Pomocy! Dziecko :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-14, 08:57   #1
Zaklopotana_mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1

Pomocy! Dziecko :(


Wczoraj moje dziecko - córka ( 3 klasa ) miała zrobić prace do szkoły i musiałyśmy skleić część superglue i chwila nie uwagi i dziewczynka dorwała się do superglue i posmarowała sobie prawie całą twarz!! Szybko poszłyśmy to przemyć, po woli, pod wodą zeszły płaty kleju z twarzy, ale niestety został na kawałku brwi. nic innego nie dało się zrobić tylko wyrwać, klej razem z kępkiem włosków i skórą odszedł. Mam pytanie w jakim czasie to może odrosnąć? Tak jak normalnie? Bo nie wygląda to za ciekawie w szczególności, że ten kępek był na środku brwi, poza tym ta skóra wczoraj była taka świeża, a dzisiaj jest taki jakby płat skóry jakiś w odcieniu żółtego. Czy to w ogóle odrośnie? Pomocy!

Edytowane przez Zaklopotana_mama
Czas edycji: 2013-04-14 o 09:59
Zaklopotana_mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 12:13   #2
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Pomocy! Dziecko :(

Cytat:
Napisane przez Zaklopotana_mama Pokaż wiadomość
Wczoraj moje dziecko - córka ( 3 klasa ) miała zrobić prace do szkoły i musiałyśmy skleić część superglue i chwila nie uwagi i dziewczynka dorwała się do superglue i posmarowała sobie prawie całą twarz!! Szybko poszłyśmy to przemyć, po woli, pod wodą zeszły płaty kleju z twarzy, ale niestety został na kawałku brwi. nic innego nie dało się zrobić tylko wyrwać, klej razem z kępkiem włosków i skórą odszedł. Mam pytanie w jakim czasie to może odrosnąć? Tak jak normalnie? Bo nie wygląda to za ciekawie w szczególności, że ten kępek był na środku brwi, poza tym ta skóra wczoraj była taka świeża, a dzisiaj jest taki jakby płat skóry jakiś w odcieniu żółtego. Czy to w ogóle odrośnie? Pomocy!
Chyba sobie kpisz. Zamiast zmyć klej odrobiną rozpuszczalnika, to wyrwałaś dziecku brwi ze skórą? Może wdało się zakażenie, rusz dupsko do lekarza.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 13:25   #3
bellisima07
Przyczajenie
 
Avatar bellisima07
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 8
GG do bellisima07
Dot.: Pomocy! Dziecko :(

Rozpuszczalnik nie rozpuści superglue...
Myślę, że po paru dniach to samo odpadłoby i po problemie.
Do lekarza!
__________________
Nie poddawaj się rozpaczy. Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
bellisima07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 18:13   #4
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Pomocy! Dziecko :(

A mnie się wydaje, że to prowo.
Bo po pierwsze - jak można być tak głupim, żeby dzieciaka w takiej sytuacji do lekarza nie zabrać, tylko rwać skórę na brwi i jeszcze o to na forum pytać. Przecież to okolica oczu.
Po drugie - średnio rozgarnięty dziesięciolatek wie, że klejem się po twarzy nie smaruje. A matka ostrzega, że z tym należy postępować ostrożnie. Sama mam dziecko w tym wieku.
A po trzecie - jakim cudem dziecko swobodnie rękami wysmarowanymi klejem na bazie cyjanoakrylu sobie mazało po twarzy. Najwyżej mogło sobie całą wysmarowaną rękę przyłożyć i już tak zostało, a nie beztrosko smarować.

Edytowane przez allmode
Czas edycji: 2013-04-14 o 18:16
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 00:21   #5
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pomocy! Dziecko :(

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje, że to prowo.
Bo po pierwsze - jak można być tak głupim, żeby dzieciaka w takiej sytuacji do lekarza nie zabrać, tylko rwać skórę na brwi i jeszcze o to na forum pytać. Przecież to okolica oczu.
Po drugie - średnio rozgarnięty dziesięciolatek wie, że klejem się po twarzy nie smaruje. A matka ostrzega, że z tym należy postępować ostrożnie. Sama mam dziecko w tym wieku.
A po trzecie - jakim cudem dziecko swobodnie rękami wysmarowanymi klejem na bazie cyjanoakrylu sobie mazało po twarzy. Najwyżej mogło sobie całą wysmarowaną rękę przyłożyć i już tak zostało, a nie beztrosko smarować.

jezu taka poważna prowokacja a ja się śmieję jak głupia
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 20:09   #6
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Pomocy! Dziecko :(

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje, że to prowo.
Bo po pierwsze - jak można być tak głupim, żeby dzieciaka w takiej sytuacji do lekarza nie zabrać, tylko rwać skórę na brwi i jeszcze o to na forum pytać. Przecież to okolica oczu.
Po drugie - średnio rozgarnięty dziesięciolatek wie, że klejem się po twarzy nie smaruje. A matka ostrzega, że z tym należy postępować ostrożnie. Sama mam dziecko w tym wieku.
A po trzecie - jakim cudem dziecko swobodnie rękami wysmarowanymi klejem na bazie cyjanoakrylu sobie mazało po twarzy. Najwyżej mogło sobie całą wysmarowaną rękę przyłożyć i już tak zostało, a nie beztrosko smarować.
A po czwarte ciekawe jak ten klej niby zszedł zmywany samą wodą i to z twarzy, gdzie nie da się tak szorować szczotką czy pumeksem jak po rękach.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.