ból jajników i kregosłupa.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-01, 16:52   #1
go0onia93
Przyczajenie
 
Avatar go0onia93
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Unhappy

ból jajników i kregosłupa..


Witam. Od tygodnia czuję ból w okolicach jajników, ktory promieniuje takze na kręgosłup ( okolice krzyża ), ból czesto nasila się w nocy, w ciągu dnia także daje o sobie znać.. Dodam ze od 8mcy biore tabletki anty. Microgynon21. Udałam się do ginekologa, który wykonał mi badanie i powiedział, że nie ma żadnego stanu zapalnego itp. Zapytałam także, czy może być to skutek uboczny brania tabletek, czy nie należałoby zmienić bądź przerwać kurację( tabletki biorę z powodu obfitych i nieregularnych okresów, ale również służa mi jako głowne-zabezpieczenie przed ciaza ) , lekarz stwierdził, że na pewno to nie wywołały tabletki, bardziej może to być sprawa związane z wyrostkiem bądź jelitem. Gabinet opuściłam, ból przeszedł na parę godzin i znowu powrócił
Wykluczam zapalenie pęcherza/przeziębienie gdyż nie ma żadnych objawów typu parcie, swędzenie.. Ból nie mija, nie jest on bardzo silny(nie do wytrzymania), ale jednak osłabia ogolne samopoczucie i czesto ciezko jest zasnac..
Czy jest jednak możliwość, że bol ten spowodowany jest stosowaniem tabletek przez taki okres czasu? Czy istnieje inna możliwość na wyregulowanie okresu gdyby konieczne było odstawienie tabletek?
Bardzo proszę o poradę..
go0onia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 14:44   #2
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: ból jajników i kregosłupa..

wyrostek na pewno nie, bo skręcałabyś się z bólu i by Ci nawet po zastrzykach nie przeszedł ból, może rzeczywiście jelita

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

ja brałam tabletki przez 2 lata i nie miałam takich bóli
karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 21:56   #3
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: ból jajników i kregosłupa..

Cytat:
Napisane przez go0onia93 Pokaż wiadomość
Witam. Od tygodnia czuję ból w okolicach jajników, ktory promieniuje takze na kręgosłup ( okolice krzyża ), ból czesto nasila się w nocy, w ciągu dnia także daje o sobie znać.. Dodam ze od 8mcy biore tabletki anty. Microgynon21. Udałam się do ginekologa, który wykonał mi badanie i powiedział, że nie ma żadnego stanu zapalnego itp. Zapytałam także, czy może być to skutek uboczny brania tabletek, czy nie należałoby zmienić bądź przerwać kurację( tabletki biorę z powodu obfitych i nieregularnych okresów, ale również służa mi jako głowne-zabezpieczenie przed ciaza ) , lekarz stwierdził, że na pewno to nie wywołały tabletki, bardziej może to być sprawa związane z wyrostkiem bądź jelitem. Gabinet opuściłam, ból przeszedł na parę godzin i znowu powrócił
Wykluczam zapalenie pęcherza/przeziębienie gdyż nie ma żadnych objawów typu parcie, swędzenie.. Ból nie mija, nie jest on bardzo silny(nie do wytrzymania), ale jednak osłabia ogolne samopoczucie i czesto ciezko jest zasnac..
Czy jest jednak możliwość, że bol ten spowodowany jest stosowaniem tabletek przez taki okres czasu? Czy istnieje inna możliwość na wyregulowanie okresu gdyby konieczne było odstawienie tabletek?
Bardzo proszę o poradę..
Na Twoim miejscu poszlabym do innego gin
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.