Regenera Activa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-07, 14:49   #1
basiakomar1
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 11

Regenera Activa


Czy ktoś z Was miał autologiczny przeszczep komórek macierzystych systemem Regenera Activa??
basiakomar1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 12:30   #2
kropkaaaa233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 16
Dot.: Regenera Activa

Czesc ja robilam ponad 2 tygodnie temu ten zabieg. Mam mocne przerzedzenia i zdecydowałam się na ten przeszczep, aby pobudzić wzrost nowych włosów i zagęścić skórę głowy.Nie powiem bym sie nie wahała. Jednak na konsultacji lekarz rozwiał moje wszelkie watpliwosci. Zabieg do tanich nie nalezy ale licze na efekty. Sam zabieg jest bezbolesny. Miejsce pobrania jest znieczulone takze naprawde nie czulam zadnego bolu. Samo pobranie tkanki trwalo 15-20 min.Samo podanie zawiesiny komórek jest w formie mezoterapii także jesli robilas moze mezo to wiesz jakie to sa odczucia.Pierwsze efekty maja byc widoczne po kilkudziesieciu dniach.Ja czekam cierpliwie )
kropkaaaa233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 12:51   #3
basiakomar1
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 11
Dot.: Regenera Activa

Ja jestem po konsultacji w sprawie tego zabiegu i chciałam poznać opinie osob,które sie poddaly temu zabiegowi. Ciesze sie, ze napisalas. Mialam kiedys robiona mezoterapie wiec odczucia bolowe sa mi znane;-) a gdzie robilaś ten przeszczep?Ja mieszkam niedaleko Poznania.
basiakomar1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 18:03   #4
monci85
Raczkowanie
 
Avatar monci85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 107
Dot.: Regenera Activa

cześć dziewczyny! czekałam na pojawienie się tego wątku!
a na forum wracam po kilku latach niezaglądania

co do zabiegu Regenera activa, zrobiłam to 6 października czyli dokładnie 5 tygodni temu i na razie nie widzę różnicy, włosy wypadają cały czas tak samo, nowych włosów nie widzę, ale czekam cierpliwie, bo podobno do 90 dni można zobaczyć jakieś bardziej znaczące zmiany
sam zabieg do przeżycia, pobieranie tkanki właściwie prawie bezbolesne. w sumie to podanie zawiesiny jest dopiero bolesne, ale do zniesienia (jak to przy mezo..)
nie mogę się doczekać aż skóra głowy zacznie zarastać! jak tylko coś się zmieni to dam znać. dla mnie to ostatnia chyba nadzieja na poprawę po wielu latach walki z androgenowym...kupę pieniędzy już wydałam na wszelkie płyny trycho, mezo, karbo i bez większych efektów. teraz czekam cierpliwie na efekty tego przeszczepu i odkąd to zrobiłam to jestem jakoś spokojniejsza i nie chodzę taka sfrustrowana jak wcześniej
pozdrawiam i czekam na więcej relacji po tym zabiegu
monci85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 11:12   #5
kropkaaaa233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 16
Dot.: Regenera Activa

Cytat:
Napisane przez basiakomar1 Pokaż wiadomość
Ja jestem po konsultacji w sprawie tego zabiegu i chciałam poznać opinie osob,które sie poddaly temu zabiegowi. Ciesze sie, ze napisalas. Mialam kiedys robiona mezoterapie wiec odczucia bolowe sa mi znane;-) a gdzie robilaś ten przeszczep?Ja mieszkam niedaleko Poznania.
Basia ja jestem z Kołobrzegu. Zabieg robiłam w Szczecinie w Karboklinice. Czekam na swoje efekty z niecierpliwością. Mam nadzieje, że to już wkrótce nastąpi.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez monci85 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! czekałam na pojawienie się tego wątku!
a na forum wracam po kilku latach niezaglądania

co do zabiegu Regenera activa, zrobiłam to 6 października czyli dokładnie 5 tygodni temu i na razie nie widzę różnicy, włosy wypadają cały czas tak samo, nowych włosów nie widzę, ale czekam cierpliwie, bo podobno do 90 dni można zobaczyć jakieś bardziej znaczące zmiany
sam zabieg do przeżycia, pobieranie tkanki właściwie prawie bezbolesne. w sumie to podanie zawiesiny jest dopiero bolesne, ale do zniesienia (jak to przy mezo..)
nie mogę się doczekać aż skóra głowy zacznie zarastać! jak tylko coś się zmieni to dam znać. dla mnie to ostatnia chyba nadzieja na poprawę po wielu latach walki z androgenowym...kupę pieniędzy już wydałam na wszelkie płyny trycho, mezo, karbo i bez większych efektów. teraz czekam cierpliwie na efekty tego przeszczepu i odkąd to zrobiłam to jestem jakoś spokojniejsza i nie chodzę taka sfrustrowana jak wcześniej
pozdrawiam i czekam na więcej relacji po tym zabiegu
Też czekałam na ten wątek i kogoś kto zdecydował sie jak ja na ten zabieg. Czekam i czekam na te efekty a wierze, ze takowe beda)
kropkaaaa233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 14:25   #6
kropkaaaa233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 16
Dot.: Regenera Activa

Basia napisz czy jestes juz po zabiegu jestem ciekawa Twojej decyzji i efektów
kropkaaaa233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-02, 18:26   #7
milqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
Dot.: Regenera Activa

Dajcie znac czy są już efekty.

Edytowane przez milqua
Czas edycji: 2017-12-02 o 18:30
milqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-02, 21:51   #8
Ayume
Raczkowanie
 
Avatar Ayume
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 137
Dot.: Regenera Activa

Cytat:
Napisane przez milqua Pokaż wiadomość
Dajcie znac czy są już efekty.
Tak trochę nie na temat, ale nie sugeruj się tym, co pisze Kropka, bo wygląda to raczej jak reklama. Jeśli Basia odpisze, że skorzystała z tej samej kliniki, to będzie znaczyć, że to ta sama osoba. Może się mylę, ale przeglądałam ich posty i wyczuwam tutaj jakiś spisek ;> Jeśli dobrze pamiętam, to jeszcze kilka dni temu obydwie miały zaznaczony ten sam wiek, teraz widzę, że jest zmieniony. Do tego dodam, że osoba z imieniem "karolajna198787" jest tą samą osobą co Kropka.
Ayume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 12:23   #9
basiakomar1
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 11
Dot.: Regenera Activa

Witam ponownie! No to jestem tu by podzielic sie wrazeniami po zabiegu. Od razu uprzedzam nie nie jestem tu po to by reklamowac miejsce itp.Trudno mi bylo podjac decyzje tzn wahalam sie troche ale postawilam jednak na komorki macierzyste. Sporo czytalam o komorkach, o tej metodzie na wielu forach, artykulach medycznych nie tylko polskich. I jestem po zabiegu ponad 1.5 miesiaca. Miejsce pobrania pieknie sie samo goi.A moje wlosy niedawno jakby dostaly przyslowiowego "kopa". Widze roznice w wypadaniu..prawie wcale sa to naprawde minimalne ilosci nie to co mialam zawsze( czekam teraz na ta moja wymarzona gestosc wlosow. Efekty zabiegu sa rozłozone w czasie w zaleznosci od wiadomo zdolnosci regeneracyjnych naszego organizmu . Jestem pelna nadziei na poprawe. Nie od dzis wiemy, ze komorki macierzyste maja moc. Pozdrawiam Was dziewczyny
basiakomar1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 21:08   #10
AlmE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 25
GG do AlmE
Angry Dot.: Regenera Activa

W ocenie mojej i mojej mamy zabieg nie działa kompletnie ! Lepsze efekty były po zwykłej nanomezoterapii za 150zł !!!!

https://www.realself.com/question/ne...ment-38yo-male ?

Edytowane przez AlmE
Czas edycji: 2018-01-16 o 21:20
AlmE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 11:42   #11
basiakomar1
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 11
Dot.: Regenera Activa

Cytat:
Napisane przez AlmE Pokaż wiadomość
W ocenie mojej i mojej mamy zabieg nie działa kompletnie ! Lepsze efekty były po zwykłej nanomezoterapii za 150zł !!!!

https://www.realself.com/question/ne...ment-38yo-male ?
Nanomezoterapia?? co to za zabieg? chyba nie na wypadanie włosów?
basiakomar1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 16:35   #12
Malwi186
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: Regenera Activa

co to jest nanomezoterapia ???
Malwi186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 10:56   #13
aniapaszka70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 41
Dot.: Regenera Activa

Cytat:
Napisane przez Malwi186 Pokaż wiadomość
co to jest nanomezoterapia ???
Własnie tez sie zastanawiam znalazlam tylko to:ZABIEG IDEALNY DLA SKÓR BARDZO WRAŻLIWYCH, TRĄDZIKOWYCH, ALERGICZNYCH I WYMAGAJĄCYCH ODBUDOWY wiec gdzie tu zabieg na włosy????kogos fantazja poniosla
aniapaszka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 00:09   #14
Widawka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
Dot.: Regenera Activa

Miałam ten zabieg robiony 01/10/2018 w Łodzi.
Nie widzę najmniejszych rezultatów - włosy tracę tak samo jak przedtem. Pani Lekarz ( ze stanowiska) wygoliła mi spory obszar za uchem, przy moich długich z natury włosach to kompletna masakra. Jeśli nie mam danego dnia rozpuszczonych włosów to fryzura sprawia mi problem- cala kombinacja jak zakryć tego ''golonego jeża jest co najmniej irytująca. 5000 zl ( promocja) wyrzucone w błoto. Nigdy więcej ani zabiegu a tym bardziej Kliniki Margaret!

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------

Nie wierze w te bzdury. Miałam ten zabieg i działa tylko pozytywnie na kieszeń lekarza, a nie na włosy pacjenta.
Widawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 12:22   #15
violape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 23
Dot.: Regenera Activa

Cytat:
Napisane przez Widawka Pokaż wiadomość
Miałam ten zabieg robiony 01/10/2018 w Łodzi.
Nie widzę najmniejszych rezultatów - włosy tracę tak samo jak przedtem. Pani Lekarz ( ze stanowiska) wygoliła mi spory obszar za uchem, przy moich długich z natury włosach to kompletna masakra. Jeśli nie mam danego dnia rozpuszczonych włosów to fryzura sprawia mi problem- cala kombinacja jak zakryć tego ''golonego jeża jest co najmniej irytująca. 5000 zl ( promocja) wyrzucone w błoto. Nigdy więcej ani zabiegu a tym bardziej Kliniki Margaret!

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------

Nie wierze w te bzdury. Miałam ten zabieg i działa tylko pozytywnie na kieszeń lekarza, a nie na włosy pacjenta.

Bo do tego zabiegu mimo wszystko.... tego nikt nie mowi ale trzeba przygotowac skore i wlosy na przyjecie tych komorek. Nie bede sie rozpisywac i reklamowac bo to autorska terapia ale widzialam efekty.
violape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 10:25   #16
Widawka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
Dot.: Regenera Activa

Według lekarzy nie powinno się brać ani dodatkowych suplementów ani mieć dodatkowych zabiegów.
Ja miałam przed zabiegiem eksfoliacje skalpu, suplementacje kompleksem z biotyną i silica przez 3 miesiące. Nie byłam u szamana i nie odprawiałam sekretnego WooDoo. Wiec to niby zdawkowe, ''sekretne''czego nie zrobiłam jest co najmniej żałosne. Ta terapia NIE DZIAŁA
Widawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-21 11:25:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.