Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-12, 12:47   #4411
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Anabella43 Pokaż wiadomość
Witam Chce sobie kupic podklad Bourjois Healthy Mix na lato ale zastanawiam sie ktory odcien wybrac. W moim mieście nie ma nigdzie szafy tej firmy wiec jestem zmuszona zamowic go na allegro. Zastanawiam sie nad odcieniem 53 (light beige) a 54 (beige). Czy ma ktoras jakis z tych odcieni i moglaby wstawić jakies swatche? Wiadomo że latem czlowiek jest bardziej opalony wiec za jasnego odcienia nie ma co brać ale nie chce też za ciemnego zebym musiala smarowac cala szyje i dekolt bo sie bedzie odznaczało. Jesli jest ktos kto widział te oba odcienie na żywo i jest w stanie mi porówać czy duza jest roznica miedzy tymi dwoma odcieniami to bede bardzo wdzieczna Czekam na jakiekolwiek wskazowki.
a moze poczekasz do lata i zobaczysz jaki faktycznie Twoja skora bedzie miala kolor? wtedy problem sam sie rozwiaze w necie jest duzo swatchow tych kolorow
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 13:06   #4412
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Myśle ze wezme ten jasniejszy czyli 53 w razie co moge go przyciemnic pudrem albo bronzerem
__________________
20.02.12 ostatnie farbowanie włosów i intensywna pielęgnacja
SKALPEL z Ewą od sierpnia!
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 14:19   #4413
martin2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A jaki podkład dostałaś ? Fajnie, że się wyjaśniło, choć dziwne, że podkłady aż tak się zachowywały...


Dostałam Make Up For Ever
martin2406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 23:51   #4414
Agcha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a moze poczekasz do lata i zobaczysz jaki faktycznie Twoja skora bedzie miala kolor? wtedy problem sam sie rozwiaze w necie jest duzo swatchow tych kolorow
Zgadzam się, też bym poczekała do lata. Podkład powinnaś dobierać do aktualnie posiadanego kolorytu skóry. Niektóre podkłady są meeeega różowe, a może Ty się wcale nie opalisz na różowawo tylko np. na miodowo.

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Cytat:
Napisane przez martin2406 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Mam nadzieję że mi pomożecie, mam problem z podkładem.Ale zacznę od początku. Z góry przepraszam że tak się rozpiszę.
Moja cera jest cerą mieszana, mam troszkę rozszerzone pory koło nosa, czasem wyskakują mi drobne niespodzianki na brodzie ale w pozostałych miejscach jest w porządku. Zanim przystąpię do makijażu zawsze nakładam krem nawilżający, czekam ok 15-20 minut i zaczynam nakładać podkład (za pomocą pędzla, ok 1-1,5 pompki). Jak go nałożę i przypudruje to wygląda strasznie nienaturalnie, kiedy podejdę bliziutko i spojrzę do lustra wygląda jakbym miała na twarzy taką "kaszkę". Dosłownie po kilku godzinach lub nawet godzinie zaczyna wchodzić w pory, zmarszczki wokół ust, z niektórych miejsc się całkiem ściera i go nie ma,a w miejscu niedoskonałośc robi się taka "skorupa" i przez to wszelkie krostki są jeszcze bardziej podkreślone. Wieczorem to już go wcale nie mam.

Dodam że starałam się go dokładniej rozcierać, nakładałam nawet mniejszą ilość podkładu, zmieniałam kremu i podkłady, ale zawsze jest to samo.
Nie wydaje mi się żeby to była wina pielęgnacji, ponieważ kilka razy miałam wykonywany profesjonalny makijaż (np na wesela lub sesję) i wtedy mam idealną cerę, nieskazitelną do samego zmycia) a sama nie potrafię tego osiągnąć.
Teraz zastanawiam się nad bazą pod podkład, co na ten temat sądzicie, może to mi pomoże?
Proszę o wasze opinię
Spróbowałabym nakładać podkład gąbką. Baza też może być jakimś wyjściem z sytuacji. Unikałabym tych sylikonowych lepiących się.
Czy podkład pokrywasz pudrem matującym?
Agcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 01:12   #4415
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Podklad clinique redness solutions-MA odcienie rozowe....niby do skory naczynkwej zaczerwienionej a sa w tonacji rozowej...GDZIE TU SENS?
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 09:01   #4416
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Lirene City Matt mieszam z Garnier BB (do skóry normalnej , ten jaśniejszy odcień) i jest ok
żółto-złoty odcień i dobrze się trzyma i dobrze kryje . Lubię to

_________
mam skórę po trądziku. Naczynkową. Z czerwonawym odcieniem skóry.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 10:11   #4417
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Podklad clinique redness solutions-MA odcienie rozowe....niby do skory naczynkwej zaczerwienionej a sa w tonacji rozowej...GDZIE TU SENS?
...
Twoja skóra naprawde musi miec nietypowe właściwosci,że tak wyróżawia wszystkie podkłady,na mnie w najjasniejszym rednesie wybija zółtko.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 12:37   #4418
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Podklad clinique redness solutions-MA odcienie rozowe....niby do skory naczynkwej zaczerwienionej a sa w tonacji rozowej...GDZIE TU SENS?
Nie ma wcale różowych. Mam Neutral i jest "beżowy".
Zobacz na ten link.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 18:04   #4419
anja0804
Raczkowanie
 
Avatar anja0804
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 211
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

dziewczyny a może znacie jakąś dobrą makijażystke w Warszawie, która umie dobrać odpowiedni odcień podkładu? mam straszny problem z tym bo ciągle wychodze różowa albo blado szara ale też z różowym odcieniem ;| tylu już próbowałam podkładów i żaden się nie sprawdził...zazdroszcze dziewczynom jak widze na ulicy w dziennym świetle,że nic im się nie odznacza, kolor idealny z cerą, piękny naturalny makijaż..a ja wieccznie jak świnka...
__________________

it's funny how day by day nothing changes..but when you look back, everything is different.
anja0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 22:48   #4420
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Widzę, że stałe bywalczynie wątku chętnie pomagają, więc się podpytam o radę odnośnie podkładu.

- cera mieszana, oliwkowa/żółta,
- mój odcień to 51 Healthy Mix

Chciałabym, żeby podkład nie podkreślał mi suchych skórek i dawał średnie krycie. Od razu zaznaczam, że pielęgnację mam dobrą (używam kwasów, stąd skórki).

Próbowałam:
- Bourjois Healthy Mix - podkreślał skórki,
- Rimmel Wake me Up - 100 - zapycha i podkreśla wszystkie niedoskonałości i świeci się niemiłosiernie,
- Rimmel-żelowy - mam wrażenie, że jest za ciemny i wysysa mi skórę z nawilżenia,
- Maybelline Affinitone - light sandbeige raz wydaje mi się dobry kolorystycznie a raz za ciemny, chyba najfajniejszy z powyższych, ale sama nie wiem,
- Rimmel 25h - ciężki, gumowaty na twarzy - brak odcienia dla mnie,
- Dermablend w tubce - za ciężki i zbyt mocno kryjący,
- Cinique Superbalanced - lekkie krycie i ogólnie taki sobie, chyba niewarty swojej ceny,
- Catrice Infinite Mat - świetny kolor 010, ale był trochę nietrwały i czasami jakby się rolował,
- Colorstay - wydawał się strasznie ciężki, miał zły skład, podobno nowa wersja jest lżejsza.


Będę wdzięczna za każdą propozycję, bo już sama nie wiem, na co się zdecydować.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 22:18   #4421
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Lemka, jeśli chodzi o podkłady z wyższej półki to może Ci spasować guerlain parure extreme lub shiseido liquid foundation (ten niebieski z filtrem).
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 08:05   #4422
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

pumas, dzięki. Shiseido miałam i zapchał mnie niestety, ale wykończeniowo był niezły. Nie wiem, czy będę inwestować aż w Guerlain.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 09:16   #4423
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Widzę, że stałe bywalczynie wątku chętnie pomagają, więc się podpytam o radę odnośnie podkładu.

- cera mieszana, oliwkowa/żółta,
- mój odcień to 51 Healthy Mix

Chciałabym, żeby podkład nie podkreślał mi suchych skórek i dawał średnie krycie. Od razu zaznaczam, że pielęgnację mam dobrą (używam kwasów, stąd skórki).

Próbowałam:
- Bourjois Healthy Mix - podkreślał skórki,
- Rimmel Wake me Up - 100 - zapycha i podkreśla wszystkie niedoskonałości i świeci się niemiłosiernie,
- Rimmel-żelowy - mam wrażenie, że jest za ciemny i wysysa mi skórę z nawilżenia,
- Maybelline Affinitone - light sandbeige raz wydaje mi się dobry kolorystycznie a raz za ciemny, chyba najfajniejszy z powyższych, ale sama nie wiem,
- Rimmel 25h - ciężki, gumowaty na twarzy - brak odcienia dla mnie,
- Dermablend w tubce - za ciężki i zbyt mocno kryjący,
- Cinique Superbalanced - lekkie krycie i ogólnie taki sobie, chyba niewarty swojej ceny,
- Catrice Infinite Mat - świetny kolor 010, ale był trochę nietrwały i czasami jakby się rolował,
- Colorstay - wydawał się strasznie ciężki, miał zły skład, podobno nowa wersja jest lżejsza.


Będę wdzięczna za każdą propozycję, bo już sama nie wiem, na co się zdecydować.
Może Clarins Skin Illusion?

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Moja cera z kolei z mieszanje zrobiła się sucha.Mam próbkę Perfection Lumiere, jeszcze nie użyłam,Kusi mnie też żeb wypróbować Make up for ever hd - w czasie, gdy miałam cere mieszaną nie sprawdził się kompletnie, może teraz będzie inaczej.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 12:09   #4424
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Widzę, że stałe bywalczynie wątku chętnie pomagają, więc się podpytam o radę odnośnie podkładu.

- cera mieszana, oliwkowa/żółta,
- mój odcień to 51 Healthy Mix

Chciałabym, żeby podkład nie podkreślał mi suchych skórek i dawał średnie krycie. Od razu zaznaczam, że pielęgnację mam dobrą (używam kwasów, stąd skórki).

Próbowałam:
- Bourjois Healthy Mix - podkreślał skórki,
- Rimmel Wake me Up - 100 - zapycha i podkreśla wszystkie niedoskonałości i świeci się niemiłosiernie,
- Rimmel-żelowy - mam wrażenie, że jest za ciemny i wysysa mi skórę z nawilżenia,
- Maybelline Affinitone - light sandbeige raz wydaje mi się dobry kolorystycznie a raz za ciemny, chyba najfajniejszy z powyższych, ale sama nie wiem,
- Rimmel 25h - ciężki, gumowaty na twarzy - brak odcienia dla mnie,
- Dermablend w tubce - za ciężki i zbyt mocno kryjący,
- Cinique Superbalanced - lekkie krycie i ogólnie taki sobie, chyba niewarty swojej ceny,
- Catrice Infinite Mat - świetny kolor 010, ale był trochę nietrwały i czasami jakby się rolował,
- Colorstay - wydawał się strasznie ciężki, miał zły skład, podobno nowa wersja jest lżejsza.


Będę wdzięczna za każdą propozycję, bo już sama nie wiem, na co się zdecydować.
Podkład kryjący z Pierre Rene ponoć bardzo dobry. Na pewno podkład mineralny kryjący z Annabelle Minerals suchych skórek nie podkreśla, krycie można stopniować.
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 15:52   #4425
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Lemka, jeśli chodzi o podkłady z wyższej półki to może Ci spasować guerlain parure extreme lub shiseido liquid foundation (ten niebieski z filtrem).
Obawiam się, że Guerlain jako długotrwały będzie podkreślać suche skórki
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 16:00   #4426
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
Podkład kryjący z Pierre Rene ponoć bardzo dobry. Na pewno podkład mineralny kryjący z Annabelle Minerals suchych skórek nie podkreśla, krycie można stopniować.
Pierre Rene ma strasznie ciemne kolory.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 16:18   #4427
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Może Clarins Skin Illusion?[COLOR="Silver"]
Zapiszę sobie i może uda mi się zdobyć próbkę, choć wolałabym coś ze średniej półki.

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
Podkład kryjący z Pierre Rene ponoć bardzo dobry. Na pewno podkład mineralny kryjący z Annabelle Minerals suchych skórek nie podkreśla, krycie można stopniować.
Oglądałam go za sprawą ocen na KWC, ale nie ma dla mnie koloru.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 17:25   #4428
aleksandrija_n
Raczkowanie
 
Avatar aleksandrija_n
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 39
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Niedługo zacznę używać Revlon Colorstay przez dobrą opinię koleżanki. W drogerii wypróbowałam i szczerze mówiąc nie moge sie doczekać jak go otworzę
Nie polecam za to podkłądów z Sephory. Wcześniejsze, z odkręcaną buteleczką były super. Kryjące, trochę matujące, fajne kolory. Te teraz są niby kryjące i wygładzające, ale uważam, że to fikcja. Nie pasują mi ani trochę i ich cena jest wysoka.

http://charming-addictions.blogspot.com/
aleksandrija_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 18:43   #4429
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A ja właśnie testuję kryjąco-wygładzający Sephory. W moim odczuciu on bardzo dobrze kryje i sprawuje się całkiem dobrze na mojej mieszanej skórze... Z bardziej wnikliwą recenzją się wstrzymam do momentu, gdy dłużej go potestuję.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2013-01-19 o 18:44 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 21:00   #4430
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dzisiaj użyłam rimmel match perfection i po całym dniu miałam skorupę na twarzy, ale tylko miejscowo. Nie wiem, co się stało, bo on mnie nie przesuszał, a tu taka klapa.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 21:07   #4431
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny, w jakie odcień Waszym zdaniem z MUFE HD celować, mając na uwadze fakt, ze zawsze używam najjaśniejszych podkładów, taki najbardziej pasujący mi odcień to z Bourjois healthy mix 51 lub Estee Lauder DW Ecru 1n1 12. Myślę nad 115 lub 110.Ma ktoś doświadczenia z ic kolorystyką?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 21:10   #4432
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jakie odcień Waszym zdaniem z MUFE HD celować, mając na uwadze fakt, ze zawsze używam najjaśniejszych podkładów, taki najbardziej pasujący mi odcień to z Bourjois healthy mix 51 lub Estee Lauder DW Ecru 1n1 12. Myślę nad 115 lub 110.Ma ktoś doświadczenia z ic kolorystyką?
Ja myślę, że w porównaniu do 51 HM to 115 jest ładny. Ja osobiście mam 120 HD, a z HM 52.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 07:17   #4433
PlastikowaBarbie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 60
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Pytanie do dziewczyn o bardzo jasnej skórze.

Mam suchą skórę i szukam podkładu dla siebie z wyższej półki. Drogeryjne nie wchodzą w grę, używam jedynie MF Colour Adapt w odcieniu 40, który nie jest dostępny w żadnej z polskich dużych drogerii (nie spotkałam się).

Posiadam Lancome - Teint Idole Ultra od końcówki wakacji (najjaśniejszy) ale gdy sięgnęłam po niego ostatnio okazał się zbyt pomarańczowy. Nie wiem czy to wina paru mies odstawienia i moja skóra bardziej zbladła, czy po prostu coś z tym podkładem jest nie tak.


Przymierzam się więc do zakupu innego, tylko nie wiem gdzie takich szukać

W grę wchodzą marki dostępne jedynie w Seph/Doug, bo do takiego MACa nie mam zwyczajnie dostępu.

Na wielkim kryciu mi nie zależy.
Z góry dzięki za pomoc
PlastikowaBarbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 08:59   #4434
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Ja myślę, że w porównaniu do 51 HM to 115 jest ładny. Ja osobiście mam 120 HD, a z HM 52.
i co myślisz o tym podkładzie? warto?
przetestowałam już mnóstwo podkładów, tyle że dla cery mieszanej.Teraz szukam czegoś dla mieszanej w kierunku suchej.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 13:15   #4435
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Dzisiaj użyłam rimmel match perfection i po całym dniu miałam skorupę na twarzy, ale tylko miejscowo. Nie wiem, co się stało, bo on mnie nie przesuszał, a tu taka klapa.
U mnie też się nie sprawdził, do tego te różowe kolory.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 14:25   #4436
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ktoś jeszcze używa podkładu Almay Clear Complexion? Na początku był rewelacyjny, mam tłustą skórę i mimo to twarz była matowa prawie cały dzień. Z czasem niestety wszystko zmieniło się, skóra chyba przyzwyczaiła się i nie świeci się tylko przez 1-2 h
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:22   #4437
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
i co myślisz o tym podkładzie? warto?
przetestowałam już mnóstwo podkładów, tyle że dla cery mieszanej.Teraz szukam czegoś dla mieszanej w kierunku suchej.
Powiem Ci, że jak się ma ładną cerę, to będzie rewelacyjny. Pięknie wygląda, dość długo się trzyma. Jeśli jednak masz choć jedną suchą skórkę, no to... może być kiepsko. Ja go czasem uwielbiam, a czasem nienawidzę. Zresztą, mam jakieś resztki do wydłubania i jakoś mi nie po drodze, by to zrobić. Jeśli masz kasę, to fajnie jest go przetestować, bo daje ładny efekt na buzi. Jeśli Ci szkoda, odpuść sobie.


Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
U mnie też się nie sprawdził, do tego te różowe kolory.
Właśnie... myślałam, że to tylko moja opinia, bo ja w każdym niemal podkładzie widzę różowe tony.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 15:11   #4438
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Ktoś jeszcze używa podkładu Almay Clear Complexion? Na początku był rewelacyjny, mam tłustą skórę i mimo to twarz była matowa prawie cały dzień. Z czasem niestety wszystko zmieniło się, skóra chyba przyzwyczaiła się i nie świeci się tylko przez 1-2 h
Ja zużyłam całe opakowanie i służył mi rewelacyjnie aż do ostatniej kropli
Swoją drogą był bardzo wydajny, starczył mi na ponad 8 miesięcy.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 12:31   #4439
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny, poszukuję podkładu dla skóry suchej z rozszerzonymi porami. Tak mnie one wkurzają, że zaczynam mieć już kompleksy. Rozświetlające ogólnie fajnie wyglądają, ale pory są bardzo widoczne, chyba, że używam złych podkładów. Jest nie za ciekawie po tym rozświetlającym z AA i po tym nowym z Rimmela. Sama nie wiem już czego szukać??Polecicie coś może?
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 13:28   #4440
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Może i głupie pytanie ale czy któraś z was wie, jak używać MACa Studio Sculpt? Niemiłosiernie się warzy na całej twarzy(jaki rym), tłuści, gryzie z pudrem, nie mówię o ścieraniu i okropnym brudzeniu...:/ bo szkoda kasy, żeby się go pozbywać nakładałam na bazę, suchą skórę, krem nawilżający i wciąż to samo
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.