Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-03, 10:38   #871
natxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hmmm ja byłam na depilacji (pierwszej) jakiś miesiąc temu - bikini, no i jak narazie powypadały mi te włoski i rośnie tylko parę, także nie wiem co dalej, bo niby za miesiąc powinnam iść na drugi zabieg, a ja ledwo co mam tych włosów. dziewczyny pisały na forach, ze normalnie odrastają, czy to możliwe, że usunęło mi już ponad 50% ??? bo kosmetyczka powiedziała, ze ok 15% włosów wypada po każdym zabiegu i zazwyczaj nie wiecej ;/ takze lekka dezorientacja :P
natxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 18:44   #872
majkens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja na Twoim miejscu cieszyłabym się zamiast zastanawiać i tyle!Na zabieg idz bo słoneczko zaczyna prażyć i coraz trudniej będzie o nieopaloną skórę. Złapie Ci te włoski które odrosły i może będziesz miała spokój przez całe wakacje czego z całego serca życzę

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

W sumie na bikini jeszcze nie pora...Byłam przekonana, że piszesz o nogach, kto się urodził zakrętem zakrętem umrze..
majkens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 17:30   #873
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Sa tu moze dziewczyny z Wroclawia ktore moga polecic jakis dobry salon/salony depilacji laserowej z tego miasta ?
chodzi o lightsheer oczywiscie
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 17:49   #874
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natxxx Pokaż wiadomość
hmmm ja byłam na depilacji (pierwszej) jakiś miesiąc temu - bikini, no i jak narazie powypadały mi te włoski i rośnie tylko parę, także nie wiem co dalej, bo niby za miesiąc powinnam iść na drugi zabieg, a ja ledwo co mam tych włosów. dziewczyny pisały na forach, ze normalnie odrastają, czy to możliwe, że usunęło mi już ponad 50% ??? bo kosmetyczka powiedziała, ze ok 15% włosów wypada po każdym zabiegu i zazwyczaj nie wiecej ;/ takze lekka dezorientacja :P
Ja po pierwszym zabiegu myślałam (choc wiedziałam, ze to niemozliwe), ze ponad 80% zginęło. Nie odrosło praktycznie nic. Podobno pierwszy jest największym szokiem dla skóry, dlatego efekty wydaja się najlepsze. Ale to tylko tak wygląda tak naprawde włoski są tam i cześć odrasta Więc niestety trzeba tępić je dalej.
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:41   #875
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć dziewczyny

Ja planuję już od jakiegoś czasu depilację laserową bikini.

Czy możecie polecić mi dobry sprawdzony salon w Wawie? Przede wszystkim nie chcę sobie zaszkodzić tą depilacją - najbardziej boję się ew. poparzeń
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 14:19   #876
natxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nie no, na pewno pójdę ale mam nadzieje że 3 razy wystarczą i będę miała spokój na parę lat, chociaż gdzieś o uszy tez mi się obiło, że właśnie na początku tak wolno rosną i są złudne wrażenia, a później nie widać jakby wogóle miały jakąś depilację (bodajże po 2 zabiegu) także mam nadzieje ze jakoś uda sie je "wytępić" jak najszybciej, pozdrawiam

PS: ja niestety z Kr, a robiłam w Nowomedzie
natxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 23:07   #877
szaramyszka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Pytanie do kosmetyczki: Mam 16 lat i ciemny meszek pod nosem (spowodowane jest to faktem golenia go) jestem szatynką i mam jasną karnacje ale meszke jest widoczny zwłaszcza pod słońcem;/;/ plaNUJE usunięcie meszka za pomocą depilacji laserowej.. i tu mój ból czy oby napewno nie jestem za młoda i czy ta depilacja da jakieś efekty?? Proszę o szybką odpowiedź ... pozdrawiam
szaramyszka34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 18:05   #878
kasiek1209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej dziewczyny. Mam okropny problem. Moje nogi są wręcz....zmasakrowane. Nie odkrywam ich od jakiś 2 lat. Mianowicie, mam okropne ciemne włosy, połowa z nich mi wrasta pod skórę, tak , że mam czerwone i czarne kropki na nogach. Chciałabym się dowiedzieć, czy mogę wykonać depilacje laserową?
kasiek1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 21:22   #879
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

tak, szczególnie w takich przypadkach stosuje się właśnie depilację laserem. Już po pierwszym razie powinno być widoczne polepszenie jeżeli chodzi o wrastanie. Miałam ten sam problem + jeszcze borykam się z zapaleniem mieszków włosowych od min 2 lat [niestety mam do tego skłonności i dopóki będę nogi golić to do końca tego nie wyleczę], także w twoim przypadku jak najbardziej bym takie zabieg brała pod uwagę.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 19:08   #880
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kasiek1209 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam okropny problem. Moje nogi są wręcz....zmasakrowane. Nie odkrywam ich od jakiś 2 lat. Mianowicie, mam okropne ciemne włosy, połowa z nich mi wrasta pod skórę, tak , że mam czerwone i czarne kropki na nogach. Chciałabym się dowiedzieć, czy mogę wykonać depilacje laserową?
a depilujesz je czy golisz? ja miałam podobny problem, przestałam depilować nogi jakiś rok temu i tylko je golę, wyglądają o niebo lepiej, bez wstydu mogę chodzić w spódniczce tej wiosny

a laser jest idealnym rozwiązaniem na tego typu problemy, zrobiłam sobie bikini gdzie miałam ten sam problem i problemu nie ma. Myślę że dużo osób decyduje się na laser właśnie przez to paskudne wrastanie, taki wydatek to nie do końca kaprys, to rozwiązanie problemu więc do dzieła!
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 10:20   #881
kroliczana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja robię zabiegi w BonaDea w Krakowie i jestem całkiem zadowolona (zwłaszcza z dość rozsądnych cen). efekty są zauważalne - miałam robione pachy (3 razy) i wąsik (3 albo 4). Co jakiś czas traktuje te miejsca woskiem ale ogólnie jest o niebo lepiej Teraz zdecydowałam się na brodę bo już mnie rozpacz ogarniała nad tym jak wyglądam, i cóż.. bolało masakrycznie, cały makijaż mi spłynął bo tak ryczałam a teraz siedzę w domu bo się wstydzę wyjść bez szalika na ulicę czy na uczelnię.. Okropnie spuchłam i mam mnóstwo strupków ale liczę na to, że znikną - w innych miejscach miałam podobną reakcję ale potem było ok.

ATW okropnie mnie denerwuje, jak ludzie mówią że to jest bezbolesne..jak słyszę to pikanie przy kolejnych "strzałach" to już się cała spinam z bólu mimo znieczulenia emlą.. ale mimo to będę robić kolejne zabiegi
kroliczana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 10:30   #882
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kroliczana Pokaż wiadomość
Ja robię zabiegi w BonaDea w Krakowie i jestem całkiem zadowolona (zwłaszcza z dość rozsądnych cen). efekty są zauważalne - miałam robione pachy (3 razy) i wąsik (3 albo 4). Co jakiś czas traktuje te miejsca woskiem ale ogólnie jest o niebo lepiej Teraz zdecydowałam się na brodę bo już mnie rozpacz ogarniała nad tym jak wyglądam, i cóż.. bolało masakrycznie, cały makijaż mi spłynął bo tak ryczałam a teraz siedzę w domu bo się wstydzę wyjść bez szalika na ulicę czy na uczelnię.. Okropnie spuchłam i mam mnóstwo strupków ale liczę na to, że znikną - w innych miejscach miałam podobną reakcję ale potem było ok.

ATW okropnie mnie denerwuje, jak ludzie mówią że to jest bezbolesne..jak słyszę to pikanie przy kolejnych "strzałach" to już się cała spinam z bólu mimo znieczulenia emlą.. ale mimo to będę robić kolejne zabiegi
zgadzam się totalnie pani mi w zimie okno otwierała, tak mnie pot zalewał od pseudobezbolesnych strzałów na wargach sromowych....
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 10:34   #883
skrytka
Raczkowanie
 
Avatar skrytka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: prowincja :)
Wiadomości: 127
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A propos bólu, ja ostatnio kiedy miałam przyjemność "poddawać łydki laserowi" bez znieczulenia, poprosiłam panią o coś do ściskania. Dostałam kompres z żelem w takim małym woreczku Pomogło, bo nie zaciskałam pięści tylko pastwiłam się nad woreczkiem.
Ale przez to że bolało bardzo napinałam mięśnie nóg podczas całego zabiegu,
a nastepnego dnia miałam zakwasy
Zauważyłam że włoski do zabiegu muszą być idealnie zgolone, bo nawet na milimetr wystający włosek przypala się pod laserem i dodatkowo parzy.
skrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 00:33   #884
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
zgadzam się totalnie pani mi w zimie okno otwierała, tak mnie pot zalewał od pseudobezbolesnych strzałów na wargach sromowych....
A kto niby twierdzi, że laser jest bezbolesny No może jakiś pseudo laser albo IPL, który nie działa i o którym tak szumnie wypowiada się na tym topiku 90% dziewczyn
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 09:10   #885
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
A kto niby twierdzi, że laser jest bezbolesny No może jakiś pseudo laser albo IPL, który nie działa i o którym tak szumnie wypowiada się na tym topiku 90% dziewczyn
na stronie kliniki w której byłam a która pracuje na LightSheer wyraźnie stoi że zabieg jest bezbolesny.... i nie raz mi się w artykułach w gazetach o oczy obiło to samo stwierdzenie - bezbolesne trwałe usuwanie owłosienia laserem.... nie mów że nie spotkałaś się z takim stwierdzeniem
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 18:59   #886
masakra25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Uwaga omijac!

Witam wszystkich,
jako dobra obywatelka chcialam ostrzec wszystkich tych, ktorzy sie wybieraja na depilacje laserowa przed jednym z warszawskich salonow. Mianowicie jest to salon Kosmedica na ul. Mrocznej. Robilam tam depilacje lydek. Pierwszy zabieg byl totalnie nieudany i musialam go poprawiac po 2 tyg, na drugim zabiegu(reklamacji) pani poparzyla mi skore i moje lydki wygladaly jakby je kot podrapal(mam zdjecia) jednak zabieg i tym razem nie byl dobrze wykonany i poszlam na druga reklamacje, o ktora sie musialam z pania wyklocac!! Pgolnie obsluga jest bardzo niemila, traktuja czlowieka z gory a w koncu to dzieki klientom maja wyplaty;] Przede wszystkim jak tylko zapytalam czy zabiegi trzeba wykonywac regularnie to uslyszalam, ze oczywiscie i nie wolno mi miedzy nimi golic nog!!(wyobrazacie sobie 2 tyg bez golenia nog) stosowalam sie do zalecen gdyz gdybym je ogolila to pani nie uznalaby mi reklamacji!(a propos wciskaja ten kit tylko dlatego zeby regularnie przychodzic) Kolejna porazka byl sam zabieg, ktory pani wykonala w 20 min! obie lydki! (zabieg wykonany bardzo niedbale pewnie tylko dlatego, zeby zapisac sie na jaknajwiecej zabiegow)to jest nie do opisania! odradzam z calego serca ten salon, omijajcie go szerokim lukiem!! ja juz tam nigdy nie wroce. Natomiast na depilacje bikini i kolejne zabiegi na lydki po nieudanych w KOSMEDICE, zapisalam sie do Studia Laser na ul Kakowskiego! Fantastyczne efekty, bylam juz 2 razy na bikini i raz na lydkach, mila obsluga, fachowo wykonany zabieg i moze sam salon nie wyglada tak zachwycajaco jak w Kosmedice ale co tego, ten sam sprzet a rezultaty...o niebo lepsze! (juz po pierwszym zabiegu bikini diametralna zmiana a ogolnie zalecaja min 3, czawarty mozna wykonac po dluzszej przerwie) swietny salon, polecam a KOSMEDICE z daleka omijac!!!! pzdr i w razie jakichkolwiek pytan sluze pomoca
masakra25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 21:39   #887
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Uwaga omijac!

Cytat:
Napisane przez masakra25 Pokaż wiadomość
[...]Pgolnie obsluga jest bardzo niemila, traktuja czlowieka z gory a w koncu to dzieki klientom maja wyplaty;]
nie chcę żeby wyszło że tu kogoś bronię, ale ja nie odczułam nic takiego

Cytat:
Napisane przez masakra25 Pokaż wiadomość
[...]Przede wszystkim jak tylko zapytalam czy zabiegi trzeba wykonywac regularnie to uslyszalam, ze oczywiscie i nie wolno mi miedzy nimi golic nog!!(wyobrazacie sobie 2 tyg bez golenia nog) [...]
trzeba robić w miarę regularnie żeby jak najwięcej włosów było w odpowiedniej fazie wzrostu. I tak, wyobrażam sobie nie golić nóg przez 2 tyg - baa, nie goliłam przez 7-8 tyg i nic mi nie urwało. W razie gdy musiałam wystawić nogi "do ludzi" oczywiście je ogoliłam, ale przynajmniej ja zostałam poinformowana żeby nie golić często, tylko jak zajdzie potrzeba [a najlepiej użyć depilatora], bo podczas golenia mogą się "aktywować" kolejne mieszki włosowe i będą wyrastać nowe włoski. Ile jest w tym prawdy nie wiem, ale warto zastosować - na pewno nie zaszkodzi.

Cytat:
Napisane przez masakra25 Pokaż wiadomość
[...]Kolejna porazka byl sam zabieg, ktory pani wykonala w 20 min! obie lydki! (zabieg wykonany bardzo niedbale pewnie tylko dlatego, zeby zapisac sie na jaknajwiecej zabiegow)to jest nie do opisania![...]
Która z pań wykonywała zabieg?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 09:50   #888
skrytka
Raczkowanie
 
Avatar skrytka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: prowincja :)
Wiadomości: 127
Dot.: Uwaga omijac!

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

... przynajmniej ja zostałam poinformowana żeby nie golić często, tylko jak zajdzie potrzeba [a najlepiej użyć depilatora], bo podczas golenia mogą się "aktywować" kolejne mieszki włosowe i będą wyrastać nowe włoski. Ile jest w tym prawdy nie wiem, ale warto zastosować - na pewno nie zaszkodzi.

Mnie znów pani powtarzała żeby właśnie depilatora nie używać, że golić owszem można. Ja z resztą dopiero po jakimś miesiącu od zabiegu łydki mogę pokazać, więc chodzę sobie jak sarenka w tym czasie i nie przejmuję się.
skrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 09:54   #889
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jeżeli można podawać nazwy to ja jak najbardziej polecam salon Kleopatra w Krakowie Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Jestem już po trzech zabiegach i naprawdę nie żałuję.
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 09:57   #890
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

depilatora?? absolutnie! laser odnajduje melaninę pod skórą czyli włosa odnajduje odnajdując jego barwnik i w ten sposób pozbywa się włosa, używając depilatora, pozbawiamy go takiej możliwości - nie ma cebulki, nie ma barwnika, nie ma usunięcia włosa to wy tego nie wiecie??

a golarka owszem, włosy co najwyżej będą bardziej widoczne, ciemniejsze a o to w epilacji chodzi a jak się uaktywnią nowe to co, laser je usunie z resztą nowe włoski mogą się wybijać całe życie, a do tego to wiadomo - zabiegi przypominające, ot co

rany, jakie wy tu głupoty piszecie, to straszne jest, na jakim laserze pracują gabinety do których chodzicie? czy te kosmetyczki na pewno mają dyplomy??
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:02   #891
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

eelmirka ma rację przed zabiegiem kosmetyczka wszystko tłumaczy przecież...
Jak traktować skórę przed i po zabiegu, jeżeli ktoś nie stosuje się do tych zaleceń to nie dziwię się, ze potem efekty zabiegów są marne.
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 15:13   #892
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ashmira - zaglądnęłam na stronę Kleopatry i widzę, że jest teraz promocja i bikini kosztuje 210 zł. Czy tak jest w rzeczywistości? I niezależnie od tego jak ,,głębokie" to bikini? Bardzo mi się ta cena spodobała, więc będę wdzięczna za więcej info.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 18:16   #893
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ineso- ja trafiłam akurat na promocję gdzie zabiegi były 30% tańsze, a oprócz tego dla osób, które wykonywały depilacje powyżej 700 zł- 10% odliczane jest na inne zabiegi kosmetyczne, które będą wykonywane gratis. Te 210 zł to jest ta zniżka z 300. a cena bikini waha się od 300 do 800. W zależności oczywiście od nasilenia owłosienia. Przed zabiegiem dermatolog przeprowadza wywiad i "wycenia" stan owłosienia. Depilacja w Kleopatrze jest trochę droższa niż w innych salonach, ale ja nie żałuję, pełny profesjonalizm i efekty
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 20:23   #894
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
depilatora?? absolutnie! laser odnajduje melaninę pod skórą czyli włosa odnajduje odnajdując jego barwnik i w ten sposób pozbywa się włosa, używając depilatora, pozbawiamy go takiej możliwości - nie ma cebulki, nie ma barwnika, nie ma usunięcia włosa to wy tego nie wiecie??

a golarka owszem, włosy co najwyżej będą bardziej widoczne, ciemniejsze a o to w epilacji chodzi a jak się uaktywnią nowe to co, laser je usunie z resztą nowe włoski mogą się wybijać całe życie, a do tego to wiadomo - zabiegi przypominające, ot co

rany, jakie wy tu głupoty piszecie, to straszne jest, na jakim laserze pracują gabinety do których chodzicie? czy te kosmetyczki na pewno mają dyplomy??
nie oceniaj po jednej wypowiedzi wyrwanej z kontekstu...


pisałam już, że jest to laser diodowy LigthSheer. Uważam też, co pisałam już wcześniej (być może w innym wątku), że dobrze jest przed rozpoczęciem serii zabiegów używać maszynkę przez kawałek czasu żeby wzmocnić włosy. Zastanawia mnie po co mam sobie tworzyć nowe pomiędzy zabiegami skoro chce się ich pozbyć? po użyciu raz czy dwa depilatora włosy się nie osłabią, a odrosną po kilku dniach [przynajmniej w moim przypadku] więc nie wiem po co to oburzenie... też początkowo byłam przekonana, że maszynka to lepszy wybór w międzyczasie, ale jak to sobie przemyślałam to wcale niekoniecznie...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2009-04-19 o 20:51
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 21:49   #895
masakra25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nie wiem jak sie nazywala ta kobieta, ktora wykonywala mi zabieg ale taka starsza (nie chce strzelac z wiekiem zeby nie obrazic). co do golenia to na moje logiczne myslenie jak mozna wzmocnic cos co jest spalone i martwe?? to tak jakbys przycinala suche drzewko z nadzieje, ze wypusci nowe paki;] jest jasno napisane wlosy maja wypadac do ok 2 tyg, przez kolejne 2 tyg masz nie miec wlosow w ogole a kolejna partia wloskow(ktore w czasie depilacji byly w stanie uspienia) maja zaczac wyrastac po ok 5 tyg. mnie strzecha rosla juz na drugi dzien, mam twardy zarost i 2 tyg bez golenia byly bardzo bolesne. jednak z tego co sie orientowalam to Kosmedica jest jedynym salonem, ktory zabrania golenia nog. Dla mnie to jest wciskanie kitu. Gdybym nie miala porownania to moze i bym wierzyla w kazde slowo ale dla mnie to jest duzo kasy zeby sie bawic w takie klocki. 20 min zabieg, pani nawet nie zaznaczala gdzie robila a gdzie nie, na drugi dzien mialam tylko pasy wydepilowane(po tej pierwszej reklamacji). jak przyszlam na druga reklamacje z owlosionymi pasami wlosow to uslyszalam:" to sie juz kwalifikuje pod kolejny zabieg a nie reklamacje" wiec jej powiedzialam, ze wlosow powinno nie byc do 5 tyg(bo dopiero po tym czasie zaczynaja odrastac nowe) pani sie zapytala"a kto tak pani powiedzial" wiec ja jej na to, ze dziewczyna, ktora odbiera u nich telefony;] a na moj zarzut, ze zrobila 2 lydki w 20 min powiedziala, ze nie jest taka szybka i zeszlo jej ok 30(telefonicznie mi powiedzialy, ze trwa ok godziny i dokladnie tyle trwal w drugim salonie, w ktorym robilam). Ja mam porownanie i moim zdaniem Kosmedici nie polecam. Ale jak Tobie tam pasuje to.....gratulacje, ja sie czuje oszukana.
masakra25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 22:10   #896
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

eelmirka - owszem spotkalam sie na necie z takimi opisami. Byc może maja na myśli prawie bezbolesna, bo faktycznie Light Sheer ma świetnie wychłodzona końcówkę. Tak czy inaczej przy wrazliwych partiach 'zakłada się" Emlę i jest gicior - sama bikini na Emli robiłam bo ból przy pierwszym zabiegu był nie do wytrzymania na energii 47J drugi zabieg za to luzik...
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 00:28   #897
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

nie oceniaj po jednej wypowiedzi wyrwanej z kontekstu...


pisałam już, że jest to laser diodowy LigthSheer. Uważam też, co pisałam już wcześniej (być może w innym wątku), że dobrze jest przed rozpoczęciem serii zabiegów używać maszynkę przez kawałek czasu żeby wzmocnić włosy. Zastanawia mnie po co mam sobie tworzyć nowe pomiędzy zabiegami skoro chce się ich pozbyć? po użyciu raz czy dwa depilatora włosy się nie osłabią, a odrosną po kilku dniach [przynajmniej w moim przypadku] więc nie wiem po co to oburzenie... też początkowo byłam przekonana, że maszynka to lepszy wybór w międzyczasie, ale jak to sobie przemyślałam to wcale niekoniecznie...
no jak w innym wątku to ja dziękuję a depilatora nie wolno używać i kropka
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 07:35   #898
lukkasz89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam!
Mam do Was pytanie dziewczyny.
W czwartek (9.04) bylem na zabiegu laserem diodowym - usuwalem owlosienie z plecow. Obecnie od zabiegu minelo 11 dni a wszystkie wloski nadal mi nie wypadly... Dzwonilem do gabinetu i pani ktora usuwala mi wlosy mowila ze moga wypadac tak do 2 tygodni gdyz mam gruba skore i ciezko organizmowi wypchnac te wloski...
Czy to prawda? Bo powoli zaczynam sie obawiac ze wydalem pieniadze i nie bedzie efektow...
Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.
lukkasz89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 07:41   #899
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
Ineso- ja trafiłam akurat na promocję gdzie zabiegi były 30% tańsze, a oprócz tego dla osób, które wykonywały depilacje powyżej 700 zł- 10% odliczane jest na inne zabiegi kosmetyczne, które będą wykonywane gratis. Te 210 zł to jest ta zniżka z 300. a cena bikini waha się od 300 do 800. W zależności oczywiście od nasilenia owłosienia. Przed zabiegiem dermatolog przeprowadza wywiad i "wycenia" stan owłosienia. Depilacja w Kleopatrze jest trochę droższa niż w innych salonach, ale ja nie żałuję, pełny profesjonalizm i efekty
Właśnie porównując cenniki salonów w Krk na necie wychodzi, że tam jest najtaniej (nawet bez promocji). Czy to dermatolog podczas wizyty ,,wycenia" zabieg? i czy wtedy można bez kosztów zrezygnować jak wyjdzie za drogo??
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 09:07   #900
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez lukkasz89 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam do Was pytanie dziewczyny.
W czwartek (9.04) bylem na zabiegu laserem diodowym - usuwalem owlosienie z plecow. Obecnie od zabiegu minelo 11 dni a wszystkie wloski nadal mi nie wypadly... Dzwonilem do gabinetu i pani ktora usuwala mi wlosy mowila ze moga wypadac tak do 2 tygodni gdyz mam gruba skore i ciezko organizmowi wypchnac te wloski...
Czy to prawda? Bo powoli zaczynam sie obawiac ze wydalem pieniadze i nie bedzie efektow...
Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.
po pierwsze wszystko spoko, mi włosy wyłaził po dwóch tygodniach do miesiąca więc cierpliwości, nie panikuj

po drugie, po pierwszym zabiegu i tak nie wylezą wszystkie

LightSheerem robłleś?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.