NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-23, 12:59   #901
izulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 272
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

To ja może się nie przyłączę do zbiorowego bojkotu NN i Semilaca, jako że znam tylko te 2 marki i to od niedawna, ale wpadam z dwoma słowami opinii na temat mono z NN: testowałam kolor bordowy. Konsystencja świetna, dość rzadki, ale nie za bardzo, pod tym względem bije gęsty Semi na głowę. No i mniej paprania, to mniejsze szanse na skopanie czegoś, w szczególności na zalanie skórek (mój problem). Po 2 warstwach jednak krycie było średnie, dodatkowo dość nierównomierne (vide pierwsza fotka), choć kolor śliczny - z daleka. Nie wytrzymałam więc i dołożyłam 3. warstwę i kolor już był nie tylko śliczny, ale wprost idealny - nawet z bliska, takie głębokie czerwone wino - fotka druga. I 3. warstwa wyszła już równomierna. Natomiast trwałość faktycznie nie powala, bo już kolejnego dnia miałam lekkie rysy na paznokciach, a nic specjalnego nimi nie robiłam. Po 2 dniach starł mi się wolny brzeg. Teraz po 4 dniach i po basenie dalszych ubytków już nie ma, więc może się jednak dłużej zaprzyjaźnimy.
Jeśli zwykłe NN mają taką fajną konsystencję jak mono, to może i tych zwykłych spróbuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2w.jpg (70,6 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3w.jpg (57,7 KB, 83 załadowań)
__________________

izulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 13:40   #902
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Obejrzalam w calosci ten filmik RLM, uwazam ze laska ma zerowe pojecie o hybrydach, a promowanie nieprawidlowych okreslen typu "warstwa depresyjna" zacheca mnie do uzycia kalasznikowa. Jaka depresyjna?????? Ludzie!!!!!!!
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 13:50   #903
izulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 272
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Obejrzalam w calosci ten filmik RLM, uwazam ze laska ma zerowe pojecie o hybrydach, a promowanie nieprawidlowych okreslen typu "warstwa depresyjna" zacheca mnie do uzycia kalasznikowa. Jaka depresyjna?????? Ludzie!!!!!!!
O mamo, to nawet ja ze swoim dyletanctwem bym na takim filmiku padła
__________________

izulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 13:53   #904
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Obejrzalam w calosci ten filmik RLM, uwazam ze laska ma zerowe pojecie o hybrydach, a promowanie nieprawidlowych okreslen typu "warstwa depresyjna" zacheca mnie do uzycia kalasznikowa. Jaka depresyjna?????? Ludzie!!!!!!!
Widac jej warstwa dostala depresji w trakcie wykonywania mani
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 13:58   #905
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja gdy usłyszałam o tej depresji to aż mi się komentować odechciało

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 13:59   #906
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Chcialabym zobaczyc jak zdejmuje te hybrydy, bo mowila ze hybrydowego mani nie miala jeszcze nigdy, a hybrydowe pedicure miala juz kilkakrotnie robione w salonie, za kazdym razem pilowane a nie odmaczane. Dlatego tak bardzo ciekawi mnie zdejmowanie w jej wykonaniu
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 14:12   #907
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Widac jej warstwa dostala depresji w trakcie wykonywania mani
Podlam

Swoją drogą to ona nie ma pojęcia o robieniu hybryd Oglądając ten filmik to nóż w kieszeni mi się otwiera.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-23, 14:20   #908
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Podlam

Swoją drogą to ona nie ma pojęcia o robieniu hybryd Oglądając ten filmik to nóż w kieszeni mi się otwiera.
Pocieszajace jest to, ze ona przyznaje ze robi to po raz pierwszy, a wiedze jak to zrobic zaczerpnela z folderu NN
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 17:22   #909
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Pocieszajace jest to, ze ona przyznaje ze robi to po raz pierwszy, a wiedze jak to zrobic zaczerpnela z folderu NN
Chociaż tyle, ale "warstwa depresyjna" to jest hit
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 19:16   #910
iv90
Raczkowanie
 
Avatar iv90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 55
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
:brzyda l: ja tam w ogóle nie trawie blogerek mam wrażenie że to osoby, które nie nadają się do żadnej pracy poza darmową reklamą w necie
Dzięki...

Odnoszę wrażenie, że troszkę Was emocje ponoszą w tym obrażaniu wszystkich jak leci. Nie wrzucajcie każdej blogerki, czy vlogerki do jednego wora. Sama jestem blogerką, do pracy chodzę, a prowadzenie własnej strony jest moim hobby, tak jak wielu dziewczyn na tym forum.

Skoro uważacie, że to takie proste być "pasożytem" i żerować na firmach to proszę bardzo - same załóżcie swoje blogi o pazurkowej
tematyce i może Wy dostaniecie produkty za free i miliony na konto? Proszę Was, za dużo pudelka i innych plotkarskich portali. Na blogach zarabiają jedynie najpopularniejsze blogerki/vlogerki.
iv90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 21:48   #911
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ale spokojnie,po co te nerwy?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-23, 23:01   #912
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
:brzyda l: ja tam w ogóle nie trawie blogerek mam wrażenie że to osoby, które nie nadają się do żadnej pracy poza darmową reklamą w necie

ps. dzięki że znowu kusisz tym kolorem ;> dobrze, że mam focha na NN i nie pobiegne od razu do sklepu chyba, że coś pokręciłam i to wcale nie jest nn
No jak dla mnie to już lekka przesada :/ dlaczego wszystkie blogerki wrzucane są do jednego wora? Prowadzę bloga już kilka lat i robię to z czystej przyjemności. Mam pracę, a w czas wolny poświęcam m.in. na bloga. Jasne, że są blogerki, które mają wpisy sponsorowane, ale nie trzeba od razu generalizować.

Co do cen NeoNail to extra base już nie kupię. Dość, że cena wyższa to jeszcze zauważyłam, że u moich klientek po 3 tygodniach noszenia zaczyna robić się ona taka gumowata kiedyś była twarda i nie do ruszenia. Ech.... mam nadzieję, że NN się ogarnie i nie pójdzie w stronę semilac.
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 23:03   #913
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Moje paznokcie z EB są gumowate

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 23:06   #914
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Moje paznokcie z EB są gumowate

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Ha! Wiedziałam, że to nie tylko u mnie. Ja wróciłam do silikonów od DR i chyba już przy tym zostanę. Szkoda, że NN tak się popsuło
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 23:07   #915
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ale Dziewczyny są zadowolone ☺ w jakiej lampie utwardzasz ?

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 23:18   #916
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Ale Dziewczyny są zadowolone ☺ w jakiej lampie utwardzasz ?

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Jestem stylistką paznokci Widzę kiedy z produktem jest coś nie tak, więc to na bank nie wina lampy. Moja EB była kupowana w grudniu i dobrze, że już się kończy, bo widać różnicę pomiędzy nią,a poprzednią buteleczką.
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 23:58   #917
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

W grudniu tego roku ?

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 08:12   #918
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

bardzo przepraszam te dziewczyny, które poczuły się obrażone , źle sprecyzowałam to co napisałam: chodziło mi właśnie o te blogerki, które blogi mają tylko po to żeby żerować na firmach, dostawać od nich multum gratisów, promować je za kase itd. Wiem, że jest ogrom blogerek, które robią to z zamiłowania i wcale z tego nic nie mają (sama korzystam nie raz z pomocy takich blogów ), super znane blogerki/vlogerki omijam szerokim łukiem

ps. warstwa depresyjna to faktycznie hit, ktoś powinien zgłosić neonail że kobietka wprowadza rzesze fanów w błąd
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 08:26   #919
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
bardzo przepraszam te dziewczyny, które poczuły się obrażone , źle sprecyzowałam to co napisałam: chodziło mi właśnie o te blogerki, które blogi mają tylko po to żeby żerować na firmach, dostawać od nich multum gratisów, promować je za kase itd. Wiem, że jest ogrom blogerek, które robią to z zamiłowania i wcale z tego nic nie mają (sama korzystam nie raz z pomocy takich blogów ), super znane blogerki/vlogerki omijam szerokim łukiem

ps. warstwa depresyjna to faktycznie hit, ktoś powinien zgłosić neonail że kobietka wprowadza rzesze fanów w błąd
Top kot tez spoko ;p Nie zdaza ci się specjalnie jakiegoś wyrazu przekrecac ?

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-24, 08:36   #920
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Kręcąc taki filmik niedopuszczalne jest przekrecanie takich wyrazów. To jest wprowadzanie ludzi w błąd.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 08:42   #921
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

dobrze że tego filmiku nie oglądałam szkoda tylko że potem dziewczyny które nie mają zielonego pojęcia o hybrydach zaczynają robić sobie albo i innym, stosują się do zupełnie złych rad a potem słyszymy opinie jak to hybryda mocno niszczy paznokcie itd. Nie ma co dłużej robić offtopu od jakiegoś czasu na tym wątku nie piszemy o lakierach NN tylko o badziewnej polityce firmy i związanych z nią wyskokach od tego wszystkiego czuje że na moim mózgu tworzy się warstwa depresyjna
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 08:42   #922
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja ogólnie uwielbiam czytać blogi ale jak widzę ze ktoś ma co drugi wpis sponsorowany to sobie odpuszczam dalsza "znajomosc".
Niestety większość kiedyś lubianych blogerek obecnie jest u mnie spalonych są tez takie którym trochę soda uderzyła do głowy i myślą, że są niewiadomo kim

Żeby nie było OT to dziś będę testowac klipsy do usuwania hybryd. Zdziwiłam się bo wszystkie są w jednym rozmiarze. A liczyłam na większe i mniejsze.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 09:51   #923
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
W grudniu tego roku ?

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Tak mi takie produkty wystarczaja na max miesiac bo mam duzo klientek to i produkt szybko sie konczy.

Co do filmiku RLM to napisalam jej od razu po obejrzeniu jakie bledy popelnila i ze jak cos to moge pomoc. Warstwa depresyjna to pewnie tylko przejezyczenie, kazdemu sie zdarza. I tak sobie pomyslalam ze przeciez jest duzo dziewczyn, ktore nie czytaja nic wczesniej na temat hybryd i bazuja tylko na ulotce dolaczonej do zestawu i potem tak to wyglada. Firmy przedstawiaja hybrydy jako zwykle lakiery tylko ze dlugotrwale i utwardzane w lampie. Kupujta zestawy przecie to wszystko takie latwe...

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja ogólnie uwielbiam czytać blogi ale jak widzę ze ktoś ma co drugi wpis sponsorowany to sobie odpuszczam dalsza "znajomosc".
Niestety większość kiedyś lubianych blogerek obecnie jest u mnie spalonych są tez takie którym trochę soda uderzyła do głowy i myślą, że są niewiadomo kim

Żeby nie było OT to dziś będę testowac klipsy do usuwania hybryd. Zdziwiłam się bo wszystkie są w jednym rozmiarze. A liczyłam na większe i mniejsze.
Klipsy sa o wiele wygodniejsze, a jednakowy rozmiar nie przeszkadza



Emka rozumiem o co chodzilo i nic sie nie stalo mnie tez denerwuja dziewczyny nastawione jedynie na zerowanie na firmach.
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 15:40   #924
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Skonczylam właśnie mani z deep navy I jestem potwornie rozczarowana
Musiałam nałożyć 4 warstwy zeby kolor jakoś wyglądał. Turlalam buteleczke, od wracałam do góry dnem itp a i tak nie udało mi się uzyskać metalicznego koloru wyszedł zwykły ciemny granat. W dodatku w buteleczce byli pełno paprochow. Miałyśmy tak z jakimś kolorem NN?
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 15:52   #925
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Skonczylam właśnie mani z deep navy I jestem potwornie rozczarowana
Musiałam nałożyć 4 warstwy zeby kolor jakoś wyglądał. Turlalam buteleczke, od wracałam do góry dnem itp a i tak nie udało mi się uzyskać metalicznego koloru wyszedł zwykły ciemny granat. W dodatku w buteleczce byli pełno paprochow. Miałyśmy tak z jakimś kolorem NN?
O i zaczęło się to samo co z Semilac.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 16:07   #926
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Skonczylam właśnie mani z deep navy I jestem potwornie rozczarowana
Musiałam nałożyć 4 warstwy zeby kolor jakoś wyglądał. Turlalam buteleczke, od wracałam do góry dnem itp a i tak nie udało mi się uzyskać metalicznego koloru wyszedł zwykły ciemny granat. W dodatku w buteleczce byli pełno paprochow. Miałyśmy tak z jakimś kolorem NN?
Ja po dwóch warstwach miałam pełne krycie bez prześwitów. No i ten kolor nie jest stricto metaliczny. Wygląda u mnie jak tafla granatowego szkła, a drobinki mienią się pięknie, gdy na paznokcie pada światło. Ja go mam z tej niby starej formuły, jeszcze za 22,90. Może coś się pozmieniało...?
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 20:25   #927
201611290918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 518
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Pierwsze hybrydy z neonail kupowalam w wakacje, maluje mi się nimi idealnie, 2 warstwy wystarczają (mam kolory lady ferrari i natural beauty). Trwałość idealna. Na początku grudnia zamówiłam dwa kolejne kolory, i ku mojemu zdziwieniu przyszły w trochę innych, wyższych buteleczkach. Zamówiłam kolory calm burgundy i czarny. I tak: czarny odpryskiwał po kilku dniach, po tygodniu mogłam go zdjąć płatami!!! Pierwszy raz mialam czarną hybrydę, może muszę jeszcze z nim poćwiczyć, ale wszystko robiłam jak zwykle (extra base i top eco). Z kolei calm burgundy póki co trzyma się ładnie, ale jest jakby bardzo słabo napigmentowany. Położyłam 3 warstwy a dalej mam prześwity.... Dla porównania: 2 paznokcie pokryłam natural beauty (tym starym) i widać różnicę w kryciu. Tu wystarczyły 2 warstwy i wygląda idealnie....

Podsumowując: chyba coś namieszali w lakierach (tych w wyzszych buteleczkach) albo mi się trafiły felerne... jest jeszcze opcja, że nie umiem pracować z czarnym, dlatego odpryskiwał.... muszę nad nim poćwiczyć ale no cóż, nie jestem zadowolona z niego jak na razie... calm burgundy: kolor śliczny, ale komu się chce kłaść 4 warstwy? kiedy przy innych kolorach kryją dwie...
201611290918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 21:55   #928
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez cinderella_ Pokaż wiadomość
Pierwsze hybrydy z neonail kupowalam w wakacje, maluje mi się nimi idealnie, 2 warstwy wystarczają (mam kolory lady ferrari i natural beauty). Trwałość idealna. Na początku grudnia zamówiłam dwa kolejne kolory, i ku mojemu zdziwieniu przyszły w trochę innych, wyższych buteleczkach. Zamówiłam kolory calm burgundy i czarny. I tak: czarny odpryskiwał po kilku dniach, po tygodniu mogłam go zdjąć płatami!!! Pierwszy raz mialam czarną hybrydę, może muszę jeszcze z nim poćwiczyć, ale wszystko robiłam jak zwykle (extra base i top eco). Z kolei calm burgundy póki co trzyma się ładnie, ale jest jakby bardzo słabo napigmentowany. Położyłam 3 warstwy a dalej mam prześwity.... Dla porównania: 2 paznokcie pokryłam natural beauty (tym starym) i widać różnicę w kryciu. Tu wystarczyły 2 warstwy i wygląda idealnie....

Podsumowując: chyba coś namieszali w lakierach (tych w wyzszych buteleczkach) albo mi się trafiły felerne... jest jeszcze opcja, że nie umiem pracować z czarnym, dlatego odpryskiwał.... muszę nad nim poćwiczyć ale no cóż, nie jestem zadowolona z niego jak na razie... calm burgundy: kolor śliczny, ale komu się chce kłaść 4 warstwy? kiedy przy innych kolorach kryją dwie...
Też się rozczarowałam calm burgundy. Zakochałam się w nim jak zobaczyłam na zdjęciu pazurków eM_Ki jakiś czas temu. Ale jak nałożyłam u siebie to po 3 warstwach paznokcie dalej były niedomalowane, a kolor transparentny niczym wodna emalia. Kolor prześwitywał... dosłownie. No i myślałam, że będzie bardziej w fiolet wpadać... a jest to ciepłe ciemne wino.... Zresztą w załączniku pokażę jak wygląda porównanie (po lewo ze zdjęcia eM_Ki, a po prawo mój kciuk). Może też aparat i światło trochę wpływa na różnicę... ale no cóż.
Burgundy mam w tej nowej wyższej buteleczce. Mam też deep navy w starej niższej butelce... i jestem zachwycona... kryje mi dobrze po dwóch warstwach i wygląda przepięknie.
A hauuu zachęcona zdjęciami tego navy... dzisiaj stwierdziła, że jest do dooopy
Ciekawe czy faktycznie ten sam kolor kupowany w innym czasie... jest zupełnie innym kolorem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porownanie.jpg (75,2 KB, 148 załadowań)
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/


Edytowane przez marlena_smc
Czas edycji: 2015-12-24 o 22:04
marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 21:57   #929
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cholera, zniechecacie do Neonaila... Moze jednak postawie na Indigo i MM...
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 23:42   #930
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

To te nowe, drogie pigmenty z USA o ktorych pisalo NN Teraz zamiast 2 warstw kladzie sie na bogato - 4
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.