LV - oryginał ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-10, 23:30   #31
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: LV - oryginał ?

Tak mi w glowie siedziala ta Twoja torba,ze poprosilam o link internetowego sklepu gdzie moja klientka kupila sobie kiedys torby,pokazalam jej zdjecie i ona pokazala mi stronke gdzie sa pokazane wszystkie modele w takim kolorze jak Twoj i mozna sprawdzic czy istnieje dany model i niestety nie
http://www.louisvuitton.co.uk/front/...Women/Handbags

sprawdz sama po lewej stronie sa pokazane kolory i motywy w malych kwadracikach, Ty musisz szukac na 2 kwadraciku od prawej w 2 rzedzie od gory i ponizej sa kolorowe kwadraciki i trzeba nacisnac na czarny
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response

Edytowane przez takaja13
Czas edycji: 2012-04-10 o 23:33
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:17   #32
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: LV - oryginał ?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Tak mi w glowie siedziala ta Twoja torba,ze poprosilam o link internetowego sklepu gdzie moja klientka kupila sobie kiedys torby,pokazalam jej zdjecie i ona pokazala mi stronke gdzie sa pokazane wszystkie modele w takim kolorze jak Twoj i mozna sprawdzic czy istnieje dany model i niestety nie
http://www.louisvuitton.co.uk/front/...Women/Handbags

sprawdz sama po lewej stronie sa pokazane kolory i motywy w malych kwadracikach, Ty musisz szukac na 2 kwadraciku od prawej w 2 rzedzie od gory i ponizej sa kolorowe kwadraciki i trzeba nacisnac na czarny
Zgadza sie w ten sposob znajdziesz jedynie torebki oferowane w tym momencie przez LV. Ale LV ma mnostwo modeli ktorych juz dluzej nie produkuje.
Jesli model zostal wycofany stosunkowo niedawno to po nazwie go rowniez znajdziesz na tej stronie ale nie bedzie podanej ceny (ewentualnie moze byc napisane ze "dostepne jedynie w sklepach").
Jesli nie ma go w ofercie przez dluzysz czas na tej stronie go nie bedzie . Co nie zmienia faktu ze ta torebka mogla byc kiedys oferowana przez LV.
Ja napisalam wczesniej dlaczego ta torebka wydaje mi sie byc replika.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:32   #33
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: LV - oryginał ?

Wiem jak sie sporawdza na tej stronie bo czytac potrafie
bylam pare razy w ich sklepie w Londynie i nad wyraz uprzejma Pani nadskakuje jak tylko moze z lapkiem lub katalogiem i biega za Toba aby Ci pokazac co maja w swojej ofercie
na tej stronie znajdziesz wszystkie torebki po numerze lub nazwie nawet te ktore na poczatku byly produkowane,pokazala mi to klientka(nie polka tylko angielka) na podstawie swojej bialej w kolorowe loga torebki ktora byla juz dawno dawno temu zrobiona i w sklepach juz jej dosc dlugo nie ma a na stronie jest,wierze jej bo sprawdzilam i faktycznie tak jest a pozatym babka ma ich nie jedna torbe wiec wole wierzyc w to co sprawdzone niz w to co zaslyszane lub przeczytane
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:44   #34
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: LV - oryginał ?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Wiem jak sie sporawdza na tej stronie bo czytac potrafie
bylam pare razy w ich sklepie w Londynie i nad wyraz uprzejma Pani nadskakuje jak tylko moze z lapkiem lub katalogiem i biega za Toba aby Ci pokazac co maja w swojej ofercie
na tej stronie znajdziesz wszystkie torebki po numerze lub nazwie nawet te ktore na poczatku byly produkowane,pokazala mi to klientka(nie polka tylko angielka) na podstawie swojej bialej w kolorowe loga torebki ktora byla juz dawno dawno temu zrobiona i w sklepach juz jej dosc dlugo nie ma a na stronie jest,wierze jej bo sprawdzilam i faktycznie tak jest a pozatym babka ma ich nie jedna torbe wiec wole wierzyc w to co sprawdzone niz w to co zaslyszane lub przeczytane
Po nazwie nie znajdziesz torebek juz dluzej nieprodukowanych .
Natomiast z checia dowiem sie w jaki to sposob sprawdzasz na tej stronie numer autentycznosci?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:01   #35
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: LV - oryginał ?

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Po nazwie nie znajdziesz torebek juz dluzej nieprodukowanych .
Natomiast z checia dowiem sie w jaki to sposob sprawdzasz na tej stronie numer autentycznosci?
Wiesz co nudzi mnie Twoje bycie najmadrzEjsza i to zauwazylam nie tylko w tym watku( tylko na innym dotyczacym LV) nie chce byc niegrzeczna ale skoro nie znasz sklepu Miss Sellfridge i Twoim zdaniem sprzedaja tam podrobki tych torebek to o czym dyskusja,na stronie jest specjalne miejsce gdzie wpisujesz,nazwe czy numer i tam Ci wyskakuje dana torebka wiec po co to wymadrzanie sie,pokazala mi to kobieta dla ktorej takie sklepy to normalnosc tak jak dla zwyklego czlowieka primark np wiec przestan starac sie byc madrzejsza od niej bo ona co jakis czas a na pewno raz do roku kupuje sobie na tej stronie wlasnie torby bo nie trzeba czekac np tak dlugo jak w sklepie
a i zapomnialam dodac,ze mimo,ze jest dosc zamozna kobieta to starych swoich torebek nie oddaje ani nie sprzedaje tak jak zasugerowalas
nie mam ochoty ciagnac dluzej tego tematu ktory prowadzi donikad a Ty na kolejnych postach sie douczasz
mieszkalam jakis czas temu blisko tego sklepu w Londynie,nawet teraz jak jedziemy na wieksze zakupy do przechodze kolo tego sklepu i nawet do niego zachodze ( zreszta wiekszosc kobiet majac okazje by tam zaszla nawet nie kupujac nic ) i wiem jak to wszystko wyglada a Ty w dalszym ciagu starasz sie mnie pouczac a nie wiesz jak na ich stronie sprawdzic autentycznosc torebki
a wlasnie sprawdzilam jedna z 1 torebek jakie wyszly i dziwnym trafem jest na stronie
wiec nie wiem o czym Ty piszesz bo na pewno nie o tym sklepie
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:46   #36
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: LV - oryginał ?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Wiesz co nudzi mnie Twoje bycie najmadrzEjsza i to zauwazylam nie tylko w tym watku( tylko na innym dotyczacym LV) nie chce byc niegrzeczna ale skoro nie znasz sklepu Miss Sellfridge i Twoim zdaniem sprzedaja tam podrobki tych torebek to o czym dyskusja,na stronie jest specjalne miejsce gdzie wpisujesz,nazwe czy numer i tam Ci wyskakuje dana torebka wiec po co to wymadrzanie sie,pokazala mi to kobieta dla ktorej takie sklepy to normalnosc tak jak dla zwyklego czlowieka primark np wiec przestan starac sie byc madrzejsza od niej bo ona co jakis czas a na pewno raz do roku kupuje sobie na tej stronie wlasnie torby bo nie trzeba czekac np tak dlugo jak w sklepie
a i zapomnialam dodac,ze mimo,ze jest dosc zamozna kobieta to starych swoich torebek nie oddaje ani nie sprzedaje tak jak zasugerowalas
nie mam ochoty ciagnac dluzej tego tematu ktory prowadzi donikad a Ty na kolejnych postach sie douczasz
mieszkalam jakis czas temu blisko tego sklepu w Londynie,nawet teraz jak jedziemy na wieksze zakupy do przechodze kolo tego sklepu i nawet do niego zachodze ( zreszta wiekszosc kobiet majac okazje by tam zaszla nawet nie kupujac nic ) i wiem jak to wszystko wyglada a Ty w dalszym ciagu starasz sie mnie pouczac a nie wiesz jak na ich stronie sprawdzic autentycznosc torebki
a wlasnie sprawdzilam jedna z 1 torebek jakie wyszly i dziwnym trafem jest na stronie
wiec nie wiem o czym Ty piszesz bo na pewno nie o tym sklepie
Zapytalam calkiem powaznie bo nie wiem gdzie jest to specjalne miejsce. Ty obstajesz przy tym ze wiesz ale nie potrafisz wytlumaczyc.
W Primarku tez zakupow nie robie .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:13   #37
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: LV - oryginał ?

Skoro ``ponoc`` tyle wiesz na temat torebek z tej firmy a nie wiesz jak zrobic zakupy na ich stronie i nie wiesz jak sprawdzic autentycznosc danej torebki to nie wiem o czym Ty ze mna piszesz
po prawej stronie jest jak juz wspomnialam wczesniej (ale chyba ktos nie potrafi czytac ze zrozumieniem )jest specjalne miejsce gdzie wpisujesz numer seryjny lub nazwe
ja wiem co pisze przynajmniej i jestem zorientowana w temacie w przeciwienstwie do Ciebie
mozesz na podstawie glupiego koloru torebki czy glupiego koloru loga sprawdzic czy dana torebka kiedykolwiek wyszla ale co ja Ciebie bede pouczala skoro Ty wszystko wiesz na temat LV
i nie wprowadzaj w blad dziewczyn,ze nie mozna bo od tego jest ich strona internetowa zeby ludzie sobie sprawdzali autentycznosc danego towaru np albo czy torba ktora chca kupic gdzies np w internecie naprawde istnieje czy to po prostu zwykla podroba
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 13:43   #38
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: LV - oryginał ?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Skoro ``ponoc`` tyle wiesz na temat torebek z tej firmy a nie wiesz jak zrobic zakupy na ich stronie i nie wiesz jak sprawdzic autentycznosc danej torebki to nie wiem o czym Ty ze mna piszesz
po prawej stronie jest jak juz wspomnialam wczesniej (ale chyba ktos nie potrafi czytac ze zrozumieniem )jest specjalne miejsce gdzie wpisujesz numer seryjny lub nazwe
ja wiem co pisze przynajmniej i jestem zorientowana w temacie w przeciwienstwie do Ciebie
mozesz na podstawie glupiego koloru torebki czy glupiego koloru loga sprawdzic czy dana torebka kiedykolwiek wyszla ale co ja Ciebie bede pouczala skoro Ty wszystko wiesz na temat LV
i nie wprowadzaj w blad dziewczyn,ze nie mozna bo od tego jest ich strona internetowa zeby ludzie sobie sprawdzali autentycznosc danego towaru np albo czy torba ktora chca kupic gdzies np w internecie naprawde istnieje czy to po prostu zwykla podroba
Jesli masz na mysli okienko szukaj to mozesz byc pewna ze ani po kodzie zadnej torebki ani po nazwie niektorych torebek dluzej nieprodukowanych nie znajdziesz. Ale masz racje konczymy juz ta dyskujse bo prowadzi donikad.

Autorko model torebki nazywa sie Papillon. Byla to wersja limitowana w 2005/2006 roku (ksztalt torebki ten sam) ale jedynie z innym nadrukiem Cherry Blossom. W multikolorze takiej nie znalazlam
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:52   #39
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: LV - oryginał ?

Masz racje trzeba skonczyc ta dyskusje bo ona z Toba prowadzi donikad
dziwne bardzo bo ja znalazlam po kodzie podanym przez moja klientke torebke no ale skoro nie posiadasz zadnego kodu to jak niby masz znalezc
pozatym mala poprawka na samym poczatku napisalas,ze oryginaly powinny MIEC NAPISY wedlug Ciebie na sprzaczkach ,nitach i wszelkich metalowych rzeczach nie wiem skad ten news bo powinny miec samo logo NAPISY SWIADCZA O PODROBCE
wiec poszukaj jeszcze dobrze np w necie poprawnych informacji a pozniej pouczaj ludzi.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Jesli masz na mysli okienko szukaj to mozesz byc pewna ze ani po kodzie zadnej torebki ani po nazwie niektorych torebek dluzej nieprodukowanych nie znajdziesz. Ale masz racje konczymy juz ta dyskujse bo prowadzi donikad.

Autorko model torebki nazywa sie Papillon. Byla to wersja limitowana w 2005/2006 roku (ksztalt torebki ten sam) ale jedynie z innym nadrukiem Cherry Blossom. W multikolorze takiej nie znalazlam
Do czerwonego no ciekawe bo ja ten model kojarze w ten sposob
http://www.pursepage.com/forum/purse...llon-26-a.html
a na pewno nie tak jak na zdjeciu autorki i nie ma zadnej kokardy

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Chyba,ze starszy model taki
http://www.luxuryblog.org/LouisVuitton/221.html
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:55   #40
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: LV - oryginał ?

roztrząsacie się nad najbardziej tandetnymi torebkami wśród wszystkich wielkich projektantów
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:57   #41
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: LV - oryginał ?

Aj bo nie lubie jak mi ktos jakis kit stara sie wcisnac
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 10:31   #42
MeMickey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 61
Dot.: LV - oryginał ?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No ja Ci powiem,ze jak zagladalam do sklepu w Londynie i to na poczatku dosc czesto bo chorowalam na jedna torbe to najnizsza cena byla 1000 funtow,teraz przegladam wlasnie specjalnie sklep inernetowy i raptem chyba ze 4 znalazlam ale to i tak za 800 pare funtow
zreszta ewidentnie nawet w ich sklepie internetowym widac,ze akurat takiego koloru nie posiadali torebek
znalazlam speedy ale tylko cene i wynosi ona 445 funtow ale nie maja juz tych toreb a tak to siegaja nawet i 5 tysiecy funtow
Jeżeli idziesz do sklepu LV, to musisz poprosić sprzedawcę o dany model torebki i on wtedy Ci ją przyniesie. W salonie wystawionych jest tylko kilka modeli, pozostałe są schowane. Zaraz napiszesz, że się wymądrzam, ale kupowałam torebkę w salonie w Niemczech i większość cen wynosiła max. do 1000 euro. Owszem są modele wyjątkowo ekskluzywne, ale one są zamawiane.
MeMickey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:02   #43
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: LV - oryginał ?

Nie napisze Ci ,ze sie wymadrzasz ale sama tez bylam i to kilka razy w sklepie LV w Londynie i bylo mnostwo torebek i nie trzeba bylo nikogo prosic bo Pani pokazala mi laptopa i powiedziala ,ze wiecej modeli moge sobie poszukac lub podala mi cos w rodzaju katalogu ale tam akurat bylo tylko pare dosloenie na palcach jednej reki mozna bylo policzyc torebek do 1000 funtow no chyba,ze portfele ale tez nie tansze niz 500 pare a nawet i ponad 1000 funtow
pozatym naprawde eksluzywne ich torebki to cena nawet ponad 4000 a nawet 5000 funtow ,i takowe tez byly za szklem pokazane,pozatym wiekszosci starych modeli to cena do 1000 funtow a wsklepie pokazane tez byly nowe,nowsze i najnowsze

pozatym co by nie bylo,ze zmyslam to wklejam Ci linki gdzie mozesz sobie popatrzec ile asortymentu pokazuja klientowi na pewno nie tyle co mowisz
http://www.flickr.com/photos/7035193...n/photostream/

http://www.flickr.com/photos/selfridges/3607002223/

http://www.flickr.com/photos/selfrid...n/photostream/

http://www.flickr.com/photos/selfrid...n/photostream/

http://www.flickr.com/photos/selfrid...n/photostream/

http://www.flickr.com/photos/selfrid...n/photostream/

ich sklepy sa wielkie,maja wystawione naprawde duzo torebek,jedne normalnie inne za szklem ,po kilka modeli zreszta jak na zalaczonych obrazkach wiec nie wiem w jakim Ty sklepie bylas .
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response

Edytowane przez takaja13
Czas edycji: 2012-04-15 o 11:14
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 12:39   #44
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: LV - oryginał ?

dziewczyny, wyluzujcie trochę!
nie znam się na tych torebkach i sklepach, ale skoro jedna pisze o sklepie w Niemczech, a druga o sklepie w Londynie, to nie widzę powodu dla, którego obie nie mają racji. Może sklepy różnią się wielkością, dlatego w Niemczech nie mają na stanie wszystkich modeli, może są tańsze, bo jakieś końcówki kolekcji, ostatnie sztuki, czy poprzednia kolekcja.

Co nie zmienia faktu, że te torebki są najbrzydszymi jakie kiedykolwiek w życiu widziałam a jeśli chodzi o ten konkretny model, to nie wiem czy jakakolwiek ekskluzywna marka pozwoliłaby sobie na takie krzywe szwy, za taką cenę...
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2012-04-26 o 12:44
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.