Gdzie szukać ubrań dobrej jakości? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-08, 21:22   #1
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883

Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?


Witajcie.

Zakładam ten wątek bo z tego co zauważyłam większość sieciówek oferuje ubrania które po miesiącu noszenia przypominają szmaty. Pominę do tego ich cenę... Mam nadzieję,że coś pomożecie i podzielicie się swoimi spostrzeżeniami. Nie wiem gdzie już robić zakupy by bluzki się nie rozciągały czy mechaciły. Wiem,że w każdym sklepie można znaleźć lepsze i gorsze rzeczy, ale oferowana jakość zaczyna mnie już porządnie wkurzać.

Polecacie jakieś sklepy?
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 21:43   #2
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

No właśnie.... Też mam ten problem.
Bawełniane koszulki kupuję w Esprit, S.Oliver - te sklepy mogę polecić z czystym sumieniem...
bbss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 21:53   #3
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Jeśli chodzi o koszulki, bokserki - nie kupuj z chyba ribu. Sama miałam problem z tym, dostałam odpowiedź tutaj. To ten materiał z 'grubszych' prążków, bo niestety bardzo często się rozciąga, traci kształt. Niestety większość bokserek jest z tego.
Polecam Tally Weijl
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 22:53   #4
nina3595
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 58
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Tak na prawdę w Polsce nie ma dobrej jakości ubrań nawet na metkach firmówek widnieje napis made in china co mnie normalnie dobija (nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie że kiedyś wszystko było wykonane z lepszego tworzywa) najlepszej jakości ciuchy można znaleźć na tzw. szmateksach, ale trzeba się naszukać (chyba że się ma znajomą kasjerkę. Poza tym takiego ciucha nie szkoda wyrzucić. W sklepach też można coś upolować, ale trzeba czytać skład materiału i patrzeć na jakość szycia.
nina3595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 23:22   #5
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez nina3595 Pokaż wiadomość
Tak na prawdę w Polsce nie ma dobrej jakości ubrań nawet na metkach firmówek widnieje napis made in china co mnie normalnie dobija (nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie że kiedyś wszystko było wykonane z lepszego tworzywa) najlepszej jakości ciuchy można znaleźć na tzw. szmateksach, ale trzeba się naszukać (chyba że się ma znajomą kasjerkę. Poza tym takiego ciucha nie szkoda wyrzucić. W sklepach też można coś upolować, ale trzeba czytać skład materiału i patrzeć na jakość szycia.
Mnie właśnie też. Wiem, że kiedyś ciuchy były lepsze, bo moje bluzki sprzed kilku lat wyglądają lepiej niż te kupione dwa miesiące temu... Poza tym wszystko jest cieniutkie (mowa o swetrach np.) i kiepsko uszyte... Nie wiem jak można sprzedawać bluzkę w której guziki ledwo się trzymają.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 23:43   #6
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez nina3595 Pokaż wiadomość
Tak na prawdę w Polsce nie ma dobrej jakości ubrań nawet na metkach firmówek widnieje napis made in china co mnie normalnie dobija (nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie że kiedyś wszystko było wykonane z lepszego tworzywa) najlepszej jakości ciuchy można znaleźć na tzw. szmateksach, ale trzeba się naszukać (chyba że się ma znajomą kasjerkę. Poza tym takiego ciucha nie szkoda wyrzucić. W sklepach też można coś upolować, ale trzeba czytać skład materiału i patrzeć na jakość szycia.
Nie tylko ty niestety...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 05:52   #7
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Nalezy omijać sieciówki szerokim łukiem. Owszem zdarzy się znaleźć tam coś z dobrego materiału, dobrze odszytego ale jest to raczej wyjątek niż reguła.
Zostają lumpeksy i wbrew pozorom małe sklepiki z odzieżą wyprodukowaną w Polsce, ceny mają sieciówkowe lub i większe za to ubrania uszyte sa z rożnych materiałów nie tylko z poliestru. Nie wystają z nich nitki i nie odpadają guziki.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 10:58   #8
Rangiku
Raczkowanie
 
Avatar Rangiku
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 114
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Wątek wydaje mi się ciekawy i przydatny więc proponuję trochę odświeżyć

Polecam z czystym sumieniem:
*Wojas
*Ryłko
*Intimissimi
*Oysho
*Orsay (tak na 85%)
*Mango
*Aggi
*Nike
*4F
* Apart
* Kruk

Zdecydowanie nie polecam:
* H&M - ciuchy na max 3 prania:/ omijam szerokim łukiem
* Bershka - j.w.
* New Yorker
* Yes
* Deichman
* Stradivarius - kiedyś chyba było lepiej.. Ale teraz musiałam zwrócić sweter po tygodniu, bo szew się rozpruł..

Różnie bywa, ale na upartego można znaleźć coś dobrej jakości:
* Reserved
* Pimkie
* Taijly wejly

Czekam na kontynuację, bo sama jestem ciekawa co sądzicie na temat niektórych sklepów, w których jeszcze nie robiłam zakupów (np. Kazar, Esprit, Benetton - czy warto?)
Rangiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 19:05   #9
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Witam, odswiezam watek. Niestety jakosc sieciowkowych ciuchow wola o pomste do nieba, osobiscie najgorsze doswiadczenia mam z Zarom - kupilam pare ciuchow i wszystkie wygladaly jak szmaty juz po pierwszym praniu (!), a tanie nie byly - jak na jednorazowki. Czy mozecie polecic wiecej marek na ktorych mozna polegac? Nawet z tych drozszych? W co warto zainwestowac?
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 19:12   #10
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Z ostatnich obserwacji ciuchów męża - super jakość (zwłaszcza t-shirtów) ma Tattum i Cottonfield, w tym drugim odpowiednio wysokie ceny, alerzeczy nie do zdarcia chyba Bluzy dobrej jakości są w Diversie, mechacą się te z Croppa. Tak samo w t-shirtach z Croppa i Housa wykręcają się szwy. W mojej szafie dobrej jakości rzeczy są z Dorothy Perkins, River Island (wiem, że tu będą spory, ale przy zakupach da się już wyłapać słabe ciuchy tam), Topshop, Promod.
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 08:51   #11
Rangiku
Raczkowanie
 
Avatar Rangiku
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 114
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Pomyślałam właśnie, że fajnie byłoby stworzyć taką "bazę" marek odzieżowych, podobną do KWC - opis firmy (historia, styl, kto jest targetem) + opinie i ocena użytkowniczek (jakość, ceny, reklamacje etc.)

Rangiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 00:46   #12
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Rvda88 Pokaż wiadomość
Z ostatnich obserwacji ciuchów męża - super jakość (zwłaszcza t-shirtów) ma Tattum i Cottonfield, w tym drugim odpowiednio wysokie ceny, alerzeczy nie do zdarcia chyba Bluzy dobrej jakości są w Diversie, mechacą się te z Croppa. Tak samo w t-shirtach z Croppa i Housa wykręcają się szwy. W mojej szafie dobrej jakości rzeczy są z Dorothy Perkins, River Island (wiem, że tu będą spory, ale przy zakupach da się już wyłapać słabe ciuchy tam), Topshop, Promod.
Dzieki za cynk
A damskie swetry? Zmechacily mi sie wszystkie jakie kupilam w ostatnim sezonie

Cytat:
Napisane przez Rangiku Pokaż wiadomość
Pomyślałam właśnie, że fajnie byłoby stworzyć taką "bazę" marek odzieżowych, podobną do KWC - opis firmy (historia, styl, kto jest targetem) + opinie i ocena użytkowniczek (jakość, ceny, reklamacje etc.)

Popieram, mam dosc tej dziadowskiej jakosci, trzeba z tym walczyc . A nawet nie mam jakis specjalnie wygorowanych wymagan: musi jakos wygladac dac sie uprac w pralce i wysuszyc w suszarce do ubran i przetrwac przynajmniej rok.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 09:16   #13
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Dla mnie dobrą jakoś ma Reserved jezeli chodzi o sieciówki.
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 10:04   #14
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

ja polecam : Solar, Simple, Monnari, lekko drożej biją po kieszeni, ale mam sweterki z tych firm , którę noszę od 5 lat, a wyglądają jak nówki, z butów - : Vezezzia, Prima
Moda, Gino Rossi, Kazar
BIŻUTERIĘ ( KRUK, YES- nie!!!!!!!!!), jeżeli chodzi o złoto - najlepiej w Lombardzie - taniej i solidniej, ciekawsze wzory
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 10:22   #15
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez bbss Pokaż wiadomość
No właśnie.... Też mam ten problem.
Bawełniane koszulki kupuję w Esprit, S.Oliver - te sklepy mogę polecić z czystym sumieniem...
Ja te marki kupuje w Peek & Clopenburg i często mają przeceny na te i inne marki.
Cytat:
Napisane przez nina3595 Pokaż wiadomość
Tak na prawdę w Polsce nie ma dobrej jakości ubrań nawet na metkach firmówek widnieje napis made in china co mnie normalnie dobija (nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie że kiedyś wszystko było wykonane z lepszego tworzywa) najlepszej jakości ciuchy można znaleźć na tzw. szmateksach, ale trzeba się naszukać (chyba że się ma znajomą kasjerkę. Poza tym takiego ciucha nie szkoda wyrzucić. W sklepach też można coś upolować, ale trzeba czytać skład materiału i patrzeć na jakość szycia.
No bez przesady...jak ktoś szuka jakości w Carry, Orsay'u czy Reserved to nie wiem czego się spodziewa
Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Dla mnie dobrą jakoś ma Reserved jezeli chodzi o sieciówki.
...mam inne spostrzeżenia w tym temacie- wręcz nie cierpię tej marki i ich "jakość" jest na równi z H&M
Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
ja polecam : Solar, Simple, Monnari, lekko drożej biją po kieszeni, ale mam sweterki z tych firm , którę noszę od 5 lat, a wyglądają jak nówki, z butów - : Vezezzia, Prima
Moda, Gino Rossi, Kazar
BIŻUTERIĘ ( KRUK, YES- nie!!!!!!!!!), jeżeli chodzi o złoto - najlepiej w Lombardzie - taniej i solidniej, ciekawsze wzory
Tak- kurtkę z Monnari nosiłam chyba z 5 lat jak nie lepiej i była super, tylko uległa zniszczeniu z mojej głupoty
Gino Rossi fajna jakość, ale tak jak Ecco strasznie wąskie

Dobre jakościowe bluzki trafiają się w Tchibo i Lidlu (tutaj są różne serie).
Z Tchibo mam nawet 2 kurtki na wiosnę, kupione kilka lat temu i dobrze wyglądają.

Buty poza wspomnianymi Wojas kupuję z Marco Tozzi oraz But-S i jestem bardzo zadowolona. Na lata dobre też są Rieker oraz Tamaris.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 18:13   #16
linoe
Przyczajenie
 
Avatar linoe
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 26
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Nie wrzucajmy wszystkich sieciówek do jednego worka - w nich też można trafić na ubrania które nie wyblakną i nie zmienią kształtu po niecałym sezonie noszenia. Trzeba zwracać uwagę na metki.

Nigdy nie zawiodłam się na:
ubrania - Mango, Marks&Spencer, Tom Tailor, Esprit, Tommy Hilfiger
buty - Ryłko
linoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 21:56   #17
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

dobre jakosciowo ubrania ma topshop,i river island,z butow polskie firmy:krimen,rylko(chocia z rylko ma nieciekawe wzornictwo jak dla mnie),a czy znacie polskie sklepy z dobrymi jakosciowo ubraniami?
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 21:48   #18
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Odświeżam

Kiedyś uważałam, że ciuchy z Green Point są dobre, ale nie... lniane spodnie mechacą mi się w kroku dosłownie po tygodniu... Koszule po kilku praniach robią się dziwnie cienkie, chociaż nie powiem, bo szwy się trzymają ostro.

Nie polecam swetrów z Reserved - strasznie się mechacą i te ze sztucznych tkanin jeszcze się ostro elektryzują.

Butik też ma słabe jakościowo ciuchy, no ale tam akurat są tanie, więc nie ma czego oczekiwać.

Wiele dobrego słyszałam o bokserkach z H&M... ostatnio chciałam zrobić większy zapas i niestety nie szło trafić z rozmiarem. Ramiączka jakoś mi uparcie odstawały.

Tak naprawdę trzeba sprawdzać metki zanim się kupi. Szukam teraz bawełnianych bluzek a nie z jakiegoś poliestru..
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 22:05   #19
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Witajcie.

Zakładam ten wątek
już jest taki wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=171611&page=5
i tlyko o materiałach
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=109271&page=6



Cytat:
Napisane przez nina3595 Pokaż wiadomość
Tak na prawdę w Polsce nie ma dobrej jakości ubrań .
to znaczy ?
Cytat:
Napisane przez nina3595 Pokaż wiadomość
nawet na metkach firmówek widnieje napis made in china co mnie normalnie dobija .
Kązdy chce obniżyc koszty produkcjj A to czy jest uszyte ręka Chińcyka czy białego nie ma bezpośredniego wypływu na jakośc

Cytat:
Napisane przez nina3595 Pokaż wiadomość

nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie że kiedyś wszystko było wykonane z lepszego tworzywa)
najlepszej jakości ciuchy można znaleźć na tzw. szmateksach, ale trzeba się naszukać .
ma dokładnie odwrotnie wrażenie
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 22:16   #20
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

polecam:
Esprit - z czystym sumieniem polecam, szczególnie bawełniane koszulki, jakość bardzo dobra, po kilku praniach nadal wyglądają porządnie, a na promocji można je kupić już od 15zł
Podobnie Hilfiger i Benetton, choć akurat w tym drugim sklepie na wyprzedaży ostatnio miałam wrażenie, że ubrania są coraz gorszej jakości, koszule z cienkiej bawełenki jak w h&m'ie. Natomiast koszulki basic są ok.
Vagabond - prosty design i bardzo dobra jakość, a do tego buty damskie w rozmiarze 42. Polecam sklep internetowy.
Nike - polecam buty sportowe, miałam pumy, reeboki, adidasy i nike trzymają się najdłużej, a do tego wg mnie i wielu moich znajomych są najwygodniejsze.
Swatch - polecam zegarki, przyjemny design, naprawdę wodoszczelne.

Nie polecam - C&A tragedia - to określenie doskonale obrazuje jakość sprzedawanych tam szmat, oh pardon - ubrań.
H&M - kupowałam tam t-shirty chłopakowi, ale więcej tego nie zrobie, po trzech praniach wyglądają jak szmaty, podobnie jest z damską linią basic - po kilku praniach w ubraniach zrobiły mi się dziury, a piorę w 30 stopniach.
Vans - po miesiącu użytkowania dziura na palcu! Za taką cenę?! Wszyscy moi znajomi narzekają na to przereklamowane g***o.
Intimissimi - myślałam że kupując stanik za 100zł posłuży mi conajmniej kilka lat, otóż nie po kilku praniach rozciągnięty jak szmata. Żal.

Podsumowując - wydaje mi się, że jednym z największych problemów w tym temacie, jest fakt, iż zazwyczaj firmy odzieżowe doskonałej jakości robią rzeczy proste, totalnie pozbawione charakteru, niewspółgrające z aktualnymi trendami. Za to w sieciówkach znajdziemy rzeczy ładne, modne, za to beznadziejnie wykonane. Kompromisem w tym wypadku są wg mnie zakupy na stronach typu shwrm, a więc ubrania od młodych projektantów, gdzie jakość oraz design idą w parze. Sama posiadam kilka rzeczy i szczerze polecam A Kuczyńską, Ragdoll
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 11:20   #21
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Bershka, house,reserved....
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 11:36   #22
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Ja jestem bardziej za własnymi projektami i szyciem u znajomej wtedy wiem , że materiał sama wybieram i jakoś mam dobra, lub kupuje w H&M lub markowe ciuchy.
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 11:39   #23
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Dla mnie ok jest Reerved, H&M, i pare innnych. Nie rozumiem dlaczego niektorzy pisza by omijac sieciowki szerokim lukiem. Kupuje rzeczy tam i mam po pare lat!
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 11:48   #24
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Odświeżam

Kiedyś uważałam, że ciuchy z Green Point są dobre, ale nie... lniane spodnie mechacą mi się w kroku dosłownie po tygodniu...
Len się nie mechaci , po tym się poznaje czysty len... Sprawdź na metce czy aby to 100% len, jak tak producenci tych spodni twierdza to kłamią.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
H&M

http://www.youtube.com/watch?v=OMiBAz7GWK8

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-08-10 o 11:57
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 14:54   #25
CrystalNatasha
Rozeznanie
 
Avatar CrystalNatasha
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Jak dla mnie to wszystkie te sieciówki to jedno wielkie g*wno. Omijam te sklepy szerokim łukiem, Prawda jest taka,że są to zwykłe rzeczy "made in china" i tylko metki doszywają. A naiwni ludzie lecą an zakupy do Zary, bo uważają ją za markę,haha.

Przekonałam się o tym,że najlepsze ciuchy dostanę w lumpeksach
__________________
If you want something in life, reach out and grab it.
CrystalNatasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 20:43   #26
marta_ga
Raczkowanie
 
Avatar marta_ga
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 45
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Royal Collection albo P&C, tylko trzeba dobrze poszukać. Bo są różne marki, ale taki McNeal albo Marco Pecci są odpowiednie cenowo i całkiem dobrej jakości. Oczywiście to ciuchy raczej ze średniej półki ale cena/jakość jest bardzo zachęcająca...
__________________
Nic nie dzieje się przypadkiem
marta_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 22:54   #27
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez CrystalNatasha Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to wszystkie te sieciówki to jedno wielkie g*wno. Omijam te sklepy szerokim łukiem, Prawda jest taka,że są to zwykłe rzeczy "made in china" i tylko metki doszywają. A naiwni ludzie lecą an zakupy do Zary, bo uważają ją za markę,haha.
kpiny , banialuki i wulgarne słownictwo a oprócz tego co masz do powiedzenia


Cytat:
Napisane przez CrystalNatasha Pokaż wiadomość
Przekonałam się o tym,że najlepsze ciuchy dostanę w lumpeksach
no ale w lumpeksach masz rzeczy tych samych marek co w galeriach tylko starsze.
Jak jesteś w stanie sie ubrać w lumpeksie to zazdroszczę ja tam znajduje głównie rzeczy które sie nadają najwyżej po domu
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 08:01   #28
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
kpiny , banialuki i wulgarne słownictwo a oprócz tego co masz do powiedzenia



no ale w lumpeksach masz rzeczy tych samych marek co w galeriach tylko starsze.
Jak jesteś w stanie sie ubrać w lumpeksie to zazdroszczę ja tam znajduje głównie rzeczy które sie nadają najwyżej po domu
To ty tu jesteś niegrzeczna
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 10:40   #29
gorzka idiotka
Soyelle
 
Avatar gorzka idiotka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 457
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Jak mam w portfelu nieco więcej, to zdecydowanie skupiam się na polskich markach, które rzeczywiście produkują swoje wyroby w Polsce. Nie koniecznie muszą kosztować te rzeczy duże pieniądze, trochę więcej niż w sieciówkach, ale warto dołożyć, np. do bluzki 50 zł i mieć naprawdę o wiele lepszy ciuch. Poza tym teraz jest dobra wyprzedażowa pora, więc zamiast kupować 2-3 sweterki w Reserved można zainwestować w 1 jakiejś polskiej porządnej marki.
__________________
I Love fashion
gorzka idiotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 14:58   #30
Sekowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 39
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Dobrej jakości ciuchy dostac można w River Island oraz w xxx. Natomiast w H&M i Zarze wręcz przeciwnie

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-12-14 o 13:09
Sekowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-04 09:49:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.