Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 20:09   #511
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Odebrałam moje paletki
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 20:49   #512
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Odebrałam moje paletki

Szczęściara Ja swojej oczekuję niczym matka, narodzin dziecka a w głowie tysiące pomysłów na paragwajowe makijaże
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 21:16   #513
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Żebyś wiedziała, że sobie zapisuje rok i miesiąc otwarcia na kartoniku lub pod spodem wieczka Nie chce później używać starej purchawy, żeby mi oko wyżarło...
Kiedyś zamieściłam takie info:
Podawane daty można odczytać jako minimalny termin przydatności.
Z tego co mi brat powiedział a ukończył profil chemiczny, to od pierwotnej daty producenta dolicza się zawsze połowę czasu przydatności. Czyli jak cień jest ważny rok dodajemy jeszcze 6 m-cy. Prócz kremów, podkładów, pudrów pomadek, itp...
co kto lubi.
No właśnie - minimalny. Czyli sama widzisz że regulaminowe 6 m czy 12 m czy 5 lat nie jest sztywne. Właśnie też słyszałam, o tym doliczaniu jeszcze połowy ponad datę ważności. Ja uważam, że jest to informacja bardziej orientacyjna, czy też żeby producent się uchronił od odpowiedzialności gdyby używającemu coś się stało.
Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Wiesza nawet małe dziecko wie, (w tych czasach dzieci są nazbyt mądre), że każdy produkt ma jakąś tam gwarancje. To żaden wysiłek umysłowy, tak samo jak 2+2=4
Mnie o coś innego chodziło
Za bardzo się nakręciłaś - my nie negujemy istnienia daty ważności w ogóle, tylko jej sens! W sensie, skąd wiadomo że akurat po 5 latach tampon nie będzie zdatny do użytku dozna samozniszczenia?
to było po prostu zabawne
Zobacz - np ja jestem po prawie i nie uważam ślepo że prawo jest prawem i należy je przyjmować bezkrytycznie... jak ktoś mi mówi o istnieniu absurdów prawnych to nie naskakuję na niego że z choinki się urwał itd... sama wiem że takie są...
to wszystko tak zabrzmiało jakbyś ślepo wierzyła w słuszność (nie prawdziwość, tylko właśnie słuszność, zasadność) tego, czego się nauczyłaś i była tak dumna z tej wiedzy, że aż wymagała jej "wyznawania" przez pozostałe osoby.
Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Pisałam już, że widziałam paczkę tamponów przeterminowanych 2-3 lata. Dobre, tampony są z reguły zbite. Te, choć przechowywane w suchej, ciemnej szafce, były napęczniałe i się rozwalały.
No OK.
Więc gdybym zobaczyła, że są stare, rozwalające się to bym ich nie użyła - logiczne.
Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Na logikę, jednak tampony były przeterminowane, czyli miały datę ważności...?
jw.
nikt nie neguje daty wazności, tylko jej sens!!!
Jakoś nie mogę Ci tego przetłumaczyć albo nie chcesz rozumieć
Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Wiesz, nie jestem gapami futrowana i taki kit to można wcisnąć małemu dziecku, (choć i w to wątpię) że np: tampon będzie dobry za 10 lat, szkoda, że nie za 100
Ja nie mówię że ta kobieta miała rację, nie było mnie przy tym itd.
Chciałam tylko zauważyć, że linki, które wrzuciłaś na poparcie swojej teorii niezbyt ją, delikatnie mówiąc poparły.
Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
O, toooo..., tooo... Choć to ty zaczęłaś się wyśmiewać, że cienie nie posiadają daty ważności, oryginalny sposób myślenia...
Zacytuj, jeśli możesz, w którym poście się wyśmiewałam że cienie nie posiadają daty ważności

Czy możemy już skończyć ten temat?

dobra od początku:

bry
Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
Paraguaya zamówiona
jak przyjdzie dawaj makijaż na bloga
Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za odp. Zamówiłam paletki Curacao i Oh So Special, mam nadzieję że mnie nie uczulą. I jeszcze mam takie pytanie - tą są podobno cienie MINERALNE, szczerze mówiąc nie wiem za bardzo co to znaczy, interesuje mnie to tylko pod kątem alergii, czy cienie mineralne mniej uczulają od zwykłych? Są jakieś bj delikatne?
Hmm, nie jestem specjalistką od minerałów, ale o ile wiem Sleeki nie są typowymi cieniami mineralnymi (chodzi o skład - naturalny). Oczywiście zawierają mikę, ale dalej są parabeny, barwniki i inne dziwne dodatki
typowe cienie mineralne to np. EDM - zobacz na skład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ye-colors.html czy Lily Lolo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...eyeshadow.html
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dobra baby, weszłam, pierwsze co zobaczyłam to paraguayę na tapecie, pomyślałam- ziściły sie moje marzenia o niej i co? No oczywiście kliknęłam na kosmetykomanii
Jesteście niepoprawne, żeby aż tak kusić! Ogłaszam bankructwo totalne- zostało mi na koncie 8zł, akurat na chleb i wodę A do 13-ego tyyyyle czasu
Czuprynuś, wspieramy Cię

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
muszę mieć siłę ludziom się cały dzień bez cieni mam pokazywać?
weź ja się pokazuję jakoś muszę wybierać, między spóźnieniem do pracy a pełnym mejkapem.
Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
ja sobie popatrzyłam i oczywiście kliknęłam...
a jak już klikałam, to i AU Naturel wpadło do koszyka, i róż suede. No i Mamuśka moja sobie Graphite zamówiła.
Tłumaczę sobie, że to zaległy prezent urodzinowy, miałam prawo, prawda?
tak
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Wiem, że to nie na temat ale mam pytanie odnośnie tego pudru - czy jest rzeczywiście dobry i matuje na kilka dobrych godzin? czy nie robi "ciasta" na twarzy po jakimś czasie? Mam ostatnio wielki problem jeśli chodzi o pudry bo wszystkie robią mi wspomniane wyżej "ciasto"( niemiłosiernie ważą się) i mam już ich serdecznie dosyć dlatego pytam czy ten z firmy Kryolan jest dobry.
Ajj, jak ja Cię rozumiem - też mam ostatnio problem z ciastem na twarzy, nie wiem co jest grane
Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
pędzelek jest bardzo milutki, miękki, ale jego kształt raczej uniemożliwia nakładanie , ja africę stosuję jako róż i nakładam na poliki pędzlem do różu ecotools'a
Dzięki

tenebra, fajnie Ci ja nadal czekam
a które zamawiałaś?
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 21:22   #514
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
jak przyjdzie dawaj makijaż na bloga
bedzie bedzie
znając życie to przez pierwsze dwa tygodnie nie będę się niczym innym codzienne malować, a potem ... a potem mi się znudzi i pozostanie tylko do eksperymentów
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 21:26   #515
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

Ajj, jak ja Cię rozumiem - też mam ostatnio problem z ciastem na twarzy, nie wiem co jest grane
Jestem taka zła, że szkoda gadać Mam 8 różnych podkładów i z żadnego nie jestem zadowolona ( oczywiście "przerobiłam" ich o wiele więcej). Tak samo ma się sprawa z pudrami - teraz mam tylko 2 ale są takie kiepskie, że brakuje mi słów. Chyba muszę zainwestować w jakiś inny i tak dumam i nie wiem czy znów mam "pakować" pieniądze i znów się rozczarować, czy w ogóle nie pudrować twarz i zobaczyć czy to podkład czy puder robi mi to "ciasto".
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 21:30   #516
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Dziewczyny wrzucam swoje róże sleeka
od dołu od lewej:
Flushed, Suede
Pixie Pink, Flamingo
Pan-Tao, Life's a Peach
i taka sama kolejność na drugim zdjęciu tylko od lewej do prawej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard03.jpg (124,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard04.jpg (31,9 KB, 46 załadowań)
__________________


Edytowane przez ancyk88
Czas edycji: 2012-04-04 o 21:32
ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 21:47   #517
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Szczęściara Ja swojej oczekuję niczym matka, narodzin dziecka a w głowie tysiące pomysłów na paragwajowe makijaże
Ja jeszcze nie zdążyłam się nimi nacieszyć bo jak tylko luby nie pattrzył schowałam do szuflady, żeby się nie kapnął że kolejne kosmetyki kupiłam

EDIT: o losie, to brzmi trochę jak chowanie flaszek z wódą przed innymi po kątach przez alkoholika


Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
tenebra, fajnie Ci ja nadal czekam
a które zamawiałaś?
Graphite, Bohemian i Safari Circus mnie jeszcze kusił i Jewls, no ale...

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzucam swoje róże sleeka
od dołu od lewej:
Flushed, Suede
Pixie Pink, Flamingo
Pan-Tao, Life's a Peach
i taka sama kolejność na drugim zdjęciu tylko od lewej do prawej
Piiięęęęękne ja mam tylko JEDEN róż Sleeka... jak to możliwe a chciałabym prawie wszystkie
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-04-04 o 21:48
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 21:51   #518
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Piiięęęęękne ja mam tylko JEDEN róż Sleeka... jak to możliwe a chciałabym prawie wszystkie
To wręcz grzech mieć TYLKO jeden róż Sleek'a Ja dziś nabyłam kolejny - Life's a Peach Bałam się, że będzie miał w sobie pomarańczowe tony ale nic z tych rzeczy - to piękna, czysta, jasna brzoskwinka:l ove: Fotki będą jutro
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 22:04   #519
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie zdążyłam się nimi nacieszyć bo jak tylko luby nie pattrzył schowałam do szuflady, żeby się nie kapnął że kolejne kosmetyki kupiłam

EDIT: o losie, to brzmi trochę jak chowanie flaszek z wódą przed innymi po kątach przez alkoholika
Yyyy... no to może ja się przyznam, że robię dokładnie tak samo, tylko przed moimi domownikami, ale już niedługo i to się pewnie zmieni, jak mój TŻ będzie moim ślubnym


Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
To wręcz grzech mieć TYLKO jeden róż Sleek'a Ja dziś nabyłam kolejny - Life's a Peach Bałam się, że będzie miał w sobie pomarańczowe tony ale nic z tych rzeczy - to piękna, czysta, jasna brzoskwinka:l ove: Fotki będą jutro

No to ja w ogóle jakaś poganka bo nie mam jeszcze ani jednego
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 22:07   #520
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
No to ja w ogóle jakaś poganka bo nie mam jeszcze ani jednego
Proponuję zakupić CHOCIAŻ jeden i dopiero wtedy będziemy rozmawiać:cojest :
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 22:18   #521
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
To wręcz grzech mieć TYLKO jeden róż Sleek'a Ja dziś nabyłam kolejny - Life's a Peach Bałam się, że będzie miał w sobie pomarańczowe tony ale nic z tych rzeczy - to piękna, czysta, jasna brzoskwinka:l ove: Fotki będą jutro
o ja grzesznica
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 22:21   #522
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
o ja grzesznica
No a jak myślałaś?
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 23:26   #523
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Jestem taka zła, że szkoda gadać Mam 8 różnych podkładów i z żadnego nie jestem zadowolona ( oczywiście "przerobiłam" ich o wiele więcej). Tak samo ma się sprawa z pudrami - teraz mam tylko 2 ale są takie kiepskie, że brakuje mi słów. Chyba muszę zainwestować w jakiś inny i tak dumam i nie wiem czy znów mam "pakować" pieniądze i znów się rozczarować, czy w ogóle nie pudrować twarz i zobaczyć czy to podkład czy puder robi mi to "ciasto".
mam ostatnio podobny problem z podkładami...przerobiłam w przeciągu pół roku z 10 i żaden szału nie robi, najlepiej mi się sprawdził żelowy rimmel, ale chciałabym coś lżejszego i mocniej rozświetlającego - coś jak rimmelowski wake me up, ale on dla mnie za ciemny, a podkłady z bourjoisa wchodzą mi strasznie w pory
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
To wręcz grzech mieć TYLKO jeden róż Sleek'a Ja dziś nabyłam kolejny - Life's a Peach Bałam się, że będzie miał w sobie pomarańczowe tony ale nic z tych rzeczy - to piękna, czysta, jasna brzoskwinka:l ove: Fotki będą jutro
hehe ja postanowiłam nie mieć tego grzechu już na sumieniu po świętach zamawiam suede, life's peach lub pomegranate albo pixie pink? który radzicie? 2 jakieś wezmę na bank. Na razie ze sleekowych mam od niedawna rose gold i miałam flamingo, ale za bardzo podchodził w ciepłe podtony czerwone i mi nie pasował
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 23:27   #524
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

ja mam dwa róże- jak w końcu napiszę o nich notkę, polecą w świat.. Są dobre, ale jednak znam lepsze..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 23:36   #525
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
No a jak myślałaś?
jak tylko przyznają mi kredyt kupuję life's peach i jakiś jeszcze
i pomadki i bad girl
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 23:45   #526
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość

hehe ja postanowiłam nie mieć tego grzechu już na sumieniu po świętach zamawiam suede, life's peach lub pomegranate albo pixie pink? który radzicie? 2 jakieś wezmę na bank. Na razie ze sleekowych mam od niedawna rose gold i miałam flamingo, ale za bardzo podchodził w ciepłe podtony czerwone i mi nie pasował
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja mam dwa róże- jak w końcu napiszę o nich notkę, polecą w świat.. Są dobre, ale jednak znam lepsze..
Aalicia Ze swojej strony polecam pomegranate Choć dla większości to taki bardziej zimowy odcień. Suede też mam, ale jakoś często nie używam, wolę jednak różowe odcienie róży

Lele A które masz?
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 23:51   #527
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

mam Suede i Sunrise
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 23:56   #528
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Aalicia Ze swojej strony polecam pomegranate Choć dla większości to taki bardziej zimowy odcień. Suede też mam, ale jakoś często nie używam, wolę jednak różowe odcienie róży

Lele A które masz?
ja się do suede przekonuję po filmiku katosu, a pomegranate boję się że będzie za ciemny, ogólnie brzoskwiniowe, koralowe i pomarańczowawe róże uwielbiam w szczególności latem, a w różowych nie mogę trafić na odcień, bo sama mam skłonności do rumieńców naturalnych i wyglądam w szczególności zimą jakbym twarz przemroziła
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 00:13   #529
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
mam ostatnio podobny problem z podkładami...przerobiłam w przeciągu pół roku z 10 i żaden szału nie robi, najlepiej mi się sprawdził żelowy rimmel, ale chciałabym coś lżejszego i mocniej rozświetlającego - coś jak rimmelowski wake me up, ale on dla mnie za ciemny, a podkłady z bourjoisa wchodzą mi strasznie w pory

hehe ja postanowiłam nie mieć tego grzechu już na sumieniu po świętach zamawiam suede, life's peach lub pomegranate albo pixie pink? który radzicie? 2 jakieś wezmę na bank. Na razie ze sleekowych mam od niedawna rose gold i miałam flamingo, ale za bardzo podchodził w ciepłe podtony czerwone i mi nie pasował
O kurcze dla mnie wake me up i bourjoisy są idealne.

Proponuje suede i l peach to moje najulubieńsze!
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 01:40   #530
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
ja sobie popatrzyłam i oczywiście kliknęłam...
a jak już klikałam, to i AU Naturel wpadło do koszyka, i róż suede. No i Mamuśka moja sobie Graphite zamówiła.
Tłumaczę sobie, że to zaległy prezent urodzinowy, miałam prawo, prawda?
Miałaś do tego święte prawo!

---------- Dopisano o 01:40 ---------- Poprzedni post napisano o 01:40 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dzięki Karociu ale tyle ile ja się naoglądałam swatchy, ile się do nich naśliniłam, ile po tym wszystkim domywałam monitor i klawiaturę to jeden Pan Bóg wie Jednak z miłą chęcią obejrzałam i znowu moje ślinianki zaczęły gwałtowniej pracować
Ja ostatnio tak się ślinię do Storma I jeszcze kosmetykomania takie piękne swatche ma na stronie, że ledwo się powstrzymuję, żeby nie zjeść komputera
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 10:09   #531
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
Ja ostatnio tak się ślinię do Storma I jeszcze kosmetykomania takie piękne swatche ma na stronie, że ledwo się powstrzymuję, żeby nie zjeść komputera
Storm i mnie kusi, już długiiii czas
ale mam OSS i AN, tłumaczę sobie, że do dzienniaków mi te dwie wystarczą

tak tu wchodzę, zaglądam co chwilę
a o nowych paletach nie słychać?
obijają się
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 10:49   #532
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
mam ostatnio podobny problem z podkładami...przerobiłam w przeciągu pół roku z 10 i żaden szału nie robi, najlepiej mi się sprawdził żelowy rimmel, ale chciałabym coś lżejszego i mocniej rozświetlającego - coś jak rimmelowski wake me up, ale on dla mnie za ciemny, a podkłady z bourjoisa wchodzą mi strasznie w pory

hehe ja postanowiłam nie mieć tego grzechu już na sumieniu po świętach zamawiam suede, life's peach lub pomegranate albo pixie pink? który radzicie? 2 jakieś wezmę na bank. Na razie ze sleekowych mam od niedawna rose gold i miałam flamingo, ale za bardzo podchodził w ciepłe podtony czerwone i mi nie pasował
pomegranate jest piękny jak nim się muśnie poliki, to wyglądają cudnie, pixie pink jest matowy (też ładny), ale pomegranate dużo ładniejszy

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja mam dwa róże- jak w końcu napiszę o nich notkę, polecą w świat.. Są dobre, ale jednak znam lepsze..
ja chętnie przygarnę suede może coś w moim wątku wymiankowym Ci wpadło w oko?
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 10:55   #533
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
O kurcze dla mnie wake me up i bourjoisy są idealne.

Proponuje suede i l peach to moje najulubieńsze!
dla mnie wake me up byłby super, gdyby nie kolorystyka, latem go sobie pewnie sprawię a z bourjoisa odcienie są dobre - mam healthy mixa i chyba mnie uczula i szybko znika z twarzy i 123 perfect nowy to tak włazi mi w pory i wygląda po prostu nieestetycznie - podobno jest beztłuszczowy, a moja cera ma skłonności do przesuszania, więc się dla mnie po prostu nie nadaje znacie jakiś inny podkład który daje efekt takiej wypoczętej i rozświetlonej buzi jak wake me up i jest jaśniutki?
Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
pomegranate jest piękny jak nim się muśnie poliki, to wyglądają cudnie, pixie pink jest matowy (też ładny), ale pomegranate dużo ładniejszy
ogólnie lubię matowe róże, ale na lato właśnie bym chciała coś żeby ładnie w słońcu błyszczało tylko boję się odcienia pomegranate trochę

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
pomegranate jest piękny jak nim się muśnie poliki, to wyglądają cudnie, pixie pink jest matowy (też ładny), ale pomegranate dużo ładniejszy

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------


ja chętnie przygarnę suede może coś w moim wątku wymiankowym Ci wpadło w oko?
hehe suede też chętnie przygarnę, jakbyś coś u mnie na wymiance widziała lele
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 11:34   #534
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie zdążyłam się nimi nacieszyć bo jak tylko luby nie pattrzył schowałam do szuflady, żeby się nie kapnął że kolejne kosmetyki kupiłam

EDIT: o losie, to brzmi trochę jak chowanie flaszek z wódą przed innymi po kątach przez alkoholika




Graphite, Bohemian i Safari Circus mnie jeszcze kusił i Jewls, no ale...



Piiięęęęękne ja mam tylko JEDEN róż Sleeka... jak to możliwe a chciałabym prawie wszystkie
Przynajmniej nie jestem sama Ale mnie z moją manią kolorówkową nikt nie rozumie w domu, mama tylko tuszu i czarnej kredki używa i marudzi po co mi tyle tego(no jak to po co?) Nie chcę kobiety denerwować to jej nie pokazuję kolejnych zakupów
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 13:15   #535
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Zgodnie z obietnicą, wstawiam fotki różu Life's a Peach. Nie udało mi się uchwycić idealnie koloru ale mam nadzieję, że coś tam jednak zobaczycie Ten odcień jest niezwykle delikatny i subtelny i wygląda przepięknie na policzkach Wstawiam również fotkę i swatch pomadki z serii Sheer Cover w odcieniu Organza. Zakochałam się w tym odcieniu Jest to róż opalizujący na złoto. Na fotce udało mi się uchwycić właśnie ten połysk i jak za pomadkę za 6 zł, to ja jestem nią oczarowana Skubana wytrzymała na ustach 5 godzin i pewnie wytrzymałaby jeszcze z 2 ale "zjadłam" ją Jeśli któraś z Was chciałaby kiedykolwiek oddać róż Pomegranate lub Scandalous, to ja jestem chętna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0325.jpg (117,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0321.jpg (88,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0322.jpg (105,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0323.jpg (105,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0324.jpg (103,7 KB, 31 załadowań)
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 13:34   #536
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą, wstawiam fotki różu Life's a Peach. Nie udało mi się uchwycić idealnie koloru ale mam nadzieję, że coś tam jednak zobaczycie Ten odcień jest niezwykle delikatny i subtelny i wygląda przepięknie na policzkach Wstawiam również fotkę i swatch pomadki z serii Sheer Cover w odcieniu Organza. Zakochałam się w tym odcieniu Jest to róż opalizujący na złoto. Na fotce udało mi się uchwycić właśnie ten połysk i jak za pomadkę za 6 zł, to ja jestem nią oczarowana Skubana wytrzymała na ustach 5 godzin i pewnie wytrzymałaby jeszcze z 2 ale "zjadłam" ją Jeśli któraś z Was chciałaby kiedykolwiek oddać róż Pomegranate lub Scandalous, to ja jestem chętna
śliczny
do szczęścia brakuje mi właśnie tego odcienia i suede
róże sleek'a są cudne ja tam pomegranate nigdy nie oddam
a dzięki Tobie nabyłam dzisiaj małe cudeńko catrice bazę rozświetlającą z HW, żałuję, że nie wzięłam dwóch opakowań (bo jak znam życie, to jak tam jutro wrócę, to już nic nie będzie)

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2012-04-05 o 13:35
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 13:39   #537
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Lightbulb Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą, wstawiam fotki różu Life's a Peach. Nie udało mi się uchwycić idealnie koloru ale mam nadzieję, że coś tam jednak zobaczycie Ten odcień jest niezwykle delikatny i subtelny i wygląda przepięknie na policzkach Wstawiam również fotkę i swatch pomadki z serii Sheer Cover w odcieniu Organza. Zakochałam się w tym odcieniu Jest to róż opalizujący na złoto. Na fotce udało mi się uchwycić właśnie ten połysk i jak za pomadkę za 6 zł, to ja jestem nią oczarowana Skubana wytrzymała na ustach 5 godzin i pewnie wytrzymałaby jeszcze z 2 ale "zjadłam" ją Jeśli któraś z Was chciałaby kiedykolwiek oddać róż Pomegranate lub Scandalous, to ja jestem chętna
cudny, mam tyle brzoskwiniowych i koralowych róży, a różowych prawie wcale, a i tak pewnie kupię kolejny a szminka jest boska, muszę ją mieć, za 6 zł to się nawet nie ma co zastanawiać i wydaje mi się, że do różu rose gold będzie pasować nawet
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 13:45   #538
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Klusko udusimy zbiorowo
Life's a Peach jest boski!! muszę go mieć!
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 13:51   #539
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą, wstawiam fotki różu Life's a Peach. Nie udało mi się uchwycić idealnie koloru ale mam nadzieję, że coś tam jednak zobaczycie Ten odcień jest niezwykle delikatny i subtelny i wygląda przepięknie na policzkach Wstawiam również fotkę i swatch pomadki z serii Sheer Cover w odcieniu Organza. Zakochałam się w tym odcieniu Jest to róż opalizujący na złoto. Na fotce udało mi się uchwycić właśnie ten połysk i jak za pomadkę za 6 zł, to ja jestem nią oczarowana Skubana wytrzymała na ustach 5 godzin i pewnie wytrzymałaby jeszcze z 2 ale "zjadłam" ją Jeśli któraś z Was chciałaby kiedykolwiek oddać róż Pomegranate lub Scandalous, to ja jestem chętna
Śliczny ten Life's a Peach. Jak mam chętkę na Lace, którego mi mamuśka przywiezie z UK. Mam nadzieje, że kolorystyka będzie podobna.
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 14:17   #540
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
śliczny
do szczęścia brakuje mi właśnie tego odcienia i suede
róże sleek'a są cudne ja tam pomegranate nigdy nie oddam
a dzięki Tobie nabyłam dzisiaj małe cudeńko catrice bazę rozświetlającą z HW, żałuję, że nie wzięłam dwóch opakowań (bo jak znam życie, to jak tam jutro wrócę, to już nic nie będzie)
Wiedziałam, że Wam się spodoba Mi brakuje do szczęścia Pomegranate i Scandalous
Cieszę się, że kupiłaś bazę z HW. Mam nadzieję, że będziesz z niej zadowolona tak samo jak ja

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
cudny, mam tyle brzoskwiniowych i koralowych róży, a różowych prawie wcale, a i tak pewnie kupię kolejny a szminka jest boska, muszę ją mieć, za 6 zł to się nawet nie ma co zastanawiać i wydaje mi się, że do różu rose gold będzie pasować nawet
Ja też myślałam, że ten odcień różu nie jest mi potrzebny ale tak się cieszę, że go kupiłam Co do szminki - kupiłam ją tak od niechcenia. Stwierdziłam, że może akurat będzie mi się podobała i jak tylko ją nałożyłam na usta, to właśnie ten kolor skojarzył mi się z Rose Gold

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Klusko udusimy zbiorowo
Life's a Peach jest boski!! muszę go mieć!
Duście - proszę bardzo Nawet się nie będę gniewała
Kupuj bo jest piękny

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez czmarta Pokaż wiadomość
Śliczny ten Life's a Peach. Jak mam chętkę na Lace, którego mi mamuśka przywiezie z UK. Mam nadzieje, że kolorystyka będzie podobna.
Też bym chciała jeden zestaw róży ale w Polsce będą dostępne dopiero na przełomie sierpnia/ września więc musimy jeszcze trochę poczekać
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 22:25:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.