Mydło ALEPPO - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 01:01   #91
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
A jak to jest z używaniem Aleppo do higieny intymnej? Pytam w kontekście tego PH, bo w wielu miejscach czytałam, że można go w tym celu używać, ale bez odniesienia do kwestii tak wysokiego PH.
aleppo z laurem nim myłam tylko buzię za to wersją aleppo colors- nablus tylko oliwkowe myłam się od góry do dołu i nic mi nie było :P

Edytowane przez seszene
Czas edycji: 2012-01-20 o 01:03
seszene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 18:26   #92
gubis
Rozeznanie
 
Avatar gubis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 536
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez choroba Pokaż wiadomość
Im więcej oleju laurowego, tym większe właściwości lecznicze mydła, ale też im więcej oleju laurowego, tym mydełko bardziej wysusza,
skoro większa ilość oleju laurowego wysusza to dlaczego wyższe stężenia polecane są np dla osób z łuszczycą? AZS?
cieżko jest mi wyobrazić sobie wysuszające właściwości oleju. na moją logikę może on przyspieszać gojenie, działać antyseptycznie, może być niewystarczająco odzywczy, ale czy wysuszajacy...?

sama na własnej, dośc suchej skórze, przekonałam się, że wyższe stężenie oleju laurowego bardziej mi służy, ale ja się nie znam
__________________
24.01.2010 daję szansę moim włosom
gubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 19:14   #93
lieselotte
Raczkowanie
 
Avatar lieselotte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 109
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez gubis Pokaż wiadomość
skoro większa ilość oleju laurowego wysusza to dlaczego wyższe stężenia polecane są np dla osób z łuszczycą? AZS?
cieżko jest mi wyobrazić sobie wysuszające właściwości oleju. na moją logikę może on przyspieszać gojenie, działać antyseptycznie, może być niewystarczająco odzywczy, ale czy wysuszajacy...?

sama na własnej, dośc suchej skórze, przekonałam się, że wyższe stężenie oleju laurowego bardziej mi służy, ale ja się nie znam
Dziewczyny, chciałabym Wam cos uświadomić. Wszystkie oleje, o których mowa w kontekście mydeł są zmydlone czyli poddane reakcji zmydlania z zasadą. A więc nie są to juz oleje, tylko zupełnie nowe substancje. A mydła nie mają takich wlaściwości, jak oleje, z których są zrobione i wysuszać mogą.
lieselotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 15:20   #94
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Dobrze podsumowane
Niby tak piszą, ale z mojego doświadczenia wynika że stężenie 5% bardziej wysuszało niż 30%. Właściwie 5% działało jak każde inne mydło i gdybym raz nie spróbowała większego stężenia to myślałabym, że to mydło jest przeciętne i szkoda kasy. A po zakupie 30% przekonałam się, że działa świetnie.

Zobaczę jeszcze jak będzie przy wyższym stężeniu.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 15:15   #95
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Mydło ALEPPO

Ja akurat mam problemy z cerą i wyzsze stezenie jest mi wskazane bo lepiej leczy, wiec tez nastepnym razem wezme wyzsze stezenie
Mydełka, jak oleje czy glinki sa akurat w takiej grupie produktów, które człowiek i tak zużyje czy do twarzy, ciała a nawet na włosy. Wiec warto przetestowac a gdyby co pieniazki sie nie zmarnują.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-01-23 o 15:16
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:13   #96
Polley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 19
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez choroba Pokaż wiadomość
Ja używam mydła do higieny intymnej od ponad roku (zarówno aleppo, jak i marsylskiego, bo myję się tym i tym w zależności od tego, na które mam ochotę ), a po porodzie używałam alep40%. Jestem zadowolona, choć gdzieś kiedyś czytałam, że skóra w tych miejscach jest wrażliwa i przy jakiejkolwiek zmianie środka myjącego przez pierwsze kilka myć można czuć szczypanie. Ja jednak nic takiego nie pamiętam.

Jeśli chodzi o Ph mydła, to kiedyś w mydlarni w Krakowie na Szpitalnej dostałam od właściciela artykuł pisany przez jakąś panią mgr inż, z którego dowiedziałam się, że mydło wprawdzie ma wysokie ph, ale maksymalnie po 20 minutach od użycia ph skóry się neutralizuje. Niestety nie zacytuję, bo to była skserowana kartka i mi się zapodziała ;/
Co do stosowania mydła do higieny intymnej to jak dla mnie są to zbyt silny środek, wolę dedykowane tym miejscom żele. Ale jeśli komuś taka pielęgnacja służy to czemu nie
Natomiast co do pH, to wraca do normy (bez użycia toniku oczywiście) po około 2 godzinach. Dzieje się tak po mydle czy detergentach z sls, sles etc. Generalnie jest to związane z odbudową płaszcza hydrolipidowego skóry, bo kwaśne pH nadaje skórze wydzielina gruczołów łojowych.

Od około 3 tygodni używam Aleppo 20%. Już nawet przyzwyczaiłam się do tego specyficznego smrodku Mnie natomiast ono dosyć wysusza. Na twarzy mi to nie przeszkadza (skóra normalno-tłusta ) bo i tak na noc używam serum z kwasami a na dzień mocnych nawilżaczy. Natomiast jeśli czasem użyję go do ciała to bez balsamu nie dam rady. Skóra jest dość ściągnięta, wręcz swędząca, co przy zwykłych żelach (nawet z slsami itp.) nie ma miejsca. Póki co nie mam zdania na temat działania...

Edytowane przez Polley
Czas edycji: 2012-01-23 o 16:19
Polley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 19:07   #97
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Co do stosowania mydła do higieny intymnej to jak dla mnie są to zbyt silny środek, wolę dedykowane tym miejscom żele.
Póki nie wgłębiałam się w składy kosmetyków też używałam żeli do hig. intymnej. Ale teraz szukam czegoś z przyjaznym składem, stąd moje pytanie o Aleppo w tym kontekście
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 07:45   #98
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mydło ALEPPO

Trzeba samemu wyprobowac.

I ja naleze do szczesliwcow ktorzy moga Aleppo uzywac do hig. intemnej, jak i mydlo marsylskie czy bialego jelenia. Po innych recznie robionych i naturalnych mydlach perfumowanych olejkami eterycznymi czy perfumowanymi mam to co zwyklych mydlach drogeryjnych mimo ze te reczne sa przetluszczone, czyli sciagnieta skora, wrazenie podszczypywania i jak nie przestane uzywac to dorobie sie grzybicy.

Ostatnio myje sie mydlami od YR i tez moge je uzywac do hig. intymnej
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 16:54   #99
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Mydło ALEPPO

.....
a mnie ogarnia szczere zdziwienie,że totalnie uzależniłam się od tego zapachu...początkowo odpychający-takie pomieszanie smaru z ropą...a teraz iscie roslinno-ziołowo-przyprawowy...przepieknyy yy ! ,MAM aLEP W PŁYNIE I 40%w kostce
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 17:57   #100
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mydło ALEPPO

hihihi ja tam od poczatku lubilam zapach mydel Aleppo ;o) ale ja to specyficzny czlwek jestem ze specyficznym gustem. Ktos kto lubi zapach obornika to i zapach Aleppo musi lubic hihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 18:05   #101
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Mydło ALEPPO

Ja się przyzwyczaiłam
A kroicie swoje mydełka??? Bo ja kupiłam takie wielkie kawały w organique i mi się kruszą przy krojeniu
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 18:10   #102
Kotka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Mydło ALEPPO

Hej,

Ja używam mydeł Alep, zwłaszcza firmy Alepia. Myję nimi wszystko Mój facet zdziwił się nawet, że jest takie fajne do golenia. Używałam 35%, ale chyba jednak przerzucę się na mniejszy procent 25%. Uwielbiam je i znam wiele innych osób, które też je uwielbiają.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-01-25 o 20:02 Powód: Usunięcie linku do sklepu
Kotka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 19:16   #103
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja się przyzwyczaiłam
A kroicie swoje mydełka??? Bo ja kupiłam takie wielkie kawały w organique i mi się kruszą przy krojeniu
Małgosiu, mi się kruszą minimalnie - wg mnie cała sztuka polega na rozgrzaniu noża nad palnikiem i szybkim, zdecydowanym ciachnięciu - ja dociskam nóż drugą ręką, owiniętą w ściereczkę (nie poparzcie się! )

...za to z Savon du Midi ten patent nie przeszedł i mydło mi się rozpadło
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 00:09   #104
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Mydło ALEPPO

Rozgrzanie noza? Na to nie wpadłam
Ja swoj ciacham nozem podobnym do tasaka tylko, ze jest on bardzo cienki i gładki (mysle, ze w tym jego sekret) przez co wslizguje sie łatwo w mydełko. Jakis noz od kompletu z Mango.

Dzis zakupiłam 50% i oczywiscie juz sie nim myłam Moje 5-8% z Organique które miałam pociachane na 4 kawałki, dwa juz zuzyłam a kupowałam miesiac temu jakoś. Kawałek dałam mamie a ostatni zostawiłam awaryjnie.
Byłam zadowolona z działania ale chyba mnie przesuszał? Zreszta walczyłam z przesuszeniem wynikajacym tez z innych przyczyn.
Cera problematycza, tradzikowa wiec oczekuje mocniejszego działania czyli wieksze stezenie.

Juz widze roznice. 50% bardziej sie pieniło, bardziej kremowa piana, gestsza piana i efekt nieco "tłustszy" ale czułam to przez moment. W zadnym wypadku nie natluszcza skory w negatywny sposob.
Kupowałam w mydlarni u Franciszkanow i producent mydełka inny niz z Organique, wiec tez tutaj bedzie jakas ronica w jakosci.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-01-26 o 00:11
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 00:51   #105
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Małgosiu, mi się kruszą minimalnie - wg mnie cała sztuka polega na rozgrzaniu noża nad palnikiem i szybkim, zdecydowanym ciachnięciu - ja dociskam nóż drugą ręką, owiniętą w ściereczkę (nie poparzcie się! )

...za to z Savon du Midi ten patent nie przeszedł i mydło mi się rozpadło
też nie pomyślałam o podgrzaniu , u mnie niestety po przekrojeniu jedna część zawsze była poszkodowana:P
seszene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 08:03   #106
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Małgosiu, mi się kruszą minimalnie - wg mnie cała sztuka polega na rozgrzaniu noża nad palnikiem i szybkim, zdecydowanym ciachnięciu - ja dociskam nóż drugą ręką, owiniętą w ściereczkę (nie poparzcie się! )

...za to z Savon du Midi ten patent nie przeszedł i mydło mi się rozpadło
Dzięks, następnym razem krojenie na ciepło
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 12:27   #107
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Mydło ALEPPO

Anula_ga ma też z pewnością jakiś patent, może się pochwali (dostałam od niej pięknie, równiuteńko ucięty kawałek mydełka z LF)
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 16:05   #108
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Mydło ALEPPO

Ktoś na forum podał kiedyś świetny sposób. Trzeba mydło rozgrzać w mikrofalówce. Oczywiści nie wolno przesadzic. Robi się troszkę bardziej miękkie i bez problemu można pokroić. Testowalam na aleppo, na białym jeleniu i luksji nostalgii. Metoda działa bez zarzutu.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 16:58   #109
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Mydło ALEPPO

a nie zmienia to właściwości mydła?
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 17:18   #110
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Mydło ALEPPO

a czy używanie go w kąpieli z ciepłą wodą nie wpływa negatywnie na skuteczność mydła?
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 17:39   #111
ciotka_paula
Przyczajenie
 
Avatar ciotka_paula
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 11
Dot.: Mydło ALEPPO

http://www.matique.pl/pl/karawan-aut...inka_1069.html czy któraś z Was używała tego mydełka? Mam cerę potrądzikową, skłonną do przetłuszczania, kiedyś na tej stronie widziałam również wersję z zieloną glinką, ale teraz jakoś nie umiem znaleźć
ciotka_paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 18:10   #112
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez ciotka_paula Pokaż wiadomość
http://www.matique.pl/pl/karawan-aut...inka_1069.html czy któraś z Was używała tego mydełka? Mam cerę potrądzikową, skłonną do przetłuszczania, kiedyś na tej stronie widziałam również wersję z zieloną glinką, ale teraz jakoś nie umiem znaleźć
miałam w łapkach kiedyś aleppo z glinką czerwoną ale nie zakupiłam i nie używałam więc nie mogę pomóc
seszene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 18:18   #113
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez ciotka_paula Pokaż wiadomość
http://www.matique.pl/pl/karawan-aut...inka_1069.html czy któraś z Was używała tego mydełka? Mam cerę potrądzikową, skłonną do przetłuszczania, kiedyś na tej stronie widziałam również wersję z zieloną glinką, ale teraz jakoś nie umiem znaleźć
Tego nigdy nie miałam, miałam inne z czerwoną glinką i było super (Tuli) a dziewczyny bardzo chwalą mydło z czerwoną do cer problemowych
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 18:24   #114
ciotka_paula
Przyczajenie
 
Avatar ciotka_paula
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 11
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tego nigdy nie miałam, miałam inne z czerwoną glinką i było super (Tuli) a dziewczyny bardzo chwalą mydło z czerwoną do cer problemowych
Dziękuje, w takim razie przy najbliższym przypływie gotówki zamawiam i wypróbowuje
ciotka_paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 18:54   #115
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
a czy używanie go w kąpieli z ciepłą wodą nie wpływa negatywnie na skuteczność mydła?
Ja prosta dziewczyna jestem, ale jednak widzę subtelną różnicę między poddawaniem mydła działaniu fal elektromagnetycznych, a moczeniem go w ciepłej wodzie. A ponieważ nie jestem również fizykiem, a do kuchenek mikrofalowych mam stosunek sceptyczny - spytałam...
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:20   #116
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Mydło ALEPPO

http://microwavecam.com/microwavecam...Soap/index.htm
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 21:15   #117
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Ja prosta dziewczyna jestem, ale jednak widzę subtelną różnicę między poddawaniem mydła działaniu fal elektromagnetycznych, a moczeniem go w ciepłej wodzie. A ponieważ nie jestem również fizykiem, a do kuchenek mikrofalowych mam stosunek sceptyczny - spytałam...
To co wkładamy do środka organizmu jest poddawane większej kontroli i o bezpieczeństwo tego bardziej musimy dbać. Skoro nie boję się odgrzewać jedzenia w mikrofali, to tym bardziej nie będę się bała, że takie mydło mi zaszkodzi.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 21:26   #118
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Mydło ALEPPO

ja nie lubię wynalaków, więc zostanę przy nożu, kiedy zajdzie taka potrzeba
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 22:02   #119
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
To co wkładamy do środka organizmu jest poddawane większej kontroli i o bezpieczeństwo tego bardziej musimy dbać. Skoro nie boję się odgrzewać jedzenia w mikrofali, to tym bardziej nie będę się bała, że takie mydło mi zaszkodzi.
Powszechna obecność w żywności substancji szkodliwych, np. aspartamu, glutaminianu sodu, etc. nie potwierdza Twojej opinii o "poddawaniu kontroli" tego, co spożywamy. Można też sobie szkodzić nieświadomie, właśnie wychodząc z założenia, że jeśli coś jest w sprzedaży, to nie jest szkodliwe.

A pytałam o skutki podgrzewania mydła w mikrofalówce nie w kontekście jego późniejszej szkodliwości tylko obniżenia jego jakości (w uproszczeniu, nie jestem fizykiem ani chemikiem, więc nie wiem jak to mądrze sformułować ).
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 09:24   #120
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tego nigdy nie miałam, miałam inne z czerwoną glinką i było super (Tuli) a dziewczyny bardzo chwalą mydło z czerwoną do cer problemowych
Właśnie używam tego z Tuli i do cery tłustej jest super
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-24 21:11:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.