Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-18, 20:47   #2791
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

EwCiA000Jutro zobacze twoje fotki to Ci odp. bo dzis mi cos zdjec nie czyta.A ja juz uciekam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-02-18 o 20:48
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 20:48   #2792
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Do Monisia : )a ty farbowałaś tym palette skandynawski blond co mi polecasz??i jakbys mogła daj zdjęcie tej farbki. a ta farba nie zniszczyła ci włosów bo słyszałam i czytałam że palette strasznie niszczą. a co sądzisz o tym loreal 10.21 na moje włosy??

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

czekam na odpowiedz. do jutra. ja juz też uciekam bo mnie to forum dzisiaj już denerwuje tyle osób jest i mi się zacina. masakra
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 20:53   #2793
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Znalazłam! Nawet w tym temacie to było:

Strona 3 zawiera fotki po eksperymencie

No i chyba się zakochałam w farbach tej firmy, a własciwie kolorach! Zobaczcie jakie śliczne odcienie! I jeszcze fryzurka ze ślicznym odcieniem
No ja też się zakochałam, bo już kiedyś czytałam,że farby są świetne i niedrogie i specjalnie ostatnio przepatrzyłam półki w kauflandzie i znalazłam Kolory do wyboru... rudy lub rudy

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziękuję dla mnie każda opinia jest bardzo ważna a Ty już po farbowanku 111? ;>
no właśnie jeszcze nie;/ Może jutro mi sie uda Ale coraz bardziej zastanawiam sie czy dobrze zrobiłam, że nie zakupiłam beżu Najwyżej zakupię szampon przeciwłupieżowi i będę prać prać i prać aż szary zlezie
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 20:56   #2794
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

tak ja stosowałam ten schwarzkopf to ta fotka blond najjasniejsza, najpier robiłam intensive color creme e20 on wyszedł ok a nastepnym razem robiłam juz właśnie tym skandynawskim i ładniejszy był tyle ze to raczej odcien ciepły niż zimny. Mój kolor to taki mysli blond Ty masz ciemniejszy odrost, no własnie to zalezy jak Ci się włosy rozjasniają, nie chcę Ci źle doradzić. Natomiast tego loreal'a nie stosowałam to trudno mi się wypowiadać... ale jak dziewczyny Ci go polecają to może warto.
Najlepiej jakbys zaopatrzyła się w 2 farbki awaryjnie, gdyby Ci pierwsza nie wyszła to jeszcze drugą nałożyć, wszystko zalezy co by Ci wyszło. Chyba ze odrost rozjasniaczem i pózniej jakąs farbką na całe.

tak patrze to ładny masz ten kolor teraz dużo lepszy niż kilka stron wcześniej.

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-02-18 o 21:08
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 21:02   #2795
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

EwCiA000 ja zakupiłam palette skandynawski blond i od chyba dwóch miesięcy czeka sobie w szafie, bo boję się nim pofarbować włosy, naczytałam się tyle opinii że dziewczyny zrobiły sobie kurczaka na głowach, że mi się odechciało
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 21:08   #2796
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kajtolinka pisałaś chyba że popiele zawsze wychodziły u Ciebie beżowo więc może nie masz się co martwić a Ty wstawiałaś fotki swoich aktualnych włosków? Bo tak przeglądam ale nie mogę znaleźć
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 21:12   #2797
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny ten blondzik cameleo. Postaram się poszukać go do następnego farbowania. A tymczasem wstawiam fotki moich włosków. Po płukance delii kolor jest fajniejszy niż zaraz po farbowaniu.

Teraz to masz jaśniutkie!!! Mi właśnie też się zrobiły jaśniejsze po Delii! A jakiej używasz bo ja srebrną lałam na łepek.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

I jeśli chodzi o farbkę Cameleo to też będę szukać.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 21:15   #2798
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mnie nie wyszedł kurczak, ale mam może naturalne włosy jasniejsze, niżej foty po tym skandynawskim, tyle ze patrzcie na odrosty bo nie przeciągałam,bo ich nie chciałam niszczyć, więc reszta włosów jest żółciejsza.

Ewcia nie zniszczył mi i dodaje zdjęcie.

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-02-19 o 14:18
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 22:03   #2799
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Teraz to masz jaśniutkie!!! Mi właśnie też się zrobiły jaśniejsze po Delii! A jakiej używasz bo ja srebrną lałam na łepek.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

I jeśli chodzi o farbkę Cameleo to też będę szukać.
Ja mam niebieską, ale bardzo malutko biorę, pół nakrętki na dużą miskę wody i w tym płukam przed myciem, jak kiedyś wlałam całą to miałam niebieską poświatę
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 22:14   #2800
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja nalałam ociupinkę (kilkanaście kropli czy jakoś tak) do kubka z wodą i polałam po myciu (fryzjerka zawsze tak mi robiła) a potem suszenie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 23:30   #2801
lauraconti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Wyślij wiadomość przez MSN do lauraconti
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Przepraszam, że wyrwę się tu troszkę z kontekstu, ale jak widzę tutaj są doświadczone posiadaczki blond włosków, mianowicie mam pytanie Mam swoje włosy dość jasne, właściwie to bardzo jasne, pasemka podchodzą pod bardzo jasny popielaty blond i chcę zafarbować całe włoski na blond,ale farba (nie rozjaśniaczem) np.Wellaton Bardzo jasny popielaty blond. Jak je zafarbuję to wyjdą ładne i jasne czy na moich prawie białych pasemkach zrobi się jakiś dziwny zielony/niebieski odcień? Z góry dziękuję za odp i jeszcze raz przepraszam, że inny kontekst
__________________
Chciałabym mieć jakiś twórczy podpis... Ale nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy!
lauraconti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 05:59   #2802
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

na twoich rozjaśnionych może pojawić się odcień np. fioletowy lub siwy, w zalenżności jakiego odcienia farby użyjesz
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 07:19   #2803
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lauraconti Pokaż wiadomość
Przepraszam, że wyrwę się tu troszkę z kontekstu, ale jak widzę tutaj są doświadczone posiadaczki blond włosków, mianowicie mam pytanie Mam swoje włosy dość jasne, właściwie to bardzo jasne, pasemka podchodzą pod bardzo jasny popielaty blond i chcę zafarbować całe włoski na blond,ale farba (nie rozjaśniaczem) np.Wellaton Bardzo jasny popielaty blond. Jak je zafarbuję to wyjdą ładne i jasne czy na moich prawie białych pasemkach zrobi się jakiś dziwny zielony/niebieski odcień? Z góry dziękuję za odp i jeszcze raz przepraszam, że inny kontekst
Ja farbowałam wellatonem 12/1 ostatnio i też miałam pasemka wcześniej rozjaśniaczem robione i nie złapało na zielono czy fioletowo, ale słyszałam, że inne farby tak łapią, w sumie to i tak ten fiolet sie zmywa ale po co to sie stresować, polecam wellaton. Tylko długo trzymaj.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 07:33   #2804
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Adzio7 to moje włoski
proszę o komentarz
Wiedz co do twoich fotek to chyba sa robione w nie za dobrym swietle bo nie widac za dobrze kolorku,tak jakby byly czarno biale.Ale wydaja sie byc jasniutkie wiedz nie widze u Ciebie nic dlaczego nie mogla bys uzyc farbki 10.21 bo o nia pytalas prawda?.Jeśli wloski Ci sie tudno rozjsniaja to pozostaw na odroscie 50 minut do godziny na na reszte poloz farbe tak na 20-30 minut.I bedzie ok.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 08:23   #2805
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Adzio7 jak uważasz ta 10.21 poradzi sobie z takim kolorekiem fotka poniżej mam zamiar już kupić farbe ale nie moge sie zdecydować...kurcze ale te zdjęcia okłamuja dzis zrobiłam cyfrówka wyglada na jednolity kolor a mam pasemka..takie zółtawe.
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 09:18   #2806
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Znalazłam! Nawet w tym temacie to było:

Strona 3 zawiera fotki po eksperymencie

No i chyba się zakochałam w farbach tej firmy, a własciwie kolorach! Zobaczcie jakie śliczne odcienie! I jeszcze fryzurka ze ślicznym odcieniem
ja też ostatnio widziałam te farby w kauflandzie i gdzieś w rossmanie, kosztowały ok. 8 zł. Kolory na opakowaniu są piękne. Nie zawsze tańszy znaczy gorszy. Gdybym miała lepszą kondycję włosów - na pewno bym zaryzykowała tym 9.1, ale się boję, że jak nie wyjdzie, to znów będę musiała farbować.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

dziewczyny odnośnie tej farby cameleo znalazłam taką wypowiedź: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-do-wlosow.htm

może rzeczywiście jest taka dobra, ale mało znana
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 09:29   #2807
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Właśnie się wachałam pomiędzy Garnierem Nutrisse a Color Naturals, którym farbowałam. Mam jeszcze jedno opakowanie, ale może za jakiś miesiąc albo dwa wypróbuje faktycznie tą Nutrisse


ja też farbowałąm color naturals ale nic nie złapało, dopiero nutrisse dało widoczną różnicę

szkoda że już teraz kolor się wypłukuje i chłodnego to już mało co jest, no ale popiele tak mają...zainwestuję w plukanki i będzie ok, przynajmniej do czasu kolejnego farbowania
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 09:55   #2808
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja tych farb Cameleo w rossmanku nie widziałam Ale dzisiaj jade do kauflandu może zrobili dostawę Śliczny ten 9.1 wyszedł
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 09:56   #2809
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a co powiecie na temat farb londacolor i wellaton? stosowała któraś popielate blondy? ja zrobiłam bardzo dawno temu wellatonem, ale to było tak dawno że nawet nie pamiętam jak wyszły.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Ja tych farb Cameleo w rossmanku nie widziałam Ale dzisiaj jade do kauflandu może zrobili dostawę Śliczny ten 9.1 wyszedł
przypomniało mi się, że widziałam też kiedyś w realu, ale chyba tylko brąz i rudy.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 10:09   #2810
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
EwCiA000 ja zakupiłam palette skandynawski blond i od chyba dwóch miesięcy czeka sobie w szafie, bo boję się nim pofarbować włosy, naczytałam się tyle opinii że dziewczyny zrobiły sobie kurczaka na głowach, że mi się odechciało

co do skandynawskich blondów to ja juz sie naciełam i podziękuję... farbowałam brillance i niegdy więcej! miałam pasemka to złapało na fiolet a odrost na żółto (strasznie sie gryzło z tym fioletem), a naturalne włoski tez mam jasne i popielate, taki mysi średni/jasny blond- nie wiem jak dokładnie okreslic...po farbowaniu patrzę a tu jajo...no pieknie...w życiu już tym nie pofarbuję(chodziłam w kitku cały czas, wstawiam fotki od razu po farbowaniu brillance..odradzam wszyskim
na 3 zdjeciu widac roznice pomiedzy tymi pasemkami a odrostem...tragedia..doda m że to fota od razu po farbowaniu..tutaj wlosy sa prawie biale ale jak fiolet zszedl to i pasemka zrobily sie prawie takie jak odrost (nie wiem czemu)
w rzeczywistości ten fiolet był bardziej widoczny
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:07   #2811
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=HopeMAGDA;17291999]Adzio7 jak uważasz ta 10.21 Ja kladlan ta farbke na w miarę równy kolor włosów,Miałam kiedyś robione pasemka ale pod wpływem farbowania na jednolity kolor są już prawie nie zauważalne.Co bardzo mnie cieszy.Nie wiem jak się zachowa na ciemniejszych pasemkach.Ale o ile włosy są w dobrej kondycji to można ja przetrzymać na włoskach jakieś 10 minut i obserwować co się będzie działo.W najgorszym wypadku nie będziesz mieć całkiem jednolitego kolorku włosów teraz lecz po drugim farbowaniu za jakiś miesiąc ,chyba ze zdecydowała byś się położyć farbę jeszcze raz za jakieś dwa do trzech tyg.Ja tez brałam taka opcje pod uwagę jak farbowałam pierwszy raz 10.21 ale na szczęście u mnie po pierwszym razie wyszło ok.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:13   #2812
lauraconti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Wyślij wiadomość przez MSN do lauraconti
Dot.: Najlepsze farby BLOND

kedud86
O to świetnie dziękuję za porady, myślę, że spróbuję a co tam, chyba aż tak źle nie wyjdzie.. ale obawiam się troszkę o odrosty, żeby mi potem żółtawe nie wychodziły
btw, gdzieś wyczytałam opinie dziewczyny,która miała wczesniej rozjaśniane i stwierdziła, że pod wpływem farby zaczęły jej "sprężynkować i łamać się"..oby tylko mis ię to nie przytrafiło;P
__________________
Chciałabym mieć jakiś twórczy podpis... Ale nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy!

Edytowane przez lauraconti
Czas edycji: 2010-02-19 o 11:33
lauraconti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:49   #2813
konopka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej, poszukuję jakieś farby, kremu koloryzującego w odcieniu naturalny blond. Co polecacie? dwa razt farbowałam włosy farbą schwarzkopf color essential naturalny blond. Po pierwszym razie byłam zachwycona kolorem naprawdę wyglądały jak naturalne, jednak za drugim razem wyszedł mi jakiś odcień rudawy dlatego teraz nie wiem czy powinnam nią farbować, ale bardzo podoba mi się ten odcień naturalny blond szchwarzkopfa, dlatego chciałabym znaleźć coś takiego.Może macie jakieś pomysły
konopka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 12:38   #2814
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a co powiecie o tych farbkach i odcieniach? piaskowy i platynowy o ile sie nie mylę...dość ciemnawe na opakowaniu. któraś próbowała? jak rezultaty?
przykuło moją uwage bo tak naturalnie wyglądają

Ps. najfajniejsze jest to że to ta sama Pani na opakowaniu (tak odnośnie któregos postu na temat "kolorowania" w programach graficznych)
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-02-19 o 12:40
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 12:49   #2815
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
ja też ostatnio widziałam te farby w kauflandzie i gdzieś w rossmanie, kosztowały ok. 8 zł. Kolory na opakowaniu są piękne. Nie zawsze tańszy znaczy gorszy. Gdybym miała lepszą kondycję włosów - na pewno bym zaryzykowała tym 9.1, ale się boję, że jak nie wyjdzie, to znów będę musiała farbować.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

dziewczyny odnośnie tej farby cameleo znalazłam taką wypowiedź: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-do-wlosow.htm

może rzeczywiście jest taka dobra, ale mało znana
To ta sama osoba co na 3 stronie naszego wątku pokazała nawet fotki po farbce!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 13:01   #2816
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

pomocy

miałam niedługo farbować farba prosalonu+12% woda (bo np. 9% w wellatonie mi nie rozjaśnia odrostów dobrze), ale dziewczyna która ma mi farbować mówi że 12% to się używa do przechodzenia z czerni, że mi wypali włosy, że wyjdą białe, na moją odpowiedzialność itd.
Ale przecież dużo osób używa 12%?
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 13:04   #2817
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
a co powiecie o tych farbkach i odcieniach? piaskowy i platynowy o ile sie nie mylę...dość ciemnawe na opakowaniu. któraś próbowała? jak rezultaty?
przykuło moją uwage bo tak naturalnie wyglądają

Ps. najfajniejsze jest to że to ta sama Pani na opakowaniu (tak odnośnie któregos postu na temat "kolorowania" w programach graficznych)
bardzo ładne te odcienie, jeśli wyszły by podobnie jak na pudełu to super, a ja sie zastanawiam nad wypróbowaniem joanny naturia szlachetna perła lub srebrny pył, próbowałyście??

A tak poza tematem, farbujecie włosy samodzielnie czy macie jakichś pomocników? Jaką macie technikę nakładania farby?
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 13:16   #2818
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
pomocy

miałam niedługo farbować farba prosalonu+12% woda (bo np. 9% w wellatonie mi nie rozjaśnia odrostów dobrze), ale dziewczyna która ma mi farbować mówi że 12% to się używa do przechodzenia z czerni, że mi wypali włosy, że wyjdą białe, na moją odpowiedzialność itd.
Ale przecież dużo osób używa 12%?
Ja miałam 9% wodę i popaliła mi włoski gdzieniegdzie i mam strupki na głowie już tydzień! Nie wyobrażam sobie 12%! A odrosty i tak rude...
Dziewczyny piszą że lepiej 6% i dłużej trzymać bo wtedy lepiej łapie niż 9% a tak nie pali i nie niszczy.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 13:17   #2819
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Moja koleżanka zachwala bardzo Londe (czerwone opakowanie), kolor jej się nie wypłukuje i włosy nie niszczą a ma włosy dość cienkie z tendencją do wypadania.. Ja jeszcze nie używałam, ale troszkę mnie kusi

Ja do farbowania korzystam z pomocy koleżanki
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm


Edytowane przez aiwlys88
Czas edycji: 2010-02-19 o 13:18
aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 13:23   #2820
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka zachwala bardzo Londe (czerwone opakowanie), kolor jej się nie wypłukuje i włosy nie niszczą a ma włosy dość cienkie z tendencją do wypadania.. Ja jeszcze nie używałam, ale troszkę mnie kusi

Ja do farbowania korzystam z pomocy koleżanki
No właśnie szukałam palety odcieni Londy i nie mogę znaleźć Chciałabym blondy zobaczyć.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.