Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-25, 22:37   #3391
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ishani - ten ponoc dobry na wlosy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ke-orange.html ??
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 22:38   #3392
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Miałam maseczkę z Noni, fajna, ładnie pachnie, przyjemna, coś tam oczyszcza, nawilża, po nocy wyskoczyły mi po niej dwa małe pryszczyki.
A na ten olejek z Alterry czekam na promocje, teraz mam jakiś inny, juz nie pamiętam.
Oj, nie strasz mnie Ja się właśnie wysmarowałam, jak zdziała cuda to napiszę :P Ten olejek u mnie w promocji właśnie ^^


Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Ishani - ten ponoc dobry na wlosy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ke-orange.html ??
ten kupiłam

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2012-01-25 o 22:40
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 22:40   #3393
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ooo super, bo ja czasem chciałabym coś zamówić, ale po pierwsze nie mam konta internetowego, po drugie odstraszają mnie koszty przesyłki.
Ja mam konto internetowe. Na moje nieszczęście.
Cytat:
Napisane przez monikaaa_k Pokaż wiadomość
witam
za namową mojej kochanej przyjaciółki Justynki wreszcie napisałam
Czytam Wasze wypowiedzi już od pewnego czasu
pozdrawiam Was wszystkie
Witam! Zawczasu każ komuś schować Twój portfel.

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Ale mnie to wkurzyło >.< Bo oczywiście też poleciałam go kupić, i żeby było weselej panie w sklepie zapomniały zdjąć starej ceny, więc ja cała zadowolona podchodzę do kasy, a ona mi mówi zupełnie inną cenę

Tak się zdenerwowałam, że.. i tak go kupiłam Musiałam jakoś odreagować xd Założyłam tą ekstra wypas kartę, i kupiłam jeszcze olejek z Alterry pomarańcza i brzoza(ponoć na włosy jest ekstra) i maseczkę z Noni Care(próbował już ktoś?)
Dobre! Ja za to potrafię przejechać pół miasta (i wydać 2,40 na bilety) i jak na miejscu okazuje się, że nie ma w promocji tego, co chciałam, to nie ma mowy - nie kupię. Foch z przytupem. Jestem ofiarą promocji, to po tacie.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 22:43   #3394
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ale promocja na ten olejek właśnie jest w niektórych rossmanach jest na 3 pozostałe -9,99 a w niektórych wszystkie są za 11,99 w tym ten z brzozy podobno też Jutro idę polować! Olejku ajm koming!
Nie kupię, dopóki tego nie skończę co mam, kupiłam w tym tygodniu, więc trochę postoi i też kupowałam niby za 9,99 a w kasie normalna cena... No ale zorientowałam się po fakcie.

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Oj, nie strasz mnie Ja się właśnie wysmarowałam, jak zdziała cuda to napiszę :P Ten olejek u mnie w promocji właśnie ^^

Nie straszę, to takie syfki w efekcie oczyszczania, następnego dnia już ich nie było
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 22:43   #3395
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ishani - i jak go nakladasz? na kilka godzin i splukujesz tak jak przy olejowaniu czy jak?

ja mam fobie na punkcie tych moich wlosow - musze je doprowadzic do dobrego stanu
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 22:50   #3396
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ooo super, bo ja czasem chciałabym coś zamówić, ale po pierwsze nie mam konta internetowego, po drugie odstraszają mnie koszty przesyłki.

Sekretny Wachlarzu, idź do banku takiego, którego wpłatomat i bankomat masz najbliżej od domu. Teraz praktycznie w każdym banku oferują darmowe internetowe konto osobiste, a nawet oszczędnościowe, a założenie go to kwestia 15 minut rozmowy z pracownikiem banku np ing ma konto direct, m-bank e-konto, alior też tam jakieś ma.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 22:52   #3397
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Nie kupię, dopóki tego nie skończę co mam, kupiłam w tym tygodniu, więc trochę postoi i też kupowałam niby za 9,99 a w kasie normalna cena... No ale zorientowałam się po fakcie.
Przy kasie nabili Ci pewnie 11,99, czyli nie normalną, ale też obniżoną (standardowa cena to 13,29). Mają jakieś zamieszanie z tą promocją. Od początku w internetowym były wszystkie po 11,99, ale w niektórych Rossmanach wywiesili ceny 9,99, a przy pomarańczowym wcale. Natomiast kasy nabijają prawidłową cenę. Co nie zmienia faktu, że zobowiązuje ich półkowa cena, więc powinni sprzedać po tamtej.
Ja kupiłam ten pomarańczowy i ma moim zdaniem boski zapach. Dzisiaj wysmarowałam nim włosy, a potem siedziałam i wąchałam.
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Ishani - i jak go nakladasz? na kilka godzin i splukujesz tak jak przy olejowaniu czy jak?

ja mam fobie na punkcie tych moich wlosow - musze je doprowadzic do dobrego stanu
Ja go nakładam jak przy standardowym olejowaniu. I mam wrażenie, że jakoś lepiej się wchłania we włosy, nie są tak tłuste w dotyku (u mnie po kokosowym są strasznie tłuste). Chyba jest po prosu lżejszy. I nie miałam problemów ze zmyciem - jedno dokładne umycie wystarczyło.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-01-25 o 22:56
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 22:55   #3398
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Przy kasie nabili Ci pewnie 11,99, czyli nie normalną, ale też obniżoną (standardowa cena to 13,29). Mają jakieś zamieszanie z tą promocją. Od początku w internetowym były wszystkie po 11,99, ale w niektórych Rossmanach wywiesili ceny 9,99, a przy pomarańczowym wcale. Natomiast kasy nabijają prawidłową cenę. Co nie zmienia faktu, że zobowiązuje ich półkowa cena, więc powinni sprzedać po tamtej.
Ja kupiłam ten pomarańczowy i ma moim zdaniem boski zapach. Dzisiaj wysmarowałam nim włosy, a potem siedziałam i wąchałam.
O dokładnie tak było. Skuszę się na pomarańczowy następnym razem A Ty często nakładasz olej na włosy? Chyba pójdę i ja nałożę na noc
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 22:55   #3399
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Ishani - i jak go nakladasz? na kilka godzin i splukujesz tak jak przy olejowaniu czy jak?

ja mam fobie na punkcie tych moich wlosow - musze je doprowadzic do dobrego stanu
Jeszcze nie testowałam, ale pewnie tak dziś zrobię, nałożę na noc Zapach wydaję się dość delikatny , nie to co sesa Nawet go lubię, ale jest tak intensywny, że mnie budzi w nocy :P
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 22:58   #3400
monikaaa_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

ja miałam z Alterry olejek migdał i papaja i dopiero przy końcu buteleczki zaczełam na włosy nakładać na noc , ale już sie skończył i skuszę się na ten pomarańczowy
monikaaa_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 23:01   #3401
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez monikaaa_k Pokaż wiadomość
ja miałam z Alterry olejek migdał i papaja i dopiero przy końcu buteleczki zaczełam na włosy nakładać na noc , ale już sie skończył i skuszę się na ten pomarańczowy
Właśnie nałożyłam migdał i papaja Wcześniej miałam chyba z granatem, lubiłam ten zapach, mimo, że za słodkimi nie przepadam.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 23:01   #3402
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez monikaaa_k Pokaż wiadomość
a mam takie pytanko do Was... może któraś z Was je miód Manuka ?
Paranoja z wątku eko dom chwaliła się że je, więc jak coś to jej możesz podpytać

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

A własnie!!! Umyłam dzisiaj włoski szamponem khadi z aloesem, co to Aga mi go sprezentowała, wczesniej utajniając jego dane celem sprawienia mi niespodzianki - niespodzianka jej wyszła, że hohohohoooo (własnie Aga, możesz juz wstawic zdjęcie nowych nabytków, które przede mna ukrywałas ) i powiem Wam, że jest świetny bardzo ładnie pachnie, tak świeżo i niesłodko, włosy są sprężyste i uniesione u nasady
no właśnie oto moje ostatnie nabytki (w zasadzie nie takie ostatnie bo ostatnio nic nie kupuję):

zdjęcie 1 włoski - beznadziejny szampon timotei, nowy szampon alterry, szampon faith in nature z jojobą, szampon khadi z aloesem i nie do końca pięknym składem, sesa, maska organique anti-allergic

zdjęcie 2 moje ratowanie zmasakrowanej buzi - korektor i spray regenerujący Alva, kwas glikolowy

więcej grzechów nie pamiętam...

w ogóle to zrobiłam remanent w kosmetykach i spisałam sobie co chcę kupić i do każdej pozycji dodałam kilka rzeczy które muszę najpierw zużyć żeby kupić tą daną... nie prędko szykują się zakupy. zrobiłam też wizualizację poprzez pozbieranie kosmetyków z całego domu i próbę umieszczenia ich w szafce w łazience, ale mydełka się już nie zmieściły...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0679.jpg (84,7 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0682.jpg (58,3 KB, 53 załadowań)
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 23:06   #3403
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Paranoja z wątku eko dom chwaliła się że je, więc jak coś to jej możesz podpytać



no właśnie oto moje ostatnie nabytki (w zasadzie nie takie ostatnie bo ostatnio nic nie kupuję):

zdjęcie 1 włoski - beznadziejny szampon timotei, nowy szampon alterry, szampon faith in nature z jojobą, szampon khadi z aloesem i nie do końca pięknym składem, sesa, maska organique anti-allergic

zdjęcie 2 moje ratowanie zmasakrowanej buzi - korektor i spray regenerujący Alva, kwas glikolowy

więcej grzechów nie pamiętam...

w ogóle to zrobiłam remanent w kosmetykach i spisałam sobie co chcę kupić i do każdej pozycji dodałam kilka rzeczy które muszę najpierw zużyć żeby kupić tą daną... nie prędko szykują się zakupy. zrobiłam też wizualizację poprzez pozbieranie kosmetyków z całego domu i próbę umieszczenia ich w szafce w łazience, ale mydełka się już nie zmieściły...
Jak ten szampon figowy?
Lubisz dbać o włosy widzę
A co robisz z kwasem glikolowym? Kocham kwasy
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 23:07   #3404
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
O dokładnie tak było. Skuszę się na pomarańczowy następnym razem A Ty często nakładasz olej na włosy? Chyba pójdę i ja nałożę na noc
Warto się skusić, bo pomarańczowy jako jedyny kosztuje normalnie 17,29, więc teraz to spora okazja. Na razie testowałam tylko kokosowy i ten pomarańczowy. Szczerze mówiąc jestem zbyt leniwa i do tej pory nałożyłam ten kokosowy raptem kilka razy... Ale obiecuję sobie, że teraz będę olejowała włosy przynajmniej raz w tygodniu. Za to moja siostra się bardziej przykłada. Ma kokosowy, jojobę, Alterrę - limetkę z aloesem i ostatnio kupiła olej ze słodkich migdałów. Ma dość cienkie, delikatne i przeciętnie gęste włosy - odwrotność moich. Kokos się u niej nie sprawdził, bo strasznie obciążał. Za to bardzo lubi jojobę i Alterra też jej pasuje. O migdałowym jeszcze mi nic nie mówiła. A, zapomniałam dodać, że wytrwale olejuje co tydzień.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-01-25 o 23:11
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 23:09   #3405
monikaaa_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Właśnie nałożyłam migdał i papaja Wcześniej miałam chyba z granatem, lubiłam ten zapach, mimo, że za słodkimi nie przepadam.
[QUOTE=aga89s;31852245]Paranoja z wątku eko dom chwaliła się że je, więc jak coś to jej możesz podpytać



oki dziękuję bardzo
monikaaa_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 23:10   #3406
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Paranoja z wątku eko dom chwaliła się że je, więc jak coś to jej możesz podpytać



no właśnie oto moje ostatnie nabytki (w zasadzie nie takie ostatnie bo ostatnio nic nie kupuję):

zdjęcie 1 włoski - beznadziejny szampon timotei, nowy szampon alterry, szampon faith in nature z jojobą, szampon khadi z aloesem i nie do końca pięknym składem, sesa, maska organique anti-allergic

zdjęcie 2 moje ratowanie zmasakrowanej buzi - korektor i spray regenerujący Alva, kwas glikolowy

więcej grzechów nie pamiętam...

w ogóle to zrobiłam remanent w kosmetykach i spisałam sobie co chcę kupić i do każdej pozycji dodałam kilka rzeczy które muszę najpierw zużyć żeby kupić tą daną... nie prędko szykują się zakupy. zrobiłam też wizualizację poprzez pozbieranie kosmetyków z całego domu i próbę umieszczenia ich w szafce w łazience, ale mydełka się już nie zmieściły...
Oj,a ja się tak napaliłam na ten Timotei Co z nim nie tak?
I jak się sprawiają cuda z Alvy?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 23:15   #3407
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Oj,a ja się tak napaliłam na ten Timotei Co z nim nie tak?
I jak się sprawiają cuda z Alvy?

Po prostu koncerny chemii przemysłowej starają się zrobić wszystko, aby zrazić konsumentów do konkurenji, jaką są naturalne marki, więc produkują naturalne buble, aby klienci myśleli, że jak naturalne tzn beznadziejne
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 23:24   #3408
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Jeszcze nie testowałam, ale pewnie tak dziś zrobię, nałożę na noc Zapach wydaję się dość delikatny , nie to co sesa Nawet go lubię, ale jest tak intensywny, że mnie budzi w nocy :P
A jak u Ciebie sprawuje się Sesa? Daje efekty? Ja się jej boję ze względu na ten zapach... Jestem strasznie wrażliwa na zapachy. Potrafię wyczuć z pokoju kawałek nieświeżego jedzenia leżącego na dnie lodówki, gdy nikt inny tego nie czuje. Kiedyś w środku nocy wstałam szorować rękę, bo ciągle czułam zapach testowanych rano perfum (mimo prysznica). Obawiam się, że intensywny zapach Sesy doprowadziłby mnie do obłędu.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 23:51   #3409
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

ok 2 tygodnie temu kupiłam na wyprzedaży tonik na noc z yr (culture bio - ten fioletowy), użyłam ze 3 razy - nie dla mnie, chętnie się pozbędę

jak ktoś się zdecyduje to mam jeszcze niewykorzystany kupon typu "dwa w cenie jednego" ważny do końca miesiąca - mogę zrealizować stacjonarnie, spakować w paczke i wysłać...trzeba mi dać znać do jutra wieczorem bo na weekend wyjeżdzam z poznania

EDIT :
niestety nieaktualne - nie wiem gdzie posiałam ten kupon...ale jak znajde to dam jeszcze znać

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2012-01-26 o 00:36
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 23:59   #3410
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jak ten szampon figowy?
Lubisz dbać o włosy widzę
A co robisz z kwasem glikolowym? Kocham kwasy
szampon figowy użyłam tylko raz, bo ostatnio mam tyle próbek szamponów od dziewczyn że nie mogę się zdecydować czym włoski myć, ale po pierwszym myciu mam wrażenie że bardziej obciąża włosy niż mój ulubiony wśród alterry z pszenicą. są bardziej przyklapnięte ale też bardziej wygładzone, zależy co kto potrzebuje - ja zgodnie z zasadą dobierania szamponu do skóry głowy, a odżywki do włosów powinnam używać raczej szamponów do przetłuszczających się, a ten do tych nie należy. Lubię dbać o włosy, ale też muszę. Jak ich teraz nie ogarnę to będę musiała ściąć bo są już długie i jednocześnie trochę zniszczone.
a z kwasu chcę najpierw zrobić tonik z przepisu aurari o ten a potem może spróbuję nałożyć jako peeling coś koło 20-30% i zmyć

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Oj,a ja się tak napaliłam na ten Timotei Co z nim nie tak?
I jak się sprawiają cuda z Alvy?
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Po prostu koncerny chemii przemysłowej starają się zrobić wszystko, aby zrazić konsumentów do konkurenji, jaką są naturalne marki, więc produkują naturalne buble, aby klienci myśleli, że jak naturalne tzn beznadziejne
no właśnie! stworzyli taki bubel że ho ho, choć mi to w ogóle nigdy ich szampony nie pasowały, ogólnie ten kiepsko się pieni, jest mało wydajny, strasznie plącze włosy (moje po umyciu wyglądały tragicznie, jak psu z gardła wyjęte takie poplątane i połamane), nic specjalnego nie nawilżył ale też włosy nie były jakoś specjalnie długo świeże. jedyny plus - zapach.

a alva jest boska, świetnie sobie radzi z moją zmasakrowaną buzią, bardzo szybko się goją po niej wszelkie niedoskonałości. ale ostrzegam niektórym przeszkadza zapach.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 00:19   #3411
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Oj,a ja się tak napaliłam na ten Timotei Co z nim nie tak?
I jak się sprawiają cuda z Alvy?
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Po prostu koncerny chemii przemysłowej starają się zrobić wszystko, aby zrazić konsumentów do konkurenji, jaką są naturalne marki, więc produkują naturalne buble, aby klienci myśleli, że jak naturalne tzn beznadziejne
hm a ja mam ten różowy i uważam że jest całkiem OK.
Na czym polega jego bublowatość?
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 06:42   #3412
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
maseczkę z Noni Care(próbował już ktoś?)
Ja. Bardzo ładnie pachnie, wydajna (4 użycia), ale cudów na twarzy nie robi. Ot... taka zwyczajna maseczka, ale za ta cenę i wydajność nie ma też co wybrzydzać.

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Oj,a ja się tak napaliłam na ten Timotei Co z nim nie tak?
I jak się sprawiają cuda z Alvy?
Jego największym plusem (przynajmniej u mnie) jest to, że można rozczesać włosy bez użycia odżywki i jest to bardzo, bardzo łatwe. Taki efekt mnie zaskoczył. Ale szampon jest średnio wydajny i średnio myje. Włosy często na drugi dzień koło 13:00 mam już tłuste. Ja i tak włosy myję codziennie, więc chciałabym aby przynajmniej te 24h były czyste. Aaa i to, co mnie zdziwiło to, że pieni się mniej niż Babydream. Trzeba go nalać spoooro aby coś tam się pienił.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 06:47   #3413
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

ja tez nie lubie tego Timotei - tak placze wlosy orkopnie, jest malo wydajny, i sa szorstkie, fuj nie lubie

musze go wrzucic na moj watek wymiankowy
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 07:18   #3414
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
oj z nią będzie ciężko, nie wyrzuci wszystkich drogeryjnych kosmetyków, szczególnie kolorówki
ja z kolorowka jeszcze tez sie nie przerzucilam... tzn mam juz podklad, cienie, roze i pudry naturalne. ale jeszcze pelno zapasow nienaturalnych... jakos wolno to schodzi tylko co do tuszu do rzes i bazy pod cienie mam watpliwosci, ze znajde dobre zamienniki. ale moj tusz jest bez parabenow, a to juz cos
Cytat:
Napisane przez monikaaa_k Pokaż wiadomość
a mam takie pytanko do Was... może któraś z Was je miód Manuka ?
ja mam dwa kosmetyki z miodem manuka z nowej zelandii a konkretniej podklad i peeling enzymatyczny firma living nature ma w ofercie ten miod, ale w roznych "kategoriach" - tzn z rozna iloscia tych dobroczynnych skladnikow miodu. te takie z porzadnym powerem kosztuja duuuuzo pieniazkow, ale kusza mnie i tak
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Warto się skusić, bo pomarańczowy jako jedyny kosztuje normalnie 17,29, więc teraz to spora okazja. Na razie testowałam tylko kokosowy i ten pomarańczowy. Szczerze mówiąc jestem zbyt leniwa i do tej pory nałożyłam ten kokosowy raptem kilka razy... Ale obiecuję sobie, że teraz będę olejowała włosy przynajmniej raz w tygodniu. Za to moja siostra się bardziej przykłada. Ma kokosowy, jojobę, Alterrę - limetkę z aloesem i ostatnio kupiła olej ze słodkich migdałów. Ma dość cienkie, delikatne i przeciętnie gęste włosy - odwrotność moich. Kokos się u niej nie sprawdził, bo strasznie obciążał. Za to bardzo lubi jojobę i Alterra też jej pasuje. O migdałowym jeszcze mi nic nie mówiła. A, zapomniałam dodać, że wytrwale olejuje co tydzień.
o, to podobnie jak u mnie - tez uwielbiam jojobe - swietnie sie spisuje przy bardzo przetluszczajacym sie skalpie i tez wytrwale co tydzien olejuje gdybym miala siostre, to bym pomyslala, ze o mnie piszesz... echh
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
a alva jest boska, świetnie sobie radzi z moją zmasakrowaną buzią, bardzo szybko się goją po niej wszelkie niedoskonałości. ale ostrzegam niektórym przeszkadza zapach.
glownie TZtom...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 07:38   #3415
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Tak się zdenerwowałam, że.. i tak go kupiłam Musiałam jakoś odreagować xd Założyłam tą ekstra wypas kartę, i kupiłam jeszcze olejek z Alterry pomarańcza i brzoza(ponoć na włosy jest ekstra) i maseczkę z Noni Care(próbował już ktoś?)
Próbował
Miałam obie - nawilżająca i oczyszczającą. Oczyszczająca oczyszcza średnio, ale obie ładnie nawilżają i zostawiają fajnie miękką buźkę. Obie też pięknie owocowo pachną Generalnie cudów nie ma, ale za taką cenę jest ok.

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dobre! Ja za to potrafię przejechać pół miasta (i wydać 2,40 na bilety) i jak na miejscu okazuje się, że nie ma w promocji tego, co chciałam, to nie ma mowy - nie kupię. Foch z przytupem. Jestem ofiarą promocji, to po tacie.
Oj, to chowaj portfel na tym forum
A swoją drogą z tego co pamiętam masz prawo kupić towar w cenie która jest podana - w innym przypadku możesz uznać sklep za oszusta i zgłosić do UOKIK - bo de facto zostałaś oszukana. Ja kiedyś zrobiłam mała awanturę i wyszło, ze to ich problem, że nie pilnują aktualizowania cen. Towar zanabyłam w cenie podanej, a nie tej, która figurowała w komputerze.

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
no właśnie oto moje ostatnie nabytki (w zasadzie nie takie ostatnie bo ostatnio nic nie kupuję):

zdjęcie 1 włoski - beznadziejny szampon timotei, nowy szampon alterry, szampon faith in nature z jojobą, szampon khadi z aloesem i nie do końca pięknym składem, sesa, maska organique anti-allergic

zdjęcie 2 moje ratowanie zmasakrowanej buzi - korektor i spray regenerujący Alva, kwas glikolowy
Bardzo ładne nabytki
Trzeba dokupić szafkę
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 07:47   #3416
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
no właśnie oto moje ostatnie nabytki (w zasadzie nie takie ostatnie bo ostatnio nic nie kupuję):
zdjęcie 1 włoski - beznadziejny szampon timotei, nowy szampon alterry, szampon faith in nature z jojobą, szampon khadi z aloesem i nie do końca pięknym składem, sesa, maska organique anti-allergic
zdjęcie 2 moje ratowanie zmasakrowanej buzi - korektor i spray regenerujący Alva, kwas glikolowy
więcej grzechów nie pamiętam...
w ogóle to zrobiłam remanent w kosmetykach i spisałam sobie co chcę kupić i do każdej pozycji dodałam kilka rzeczy które muszę najpierw zużyć żeby kupić tą daną... nie prędko szykują się zakupy. zrobiłam też wizualizację poprzez pozbieranie kosmetyków z całego domu i próbę umieszczenia ich w szafce w łazience, ale mydełka się już nie zmieściły...
Jakie ładne kosmetyki! Właśnie się zastanawiałam nad tymi nowymi szamponami i odżywkami Timotei, ale jak mówisz, że szampon beznadziejny, to chyba nie będę nawet próbować.
A jak używasz tego spraju regeneruącego alva? Bo już któryś raz się nad nim zastanawiam, ale za bardzo nie wiem, do czego miałabym go używać
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 07:59   #3417
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jakie ładne kosmetyki! Właśnie się zastanawiałam nad tymi nowymi szamponami i odżywkami Timotei, ale jak mówisz, że szampon beznadziejny, to chyba nie będę nawet próbować.
A jak używasz tego spraju regeneruącego alva? Bo już któryś raz się nad nim zastanawiam, ale za bardzo nie wiem, do czego miałabym go używać
Sicilio sprayu dziewczyny używają na noc najczęściej w ramach kuracji zamiast kremu, jako toniku rano lub/ i wieczorem Oczywiście do twarzy. Same zachwyty nad nim padają, jak leczy syfki i zapobiega powstawaniu nowych
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 08:01   #3418
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
no właśnie oto moje ostatnie nabytki (w zasadzie nie takie ostatnie bo ostatnio nic nie kupuję):

zdjęcie 1 włoski - beznadziejny szampon timotei, nowy szampon alterry, szampon faith in nature z jojobą, szampon khadi z aloesem i nie do końca pięknym składem, sesa, maska organique anti-allergic

zdjęcie 2 moje ratowanie zmasakrowanej buzi - korektor i spray regenerujący Alva, kwas glikolowy

więcej grzechów nie pamiętam...

w ogóle to zrobiłam remanent w kosmetykach i spisałam sobie co chcę kupić i do każdej pozycji dodałam kilka rzeczy które muszę najpierw zużyć żeby kupić tą daną... nie prędko szykują się zakupy. zrobiłam też wizualizację poprzez pozbieranie kosmetyków z całego domu i próbę umieszczenia ich w szafce w łazience, ale mydełka się już nie zmieściły...
Aguś - 4 szampony? Czyżby mały fiołek szamponowy Cie dopadł
Same fajne rzeczy masz (no może oprócz timotei ). Fajnie, że spray tak dobrze na Ciebie działa ja musze niedługo kupić 3 butelke......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 08:09   #3419
monikaaa_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

[QUOTE=cloche;31853621]ja z kolorowka jeszcze tez sie nie przerzucilam... tzn mam juz podklad, cienie, roze i pudry naturalne. ale jeszcze pelno zapasow nienaturalnych... jakos wolno to schodzi tylko co do tuszu do rzes i bazy pod cienie mam watpliwosci, ze znajde dobre zamienniki. ale moj tusz jest bez parabenow, a to juz cos

troche tej kolorówki mam ... ale będę musiała sie przerzucić na naturalne

ja mam dwa kosmetyki z miodem manuka z nowej zelandii a konkretniej podklad i peeling enzymatyczny firma living nature ma w ofercie ten miod, ale w roznych "kategoriach" - tzn z rozna iloscia tych dobroczynnych skladnikow miodu. te takie z porzadnym powerem kosztuja duuuuzo pieniazkow, ale kusza mnie i tak


dzięki mi to ciągle te miody w głowie i chyba dzisiaj zamówię i od razu dla mamy krem z kofeiną pod oczy
monikaaa_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 08:31   #3420
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny - mam prośbę. Dajcie znac jak micel yr bio culture bedzie w promocji stacjonarnie
Jakiś czas temu ten micel dawali gratis do zakupów, ale jestem tak zrażona do tej serii, że się nie pofatygowałam po niego

Cytat:
Napisane przez monikaaa_k Pokaż wiadomość
witam
za namową mojej kochanej przyjaciółki Justynki wreszcie napisałam
Czytam Wasze wypowiedzi już od pewnego czasu
pozdrawiam Was wszystkie
Welcome Przyjaciele naszych przyjaciół sa naszymi przyjaciółmi

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
EDIT :
niestety nieaktualne - nie wiem gdzie posiałam ten kupon...ale jak znajde to dam jeszcze znać
Ja mam ten kupon(dwa w cenie jednego) ale promocja, zdaje się nie obowiązuje rzeczy opatrzonych zieloną kropką, a zarówno szampony jak i cała seria Culture Bio ją właśnie ma

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
a alva jest boska, świetnie sobie radzi z moją zmasakrowaną buzią, bardzo szybko się goją po niej wszelkie niedoskonałości. ale ostrzegam niektórym przeszkadza zapach.
Prawda???? U nas cała rodzina cierpi z powodu zapachu, choć smaruję tylko jednego pryszczyka na czole ale powiem Ci,że ta noc co Joa sędził poza domem + potem następna - kolega spał u nas więc go nie chciałam kompromitować - i już cholernik (pryszcz) się rozpanoszył

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jakie ładne kosmetyki! Właśnie się zastanawiałam nad tymi nowymi szamponami i odżywkami Timotei, ale jak mówisz, że szampon beznadziejny, to chyba nie będę nawet próbować.
A jak używasz tego spraju regeneruącego alva? Bo już któryś raz się nad nim zastanawiam, ale za bardzo nie wiem, do czego miałabym go używać
Jeśli chodzi o ten spray, to ja go używam na noc na skórę przetłuszczającą się, zamiast kremu (mowa o skórze mojego 16letniego syna ofkors Uważam,że to doskonały pomysł na nie kremowanie się )pomijając już fakt,że on się jeszcze nie zaczął kremować, więc bezkremowe noce to tylko tak teoretycznie

Cytat:
Napisane przez monikaaa_k Pokaż wiadomość
dzięki mi to ciągle te miody w głowie i chyba dzisiaj zamówię i od razu dla mamy krem z kofeiną pod oczy
Pytałaś o miód manuka - wiesz, on jest w tym samym sklepie co kofeinowy krem pod oczy i ten sklep ma punkty odbioru osobistego.... nie wiem, czy akurat w Twoim mieście też....
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-01-26 o 09:03
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.