Differin + Clindacne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-09, 18:13   #1
adasko92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1

Differin + Clindacne


Witam, mam 17lat, i od dobrych 3-4 lat mam problem z pryszczami. Muszę przyznać że od samego początku miałem bardzo brzydką cerę, w porównaniu z tym co teraz. Używałem wiele różnych żeli, mydeł, itp. lecz ostatnio używałem "Biały Jeleń" (w płynie, i zauważyłem jeszcze większą zmianę. Lecz chcę więcej!, postanowiłem że pójdę do dermatologa, wypisała mi Differin (żel) 1x dziennie stosować(wieczorem), i Clindance (żel) 2x dziennie. Czy może stosował już ktoś coś takiego?? Jakie były efekty, trochę czytałem o Differin, że na początku może się pogorszyć, i tego się boję, bo już jest dobrze, a nie chce wracać do kiedyś. Proszę o jakąś pomoc, czy można do tego coś jeszcze stosować? itp. Czekam na odp. i pozdrawiam.
adasko92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 18:47   #2
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: Differin + Clindacne

Hej Ja stosuję właśnie differin od dosyć dawna i muszę przyznać, ze żadnego pogorszenia nie pamiętam, ale to chyba indywidualnie każda cera reaguje. Też stosuję żel na noc i muszę przyznać, ze świetnie sobie radzi z niedoskonałościami. Niestety nie mogę ci nic powiedzieć w sprawie Cilindacne czy jak mu tam. Ale differin żel mogę z czystym sercem polecić. Powodzenia
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 23:33   #3
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Differin + Clindacne

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80359 polecam przejrzeć ten wątek, znajdziesz tam całe mnóstwo przydatnych informacji na temat differinu
To jest natomiast wątek poświęcony clindacne https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=clindacne

przyjemnej lektury
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 23:05   #4
alwayspecial
Raczkowanie
 
Avatar alwayspecial
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 95
GG do alwayspecial
Dot.: Differin + Clindacne

Z Differinu byłam bardzo zadowolona kiedy stosowałam na dekold więc polecam i nie powinno występować żadne chwile pogorszenie. Niestety z Clindacne jest gorzej. Może to sprawa indywidualna skóry i na Ciebie podziała ale ja stosuje już z tydzień i żadnej poprawy nie widze
alwayspecial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 07:19   #5
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Differin + Clindacne

Cytat:
Napisane przez alwayspecial Pokaż wiadomość
Z Differinu byłam bardzo zadowolona kiedy stosowałam na dekold więc polecam i nie powinno występować żadne chwile pogorszenie. Niestety z Clindacne jest gorzej. Może to sprawa indywidualna skóry i na Ciebie podziała ale ja stosuje już z tydzień i żadnej poprawy nie widze
Właśnie, że najczęściej występuje, bo differin ma to do siebie, że wyciąga cały syf ze środka na zewnątrz, ale to dobrze, bo oczyszcza pory.

Ja stosując diff miałam porządne pogorszenie cery, wielkie ropne syfy. Ale po ok 1,5 mca [z tego, co pamiętam, dawno to było...] wszystko zaczęło się goić i cera była o niebo lepsza...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.