Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-09, 21:52   #2941
pulpet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 96
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
u

nie, z tego co wiem niema żadnych problemow, tylko podjechać omówić termin, ale na obecna chwile ciężko u mnie z czasem pracuje za granica, wiec nie jestem dyspozycyjny tak jakbym chciał
Miałeś operację w Łodzi czy W-wie? Możesz powiedzieć, w jaki sposób "załatwiłeś" poprawkę? Tzn. mailowo, osobiście na konsultacji? Teraz są tak długie terminy, że liczę tylko na to, że jedna dziewczyna zdecyduje mi się oddać, jakoś nie chciałam załatwiać tego przez mail. Czy poprawka jest pełnopłatna?
pulpet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 15:43   #2942
Agnieszka_Szczecin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Witam!
Zarejestrowałam się tu po to, aby porozmawiać z Wami na temat operacji plastycznej nosa i uszu.
Obecnie jestem po korekcji uszu (25 listopad) i przed całkowitą korektą nosa (29 styczeń). Moim lekarzem jest dr Pastucha z Dobrej koło Szczecina. Bardzo bałam się zabiegu, okazało się, że bezpodstawnie. Przy drugim uchu zasnęłam Teraz stresuję się operacją nosa, najbardziej narkozą, choć miałam w swoim życiu 6 razy podawaną. Chyba dlatego, że mam małą córeczkę i wbijam sobie fazy, że mogę się nie obudzić a mała straci mamę. Nie boję się bólu, nie boję się efektu, zawsze przecież można poprawić. Czy ktoś z Was ma podobne obawy do moich? Chyba nie było przypadku, żeby ktoś po operacji nosa się nie obudził?
Agnieszka_Szczecin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 17:16   #2943
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cześć dziewczyny, nie przeczytałam całego wątku (wybaczcie), ale jest tu może ktoś kto robił plastykę nosa w Krakowie? Macie do polecenia dobrego chirurga / klinikę? Chodzi mi o plastykę przegrody nosowej i chrząstki. Oprócz utalentowanego chirurga zależy mi na komfortowych warunkach w klinice i miłym personelu. Google pomaga, ale chętnie usłyszałabym doświadczenia Wizażanek
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 17:36   #2944
karolinaem01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_Szczecin Pokaż wiadomość
Witam!
Zarejestrowałam się tu po to, aby porozmawiać z Wami na temat operacji plastycznej nosa i uszu.
Obecnie jestem po korekcji uszu (25 listopad) i przed całkowitą korektą nosa (29 styczeń). Moim lekarzem jest dr Pastucha z Dobrej koło Szczecina. Bardzo bałam się zabiegu, okazało się, że bezpodstawnie. Przy drugim uchu zasnęłam Teraz stresuję się operacją nosa, najbardziej narkozą, choć miałam w swoim życiu 6 razy podawaną. Chyba dlatego, że mam małą córeczkę i wbijam sobie fazy, że mogę się nie obudzić a mała straci mamę. Nie boję się bólu, nie boję się efektu, zawsze przecież można poprawić. Czy ktoś z Was ma podobne obawy do moich? Chyba nie było przypadku, żeby ktoś po operacji nosa się nie obudził?
koniecznie daj znać po op bo zastanawiam się nad tym dr co robisz z noskiem?
spokojnie, jesli nie zataiłaś zadnych informacji na temat twojego zdrowia, to nie masz powodów żeby się martwić narkozą
karolinaem01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 12:55   #2945
Agnieszka_Szczecin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Będę miała całkowitą korektę nosa, jest za duży i za szeroki ;-) Męczę się z nim już 42 lata Muszę tylko pilnować, żeby dr nie zrobił mi zadartego ;-) W poniedziałek robię wszystkie potrzebne badania, we wtorek będę miała wyniki i wysyłam je do kliniki. Mam problem z krzepliwością, więc kilka dni przed operacją muszę brać Exacyl. Dodatkowo muszę się teraz pilnować, żeby infekcji jakiejś nie złapać. W klinice atmosfera cudowna, lekarz bardzo ciepły, cierpliwy. Wizyta trwa tak długo, ile potrzebuje tego pacjentka. Dokładny wywiad, rozmowa na temat oczekiwań, zdjęcia. Przed zabiegiem uszu strasznie panikowałam, bałam się znieczulenia uszu, jednak doktor jest tak delikatny, że praktycznie nic nie czułam. Dlatego nosek robię również u dr Pastuchy Będę informować na bieżąco, jak to wygląda
Agnieszka_Szczecin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 16:50   #2946
karolinaem01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_Szczecin Pokaż wiadomość
Będę miała całkowitą korektę nosa, jest za duży i za szeroki ;-) Męczę się z nim już 42 lata Muszę tylko pilnować, żeby dr nie zrobił mi zadartego ;-) W poniedziałek robię wszystkie potrzebne badania, we wtorek będę miała wyniki i wysyłam je do kliniki. Mam problem z krzepliwością, więc kilka dni przed operacją muszę brać Exacyl. Dodatkowo muszę się teraz pilnować, żeby infekcji jakiejś nie złapać. W klinice atmosfera cudowna, lekarz bardzo ciepły, cierpliwy. Wizyta trwa tak długo, ile potrzebuje tego pacjentka. Dokładny wywiad, rozmowa na temat oczekiwań, zdjęcia. Przed zabiegiem uszu strasznie panikowałam, bałam się znieczulenia uszu, jednak doktor jest tak delikatny, że praktycznie nic nie czułam. Dlatego nosek robię również u dr Pastuchy Będę informować na bieżąco, jak to wygląda
super, trzymam kciuki
karolinaem01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 11:00   #2947
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, nie przeczytałam całego wątku (wybaczcie), ale jest tu może ktoś kto robił plastykę nosa w Krakowie? Macie do polecenia dobrego chirurga / klinikę? Chodzi mi o plastykę przegrody nosowej i chrząstki. Oprócz utalentowanego chirurga zależy mi na komfortowych warunkach w klinice i miłym personelu. Google pomaga, ale chętnie usłyszałabym doświadczenia Wizażanek
polecam ci forum" beauty w polsce"
tam znajdziesz wiele zdjec i opini o roznych lekarzach
nie kieruj sie wyborem lekarza ze wzgledu na miasto szukaj raczej kogos kto robi nosy takie jak tobie sie podobaja i ma duze doswiadczenie
czasami warto pojechac dalej ale byc w bezpiecznych rekach,nos to wazna czesc twojej twarzy nie ryzykuj idac do lekarza ktory mieszka w twojej okolicy bo mozesz sie bardzo rozczarowac
moja corka miala miec operacje nosa w polsce ale zrezygnowalismy z tego pomyslu i zrobila nos w UK przedewszystkim z tego powodu ze tutaj mielismy latwiejszy dostep do lekarza wrazie problemow (na szczescie nic sie nie wydarzylo ),zrobilismy dobre rozeznanie w internecie ,czyalismy opinie ludzi poparte zdjeciami(prywatnymi nie ze zbioru lekarza)i na tej podstawie podjelysmy decyzje jechac ponad 3h od domu do lekarza ktory spelnial nasze wszystkie oczekiwania(odpowiednie kwalifikacje,doskonale rezultaty)oczywiscie kosztowalo to wiecej niz zabiegi robione w naszym miescie ale naprawde bylo warto
przemysl to 10 razy zanim zdecydujesz kto zrobi twoja operacje
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-03, 04:16   #2948
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej.Czy jest tu ktos po jednej operacji nosa i pozniej poprawce? Chce zwezic czubek i skrZydełka ,bo sie rozchodza strasznie...zabieg w znieczuleniu miejscowym.Kto prZeżył? Jakie opinie?
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 18:15   #2949
Agnieszka_Szczecin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej!
No i moja operacje zaplanowana na 29 stycznia nie odbyła się. W dniu operacji dostałam katar :-( Ja to mam pecha :-( Dr na pocieszenie dał mi termin rezerwowy na 13 lutego, niestety mam w tym czasie miesiączkę, kolejny pech. Moja ginekolog przepisała mi tabletki antykoncepcyjne, które zaczęłam brać w połowie cyklu z wielką nadzieją, że uda mi się przesunąć miesiączkę. Biorę Vibin. Dodatkowo leczę zatoki i zapalenie spojówek, które mi się właśnie rozkręciły ;-( Czy komuś udało się przesunąć miesiączkę tabletkami biorąc je od połowy cyklu? Czy mam się nie łudzić, że się uda?
Agnieszka_Szczecin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 22:50   #2950
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Podjęłam ostateczną decyzję o operacji nosa i jestem na etapie szukania lekarza. Czy któraś z Was ma doświadczenia z doktorem Charazinskim?
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 20:40   #2951
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez pulpet Pokaż wiadomość
Miałeś operację w Łodzi czy W-wie? Możesz powiedzieć, w jaki sposób "załatwiłeś" poprawkę? Tzn. mailowo, osobiście na konsultacji? Teraz są tak długie terminy, że liczę tylko na to, że jedna dziewczyna zdecyduje mi się oddać, jakoś nie chciałam załatwiać tego przez mail. Czy poprawka jest pełnopłatna?
nic nie mam jeszcze załatwione, jutro dzwonie do doktora u bede chcial umówić wizyte, w okresie świątecznym, wtedy wszystko sie okaże i napisze, mija 365 dni dokładnie rok temu wykonałem przelew na grube tysiace i przypominają sie slowa rodziny, pieniądze wydasz nic sie nie zmieni,w sumie mieli racje, ale ja ide dalej w zaparte i wiem ze bedzie druga operacja nie u Krawczyńskiego to u Zawiszy w Krakowie, wiem bo chce tego i bede to mial pamietajcie ze operacja to nie film nie bedzie tak jak wam sie marzy, ale to tylko moj wyjatkowy przypadek
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-08, 10:12   #2952
Electric_feel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cześć wszystkim,



Ten wątek jest dla mnie super lekturą, bo jestem na etapie intensywnego myślenia o całkowitej korekcji nosa - bardziej mnie martwi jak moja rodzina to przeżyje, niż cokolwiek innego! Zastanawia mnie, czy w moim wieku warto tak świrować, ale z drugiej strony moj kartofelek zawsze był sporym kompleksem dla mnie. Ponawiam pytanie z samego początku tego wątku: czy ktoś może polecić chirurga w Trójmieście? Mam już konsultacje z dr Kondej (opinie? ktoś z was przeżył taka operację u tej Pani?) i dr Ziejką (to samo pytanie!). Dajcie znać, przyda się.



Dzięki i pozdrawiam,

Z
Electric_feel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 18:32   #2953
Joz_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 16
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Czy któraś z was operowała nos (skrzywiona przegroda) u dr Sławomira Stępniewskiego? W sieci są tylko pozytywne opinie na temat powiększania biustu, a o nosach ani słowa. Myślałam wcześniej o zabiegu u pana dr Skupina, ale konsultacja dopiero w 2019 r. (!)

Edytowane przez Joz_a
Czas edycji: 2018-02-12 o 13:10
Joz_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 14:32   #2954
Agnieszka_Szczecin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Witam!

Melduję się po operacji. Właśnie jestem 13 dni po operacji, wyglądam super Mam nadzieję, że zbyt wiele się nie zmieni. Zero siniaków, delikatna opuchlizna ale tylko raczej dla mnie widoczna. Z makijażem nie widać, że cokolwiek miałam robione. Oddycham już normalnie, przez nos, choć czasem jest mało drożny. Przeszkadzają mi również strupki ale nie wiem, jak sobie z nimi poradzić. Cała operacja, moim zdaniem bardzo trudna, bo miałam robione wszystko (garb, długość, szerokość i opadający czubek nosa) trwała 2 godziny, nawet doktor myślał, że będzie operować mnie ok 3 h. W drugim i trzecim dniu, jak tylko zaczęly pojawiać się siniaki przy oczach, przykładałam kostki lodu, co spowodowało, że zaraz wszystko poznikało W końcu zaczęłam siebie akceptować
Agnieszka_Szczecin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 15:01   #2955
Yolaah
Przyczajenie
 
Avatar Yolaah
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2
Dot.: Korekta czubka NOSA - do kogo ????

Evel - polecam Dr. Mariusza Wysockiego - bedzie cudnie

Cytat:
Napisane przez Evel88 Pokaż wiadomość
Korekta czubka jest wiadomo mniej inwazyjna, nos mam co prawda prosty, chce jedynie pozbyć się tego 'mięska' pod nim lekko go zadzierając bo teraz wygląda jak trójkat prostokątny Tylko u kogo? Nie rozpisujcie sie. Piszcie tylko: ''idz TU - bedzie SUPER''.

Pozdrawiam
Yolaah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 20:33   #2956
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Korekta czubka NOSA - do kogo ????

Cytat:
Napisane przez Yolaah Pokaż wiadomość
Evel - polecam Dr. Mariusza Wysockiego - bedzie cudnie
Polecam bo? Bylas u niego? Pytam bo takie 'polecam, bedzie cudnie' i nic wiecej zwlaszcza od osoby z 1 postem daje sredni efekt
Ja chetnie uslysze jakies szczególy

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Agnieszka_Szczecin gratulacje operacji super że już jesteś po, oby wszystko ładnie się teraz goiło i dochodziło do siebie
Ja mam operację za 3 tygodnie i mam tylko nadzieję, że nie przyplącze się żadne przeziębienie i wszystko pójdzie sprawnie
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 08:37   #2957
Yolaah
Przyczajenie
 
Avatar Yolaah
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2
Dot.: Korekta czubka NOSA - do kogo ????

[QUOTE=nusia114;81754251]Polecam bo? Bylas u niego? Pytam bo takie 'polecam, bedzie cudnie' i nic wiecej zwlaszcza od osoby z 1 postem daje sredni efekt
Ja chetnie uslysze jakies szczególy[COLOR="Silver"]

Dziewczyno - czytaj posty uwaznie - moj byl w odpowiedzi na prosbe Evel by napisac dokladnie w w takiej formie w jakiej to zrobilam, bez szczegolow i w rownowazniku tylko zdania (zakladam, ze nie wiesz, czym jest rownowaznik...).
Nawet nie mam ochoty Ci odpisywac, lepiej zeby Dr Wysocki nie mial takich niemilych pacjentek jak Ty.
Zegnam.

Edytowane przez Yolaah
Czas edycji: 2018-02-28 o 08:41
Yolaah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 08:52   #2958
Tusiaczek_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_Szczecin Pokaż wiadomość
Witam!

Melduję się po operacji. Właśnie jestem 13 dni po operacji, wyglądam super Mam nadzieję, że zbyt wiele się nie zmieni. Zero siniaków, delikatna opuchlizna ale tylko raczej dla mnie widoczna. Z makijażem nie widać, że cokolwiek miałam robione. Oddycham już normalnie, przez nos, choć czasem jest mało drożny. Przeszkadzają mi również strupki ale nie wiem, jak sobie z nimi poradzić. Cała operacja, moim zdaniem bardzo trudna, bo miałam robione wszystko (garb, długość, szerokość i opadający czubek nosa) trwała 2 godziny, nawet doktor myślał, że będzie operować mnie ok 3 h. W drugim i trzecim dniu, jak tylko zaczęly pojawiać się siniaki przy oczach, przykładałam kostki lodu, co spowodowało, że zaraz wszystko poznikało W końcu zaczęłam siebie akceptować

Hej ! Super, że jesteś taka szczęśliwa i gratuluję decyzji ! A jak opuchlizna ? Czubek nosa mocno powiększony? Ja miałam operację w zeszłym czwartek, w najbliższy poniedziałek jadę do kliniki na zdjęcie gipsu. Temat nosa był dla mnie całe życie tematem tabu i nie chciałam słyszeć o żadnych operacjach. W pewnym momencie nastąpił przełom. Doszłam do wniosku, że przyznanie się przed światem do swojego defektu nie jest niczym złym- a nawet wręcz przeciwnie! A do tego myśl o tym, że resztę życia przeżyję bez swojego największego kompleksu i już nie będę myślała o swoim profilu za każdym razem, gdy znajduję się wśród ludzi...
Tusiaczek_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 19:55   #2959
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Korekta czubka NOSA - do kogo ????

Cytat:
Napisane przez Yolaah Pokaż wiadomość
Dziewczyno - czytaj posty uwaznie - moj byl w odpowiedzi na prosbe Evel by napisac dokladnie w w takiej formie w jakiej to zrobilam, bez szczegolow i w rownowazniku tylko zdania (zakladam, ze nie wiesz, czym jest rownowaznik...).
Nawet nie mam ochoty Ci odpisywac, lepiej zeby Dr Wysocki nie mial takich niemilych pacjentek jak Ty.
Zegnam.
To trzeba było nie odpisywać i tak nic wartościowego nie wniosłaś
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-04, 17:34   #2960
Niepytajozdanie
Raczkowanie
 
Avatar Niepytajozdanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 88
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej, dziewczyny!
Chciałabym zoperować sobie nos - mam krzywą przegrodę nosową, ciężko mi oddychać z czasem także pojawiły się okropne bóle głowy, okazało się że spowodowany jest niedotlenieniem mózgu przez nos.
Postanowiłam iść za ciosem, i w związku z tym że musze i tak mieć coś dłubane przy nosie chciałabym zrobić totalną korektę.
W temacie lekarzy którzy potrafią zmniejszyć, wyprostować i skrócić nos jestem totalnie zielona więc proszę Was o pomoc!
Kogo byście poleciły ?
Pozdrawiam ciepło, Ewa.
__________________
450 Eurosilicone - anatomy
Niepytajozdanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 09:13   #2961
Tusiaczek_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Niepytajozdanie Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny!
Chciałabym zoperować sobie nos - mam krzywą przegrodę nosową, ciężko mi oddychać z czasem także pojawiły się okropne bóle głowy, okazało się że spowodowany jest niedotlenieniem mózgu przez nos.
Postanowiłam iść za ciosem, i w związku z tym że musze i tak mieć coś dłubane przy nosie chciałabym zrobić totalną korektę.
W temacie lekarzy którzy potrafią zmniejszyć, wyprostować i skrócić nos jestem totalnie zielona więc proszę Was o pomoc!
Kogo byście poleciły ?
Pozdrawiam ciepło, Ewa.
A uzależniasz decyzje od miejscowości, w której przyjmuje lekarz? Ja osobiście polecam dr. Pawła Szychtę. Przyjmuje w Bydgoszczy (nie wiem, czy też nie w Warszawie). Jestem z niego bardzo zadowolona, zrobił dokładnie to, co chciałam. A w samej klinice (Centrum Medycyny Bieńkowski) od pierwszej minuty byłam otoczona opieką na wysokim poziomie (przemiły personel).
Tusiaczek_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 06:01   #2962
Demeris
Przyczajenie
 
Avatar Demeris
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 8
GG do Demeris
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Witam
Operację nosa robiłam 2 tygodnie temu u dr. Michała Knakiewicza we Wrocławiu. W Polanicy zajmował się m.in. operacjami rekonstrukcyjnymi, czym zyskał moje zaufanie. Na miejscu była kolejka ok. 15 kobiet, wchodziły jedna za drugą, w tym te chwalące swoje nowe nosy i piersi. Konsultacja była w cenie zabiegu, był bardzo konkretny i widać było ogromną wiedzę.
Miałam garbka i czubek skierowany w dół, poprosiłam też o jego minimalne zwężenie. Sama operacja była w znieczuleniu miejscowym, podczas niej rozmawiałam i z doktorem i z pielęgniarkami. Krwi nie było prawie w ogóle, nic nie połknęłam, tylko 2 razy kazano mi nos wydmuchać. Doktor nie założył mi nawet tamponady, bo powiedział, że nie widzi żadnej potrzeby. Po operacji owszem, byłam spuchnięta, ale głównie od znieczulenia. Nie miałam ani przez chwilę żadnych siniaków. Nawet najmniejszej zmiany koloru na twarzy. Już po 5 dniach miałam zdjęty gips, nos wyszedł idealnie, choć był spuchnięty.

Teraz opuchlizna zeszła - i tu pytanie do doświadczonych;
na szczycie nosa, gdzie miałam garbka, czuję takie niewielkie "ostre krańce" kości, których nie widać. Czy to normalne?
Oprócz tego został minimalny garbek, widziałam, że komuś się to wchłonęło - jakie są realne szanse?
I ostatnie, w jednym miejscu zrobiło mi się jakby "wgłębienie" pod kością na części chrzęstnej, niestety nie widać go na zdjęciach, więc wam nie pokażę. Jest niewielkie i prawie niewidoczne, ale chyba nie powinno go być.

Ogólnie nikt kto nie jest mną tego raczej nie zauważy, nos jest ładny i symetryczny, zastanawiam się tylko, czy za 8 tys nie powinno być lepiej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 123.JPG (30,6 KB, 300 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1234.JPG (39,5 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28660561_1175746732561316_2509235227079999488_n.jpg (22,9 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12345.JPG (24,4 KB, 304 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 123456.JPG (23,4 KB, 268 załadowań)

Edytowane przez Demeris
Czas edycji: 2018-03-08 o 06:14
Demeris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 14:55   #2963
polova
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 37
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja miałam robioną korektę przegrody nosowej w Łodzi, u doktor Żukowskiej u której mój szwagier był na zabiegu ginekomastii i mi ją polecił. Faktycznie zna się na rzeczy, efekt jak dla mnie jest świetny. No i zupełnie inaczej czuję się w moim ciele.
polova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 16:58   #2964
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Demeris Pokaż wiadomość
Witam
Operację nosa robiłam 2 tygodnie temu u dr. Michała Knakiewicza we Wrocławiu. W Polanicy zajmował się m.in. operacjami rekonstrukcyjnymi, czym zyskał moje zaufanie. Na miejscu była kolejka ok. 15 kobiet, wchodziły jedna za drugą, w tym te chwalące swoje nowe nosy i piersi. Konsultacja była w cenie zabiegu, był bardzo konkretny i widać było ogromną wiedzę.
Miałam garbka i czubek skierowany w dół, poprosiłam też o jego minimalne zwężenie. Sama operacja była w znieczuleniu miejscowym, podczas niej rozmawiałam i z doktorem i z pielęgniarkami. Krwi nie było prawie w ogóle, nic nie połknęłam, tylko 2 razy kazano mi nos wydmuchać. Doktor nie założył mi nawet tamponady, bo powiedział, że nie widzi żadnej potrzeby. Po operacji owszem, byłam spuchnięta, ale głównie od znieczulenia. Nie miałam ani przez chwilę żadnych siniaków. Nawet najmniejszej zmiany koloru na twarzy. Już po 5 dniach miałam zdjęty gips, nos wyszedł idealnie, choć był spuchnięty.

Teraz opuchlizna zeszła - i tu pytanie do doświadczonych;
na szczycie nosa, gdzie miałam garbka, czuję takie niewielkie "ostre krańce" kości, których nie widać. Czy to normalne?
Oprócz tego został minimalny garbek, widziałam, że komuś się to wchłonęło - jakie są realne szanse?
I ostatnie, w jednym miejscu zrobiło mi się jakby "wgłębienie" pod kością na części chrzęstnej, niestety nie widać go na zdjęciach, więc wam nie pokażę. Jest niewielkie i prawie niewidoczne, ale chyba nie powinno go być.

Ogólnie nikt kto nie jest mną tego raczej nie zauważy, nos jest ładny i symetryczny, zastanawiam się tylko, czy za 8 tys nie powinno być lepiej?
Wyglądasz bosko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 14:14   #2965
Agata_xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 11
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej! Dołączam się do pytania.

W grudniu 2016 miałam pełną operacje nosa z Dr. Nawrockim w Świdnicy. Miał być mały i zgrabny nosek. Miał. Mimo że jest mniejszy w górnej części, niestety doktor nie ruszył dołu nosa - jest szeroki u podstawy i na czubku. Na początku byłam poinformowana, że to opuchlizna i że nosek będzie mniejszy z biegiem czasu, ale minął już 1rok i 3 miesiące i nic się nie zmieniło.

Teraz zastanawiam się nad ponowną operacją z innym lekarzem. Czy ktoś z Was miał i jakie było Wasze doświadczenie? Słyszałam, ze operacja poprawkowa jest gorsza niż ta pierwsza. Czy miałyście poprawkę w znieczuleniu ogólnym czy miejscowym?
Agata_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 15:23   #2966
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Agata_xx Pokaż wiadomość
Hej! Dołączam się do pytania.

W grudniu 2016 miałam pełną operacje nosa z Dr. Nawrockim w Świdnicy. Miał być mały i zgrabny nosek. Miał. Mimo że jest mniejszy w górnej części, niestety doktor nie ruszył dołu nosa - jest szeroki u podstawy i na czubku. Na początku byłam poinformowana, że to opuchlizna i że nosek będzie mniejszy z biegiem czasu, ale minął już 1rok i 3 miesiące i nic się nie zmieniło.

Teraz zastanawiam się nad ponowną operacją z innym lekarzem. Czy ktoś z Was miał i jakie było Wasze doświadczenie? Słyszałam, ze operacja poprawkowa jest gorsza niż ta pierwsza. Czy miałyście poprawkę w znieczuleniu ogólnym czy miejscowym?
Miałaś operacje u Ryszarda Nawrockiego?
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 17:56   #2967
aassdd1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 22
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Witam....Kuna jest mało znany bo długo go nie było w Polsce...operował tylko gościnnie w Szczecinie....a teraz ma swoją klinike w Katowicach....jestem 14 miesięcy po operacji noska CKN u niego w Katowicach i jestem bardzo zadowolona, zero stresu , bólu i komplikacji...wszystko jest ok.Polecam.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

To miała być odpowiedz dla karolinaem01...������

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
Dziekuje
W miedzyczasie dostalam odpowiedz na maila, takze cene juz znalam, ale co mnie zdziwilo troche to to ze na konsultacje podal mi numer zeby sie umawiac do Wroclawia - nie wiedzialam ze tam tez przyjmuje.

Tak czy inaczej, ja najpierw postaram sie skonsultowac przez maile, wysle mu zdjecia itp i zobaczymy co powie - pozniej ewentualnie pojade na konsultacje

Tyle tych lekarzy, ze juz mam metlik w glowie to strasznie ciezka decyzja


muminek93 a Ty robilas nos u Zachary? Czy jestes moze przed operacja...?


Witam....a proszę poczytać i zastanowić się nad Nazwiskiem Kuna....Katowice...ja jestem 14 miesięcy po zabiegu u niego i jestem bardzo zadowolona....operował poza granicami naszego kraju i gościnnie w Szczecinie a teraz ma swoją klinike w Katowicach....zapisałam sie na konsultacje we wrześniu w październiku byłam na konsultacji a 4 stycznia 2017 miałam zabieg...Polecam.😊😊😊😊
aassdd1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 18:34   #2968
Agata_xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 11
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
Miałaś operacje u Ryszarda Nawrockiego?
Tak, dokladnie. Na poprawke u tego samego lekarza sie nie zdecyduje, bo jesli za pierwszym razem nie potrafil zrobic nosa tak jak powinien, to mam watpliwosci czy za drugim razem sie uda.
Agata_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 14:00   #2969
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Agata_xx Pokaż wiadomość
Tak, dokladnie. Na poprawke u tego samego lekarza sie nie zdecyduje, bo jesli za pierwszym razem nie potrafil zrobic nosa tak jak powinien, to mam watpliwosci czy za drugim razem sie uda.

Ja miałam u niego co prawda inny zabieg, operację uszu i również nie byłam zadowolona z efektu, zrobiłam u niego dwie poprawki ale teraz moje uszy nadają się do kolejnej poprawy, a jedno do rekonstrukcji. Także nie poprawiałabym u niego nosa.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 07:52   #2970
Tusiaczek_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja jestem dopiero 4 tygodnie po operacji, ale póki co czuję się bardzo dobrze i jestem zadowolona z efektu.
Centrum Medyczne Bieńkowski w Bydgoszczy- dr. Paweł Szychta.
Tusiaczek_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.