Lampa LED, Jaką posiadasz lampę? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Jaką posiadasz lampę?
1. UV 36 W 116 47,35%
2. LED "rogal" 12W 17 6,94%
3. CCFL 41 16,73%
4. Kompaktową LED 9W 59 24,08%
LED 20W 12 4,90%
Głosujący: 245. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-25, 12:12   #781
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Emka ma 22W czy cos kolo tego, nie ma jej teraz na stronie NN. 200zl to sporo jak za 12W. Zdecydowanie wole ceny lamp z Ali.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 12:18   #782
kasiaa1100
Rozeznanie
 
Avatar kasiaa1100
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 810
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
eM_KA ją chyba ma?
nie lepiej za tą cenę kupic 48w led na aliexpress?

A zagląda tu? Czy lepiej napisać pw? Wiesz, pewnie bardziej się opłaca ale 1.zależy mi na czasie a 2. rozważałam zakup tej lapy w zestawie - http://www.neonail.pl/katalog/zele-h...ed-12watt.html - bo póki co nie mam nic do hybryd a i tak musiałabym kupić prawie wszystko co jest w nim jest (wartośc tych rzeczy ok 170zł) więc biorąc to pod uwagę lampa wychodzi za ok 110zł



edit: chociaż tak teraz zaczęłam się zastanawiać czy rzeczywiście nie lepiej na alli zamówići. Ale ja nie chcę UV ani ccfl tylko z diodami led. Znacie coś sprawdzonego tak do 100/120zł?

Edytowane przez kasiaa1100
Czas edycji: 2016-02-25 o 12:57
kasiaa1100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 13:04   #783
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Ona ma inna lampe, wiec nie masz po co pisac. Jak kupisz to zrecenzuj nam ta 12W. Obawiam sie ze max po 6-12 miesiacach, bedziesz chciala mocniejsza

Kasia co najmniej pol tego watku to opis takich lamp. Poczytaj! Diament 36W wychodzi teraz za 80zl a to tylko jedna z opcji.

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-02-25 o 13:06
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 13:18   #784
kasiaa1100
Rozeznanie
 
Avatar kasiaa1100
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 810
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ona ma inna lampe, wiec nie masz po co pisac. Jak kupisz to zrecenzuj nam ta 12W. Obawiam sie ze max po 6-12 miesiacach, bedziesz chciala mocniejsza

Kasia co najmniej pol tego watku to opis takich lamp. Poczytaj! Diament 36W wychodzi teraz za 80zl a to tylko jedna z opcji.
Ok, dzięki! Jeżeli ją kupię to dam znać

Jakby nawet nazwa tego wątku jest taka a nie inna wiem wiem Tyle tylko jak przebrnęłam przez sporo na prawdę sporo stron to większość tyczy się albo ccfl, albo łączonych albo już o bardzo dużych mocach. A ja chciałabym typowo ledową - z diodami, za nieduże pieniądze więc i nie o jakiejś wielkiej mocy. Dlatego zadałam pytanie bo może ktoś coś Ale oczywiście poszperam jeszcze
kasiaa1100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 13:22   #785
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lampa LED

w tej chwili polecamy albo diament 36w ccfl&led albo led 48w (z ali).
Dawno dawo temu były na topie jeszcze księżyce/rogale 12w led ale odeszły już do prehistorii
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 14:20   #786
kasiaa1100
Rozeznanie
 
Avatar kasiaa1100
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 810
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
w tej chwili polecamy albo diament 36w ccfl&led albo led 48w (z ali).
Dawno dawo temu były na topie jeszcze księżyce/rogale 12w led ale odeszły już do prehistorii
Dziękuje Tak mnie jeszcze zastanawia jedna rzecz. Jak przekłada się ilość diód i ich "pojedyncza" moc na jakość urządzenia. Lepsza jest lampa, która ma bardzo dużo diód o małej mocy czy kilka o dużej? Bo np. ta 12W nad którą się zastanawiam ma ok.70 diód o mocy ok 0,18W każda a te 48W, o których piszecie 20 diód po zapewne ok. 2,4W każda (zakładam oczywiście że wszytskie diody mają taką samą moc). Jeżeli gdzieś była odpowiedź na to pytanie to wybaczcie ale nie widziałam.
kasiaa1100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 14:30   #787
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ona ma inna lampe, wiec nie masz po co pisac. Jak kupisz to zrecenzuj nam ta 12W. Obawiam sie ze max po 6-12 miesiacach, bedziesz chciala mocniejsza

Kasia co najmniej pol tego watku to opis takich lamp. Poczytaj! Diament 36W wychodzi teraz za 80zl a to tylko jedna z opcji.
dlaczego z czasem pojawia się potrzeba większej mocy?
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 14:50   #788
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Ogladalam przed chwila ta lampe 12W w Neonail. Jest bardzo malutka. Nadal mnie nie przekonuje. Jesli juz koniecznie taka, to szukalabym jej na ali za ~ $15.

A dlaczego pojawia sie potrzeba wiekszej mocy? Bo apetyt rosnie w miare jedzenia Jak porownywalysmy dzialanie lamp roznej mocy to nam wyszlo, ze po tych mocniejszych lampach mani jest twardsze. Ale to tylko jeden z powodow

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Dziadkakalesony, nie ten watek. Tunelowki maja swoj wlasny. Tu lamiemy mozgi nad ledowymi Przenosze post.

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-02-25 o 14:51
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 15:32   #789
kasiaa1100
Rozeznanie
 
Avatar kasiaa1100
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 810
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ogladalam przed chwila ta lampe 12W w Neonail. Jest bardzo malutka. Nadal mnie nie przekonuje. Jesli juz koniecznie taka, to szukalabym jej na ali za ~ $15.

A dlaczego pojawia sie potrzeba wiekszej mocy? Bo apetyt rosnie w miare jedzenia
Dla mnie właśnie to że jest malutka jest dużym plusem Muszę chyba pojechać ją "pomacać" . Co do ali właśnie przeglądałam i albo jestem debilem w tej kwestii (co jest bardzo prawdopodobne bo nigdy nie robiłam tam zakupów :P ) albo najtańsza lampa tego typu kosztuje 30$ co przy obecnym kursie średnio mnie urządza :P dodatkowo ta z neonail ma też ledy po bokach. Znalazłam jeden post w wątku soniuska napisała, że ma tą 12W i jest zadowolona, wysłałam jej PW może odpisze dziękuję Wam bardzo za pomoc!

Jeszcze co do apetytu....tego się właśnie obawiam:P Ale na początek wolę delikatnie - 12W - żeby nauczyć się co i jak

edit: a co myślisz o tym co napisałam wcześniej ilość diód i ich moce?
kasiaa1100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 15:45   #790
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Kciuki na pewno bedziesz musiala utwardzac w niej osobno. Pogadaj z soniuska, skoro ja uzytkuje to na pewno ma juz wyrobione jakies zdanie. Widzialam je taniej na ali, nie mam teraz czasu grzebac, ale jak mi wpadnie w oko to dam znac.
Co do ilosci diod to zauwazylam ze im mocniejsza lampa tym ma ich mniej. Te malutkie diodki maja maly kat padania swiatla wiec musi ich byc duzo, bo inaczej by nie utwardzaly. Ja mam wieksze zaufanie do duzych mocy
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 16:13   #791
kasiaa1100
Rozeznanie
 
Avatar kasiaa1100
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 810
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Kciuki na pewno bedziesz musiala utwardzac w niej osobno. Pogadaj z soniuska, skoro ja uzytkuje to na pewno ma juz wyrobione jakies zdanie. Widzialam je taniej na ali, nie mam teraz czasu grzebac, ale jak mi wpadnie w oko to dam znac.
Co do ilosci diod to zauwazylam ze im mocniejsza lampa tym ma ich mniej. Te malutkie diodki maja maly kat padania swiatla wiec musi ich byc duzo, bo inaczej by nie utwardzaly. Ja mam wieksze zaufanie do duzych mocy
Ja mam małe bardzo dłonie więc może dam rade z kciukami? Wysłałam jej PW, ale dawno się nie logowała na wizaż więc nie wiem czy odpisze. Spoko, jeszcze nie kupuję, muszę jednak pomacać. Jeszcze raz wielkie dzięki! Ano właśnie te lampy słuchawki 9W mają tylko 3 ledy więc też duże moce jeżeli chodzi o pojedynczy led, tak mi to jakoś weszło w głowę - muszę się nad tym zastanowić :P
kasiaa1100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 19:46   #792
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Lampa LED

Przeczytałam cały wątek i wynika z niego że nie ma różnicy czy to 36w led+ccfl, czy to 48w led+ccfl lub 48w samo led. Nikt na ccfl się nie skarżył że nie utwardza także to chyba bez różnicy którą wezmę.

Dziewczyny możecie napisać którą lampę macie i ile czasu utwardzacie bazę, kolor i top? Ktoś się jeszcze kusi na 5 lub 10 sek czy wolicie potrzymać 30 sek dla pewności?
__________________
63 - 62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 20:23   #793
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Na ccfl bylo juz kilka skarg. Teoretycznie indigo na swoich filmikach na yt utwardza w 48w led i podaje czasy 5/10s
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 23:01   #794
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lampa LED

Dostałam dziś Diamencika z Aliexpress (ok.95zł) i porównałam ze swoją kupioną ponad pół roku temu na allegro (płaciłam ok 250zł).

Wyniki mojej "analizy" porównawczej zaskoczyły nawet mnie.

Wiele z nas mówiło tutaj o tym, że szkoda wydawać kasę na lampy z allegro, bo wszystkie to ten sam badziew z Chin, więc po co nabijać kiesę chytrym polaczkom? Sama należałam/należę do tego grona . Mimo to myślę, że ten post trochę otworzy nam oczy

Zacznę od wyglądu. Lampy mimo, że na pierwszy rzut oka są identyczne, to bardzo się różnią wyglądem. Klikając na linki w podpunktach wyświetlą wam się zdjęcia do postu.
1. Kolor:
- lampa z allegro jest delikatnie różowa z perłowym połyskiem,
- lampa z aliexpres jest bardziej beżowa również z perłowym połyskiem.
Moim zdaniem moja lampa z allegro ma ładniejszy kolor
2. Tylne przyciski:
- w lampie z allegro przyciski są płaskie, ledwie wystają poza obudowę, mają obłe krawędzie,
- w lampie z ali przyciski wystają poza obudowę, są płaskie i mają "kanciastekrawędzie"
3. Światełka kontrolne:
- w lampie z allegro są ciut mniejsze, bardziej płaskie,
- w lampie z ali są większe, bardziej wypukłe, sterczą jak suty na mrozie.
4. Plastik chroniący żarówkę ccfl:
- w lampie z allegro jest gruby i twardy,
- w lampie z ali cienki i miękki,
- zwróćcie uwagę na to, że w lamie z ali te "paseczki" gdzie nie ma plastiku nie są podzielone na dwie części jak w lampie z allegro.
5. Dno/spód.
- w lampie z allegro jest dość gruby i twardy, metalowy,
- cienki i miękki jak przyrodzenie impotenta, do tego nie potrafię określić czy jest z metalu czy z plastiku (nie chcę zrywać folii ochronnej, bo będę ją sprzedawać)
- nóżki są trochę inaczej usytułowane.
6. Zasilacz, kable, gniazdo na przewód:
- zasilacze niewiele się od siebie różnią, jest między nimi minimalna różnica w wielokości, zasilacz lampy z allegro ma gniazdo na kabel w "kąciku" bocznej ściany, a zasilacz lampy z ali ma gniazdo na środku ścianki,
- kable... no to tu jest "krótka" historia, kable lampy z ali są dużo krótsze niż lampy z allegro; nie mierzyłam ich, ale kable lampy z ali są w sumie ok. 40-50cm krótsze niż w lampie z allegro,
- w lampie z allegro gniazdo na kabel jest po prawej stronie, a w lampie z ali jest na odwrót.
7. Utwardzanie i kolor światła:
- obie lampy dobrze utwardzają hybrydy,
- lampa z aliexpres emituje jaśniejsze światło, niebieskie, świetlówka ccfl świeci w niej jaśniej,
- lampa z allegro emituje mniej jasne światło barwy niebiesko-fioletowej,

I to chyba byłoby tyle odnośnie wyglądu lamp. A teraz coś znacznie bardziej ciekawego, czyli komentarz odnośnie jakości obu lamp.

Obie lampy są "mejd in czajna" co jest oczywiste, więc nie wiem po co to piszę, pewnie po to, żeby post był dłuższy i zniechęcał do czytania.

Jakość lampy z aliexpres pozostawia wiele do życzenia. Przede wszystkim lampa jest bardzo lekka, w porównaniu do mojej lampy z allegro jest mniej więcej połowę lżejsza. Lampa z allegro nie jest jakaś mega ciężka, razem z zasilaczem waży ok. 1kg. Waga na "kopercie" w której lampa z ali do mnie przyszła to było niecałe 0,6kg. Macając lampę z ali czuć, że jest wykonana z materiałów gorszej jakości niż lampa z allegro - plastik i elementy metalowe są cieńsze, słabszej jakości niż w lamie z allegro - wiadomo chińczyk musiał na czymś zaoszczędzić. Ale to nie wszystko . W lampie z ali gniazdo na kabel nie jest jakoś dobrze osadzone, przy poruszaniu wtyczką gniazdo rusza się razem z nią (oooo macarena!), przypuszczam, że po pewnym czasie zacznie wypadać, w przypadku lampy z allegro nic takiego się nie dzieje . Osłona świetlówki ccfl jest tak tandetna, że przy mocniejszym przyciśnięciu mogłaby się połamać, ponadto nie osłania całej świetlówki. No ale największym hitem jest spód lampy z aliexpres :P nie dość, że jest bardzo cienki, nie wiadomo czy to plastik czy metal to jeszcze wygina się jak wierzba na wietrze. Melat w środku lampy też się wygina i trzeszczy, co widać na filmie.

Wybaczcie mój brak polotu w opisie, ale godzina jest już późna . Dla zainteresowanych wrzucam link do filmiku pokazującego różnice.
https://youtu.be/VMVadYcvnu4

Podsumowując: obie lampy świecą i tak samo utwardzają . Różnica w cenie i jakości między nimi jest ogromna i zastanawia mnie to czy warto płacić więcej za lepiej wykonaną lampę, czy lepiej zaoszczędzoną mamonę wydać na dziwki i koks ? Pytaniem tym zachęcam do burzliwej dyskusji i podzielenia się waszymi spostrzeżeniami

Przejrzałam też oferty na allegro z tymi lampami i zauważyłam, że sprzedawcy oferują i jedne i drugie w podobnych cenach, więc trzeba uważać. Jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem lampy na allegro to mogę na priv podesłać linka do sprzedawcy u którego kupiłam swoją tą bardziej porządną lampę.
Jeśli zauważę jeszcze jakieś różnice to uzupełnię post

Tymczasem świerzynkę wystawiam do sprzedaży na allegro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0034.JPG (150,6 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0036.JPG (165,2 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0037.JPG (340,4 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0038.JPG (232,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0042.jpg (109,9 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0044.jpg (87,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0047.jpg (84,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0049.jpg (58,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0057.jpg (64,0 KB, 23 załadowań)
__________________

Edytowane przez Gejszalicious
Czas edycji: 2016-03-01 o 23:03
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 07:13   #795
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lampa LED

fajny post Gejsza no cóż, Chińczyk odchudził "allegrową" wersję
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 08:23   #796
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
fajny post Gejsza no cóż, Chińczyk odchudził "allegrową" wersję
I to nawet sporo lampa z Ali waży mniej więcej tyle co sam zasilacz do tej z allegro ale te co kupiłam na Ali są też na allegro, wiec trzeba uważać co się kupuje, bo można się naciąć Mam nadzieję, że post przyda się osobom, które zastanawiają się nad zakupem i wyborem sprzedawcy
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 09:38   #797
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Lampa LED

No to okazuje sie,ze moja kupiona u leoberta za 150 zl jest ta 'gorsza chinska wersja'.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 09:41   #798
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lampa LED

No raczej przepłaciłaś jakieś 50zł

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Ciekawe ile na Ali kosztuje ta bardziej porządna wersja
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 09:52   #799
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Lampa LED

No coz,ale bez problemu,jak nie dzialala w ciagu tygodnia mialam nowa. Kombinuja te majfrendy;P

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 16:11   #800
nicelady
Raczkowanie
 
Avatar nicelady
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Moje miasto :)
Wiadomości: 165
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem lampy na allegro to mogę na priv podesłać linka do sprzedawcy u którego kupiłam swoją tą bardziej porządną lampę.
To ja bardzo poproszę o link
nicelady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 05:49   #801
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez nicelady Pokaż wiadomość
To ja bardzo poproszę o link
Napisz wiadomość prywatną
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 10:46   #802
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Lampa LED

a co myślicie o tej lampce?

http://allegro.pl/belcore-sunone-uv-...2,1&bi_c=98940

w porównaniu do tych popularnych 48 led z allegro? Ładniutka ma trochę mniejsze led i jest bez podstawki
__________________
63 - 62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 12:28   #803
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lampa LED

jak już masz ją zamawiać to nie przepłacaj: http://www.aliexpress.com/item/Abody...ddresstype=600
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 13:57   #804
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jak już masz ją zamawiać to nie przepłacaj: http://www.aliexpress.com/item/Abody...ddresstype=600
wooow dzięki! jaka taniocha
__________________
63 - 62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 21:29   #805
brown_eyed_girl_
Przyczajenie
 
Avatar brown_eyed_girl_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 7
Dot.: Lampa LED

Dobry wieczór drogie Panie

Myślę na zmianą mojego mostka LED na sławny diamencik, który polecacie. Jednak nie chcę bawić się w zamawianie z Ali, to chyba nie na moją niecierpliwość

Czy ta lampa ze sklepu Paatal to ta sama, którą Wy posiadacie?
https://paatal.pl/product-pol-9372-L...amond-36W.html

Kosztuje 130 zł, domyślam się, że to pewnie z 40 zł drożej niż na Ali, ale chyba bardziej przemawia do mnie szybka wysyłka i dostawa oraz brak kłopotów z ewentualną reklamacją (gwarancja obowiązuje na 12 miesięcy) niż kupienie jej kilka złotych taniej.
brown_eyed_girl_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 21:49   #806
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lampa LED

Jak na moje oko to ta sama
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 18:10   #807
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Kupilam kolejna lampe LED 48W za $37,99
Ta z nowymi diodami led, zobacze ktora bedzie mi bardziej pasowac i jedna z nich puszcze w swiat


Edit: inna 48W lezy teraz na WER Warszawa, czekam az do mnie dotrze. W domu jest diamencik. Ojjj szykuje sie wielki test i porownania tych 3 lamp

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-03-10 o 18:15
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 18:27   #808
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Kupilam kolejna lampe LED 48W za $37,99
Ta z nowymi diodami led, zobacze ktora bedzie mi bardziej pasowac i jedna z nich puszcze w swiat


Edit: inna 48W lezy teraz na WER Warszawa, czekam az do mnie dotrze. W domu jest diamencik. Ojjj szykuje sie wielki test i porownania tych 3 lamp
o to czekam na wynik testu bo czaję się na tą lampę. Możesz wysłać na priv sprzedawcę z ali?
__________________
63 - 62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-03-10 o 18:39 Powód: Cytowanie zdjęć
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 18:42   #809
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Abody 24/48W UV Lamp Nail Polish Dryer LED White Light 5S 30S 60S Drying Fingernail&Toenail Gel Curing Nail Art Dryer Manicure
http://s.aliexpress.com/IrYrquUZ
(from AliExpress Android)

W sklepie jest do pobrania kupon na $2, dodatkowo pobralam kupon dla korzystajacych z appki $3 (zainstalowalam appke na drugim urzadzeniu) i tym sposobem mam lampe za ~150zl
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 18:48   #810
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Abody 24/48W UV Lamp Nail Polish Dryer LED White Light 5S 30S 60S Drying Fingernail&Toenail Gel Curing Nail Art Dryer Manicure
http://s.aliexpress.com/IrYrquUZ
(from AliExpress Android)

W sklepie jest do pobrania kupon na $2, dodatkowo pobralam kupon dla korzystajacych z appki $3 (zainstalowalam appke na drugim urzadzeniu) i tym sposobem mam lampe za ~150zl
o dzięki daj znać jak dojdzie, bardzo jestem ciekawa
__________________
63 - 62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-09 10:26:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.