Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 12:49   #1171
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja tez nie lubie zieleni zle w niej wygladam nawet
ja w zieleni jesli nie jest butelkowa taka prawie czarna to wygladam jak zombi albo jakbym byla zielona od mdlosci taka cera mi sie robi blado-zielona chora...blleeee

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ex co kto lubi Jasne, że nie warto patrzeć czy coś jest akurat modne czy nie Grunt to się w tym dobrze czuć Popatrz na polskie ulice każdy nosi to, co ma

U mnie króluje czarny- najwięcej rzeczy w tym kolorze mam Teraz zaczęłam wprowadzać kolory: jest pomarańczowy, liliowy, niebieski, czerwony. Ostatnio kupiłam beżowe spodnie - nie będę w lecie chodzić w czarnych Potrzebuję jeszcze jakieś bluzki bez rękawów, takie żeby można stanik nosić Mam za duże cycki Znacie jakieś dobre marki? Żeby się nie "rozflaczył" i nie skręcił?
Czaję się jeszcze na taki łososiowy sweterek z Re, ale nie wiem czy go kupić czy nie I jeszcze w Monnari widziałam fajne tuniki

tyle potrzeb, a kasy mało
niestey nie znam...
ale chodzi ci o bluzki typu tuba czy po prostu bez rekawkow cos jak bokserki?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 12:59   #1172
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja w zieleni jesli nie jest butelkowa taka prawie czarna to wygladam jak zombi albo jakbym byla zielona od mdlosci taka cera mi sie robi blado-zielona chora...blleeee

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------


niestey nie znam...
ale chodzi ci o bluzki typu tuba czy po prostu bez rekawkow cos jak bokserki?
Taka tuba Przy bokserce to będzie ramiączka widać, a przy moim biuście odpadają silikonowe ramiączka itp.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:14   #1173
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
prawde mowiac nie czulam tego zagracenia, bo wiekszosc butow ciuchow byla po szafach u dziadka... na stancji mialam tylko to co najulubiensze
zreszta, dalej mam kilka bluzek z gimnazjum, tych najukochanszych
moim problemem jest to ze kupuje duzo ubran, butow ale ich wcale nie niszcze jak dalam buciki kumpeli to ona- a czemu je oddajesz, wygladaja jak nienoszone, nawet fleki sa cale, moze zdarte o 1mm no co mialam powiedziec jej oddaje bo nie nosze i mi sie znudzily
sweterki mimo stazu 5-7 lat nie mialy nawet jednego mecha
w wiekszosci rzeczy jakby dorobic metki to mozna byloby sprzedac jako nowki no i stad chomikowanie- nie wyrzuce bo jak nowe...
ze szkoda... ze moze jeszcze zaloze.
ale nowa komoda zmotywowala mnie ze trzeba zrobic porzadki.
i tak sie do niej nie zmiescilam jakbym miala ze 3 takie komody to moze bym weszla samymi ciuchami i bielizna....
samych gaci tz mi naliczyl ponad 130 par i do mnie po co ci tyle/ wiekszosc nie noszona...
nawet nie wiem kiedy to sie nachomikowalo...
wiec zawzielam sie i postanowilam wyrzucac to co mniej mi sie podoba, z czego juz wyroslam "stylowo" itp.
miniowek oddalam mojej e. chyba ze 20 jak juz to pakowalam wszystko w wory na smieci, takie wielkie wiazane jak na trupa to dopiero przerazila mnie i dotarla do mnie ilosc tego wszystkiego co tylko moje....
ale bucikow dalej mam kolo 30 par i z tego juz nie zejde pudeleczka stoja prawie do sufitu
koszmar


bokserki neonowe mi sie podobaja chyba najbardziej z neonowych rzeczy ale musza miec duzy dekolt zeby stracily troche swoj sportowy klimat- ogolnie nie lubie rzeczy sportowych
matko toż to prawie jak w sklepie i to hipermarkecie ja mam bluzek sporo i żakietów-kurtek bo lubie spodni to mniej bo ciągle jakieś zaduże się robia i wywalam ,staników kilka i majtek z 20 par ,ale to ciągle na bierząco wyrzucam i kupuje nowe tak samo skarpety
a bokserki tak muszę miec z dekoltem bo w takiej abudowanej źle się czuje
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
W załącznikach moje bluzeczkii Co dziwne- zamówiłam dwie w rozmiarze S i jedna jest większa a druga mniejsza Ale jestem i tak zadowolona Chyba domówię sobie jeszcze jakąś w kwietniu albo końcem miesiąca
ta chabrowa ładna
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ja średnio co kilka miesięcy robie przegląd szafy bo...mam tylko szafę i 2 pólki na ciuchy plus szafe na buty/kurtki i chcąc dokupić robię porządki, wystawiam na all, oddaje sis lub mamie, oddaję na akcje charytatywne na psy...
teraz mam neonowe nowe pomarańczowe szpilki do sprzedania...kupiłam na all rozmiar 39 a to jak nic 39/40, próbowałam z watą w środku chodzić ale się nia da chce ktoś??

Bunny Ty to dużo masz, ale jakbym policzyła to bym niewiele mniej miała tylko bielizny mniej ale ostatnio takie porządki robiłam że połowę majtek wyrzuciłam i staniki odłożyłam bo za dużo po schudnięciu

Neony podobaja mi się, ale nie kupuję dużo tzn tylko jakaś jedna/dwie koszulki bo zaraz wyjda z mody i będę musiała wyrzucać
też robie porządki co pare miesięcy i coś wyrzucę, bo miejsce na nowe musi być
ja niestety w szpilkach niechodzę bo niemogę , a tak mi się podobają mam kilka par butów na wyższym obcasie ale to są na specjalne okazje i niezadługo w nich wytrzymuje
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:20   #1174
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Lubię bluzki w paski, nawet bardzo mam kilka pasiaków w szafie, nie podobają mi się natomiast paski na spodniach.
Za neonami nie przepadam, żywe kolory jak najbardziej ale nie takie dające po oczach
Pastele uwielbiam Jedyny kolor, którego nie trawię to pomarańczowy, nie lubię go i mi nie pasuje, nie mam ani jednej rzeczy w tym kolorze.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja tez nie lubie zieleni zle w niej wygladam nawet
Ja właśnie zieleń lubię, dobrze się w niej czuje i podobno mi pasuje
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:22   #1175
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ex co kto lubi Jasne, że nie warto patrzeć czy coś jest akurat modne czy nie Grunt to się w tym dobrze czuć Popatrz na polskie ulice każdy nosi to, co ma

U mnie króluje czarny- najwięcej rzeczy w tym kolorze mam Teraz zaczęłam wprowadzać kolory: jest pomarańczowy, liliowy, niebieski, czerwony. Ostatnio kupiłam beżowe spodnie - nie będę w lecie chodzić w czarnych Potrzebuję jeszcze jakieś bluzki bez rękawów, takie żeby można stanik nosić Mam za duże cycki Znacie jakieś dobre marki? Żeby się nie "rozflaczył" i nie skręcił?
Czaję się jeszcze na taki łososiowy sweterek z Re, ale nie wiem czy go kupić czy nie I jeszcze w Monnari widziałam fajne tuniki

tyle potrzeb, a kasy mało
No

Dokładnie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
matko toż to prawie jak w sklepie i to hipermarkecie ja mam bluzek sporo i żakietów-kurtek bo lubie spodni to mniej bo ciągle jakieś zaduże się robia i wywalam ,staników kilka i majtek z 20 par ,ale to ciągle na bierząco wyrzucam i kupuje nowe tak samo skarpety
a bokserki tak muszę miec z dekoltem bo w takiej abudowanej źle się czuje

ta chabrowa ładna

też robie porządki co pare miesięcy i coś wyrzucę, bo miejsce na nowe musi być
ja niestety w szpilkach niechodzę bo niemogę , a tak mi się podobają mam kilka par butów na wyższym obcasie ale to są na specjalne okazje i niezadługo w nich wytrzymuje
Ja dlatego noszę koturny bo są o niebo wygodniejsze
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:25   #1176
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Bunny ale ja też bardzo dbam o ubrania i o buty, torebki, o wszystko mam nawet tak, że jak kupię coś nowego to z tydzień musi odleżeć swoje zanim założę muszę się napatrzeć, nagłaskać póki nowe, piękne i nienoszone, bez żadnych zagięć, jeszcze ze sklepowymi metkami

Ostatnio właśnie oddałam cały wór ciuchów, córce takiej troszkę biedniejszej Pani z pracy mojej Mamy. No nie to żeby klepali biedę, ale dziewczyna miała podobno taką radochę, że chciała do mnie przyjść i mnie wycałować

Nawet nie sprzedaję ciuchów jak nie noszę, próbowałam, ale było mi głupio, wolę oddać bardziej potrzebującym, a sprzedać np. torebkę, bo wiadomo, że czasem kosztuje trochę więcej... np. jak kupiłam dajmy na to za 200 zł to jeśli jest w stanie idealnym to za 5 dyszek opchnę, ale akurat torebek mam mało, bo nie mam manii, mam swoje ulubione

Dobrze, że dbasz. Na pewno też sama o wiele lepiej czujesz się w ładnych, zadbanych rzeczach niż zmechaconych i jakichś tam a ze zdartym flekiem nie wyobrażam sobie chodzić, przecież to cały obcas się później psuje nie wspominając o okropnym dźwięku jaki wydaje obcas bez fleka, aż mam wtedy ciarki na plecach i na pewno nie z przyjemności
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:48   #1177
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
aha...
czyli ja tez bym miala chyba s w takim razie...
to te legginsy z tally to po prostu gumowane dzinsy tak?
a nie legginsy w tym znaczeniu ze getry?
legginsów z tally nie polecam, bo miałam już 2x i jak dla mnie dziadostwo. Przyjemny materiał, ale szybko się kolana wypychają i się robią takie jakieś szmatowate.
A co do jeansowych i jegginsów to lubię jedne i drugie, choć te drugie mają zarówno takie z gumką jakby i kojarzę też takie ciemniejsze, które były z wyższym stanem bez gumki, ale też fajnie wyglądają.
O takie:
http://img.szafa.pl/ubrania/0/005750...eansy-zipy.jpg (gumka)
http://static-1.allani.pl/system/pro...238f8674e8.jpg. (to te ciemne)

ale namieszałam, mam nadzieję że skumasz, bo ja się już sama pogubiłam
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-03-12 o 13:52
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 13:50   #1178
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja w zieleni jesli nie jest butelkowa taka prawie czarna to wygladam jak zombi albo jakbym byla zielona od mdlosci taka cera mi sie robi blado-zielona chora...blleeee

Zieleń i to butelkowa najlepiej pasuje do kobiet rudowłosych.

Ogólnie jest mi dobrze we wszystkich kolorach oprócz takiej własnie zieleni butelkowej bądz brązu ciemnego i ciemnego bordo.
Wyglądam blado i mnie takie kolory postarzają.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:51   #1179
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ja to w szafie mam chyba wszystkie kolory, oprócz pastelowych/nude/ wyjątek jeden miętowy sweterek
Za to najgorzej mam z butami, tzn mam do nich taki sentyment że nawet jak trochę zniszczone to je chomikuje w szafie bo tak mi się podobają
Ja wydatków tez mam trochę, przede wszystkim botki niskie i botki na platformie/koturnie, ramoneska i spódnica z baskinką. na razie na nic oprócz jednej pary butów kasy nie mam ale urodziny moje się zbliżają
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:56   #1180
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
legginsów z tally nie polecam, bo miałam już 2x i jak dla mnie dziadostwo. Przyjemny materiał, ale szybko się kolana wypychają i się robią takie jakieś szmatowate.
A co do jeansowych i jegginsów to lubię jedne i drugie, choć te drugie mają zarówno takie z gumką jakby i kojarzę też takie ciemniejsze, które były z wyższym stanem bez gumki, ale też fajnie wyglądają.
O takie:
http://img.szafa.pl/ubrania/0/005750...eansy-zipy.jpg (gumka)
http://static-1.allani.pl/system/pro...238f8674e8.jpg. (to te ciemne)

ale namieszałam, mam nadzieję że skumasz, bo ja się już sama pogubiłam
nic nie skumalam te gumowane dzinsy w tally to w koncu legginsy czy jegginsy???
te ciemne to co to jest? a te jasne?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 14:00   #1181
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hejka!
wpadlam sie przywitac i posiedziec z wami z godzinke bo pozniej musze leciec do lekarza

dziewczyny co myslicie o neonowych trendach tej wiosny?
bylam w weekend na shoppingu z tz i przerazilo mnie to, ze kazda sieciowka ma jakies neonowe, zarowiaste rzeczy a juz jak chodzilam za bucikami to ccc mnie pod tym wzgledem przerazilo
podobaja wam sie neony? z czym to nosic?

no i jeszcze romansik do dziewczyn "stołujących" sie w tally weijl...
jak tam jest z rozmiarowka bo jak bylam to prawie wszystko bylo 34-36 i nie wiem czy to koncowka serii czy tam ciezko o rozmiar 38 np spodenek dzinsowych?
jakie rozmiary nosicie z tally- gor- bluzek/ koszul i dolow- spodnie, spodniczki, spodenki?
przy okazji na jakie wzrost i wage taki rozmiar nosicie jesli nie tajemnica? kurcze, spodobaly mi sie jedne szorty dzinsowe ale nie ma mojego rozmiaru bo byly tylko 34 nawet nie wiem czy na mnie byloby 36 czy 38 czy 40???? bo nie mialam jak zmierzyc a zachorowalam na nie i musze je gdzies dorwac
info od was sporo by mi ulatwilo jak to z waszymi rozmiarami w tej sieci...
Ja mam przy wzroście 161 obecnie w talii 67,5, w biodrach na wysokosci pośladków - tam gdzie najbardziej wypukło 89,5, w biuście około 80. I jeśli chodzi o bluzki to zawsze XS raczej, tylko np jak są mocno obcisłe to mi nie przechodzą przez ramiona, a S czasem znowu w cyckach za luźne więc wogóle kroje nie dla mnie. Ale nawet po przytyciu sie mieściłam w XS/S, reszta za duże.
Spodnie mam też albo XS albo S, zależy jaki materiał. Teraz pewnie S/M, normalnie to S, ale jakiś sztywniejszy materiał to M Bo mi po prostu w udzie bedzie zbyt obcisłe.
Ja jeśli chodzi o neonki to lubie bokserki, no i upatrzyłam boską sukienke bandażową w NY - pomarańczowo-różową.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to ja:
161 (jestem ciut nizsza)
52kg
biust 83(mniejszy niz ty wiec gora pewnie s jak nic)
talia 68-69?
biodra ale tu gdzie kosci biodrowe? czy tyle masz w pupie- na wys. posladkow? bo ja mam niski pas jak do biodrowek tu gdzie kosci 82, a w tylku 89 na dzien dzisiejszy (stracilam po szpitalu i dochodze do siebie cos slabo idzie...) i w dzinsy s-36 z targu z lat liceum juz nie wchodze stad myslalam ze spodnie bede miec m-38 jak nic, tym mocniej ze spodniczki nosze l-40 bo jak mam m, to mi podjezdzaja na pępek a maja sie nosic na biodrach
buty 36/37



bluzeczki w paski dla mnie fu...
doda jest w pastelu brzoskwinka chyba nie w neonie
buciki fajne, ale ja sie wszelkich szpic-czubkow wlasnie wyzbylam
spodniczki dla mnie nie, nie uznaje ciuchow do pasa wole biodrowki...
ale neonowa mini kto wie tylko nie wiem czy bym sie jak dziwka nie czula no bo znow bedzie- tleniona, szpony, duzo bizu i do tego oczo☠☠☠nosc- zdzira jak nic

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

i ja mam generalnie problem ilosciowy
tzn nie mam takiej orientacji kiedy ilosc danych ciuchow to juz przesada, kiedy minimum, kiedy dobra ilosc...

np. czy 5 kompletow dresow tylko "po domu" to juz duzo czy malo? dla mnie ok, dla tz za duzo...
czy np 50 bluzeczek na ramiaczka, letnich to duzo?
czy 10 par spodni dzinsowych to duzo czy malo?
czy 20 sukienek to duzo czy malo- takich codziennych bawelna itp.?
czy 20 sweterkow tylko rozpinanych cieniutkich kaszmir to duzo?
czy 3 plaszczyki wiosenne to duzo? plus 2 eco skorki? i 2 kurteczki dzinsowe?

z tym mam problem wiec chomikuje, bo nowe, niezniszczone niech lezy i czeka to samo z butami- np 10 par letnich sandalkow na szpilce albo koturnie... ale przeciez kazde do czego innego pasuja do tego japonki(z 5 par), jakies plaskie z jedne i chomiczowka
Troche tego masz
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nic nie skumalam te gumowane dzinsy w tally to w koncu legginsy czy jegginsy???
te ciemne to co to jest? a te jasne?
Jegginsy
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 14:24   #1182
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hejka!
wpadlam sie przywitac i posiedziec z wami z godzinke bo pozniej musze leciec do lekarza

dziewczyny co myslicie o neonowych trendach tej wiosny?
bylam w weekend na shoppingu z tz i przerazilo mnie to, ze kazda sieciowka ma jakies neonowe, zarowiaste rzeczy a juz jak chodzilam za bucikami to ccc mnie pod tym wzgledem przerazilo
podobaja wam sie neony? z czym to nosic?

no i jeszcze romansik do dziewczyn "stołujących" sie w tally weijl...
jak tam jest z rozmiarowka bo jak bylam to prawie wszystko bylo 34-36 i nie wiem czy to koncowka serii czy tam ciezko o rozmiar 38 np spodenek dzinsowych?
jakie rozmiary nosicie z tally- gor- bluzek/ koszul i dolow- spodnie, spodniczki, spodenki?
przy okazji na jakie wzrost i wage taki rozmiar nosicie jesli nie tajemnica? kurcze, spodobaly mi sie jedne szorty dzinsowe ale nie ma mojego rozmiaru bo byly tylko 34 nawet nie wiem czy na mnie byloby 36 czy 38 czy 40???? bo nie mialam jak zmierzyc a zachorowalam na nie i musze je gdzies dorwac
info od was sporo by mi ulatwilo jak to z waszymi rozmiarami w tej sieci...


Ja nie przepadam za neonami na codzień , raz na jakiś czas zaloże ale na codzień jakoś nie... czułabym sie jakoś barzo klaunowato ???
jakoś akcent można zrobić np top taki neonowy albo kolczyki albo szpile ale cała sie ubrać to nie
a co ciuszków w tally zawsze biorę 36 czy sweter czy bluzka czy spódniczka czy spodenki,ale kurtkę mam 38 jak ważylam kiedyś 53 kilo to sie miesciłam w 36 i teraz waże 57,5 i tez sie mieszczę, wiec myśle ze dla Ciebie to śmiało 36

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

np. czy 5 kompletow dresow tylko "po domu" to juz duzo czy malo? dla mnie ok, dla tz za duzo...
czy np 50 bluzeczek na ramiaczka, letnich to duzo?
czy 10 par spodni dzinsowych to duzo czy malo?
czy 20 sukienek to duzo czy malo- takich codziennych bawelna itp.?
czy 20 sweterkow tylko rozpinanych cieniutkich kaszmir to duzo?
czy 3 plaszczyki wiosenne to duzo? plus 2 eco skorki? i 2 kurteczki dzinsowe?


Bunny
o kurcze nazbieralaś faktycznie!! gdzie ty to miescisz??? ja mam tylko jeden spodnie dresowe, bluzek na ramiączka to z 5 a spodni chyba 4 pary,sweterków z 10, a płaszczyk wiosenny jeden dla porónania
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 14:26   #1183
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ja mam jeszcze dużo torebek - szkoda mi wyrzucić przywiązuję się do nich
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 14:30   #1184
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Liczyłam że dzisiaj przyjdzie farba a tu lipa Szkoda bo miałam nadzieję że wieczorem ogarnę włosy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 14:31   #1185
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Beautygosiek a byłaś u lekarza? ja jak zaniemówiłam to dostałam antybiootyk, acodin i glasal. Może spróbuj tych dwóch leków bez recepty jak nie byłaś u lekarza
byłam, dostałam duomox, może do jutra chrypa zejdzie
jestem w szoku bo ja nigdy nie choruje, ale ponoć jakiś cholerny wirus panuje, najpierw gorączka przez 3 dni, a potem kaszel i z nosa cieknie, a ja dostałam chrypy bo wrzasnęłam wczoraj na syna to i mam za swoje, nieprzyzwyczajone moje gardło do wrzasków... ale miałam wczoraj po prostu dość, zazwyczaj niełatwo mnie wytrącić z równowagi

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ja tam żyję dalej jakbym miała 20 lat
Powiem Ci, że jak pracowałam z młodzieżą z naszych okolic to normalnie załamka Zrezygnowani, bez planów, marzeń, zero radości życia. Wszystko na "nie"
Byłam w szoku
bo młodość ducha nie zależy od wieku
często lepiej idzie pogadać z młodą duchem 60-latką niż zrezygnowanym 20-latkiem

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-03-12 o 14:36
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 14:39   #1186
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Piszę z telefonu i nie mogę cytować
Gosiek nie lubię tego leku
W swojej pracy spotkalam sie ze zrezygnowanymi 8-latkami. Strach pomyśleć, co będzie jak będą mieć tyle lat, co ja Z taką dawką pesymizmu pewnie nie dożyją
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 14:44   #1187
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Piszę z telefonu i nie mogę cytować
Gosiek nie lubię tego leku
W swojej pracy spotkalam sie ze zrezygnowanymi 8-latkami. Strach pomyśleć, co będzie jak będą mieć tyle lat, co ja Z taką dawką pesymizmu pewnie nie dożyją
a czemu nie lubisz?
ja go biorę drugi dzień ale już widzę zdecydowaną poprawę, ładniej kaszlę, mam mniej kataru no i w gardle i piersiach mnie przestało boleć
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 14:46   #1188
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ja to w szafie mam chyba wszystkie kolory, oprócz pastelowych/nude/ wyjątek jeden miętowy sweterek
Za to najgorzej mam z butami, tzn mam do nich taki sentyment że nawet jak trochę zniszczone to je chomikuje w szafie bo tak mi się podobają
Ja wydatków tez mam trochę, przede wszystkim botki niskie i botki na platformie/koturnie, ramoneska i spódnica z baskinką. na razie na nic oprócz jednej pary butów kasy nie mam ale urodziny moje się zbliżają
ja również
a co do butów to też mi żal wyrzucać jak jeszcze dobre , a i wygodne to zostawiam i szafa się zapełnia
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 14:56   #1189
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej dziewczyny,

Nie wiem, czy mnie pamiętacie, jak kilka tygodni temu pisałam o Palette a10. Dziś byłam u fryzjera, podcięłam ciemne końce i miałam swoje naturalki i wzięłam się za farbowanie. O 16.23 zmywam farbkę.

Na początku byłam podekscytowana, że będę blondyną, ale teraz patrzę i- nie mam popielatej ściery, a takiego żółtawego, ciepłego beża- czy to się jeszcze rozjaśni? Chciałam popielaty blondzik, ten, który obecnie się rozjaśnia na mojej głowie nie jest chamsko żółty, ale boję się, że będzie dla mnie za ciepły

Co mam zrobić, jak wyjdzie za ciepło?
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm

Edytowane przez imaginacja93
Czas edycji: 2013-03-12 o 15:00
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 15:00   #1190
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dziewczyny, ma któraś z Was telefon Sony?
właśnie pierwszy raz podłączyłam telefon do kompa i go oczywiście wykryło, ale nic się nie pokazuje, a ja bym chciała sobie zdjęcia zrzucić na telefon i teraz nie wiem jak to zrobić

iPhone to był jednak nieskomplikowany gość
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 15:02   #1191
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Imaginacja kilka postów wcześniej bunny pisała że c10 i a10 wychodzą tak beżowo a nie popielato bo ja się o to pytałam odnośnie c10, poszukaj

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ma któraś z Was telefon Sony?
właśnie pierwszy raz podłączyłam telefon do kompa i go oczywiście wykryło, ale nic się nie pokazuje, a ja bym chciała sobie zdjęcia zrzucić na telefon i teraz nie wiem jak to zrobić

iPhone to był jednak nieskomplikowany gość
ja do mojego SE experia mini pro instalowałam chyba jakiś program dostępny razem z telefonem, nie dostałaś nic, tylko nie na 100% pamiętam bo to było półtora roku temu...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 15:04   #1192
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja do mojego SE experia mini pro instalowałam chyba jakiś program dostępny razem z telefonem, nie dostałaś nic, tylko nie na 100% pamiętam bo to było półtora roku temu...
nie, nic nie ma będę męczyć Bratową zaraz
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 15:08   #1193
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Imaginacja kilka postów wcześniej bunny pisała że c10 i a10 wychodzą tak beżowo a nie popielato bo ja się o to pytałam odnośnie c10, poszukaj[COLOR="Silver"]
Już znalazłam... Myślałam, ze to się tylko c10 tyczy. Aha, i myślałam, że w beżu mi będzie dobrze, a pewnie będę musiała szukać popielatej farby
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 15:11   #1194
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ma któraś z Was telefon Sony?
właśnie pierwszy raz podłączyłam telefon do kompa i go oczywiście wykryło, ale nic się nie pokazuje, a ja bym chciała sobie zdjęcia zrzucić na telefon i teraz nie wiem jak to zrobić

iPhone to był jednak nieskomplikowany gość
ja mam od zawsze soniacze kocham je i teraz bede brała Sony Xperie P
jak komp nie che wykryć trzeba w telefonie przestawić funkcje ja np mam tryb PC windows i sam mi wykrywa go jakby pendrive to był, a jak nie to zainstalować program. Jak kiedyś miałam ustawione na pamięc USB nie każdy komp odczytywał go
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 15:19   #1195
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hejka!
wpadlam sie przywitac i posiedziec z wami z godzinke bo pozniej musze leciec do lekarza

dziewczyny co myslicie o neonowych trendach tej wiosny?
bylam w weekend na shoppingu z tz i przerazilo mnie to, ze kazda sieciowka ma jakies neonowe, zarowiaste rzeczy a juz jak chodzilam za bucikami to ccc mnie pod tym wzgledem przerazilo
podobaja wam sie neony? z czym to nosic?

no i jeszcze romansik do dziewczyn "stołujących" sie w tally weijl...
jak tam jest z rozmiarowka bo jak bylam to prawie wszystko bylo 34-36 i nie wiem czy to koncowka serii czy tam ciezko o rozmiar 38 np spodenek dzinsowych?
jakie rozmiary nosicie z tally- gor- bluzek/ koszul i dolow- spodnie, spodniczki, spodenki?
przy okazji na jakie wzrost i wage taki rozmiar nosicie jesli nie tajemnica? kurcze, spodobaly mi sie jedne szorty dzinsowe ale nie ma mojego rozmiaru bo byly tylko 34 nawet nie wiem czy na mnie byloby 36 czy 38 czy 40???? bo nie mialam jak zmierzyc a zachorowalam na nie i musze je gdzies dorwac
info od was sporo by mi ulatwilo jak to z waszymi rozmiarami w tej sieci...

Ja praktycznie jak na razie nie mam nic neonowego w swojej szafie, ale myśle, że na wiosne/ lato jest to ciekawy trend bo w takie pory roku powinnismy sie ubierać wesoło i kolorowo oczywiście nie nawidze jak widze tandetne panny które przesadzają z tym neonem, ale np. do klasycznej czerni lub bieli w połączeniu ciekawie to wygląda ja sie czaje tej wiosny na jakieś neonowe dodatki

co do Tally- tam jest troche zaniżona rozmiarówka - większość ubran tam to XS albo S, a czasem nawet XXS tam połowa ciuchów to jest dla jakiś anoreksji wg mnie ja spodnie stamtąd noszę 36/38, a bluzki raczej 36, ale też różnie z tym bywa....

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A no i brawa za porządki w szafie, Bunny Tylko że teraz to oznacza jedno- zakupy i uzupełnianie zawartości

Swoją drogą- miałam ostatnio już parę mm odrostów, i położyłam tego garniera z wodą 4-4,5% i co dziwnie! Odrosty też chwyciło na taki kolor jak resztę Gdzie niegdzie słabo chwyciło ale poza tym to byłam w szoku

Caskada to samo pisałam powyżej- bluzka w paski i neonowy żakiecik/marynarka

W załącznikach moje bluzeczkii Co dziwne- zamówiłam dwie w rozmiarze S i jedna jest większa a druga mniejsza Ale jestem i tak zadowolona Chyba domówię sobie jeszcze jakąś w kwietniu albo końcem miesiąca
ojj ja też uwielbiam pasiaki chociaż powoli mi się już styl marynarski zaczyna nudzić - za wiele dziewczyn się tak ubiera

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja tez nie lubie zieleni zle w niej wygladam nawet
a ja lubie zieleń - ponoć do mnie pasuje i to najlepiej butelkowa właśnie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 15:25   #1196
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Spłukałam i ku mojemu zdziwieniu wyszedł mi... rudy blond, nawet nie beż!!!


Co ja mam teraz zrobić, mam fioletową płukankę, ale to nie na rudy....
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 15:37   #1197
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ma któraś z Was telefon Sony?
właśnie pierwszy raz podłączyłam telefon do kompa i go oczywiście wykryło, ale nic się nie pokazuje, a ja bym chciała sobie zdjęcia zrzucić na telefon i teraz nie wiem jak to zrobić

iPhone to był jednak nieskomplikowany gość
Kitka sprawdz jak podlaczysz czy ci sie na telefonie cos wyświetla. Moze musisz zaznaczyc zeby sie łączył jako urządzenie masowe i wtedy go wykryje. Albo w ustawieniach telefonu musi gdzieś byc jak sie łączy
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 15:41   #1198
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kitka sprawdz jak podlaczysz czy ci sie na telefonie cos wyświetla. Moze musisz zaznaczyc zeby sie łączył jako urządzenie masowe i wtedy go wykryje. Albo w ustawieniach telefonu musi gdzieś byc jak sie łączy
dzięki, szperam on ma tyle tych ustawień że mój móżdżek nie nadąża za dużo jak na mnie, nowy aparat, nowy telefon

a co najśmieszniejsze, wczoraj wieczorem mój srajfon cudownie się włączył
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 15:58   #1199
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hej

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bardzo fajna a kolor masz taki perłowy na fotkach
a ktora plukanke uwazasz za lepsza?srebrna czy fioletowa?
tak, kolor po tej londzie się ochłodził, ale z lampą mocniej te perłowe refleksy wybiły w dziennym jest po prostu chłodna 9-tka
płukanka chyba lepsza fioletowa..ta srebrna robi szare włosy

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia po Vikingu mój aparat nie robi za rewelacyjnych zdjęć, no ale cóż....

1-4 - zdjęcia w świetle dziennym
5-7- zdjęcia w świetle nocnym
bardzo ładnie wyszło

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
na prawo
oo to mogę Ci pożyczyć notatki
Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Można, od zawsze Teraz tylko program studiów musi być identyczny z dziennymi, nawet w kwestii godzin. Egzaminy też zdaje się te same i w tym samym czasie. Różnica taka, że zajęcia są co tydzień pt-nd, a dzienni pn-pt.
A jeżeli chodzi o aplikację to za rządów Ziobry wiele się zmieniło. Nareszcie jest centralny egzamin i nie ma takiego klanu, jak kiedyś. Na pewno są ludzie, którzy mają wejścia. Wszędzie tacy są Kiedyś było tak, że jak ktoś nie miał rodziców w branży to nawet miał problem ze skończeniem studiów. Istniały tzw. zespoły adwokackie i na praktyki przyjmowali swoich. Teraz na praktyki możesz iść gdzie chcesz:)



Tu masz rację Skończyłam dwa kierunki + studia doktoranckie i przyszło mi się przekwalifikować
z tym programem studiów to się nie zgodzę, widzę różnicę u siebie na dziennych a jak jest na zaocznych egzaminy też się dość różnią no ale może na każdym uniwerku jest inaczej
a co do praktyk-to tak-można iść gdzie się chce. Ale aplikacja to co innego. nie jest powiedziane, że jak się zda na aplikację to z automatu się zostaje aplikantką czasem ludzie długo nie mogą znaleźć patrona. Dlatego dobrze w czasie studiów już się 'zaczepić' w kancelarii poprzez właśnie praktyki czy pracę

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
bardzo fajna


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hejka!
wpadlam sie przywitac i posiedziec z wami z godzinke bo pozniej musze leciec do lekarza

dziewczyny co myslicie o neonowych trendach tej wiosny?
bylam w weekend na shoppingu z tz i przerazilo mnie to, ze kazda sieciowka ma jakies neonowe, zarowiaste rzeczy a juz jak chodzilam za bucikami to ccc mnie pod tym wzgledem przerazilo
podobaja wam sie neony? z czym to nosic?

no i jeszcze romansik do dziewczyn "stołujących" sie w tally weijl...
jak tam jest z rozmiarowka bo jak bylam to prawie wszystko bylo 34-36 i nie wiem czy to koncowka serii czy tam ciezko o rozmiar 38 np spodenek dzinsowych?
jakie rozmiary nosicie z tally- gor- bluzek/ koszul i dolow- spodnie, spodniczki, spodenki?
przy okazji na jakie wzrost i wage taki rozmiar nosicie jesli nie tajemnica? kurcze, spodobaly mi sie jedne szorty dzinsowe ale nie ma mojego rozmiaru bo byly tylko 34 nawet nie wiem czy na mnie byloby 36 czy 38 czy 40???? bo nie mialam jak zmierzyc a zachorowalam na nie i musze je gdzies dorwac
info od was sporo by mi ulatwilo jak to z waszymi rozmiarami w tej sieci...
mi się bardzo podobają neony
z czym to nosić, najlepiej jak góra żarówiasta to dół stonowany, by nie robić za choinkę ale czasem nawet połączenie neon-neon super wygląda, ważne zeby to fajnie zestawić.
Z dodatków bardzo podobają mi się naszyjniki neonowe

co do tally to ja tam mam xs/s 165/48 kg wymiary 84-60-89

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2013-03-12 o 16:00
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 16:08   #1200
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ma któraś z Was telefon Sony?
właśnie pierwszy raz podłączyłam telefon do kompa i go oczywiście wykryło, ale nic się nie pokazuje, a ja bym chciała sobie zdjęcia zrzucić na telefon i teraz nie wiem jak to zrobić

iPhone to był jednak nieskomplikowany gość
kituś poszukaj w ustawieniach telefonu ustawienia usb coś takiego, i tam pamięć masowa powinna być i na tym powinno Ci działać tak sądzę

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ojj ja też uwielbiam pasiaki chociaż powoli mi się już styl marynarski zaczyna nudzić - za wiele dziewczyn się tak ubiera
Mi się to nigdy nie znudzi w paskach czuję się najlepiej

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a co najśmieszniejsze, wczoraj wieczorem mój srajfon cudownie się włączył
Ostatnimi podrygami próbował Cię przekonać żebyś jednak wróciła do niego

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Kitka a ja wciąż czekam na przepis
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.