Czy to normalny objaw, czy cos jest nie tak? Bede wdzieczna za kazda porae badz wskazowke.

Ale ta skóra Ci schodzi czy jak, bo jakos nie potrafie sobie tego wyobrazic
mart89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:17   #147
karmilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 43
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Nie, nic mi schodzi (a wyglada to chyba tak, jakbym miala na sobie maseczke peel-off, tzn taka cienka bardzo marszczaca sie skorka). No i te dziwne nierownosci pod spodem wyczuwalne przy dotyku (wrazenie jakbym miala wysypke, tylko nic nie widac na zewnatrz). Bardzo jestem Ci wdzieczna za Twoja szybka reakcje!
karmilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:24   #148
mart89
Rozeznanie
 
Avatar mart89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 837
GG do mart89
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karmilla Pokaż wiadomość
Nie, nic mi schodzi (a wyglada to chyba tak, jakbym miala na sobie maseczke peel-off, tzn taka cienka bardzo marszczaca sie skorka). No i te dziwne nierownosci pod spodem wyczuwalne przy dotyku (wrazenie jakbym miala wysypke, tylko nic nie widac na zewnatrz). Bardzo jestem Ci wdzieczna za Twoja szybka reakcje!

Kurcze ja tak nie miałam nigdy, moze to jakas rakcja alergiczna. Albo poprostu nic takiego zaczekaj do jutra powinno zejsc a jak nie to zadzwoń i zapytaj a z jakiej firmy mialas te kwasy?
mart89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:28   #149
karmilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 43
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Prawde mowiac, (teraz mam moj pysk w dobrym dziennym swietle) to chaba sie ta skora zacznie luszczyc, bo zaobserwowalam jakies biale (bo ja wiem?) plamki. Mysle, ze rano ich jeszcze nie bylo. Zapomnialam dodac, za moj dekolt (traktowany tak samo jak twarz) zareagowal klasycznie podrecznikowo -tzn. barszo silnym wysypem (wyglada jak wysypka alergiczna, mnostwo czerwonych krostek, jedna niemalze na drugiej). Nic sie luszczy na razie.
karmilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:31   #150
incognitooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 247
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

__________________


Edytowane przez incognitooo
Czas edycji: 2012-07-26 o 23:03
incognitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-17 21:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.