Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-08, 14:56   #2881
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Angry Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
a co Ci powiedziano w klinice? wlosy od razu nie wypadaj, zaczna wypadac w przeciagu 2-3 tygodni cierpliwosci
Po diodowym też właśnie wypadały po ok. 2 tygodniach. W moim jednak przypadku odrosła mi większość włosów po 2 dniach, a jak je lekko ruszałam pensetą, to czułam ból = cebulka jest i na pewno nie wypadną. No ale bez kitu. Żeby nawet jeden włos nie wypadł!

Edytowane przez nimrodel
Czas edycji: 2015-04-08 o 14:57
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 15:26   #2882
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez nimrodel Pokaż wiadomość
Wczesniej bylam/jestem mega zadowolona - robilam strefe bikini laserem diodowym. Wystarczyly 3 sesje i w ogole juz wlosow nie mam...
A ile czasu minęło od ostatniego zabiegu laserem diodowym i jaki to był laser?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 15:28   #2883
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Diodowy robiłam na bikini, zaczęłam w zeszłym roku. Wystarczyły trzy sesje w odstępie ok. 6 tygodni. Aleksandrytowy zrobiłam pierwszy raz tydzień temu na zupełnie nowy obszar, na łydki.
__________________
Moje Ilustracje - Zapraszam serdecznie <3

Kobiece Zen - Strefa dla Ciała i Duszy (grupa FB)
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 17:15   #2884
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Z tego, co tu dziewczyny piszą, to jedyne skuteczne lasery trwale usuwające owłosienie to Light Sheer Duet, ewentualnie Light Sheer Desire albo Vectus. Niektóre pisały też o laserze aleksandrytowym. Ty korzystasz z niego zagranicą, tak? Lepiej poczytaj na forach czy rzeczywiście usuwa owłosienie na stałe, bo to na pewno drogie zabiegi, możesz wyrzucić dużo kasy w błoto. Czy to przypadkiem nie jest IPL? Bo widzę sprzeczne informacje jak próbuję go wygooglować. Nie słyszałam o skutecznej bezbolesnej depilacji, a skoro piszesz, że boli o wiele mniej niż wosk, to nie sądzę, że działa.
hej oj nie nie, napewno to nie jest IPL, na to bym w zyciu nie poszla!
Sporano XL BLU jest to laser medyczny i z tego co sie orientuje nalezy do rodziny tzw. diodowych. Ma on glowice chlodzaca dlatego nie czuc bolu Tzn nie wiem z jakim wy owlosieniem sie zmagacie i jak wy znosilyscie woskowanie, ale dla mnie to byla masakra w porownaniu do lasera. Znam tez kilka osob po depilacji tym laserem i wszystkie zadowolone, zreszta osoba ktora mi robila zabieg sama tez mi pokazala swoje rezultaty i WOW! Postaram sie zdac wam relacje za jakis czas i opowiem czy dziala czy nie

tutaj mozesz sobie poczytac o laserze Soprano
http://www.almalasers.com/painfree_hair_removal.jsp
http://www.therapieclinic.com/our-wo...ng-technology/
http://www.laserhairremoval.ie/laser...oval-laser.asp

i porownanie soprano do innych laserow:
http://www.laserhairremoval.ie/laser...comparison.asp
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015

Edytowane przez 2sweet
Czas edycji: 2015-04-08 o 17:24
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 17:08   #2885
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej, czy jest tu jakaś dziewczyna, która miała zabieg usuwania laserowego włosków nad górną wargą i jest zadowolona?

Jestem prawie zdecydowana na laser, ale jak mam po kilku/kilkunastu zabiegach wrócić do punktu wyjścia to sama nie wiem...
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 07:44   #2886
kajjaa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja jestem w trakcie.. , w pt ide 3 raz.. efekty był juz swietne po pierwszym zabiegu..nie wiem jak dlugo efekty się utrzymają, ale jestem bardzo zadowolona póki co...
kajjaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 19:06   #2887
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kajjaa7 Pokaż wiadomość
Ja jestem w trakcie.. , w pt ide 3 raz.. efekty był juz swietne po pierwszym zabiegu..nie wiem jak dlugo efekty się utrzymają, ale jestem bardzo zadowolona póki co...
a mialas mocne ciemne włoski?
czy takie delikatne?
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 07:24   #2888
kajjaa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Zdecydowanie miałam ciemne i grube włoski.. włącznie z włoskami na brodzie.. teraz praktycznie nie muszę z tym nic robic.. jakies tam pojedyncze pokazują się 2 tygodnie przed kolejnym zabiegiem
kajjaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 08:02   #2889
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
Hej
Myślicie ze warto w połowie kwietnia zaczynać depilacje pach vectusem? Czy lepiej zaczekać do jesieni??
w sumie to jest dość zakryta część ciała, więc właściwie czemu nie
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 17:59   #2890
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kajjaa7 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie miałam ciemne i grube włoski.. włącznie z włoskami na brodzie.. teraz praktycznie nie muszę z tym nic robic.. jakies tam pojedyncze pokazują się 2 tygodnie przed kolejnym zabiegiem
Dzięki za odzew

Ja mam takie jasne i cieniutkie i nie wiem czy laser by sobie poradził :/
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 07:54   #2891
kajjaa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Dzięki za odzew

Ja mam takie jasne i cieniutkie i nie wiem czy laser by sobie poradził :/

Raczje sobie nie poradzi niestety.. ale idz zapytać
kajjaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-15, 09:12   #2892
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja zaczynałam od bikini i pach razem. Potem wziełam się za łydki, a ostatnio za wasik.
[...]
Corii, a jak ten wąsik u Ciebie?
Ja miałam 3 zabiegi, pół roku później kolejne 3 w innym gabinecie - od tego czasu niecały rok minął - stwierdziłam teraz zimą że zabiegi chyba nic nie dały.
Wąsik robisz Vectusem czy LS?
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 09:41   #2893
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Corii, a jak ten wąsik u Ciebie?
Ja miałam 3 zabiegi, pół roku później kolejne 3 w innym gabinecie - od tego czasu niecały rok minął - stwierdziłam teraz zimą że zabiegi chyba nic nie dały.
Wąsik robisz Vectusem czy LS?
No póki co po boku odrastaja włoski ciemne, 28 mam 3 sesje, zobaczymy, jak po niej będzie
Vectusem.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 12:45   #2894
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

update: juz prawie 2 tyg od mojego pierwszego zabiegu (bikini i pachy) i "gubię sierść" od paru dni))) hurra!!!
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 23:32   #2895
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

W takim razie poczekam na Twoją póxniejszą opinię.
Teraz jest za późno aby zrobić sobie chociaż kolejną pojedynczą partię. Uważam, że to też bez sensu by było.
Poczekam do jeseni i chyba poszukam Vectusa w innym mieście.
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 12:09   #2896
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Idzie lato, a mnie zachciało się depilacji laserowej... Powiedzcie dziewczyny, czy laser Light Sheer też jest skuteczny, czy tylko Light Sheer Duet? Wiem, że są między nimi jakieś różnice, kiedyś czytałam, że oba są okay, ale teraz podczytuję wątek i szczerze sama już nie wiem Dlatego proszę o odpowiedź.

A druga sprawa to czy Waszym zdaniem warto wykupować roczny karnet na zabiegi depilacji bez limitów, na jeden określony obszar? Np. pachy za 1000 zł lub bikini całkowite za 1200.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 20:23   #2897
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wydaje mi sie ze to zależy jakie miejsce chcesz depilować i jaka cena takiego karnetu no i jaki laser. Licząc ze mozna robic laser co 6 tygodni, wychodzi ze w ciagu roku zdążysz zrobic ok 8-9 zabiegów. Gdybym robiła bardzo owłosione miejsce takie jak bikini czy nogi to jeżeli cenowo by to wyszło duzo taniej niz pakiet 6 zabiegów albo 6 pojedynczych to mysle ze bym kupiła taki karnet. Ja np miałam robione pachy i pełne bikini dopiero jeden raz i straciłam tyle wlosow ze nie chce robic juz dalej pach tylko dopłace i biorę sie za łydki bo szkoda mi marnować pozostałych 5 sesji z pakietu ktory kupiłam na to co mi zostało na pachach i wole wziasc sie za łydki ktore sa wiekszym problemem
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 13:45   #2898
ilonkaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hej, dziewczyny. Mam mamy problem ;p mam ciemne włosy na rękach i bardzo mi one przeszkadzają wiec będę szła je laserem usunąć ale niedawno je rozjaśniałam, czy to jakiś problem? w sumie i tak część rozjaśnioną włosa będę musiała zgolić...
ilonkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 14:14   #2899
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ilonkaa90 Pokaż wiadomość
hej, dziewczyny. Mam mamy problem ;p mam ciemne włosy na rękach i bardzo mi one przeszkadzają wiec będę szła je laserem usunąć ale niedawno je rozjaśniałam, czy to jakiś problem? w sumie i tak część rozjaśnioną włosa będę musiała zgolić...

Najlepiej zapytać o to w gabinecie w którym bedziesz miała laser. zobaczą i ocenia czy te włosy sie w ogole nadają. Na zabieg należy miec ogolona skore ( i nawet 2mm włosy wykluczają z zabiegu bo jest ryzyko poparzenia). Także jesli sa rozjaśnione to przypuszczam ze nie wiele to robi różnicy bo pod skora włos bedzie ciemny. Pamiętaj tylko o tym ze nie mozna tego opalać zarówno przed jak i po zabiegu (ryzyko przebarwień skory itd) a zabieg trzeba powtórzac co 6tyg a wiec czeka cie seria zabiegów co w okresie wiosennym i letnim jest dosyc trudne. Zastanow sie czy bedziesz w stanie to zrobic.
dodatkowo kontrast koloru pomiędzy skora a włosem musi byc spory, im jaśniejsza skora i ciemniejszy włos tym lepsze efekty, a wiec samoopalacz tez nie mozesz stosować min tydzien przed zabiegiem i min tydzien po.
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 16:17   #2900
ilonkaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Bardzo dziękuję za odpowiedz
niby moja kosmetyczka powiedziała że nie ma przeciwwskazań, ale wolałam mieć więcej opinii dla pewności i umówiłam się że zrobi mi 2 może trzy zabiegi przed urlopem a reszta na jesień solarium oczywiście odpuszczam a do samoopalaczy nie mam i tak cierpliwości więc nie będzie problemu
ilonkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 18:51   #2901
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
zabieg trzeba powtórzac co 6tyg a wiec czeka cie seria zabiegów co w okresie wiosennym i letnim jest dosyc trudne.
6 tygodni to za krótki okres, na ręce jest to 8-12 tygodni.
ilonkaa90, jakim laserem będziesz robić?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 11:33   #2902
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
6 tygodni to za krótki okres, na ręce jest to 8-12 tygodni.
ilonkaa90, jakim laserem będziesz robić?
"gubienie sierści" też jest dość indywidualne ale lepiej pójść trochę później niż za wcześnie imo
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 12:17   #2903
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja już po pierwszym zabiegu na pachy, kolejny mam umówiony za 5 tygodni - no i nie wiem, czy to nie za szybko? Póki co włosów nie gubię, we wtorek minie tydzień od zabiegu. Jeśli chodzi o wrażenia to muszę przyznać, że bolało
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 12:32   #2904
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja już po pierwszym zabiegu na pachy, kolejny mam umówiony za 5 tygodni - no i nie wiem, czy to nie za szybko? Póki co włosów nie gubię, we wtorek minie tydzień od zabiegu. Jeśli chodzi o wrażenia to muszę przyznać, że bolało
Zdecydowanie za szybko. Na pachy było 8-10 tygodni.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 12:55   #2905
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Zdecydowanie za szybko. Na pachy było 8-10 tygodni.
Hmmm, ja miałam pachy robione podobnie jak Glam przerwy i efekty mam...to nie wiem juz nei wiem, jak z tymi odstępami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 13:08   #2906
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hmmm, ja miałam pachy robione podobnie jak Glam przerwy i efekty mam...to nie wiem juz nei wiem, jak z tymi odstępami
Czy są efekty, to można stwierdzić min. 3 miesiące po depilacji.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 13:14   #2907
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Czy są efekty, to można stwierdzić min. 3 miesiące po depilacji.
Jesli ja pisze ze "sa efekty" to znaczy ze są i nie mam na mysli zaraz po zabiegu, to chyba oczywiste.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 13:19   #2908
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jesli ja pisze ze "sa efekty" to znaczy ze są i nie mam na mysli zaraz po zabiegu, to chyba oczywiste.
Oczywiste. Ale czy po min. 3 miesiącach?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 14:32   #2909
AniaKaszubska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny!

Jestem tu nowa i będę wdzięczna za jakiekolwiek rady od Was.
Mam bardzo jasną karnację i grube, gęste i ciemne włosy niemal wszędzie . Golenie jest bardzo problematyczne, bo moja skóra praktycznie nigdy nie jest gładka i już po kilku godzinach czuję drapiące, odrastające włoski. Problem mam od zawsze, dawno temu robione badania hormonalne nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Depilacja laserowa jest dla mnie jedyną opcją, ale zbierałam się strasznie długo z tą decyzją ze względu na koszty. W końcu jestem zdeterminowana i chcę zrobić sobie całe nogi i bikini głębokie! Proszę Was o wskazówki.

Lepszy byłby w moim przypadku Vectus czy LSD?

Czy możecie poradzić wypróbowane salony w Warszawie, które mają aktualnie w miarę przystępne ceny/jakieś promocje?

Wiem, że pora na laser nie jest najlepsza, ale planuję spędzić te wakacje w biurze, no i mnie słońce praktycznie nie bierze

Edytowane przez AniaKaszubska
Czas edycji: 2015-04-27 o 14:36
AniaKaszubska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 16:41   #2910
sisterdevil
Raczkowanie
 
Avatar sisterdevil
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 38
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny

Powiedzcie mi znacie jakies dobre salony z Lubuskiego? coś w Zielonej Górze lub okolicach???
no i jaki laser jest najskuteczniejszy i usuwa włoski na stałe???

bede wdzieczna za odpowiedź
__________________
Kiedy ktoś poświęca Ci czas
Pamiętaj,że daje coś,czego nigdy nie odzyska


LSC 93 350cc - A.K Szczecin
sisterdevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.