Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-22, 17:09   #3871
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
DW Light-bardzo dobry wybór,momentami tylko trzeba go przypruszyc pudrem w strategicznych miejscach,+na bardzo duże zmiany ewentualnie korektor. Inne podkłady o przedłuzonej trwałosci,które znam może i trzymaja się max czasu ale robią z twarzy,jak to mówi klasyk''jesien średniowiecza'' dla mnie nie warto.
Dzieki za odpowiedź.Korektora nie potrzebuję, mam raczej bezproblemową cerę. Oprócz DW Light, w co jeszcze mogłabym celować?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 20:46   #3872
ola_xy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 19
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...'
Revlon Colorstay 110 ivory,podkłady MAP, z mega kryjących Estel Lauder Maximum Cover.
Dziękuje A jakie dobrać do tego puder i korektor? najlepiej pewnie tej samej marki? Dodam że mam skórę skłonną do trądziku i często robia mi się sińce pod oczami dlatego korektor będzie koniecznością.
ola_xy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 21:18   #3873
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedź.Korektora nie potrzebuję, mam raczej bezproblemową cerę. Oprócz DW Light, w co jeszcze mogłabym celować?
....
może Smashbox SkinStudio? w sumie te dwa są podkładami nazwijmy je przedłuzonej trwałości,ale w miarę naturalnie wyglądającymi na skórze....po wielu wielu próbach zawsze wracam do tych 2.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ola_xy Pokaż wiadomość
Dziękuje A jakie dobrać do tego puder i korektor? najlepiej pewnie tej samej marki? Dodam że mam skórę skłonną do trądziku i często robia mi się sińce pod oczami dlatego korektor będzie koniecznością.
...
puder najlepiej sypki-transparentny czyli bez koloru,nie musi byc z tej samej firmy co podkład...ja Ci moge polecić z takich aptecznych puder fixujacy Dermablend od Vichy ...korektor na niespodzianki również z serii Dermablend,jednak pod oczy się moim zdaniem nie nadaje,ale to trzeba by wypróbować indywidualnie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 08:52   #3874
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[QUOTE=dark01;36696808]....
może Smashbox SkinStudio? w sumie te dwa są podkładami nazwijmy je przedłuzonej trwałości,ale w miarę naturalnie wyglądającymi na skórze....po wielu wielu próbach zawsze wracam do tych 2.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------
Miałam go, nigdy nie kupuję dwa razy tego samego podkladu, więc szukam czegoś innego.A czy Chanel ma coś długotrwałego i kryjącego?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 16:51   #3875
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[QUOTE=Leseratte;36699683]
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
może Smashbox SkinStudio? w sumie te dwa są podkładami nazwijmy je przedłuzonej trwałości,ale w miarę naturalnie wyglądającymi na skórze....po wielu wielu próbach zawsze wracam do tych 2.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------
Miałam go, nigdy nie kupuję dwa razy tego samego podkladu, więc szukam czegoś innego.A czy Chanel ma coś długotrwałego i kryjącego?
...
nie, ich sugerowany ''longlasting'' to nie jest nigdy longlasting.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 08:03   #3876
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Podkład, który wytrzyma studniówkowe/sylwestrowe szaleństwa:)

Wizażanki, mam problem, szukam podkładu do przetłuszczającej się cery. Cera ta jest raczej gładka, z lekkim rumieńcem (który chce zakryć), podkłady typu dermablend, revlon colorstay bardzo się tłuściły i schodziły z tej skóry, poszukuję podkładu, który zmatowi skórę i będzie w miarę trwały. Osobiście używam mineralnych, jednak znajoma wolałaby drogeryjny podkład. Myślałam nad bourjous 123 perfect (ona nie potrzebuje mocnego krycia) albo oriflame dotleniający podkład pod makijaż, chciałabym uderzyć w uspokojenie tej skóry i produkcji sebum. Co sądzicie?
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 19:36   #3877
miucciaable
Raczkowanie
 
Avatar miucciaable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 221
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Co sadzicie o podkladzie Makeup For Ever HD? Czytalam recenzje na KWC, ale w ogole nie pomogly.
Czy nadaje sie do cery suchej?
__________________
Zmiany, zmiany!!!
miucciaable jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 20:33   #3878
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez miucciaable Pokaż wiadomość
Co sadzicie o podkladzie Makeup For Ever HD? Czytalam recenzje na KWC, ale w ogole nie pomogly.
Czy nadaje sie do cery suchej?
wg mnie się nadaje. sama mam cerę tłustą i uważam, że jest to dobry produkt, jednak dla tłuściochów może nie wystarczać. Może również podkreślać suche skórki. Ale na pewno pięknie ozywi skórę suchą i będzie ładnie na niej wyglądał.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 17:04   #3879
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
wg mnie się nadaje. sama mam cerę tłustą i uważam, że jest to dobry produkt, jednak dla tłuściochów może nie wystarczać. Może również podkreślać suche skórki. Ale na pewno pięknie ozywi skórę suchą i będzie ładnie na niej wyglądał.
Pumas, brakuje mi Twoich porad na tym wątku. Zawsze sugerowałam się podkładami, które polecałaś i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Możesz napisac, czego obecnie używasz?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 21:17   #3880
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Pumas, brakuje mi Twoich porad na tym wątku. Zawsze sugerowałam się podkładami, które polecałaś i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Możesz napisac, czego obecnie używasz?
O dzięki
Obecnie uzywam studio fix MACa, jestem zadowolona z trwałości i krycia. Kończę Mufe HD, Bare Minerals, gdy mam lepszą cerę. Mam kilka podkładów do testów ale nic specjalnego, na razie niewiele mogę powiedzieć, żaden nie zachwycił.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 22:37   #3881
miucciaable
Raczkowanie
 
Avatar miucciaable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 221
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Bedac w Pl kupie chyba Bourjois HM, na zachodzie odcienie sa zbyt ciemne. Najlepszym podklasem jaki mialam w zyciu byl Chanel Vitalumiere Aqua. Jednak rowniez kolorystyka....
Mufe HD jest swietny, (probki) ale jakby wazy sie na nosie i grudkuje sie na nim. Zreszta moj podklad (clinique cos tam nawilzajacy) tez. Nie wiem jak sobie z tym poradzic
__________________
Zmiany, zmiany!!!
miucciaable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 18:50   #3882
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
O dzięki
Obecnie uzywam studio fix MACa, jestem zadowolona z trwałości i krycia. Kończę Mufe HD, Bare Minerals, gdy mam lepszą cerę. Mam kilka podkładów do testów ale nic specjalnego, na razie niewiele mogę powiedzieć, żaden nie zachwycił.
Szkoda, że nie mam dostepu do Maca.Który podklad uzywany do tej pory polecasz najbardziej?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 19:49   #3883
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez miucciaable Pokaż wiadomość
Bedac w Pl kupie chyba Bourjois HM, na zachodzie odcienie sa zbyt ciemne. Najlepszym podklasem jaki mialam w zyciu byl Chanel Vitalumiere Aqua. Jednak rowniez kolorystyka....
Mufe HD jest swietny, (probki) ale jakby wazy sie na nosie i grudkuje sie na nim. Zreszta moj podklad (clinique cos tam nawilzajacy) tez. Nie wiem jak sobie z tym poradzic
Mam podobny problem z HD. Wydaje mi się, że niektore podkłady tak maja, choć mogę się mylić, ja mam tłustą skórę, więc każdy po jakimś czasie trzeba poprawiać, a niektore nawet zmywać.

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie mam dostepu do Maca.Który podklad uzywany do tej pory polecasz najbardziej?
Można poprosić kogoś, żeby kupił lub kupić online Ja na szczęście mam pod nosem, zawsze mogę iść podotykać, a potem ew. zamówić gdzieś.

Z kryjących i trwałych pokusiłabym się o stwierdzenie, że właśnie studio fix (to bedzie moja 4 buteleczka chyba, a to coś znaczy), z lżejszych, ale dość dobrze kryjących to healthy mix - głównie z powodu naturalnego wyglądu i ładnych kolorów. Choć tak szczerze to musiałabym się mocno zastanowić, bo podkładółw przeszło przez moje ręce dziesiątki, z każdej półki cenowej.
Potrzebujesz coś konkretnego ?
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 09:27   #3884
miucciaable
Raczkowanie
 
Avatar miucciaable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 221
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Mam podobny problem z HD. Wydaje mi się, że niektore podkłady tak maja, choć mogę się mylić, ja mam tłustą skórę, więc każdy po jakimś czasie trzeba poprawiać, a niektore nawet zmywać.



Można poprosić kogoś, żeby kupił lub kupić online Ja na szczęście mam pod nosem, zawsze mogę iść podotykać, a potem ew. zamówić gdzieś.

Z kryjących i trwałych pokusiłabym się o stwierdzenie, że właśnie studio fix (to bedzie moja 4 buteleczka chyba, a to coś znaczy), z lżejszych, ale dość dobrze kryjących to healthy mix - głównie z powodu naturalnego wyglądu i ładnych kolorów. Choć tak szczerze to musiałabym się mocno zastanowić, bo podkładółw przeszło przez moje ręce dziesiątki, z każdej półki cenowej.
Potrzebujesz coś konkretnego ?
Mam pytanie, ktore mnie zastanawia. Czy w ogole oplaca sie kupowac podklady z wyzszej polki? Czy te z nizszej bardziej sie oplacaja? Sama nie wiem, czy inwestowac, ( bo juz sie rozczarowalam wysoka polka), czy isc do drogerii i poprostu dobrac dobry kolor?
__________________
Zmiany, zmiany!!!
miucciaable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 16:53   #3885
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Mam podobny problem z HD. Wydaje mi się, że niektore podkłady tak maja, choć mogę się mylić, ja mam tłustą skórę, więc każdy po jakimś czasie trzeba poprawiać, a niektore nawet zmywać.



Można poprosić kogoś, żeby kupił lub kupić online Ja na szczęście mam pod nosem, zawsze mogę iść podotykać, a potem ew. zamówić gdzieś.

Z kryjących i trwałych pokusiłabym się o stwierdzenie, że właśnie studio fix (to bedzie moja 4 buteleczka chyba, a to coś znaczy), z lżejszych, ale dość dobrze kryjących to healthy mix - głównie z powodu naturalnego wyglądu i ładnych kolorów. Choć tak szczerze to musiałabym się mocno zastanowić, bo podkładółw przeszło przez moje ręce dziesiątki, z każdej półki cenowej.
Potrzebujesz coś konkretnego ?
Po prostu zukam podkładu, który przetrwa w dobrym stanie przez 9 godzin pracy.Miałam mnóstwo podkładów od rozświetlających po matujące, ostatnio spodobał mi się Parure extreme, jednak najjasniejszy kolr jest dla mnie za ciemny.Nie wiem, w co celować, co by się sprawdziło.Ma być kryjąco, ale komfortowo Uwielbiam Chanel, ale z takimi podkładami, jak napisałam wyżej, chyba u nich ciężko...
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 20:12   #3886
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez miucciaable Pokaż wiadomość
Mam pytanie, ktore mnie zastanawia. Czy w ogole oplaca sie kupowac podklady z wyzszej polki? Czy te z nizszej bardziej sie oplacaja? Sama nie wiem, czy inwestowac, ( bo juz sie rozczarowalam wysoka polka), czy isc do drogerii i poprostu dobrac dobry kolor?
Ja już się tyle razy przejechałam na tych wysokopółkowych, że coraz częściej odnosze wrażenie, że lepiej popróbować tych drogeryjnych.

Ja jednak mam poczucie, że jak kupię coś drogiego, to będzie to super dobre, więc ciągle próbuję i ciągle się zawodzę. Błędne koło.

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Po prostu zukam podkładu, który przetrwa w dobrym stanie przez 9 godzin pracy.Miałam mnóstwo podkładów od rozświetlających po matujące, ostatnio spodobał mi się Parure extreme, jednak najjasniejszy kolr jest dla mnie za ciemny.Nie wiem, w co celować, co by się sprawdziło.Ma być kryjąco, ale komfortowo Uwielbiam Chanel, ale z takimi podkładami, jak napisałam wyżej, chyba u nich ciężko...
Obawiam się, że przy cerze mieszanej i tłustej może być z tym problem.
Też uzywałam parure extreme, niestety kolory ma fatalne (nie wiem, jakie są zagranicą), dlatego odeszłam od niego, bo co z tego, że ładnie się trzyma, skoro wyglądam w nim jak chodząca pomarańcza??

Ja w ciągu dnia zawsze poprawiam makijaż - matuję skórę bibułkami albo odciskam nadmiar sebum chusteczką, a jak mam puder przy sobie, to przypudrowuję. To świecenie nie jest jeszcze najgorsze, bo da się z tym wygrać, ale najgorzej wygląda wałkujący się podkład, albo schodzący plackami. Okropność.

Myslę, że możesz tez spróbować MACa prolongwear - on nie daje matowego wykończenia, ale ładnie kryje, przy tym nie tworząc maski. Dla mnie nie za bardzo, bo jednak miałam wrażenie lepkości, ale może to też moja zła pielęgnacja, sama nie wiem. Długo byłam z tego produktu zadowolona, ale potem już nigdy do niego nie wróciłam.

A może minerały???
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 21:16   #3887
miucciaable
Raczkowanie
 
Avatar miucciaable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 221
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Ja już się tyle razy przejechałam na tych wysokopółkowych, że coraz częściej odnosze wrażenie, że lepiej popróbować tych drogeryjnych.

Ja jednak mam poczucie, że jak kupię coś drogiego, to będzie to super dobre, więc ciągle próbuję i ciągle się zawodzę. Błędne koło.
Dokladnie. Zreszta chyba przestane sie tez sugerowac KWC, bo mozna dostac metliku w glowie. Jakos kiedys nie mialo sie kasy na Diore i Rimmel bym super, a teraz czlowiek wybrzydza.
Dzieki za odp
__________________
Zmiany, zmiany!!!
miucciaable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 21:28   #3888
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Właśnie Dlatego najlepiej znaleźć swój ideał za rozsądną, drogeryjną cenę. Myślę też, że im ładniejsza cera, tym o podkład łatwiej.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 11:17   #3889
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Miałam kilka podkladów mineralnych (EDM, Pixie, lily lolo) jednak nie podzielam zachwytów. Tak myślę, że najlepszy do tej pory był Clarins Skin Ilussion.Dziś jadę do Sephory, ale moge liczyć tylko na siebie, bo te konsultantki w wiekszośći w niczym się nie orientują. Obecnie wykańczam Double wear, jednak raz wygląda super, raz warzy się i inne niespodzianki. A co powiecie o Lancome teint idole 24?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 21:06   #3890
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Miałam kilka podkladów mineralnych (EDM, Pixie, lily lolo) jednak nie podzielam zachwytów. Tak myślę, że najlepszy do tej pory był Clarins Skin Ilussion.Dziś jadę do Sephory, ale moge liczyć tylko na siebie, bo te konsultantki w wiekszośći w niczym się nie orientują. Obecnie wykańczam Double wear, jednak raz wygląda super, raz warzy się i inne niespodzianki. A co powiecie o Lancome teint idole 24?
Ja minerałów używam latem i późną wiosną i jestem zadowolona z lily i bare minerals. Głównie jeśli chodzi o krycie i naturalny wygląd. Clarinsa Skin Illusion próbowałam, ale chyba za słay jest dla mnie, w sensie krycie. Double wear podzielam opinię niestety, odeszłam od niego dawno, u mnie chyba się nie sprawdza do końca. Lancome Teint idole 24 nie uzywałam, tylko ultra - był extra, tylko te koszmarne kolory...dlatego z niego zrezygnowałam. Podobna sytuacja jak w parure extreme, pomarańcza albo róż.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 08:21   #3891
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

No i kupiłam DW Light.Mam pytanie odnośnie kolorów Lingerie de Peau (Guerlain) - Pani sephorzanka powiedziała mi, że najjasniejszy z gamy jest o ton jasniejszy niż Parure Extreme.W sztucznym swietle nie byłam w stanie ocenić.Czy ktoś się orientuja jak to wygląda, czy Lingerie wypada faktycznie jaśniej? Czy jeden i drugi produkt ma identyczne kolory? Bo nazwy się pokrywają, tu i tu kolor 02 nazywa się Beige Clair.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 10:04   #3892
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

powiem wam dziewczyny że poszukiwanie idealnego podkładu ...to chyba niemożliwe - mój wychwalany catrice matt - zapchał mnie niemiłosiernie ufffff
potem kupiłam rimmel mat i szkoda mówić bo się tak wkurzyłam że wywaliłam go do śmieci...moja skóra dojrzała, jasna z drobnymi niedoskonałościami (zmarszczki i przebarwienia, tłusta w strefie T - radźcie kochane...
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 20:20   #3893
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
No i kupiłam DW Light.Mam pytanie odnośnie kolorów Lingerie de Peau (Guerlain) - Pani sephorzanka powiedziała mi, że najjasniejszy z gamy jest o ton jasniejszy niż Parure Extreme.W sztucznym swietle nie byłam w stanie ocenić.Czy ktoś się orientuja jak to wygląda, czy Lingerie wypada faktycznie jaśniej? Czy jeden i drugi produkt ma identyczne kolory? Bo nazwy się pokrywają, tu i tu kolor 02 nazywa się Beige Clair.
Pani sephorzanka miała rację wg mnie, próbowałam tego podkładu i faktycznie te dwa kolory się różnią, ale dla mnie to nie ta gama kolorystyczna, więc dałam sobie spokój.

Dzisiaj nałożyłam HD, wydłubuję jakieś resztki, i całkiem ładnie się trzymał cały dzień, a byłam w ruchu.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:13   #3894
miucciaable
Raczkowanie
 
Avatar miucciaable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 221
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...oundation.html
Czy ktoras z Was uzywala tego podkladu? Czy nadaje sie do cery suchej??
__________________
Zmiany, zmiany!!!
miucciaable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 17:38   #3895
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez miucciaable Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...oundation.html
Czy ktoras z Was uzywala tego podkladu? Czy nadaje sie do cery suchej??
Ja mam wersje mat, fajny produkt. dla suchej wersja original powinna byc lepsza.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 18:42   #3896
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mam jeszcze pytaie dotyczące kolorów Guerlain Lingerie: jak wypada kolor 13 rose clair vs 02 beige clair? Zwróciła moja uwagę numeracja, większość zaczyna się od 0, a tu 13.Głównie chodzi o to, czy 13 to kolor jasniejszy od 02?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 22:01   #3897
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Wiesz, wydaje mi się, że trochę tak, ale mogę się mylić.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 07:25   #3898
BizuteRaj
Raczkowanie
 
Avatar BizuteRaj
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 144
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Ja kupuje podkład Avonu i napradwe dobrze kryje. Za pierwszym razem poprosiłam konsultantkę o próbki i w ten sposób wybrałam najlepszy dla siebie. Fakt- odradzam kupowanie w ciemno
BizuteRaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 22:25   #3899
ad27e677e0de2ac722847c16e33c0345a33b686d_62afaa71a8be5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 14
Question baaardzo jasny podkład

Witam wizażanki Stawiam pierwsze kroki w dziedzinie makijażu i mam problem z doborem odpowiedniego koloru podkładu, ponieważ wszystkie dostępne w drogeriach są dla mnie za ciemne. Moja skóra jest bardzo jasna, w kierunku bieli, odcienia porcelanowego. Jeżeli znacie firmy, które mają w swojej ofercie podkłady, najlepiej kryjące, które są naprawdę bardzo jasne, to bardzo proszę o informację

Z góry dziękuję i pozdrawiam
ad27e677e0de2ac722847c16e33c0345a33b686d_62afaa71a8be5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 23:27   #3900
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: baaardzo jasny podkład

Najjaśniejszy jaki znam to Giordani Gold Mineral Therapy odcień porcelain z Oriflame. Też mam baardzo jasną cerę i nie mogę używać drogeryjnych podkładów ale ten się dobrze dopasowuje. Są też oczywiście takie z wyższej półki np. YSL Touche Eclat, ale pod względem jakości są często słabe i szkoda wydawać tyle pieniędzy moim zdaniem.

Jeżeli chodzi o ekstremalną biel i właściwości pielęgnujące, krycie itp. to najlepsze są kremy BB. Lepiej poszukać chociażby na allegro i mieć spokój, a nie męczyć się z podkładami, które głównie szkodzą i ciemnieją na twarzy.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.