Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-16, 21:55   #1351
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
w prawdzie do bronzerów to nie nalezy, ale że nie ma żadnego porządnego wątku o różach, to wklejam tutaj

Clinique Fresh Bloom 05 Amaryllis, azjatycka limitowanka na wiosnę 2007.

Piękny
Jak wygram w totka lecę do Azji,na zakupy oczywiście.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 22:05   #1352
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Neonka - najobszerniejsza recenzja i merytorycznie najbogatsza

Clinique • Fresh Bloom Allover Colour all shades

I have all four of these and really like them but the $29.50 price tag is a little steep. All four have three shades of color mixed with a flower imprint. All have a nice amount of shimmer. Not too much and its very subtle.


THe plum posey one is the most pigmented and makes a really nice blush. It was my last one purchased but ended up being my favorite. The background is a berry plum color, the large flower is a pink shimmer and the middle of the flower is a dark berry burgandy shade. All three mix into the perfect pinky berry hue. Gorgeous blush color on my nc30 light olive complexion. Great allover color for the face too. gets rid of sallow undertones.


the almond blossom one is a little on the light side. The background is a champagne shimmer, the flower is a caramel peach shade and the middle is a shade between those two. Almost looks like the background champagne shimmer shade. Its very warm and needs to be layered to be used as a blush.


Peony is the palest of the four. Its also the peachiest/coraliest but that isnt saying much. Its a pink shimmer with a hint of peach. The light shade in the background is basically a soft peachy pink shimmer. Has barely any pigment, just shimmer. The flower petals is a medium pink shimmer with a hint of peach. Also not so pigmented. Very light. Finally the middle of the flower is a rosey pink soft burgandy shade. It has the most pigment. This one was the first one I picked and I thought it would be the best one for my nc30 skintone but it is the worst one. The lack of pigment calls for me to layer it on, and then i get alot of shimmer. The color is still almost too light for a blush for me. Better all over.


Posy is a browned rose trio. Its got a shimmery soft brown rose with not alot of pigment, a deeper browned rose for the petal and a shade darker than the lighter background shade for the middle. Its also not very pigmented but a little better than the peony. Really have to layer this for a blush. better allover.
Overall, I like these.


7 opinii, średnia 4.3, 85% kupi ponownie

Przy czym jedyna negatywna opinia dot. składu (Shea Butter w składzie na który recenzentka jest uczulona)

Jest też jako osobny produkt Clinique • Fresh Bloom AllOver Colour - Peony: 8 recenzji, srednia 4.9, 100% kupi ponownie
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 22:49   #1353
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

jednym slowem katastrofa finansowa


Dziekuje Pacosto a czy pisza cos o tym puderku brązującym

YSL Sun Palette Mauresque
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 22:49   #1354
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
zapomnialam haslo na MUT a chcialabym wiedziec jakie sa opinie o tym rózu Clinique, puderku brązującym YSL limitki i o szachownicy Clinique.

Czy ktoś może mi pomóc i poczytać?
Nie wiem, czy Ci chodzi o ten brązujący, ale innego nie było z limitowanych na MUA.
Yves Saint Laurent • Limited-Edition Bayadere All Over Powder
Overall rating 4.0
Number of reviews 4
Would buy this product again. 50%
Package Quality 5.0
Price 4.5:
1). This is gorgeous on and by itself sitting on my dresser. I got this on ebay for $30 along with the bayadere eye compact. I am really loving both of these! This bronzer does not look orange on me but instead gives me a natural rose flush. Great texture, I highly recommend, esp. if you can get it for half the price!
2).The counter gal showed my friend how to use this as not only all over bronzer but as shawdows and even lipstick. She did a stunning job on my friend. So I decided what the heck and forked over the $60. Not in love. Nice as kinda a blush but too pinky I think for all over bronzer. Now that I read the other MUA poster maybe made me break out too. Never thought could be from blush but do have a few bumps on cheek region which have never had. Save your money...not in love.
3).This large compact has various stripes of colors, from magenta, burnt orange, to a light shimmery ivory and bronze. All colours have a slight shimmer to them. Just gorgeous mixed together as a blusher/bronzer, very nice for summer. Pricey, but you get a large amount of product.
4).I saw this STUNNING compact and had to have it, no matter what the cost. This highlighter/bronzer/allover face color is a mix of four shades. A bronze, champagne, terracotta, and magenta shade in a long black compact with mirror. The compact has 9 stripes of alternating colors with the bronze and champagne shades being the biggest. The effect is stunning. A bronzey but not orangey tan with subtle shimmer. Looks great all over. I also tried this with blush but it was slightly to bronze for my preference but i still loved it as a bronzer/highlighter. The price is a whopping $60, but the compact is big, so you get alot of product for the money. THe big downside for me is that this broke me out horribly. My forehead was a mess and even my cheeks broke out. Waited for the flare up to subside and tried this again, same awful breakout. So back to the store it goes. I think it might be the fragrance in this. It has that french rose perfumey smell. But nonetheless, the product is a stunner just doesnt work for my extremely sensitive acne prone skin.

Clinique • True Bronze Shimmering Tones Bronzing Powder
Overall rating 4.3
Number of reviews 24
Would buy this product again. 83%
Package Quality 3.8
Price 3.7
1).****I have both of these colours- Golden Bronze and Peach Bronze. I prefer Golden Bronze as a bronzer and highlighter, and Peach Bronze as a blusher. However, make sure you don't drop these- I have had to repurchase Golden Bronze as I droppped it, and it shattered. It was only a really small distance too. That is probably the only negative aspect about this. The packaging really needs to be improved. And a mirror would be nice too. Golden Bronze makes me glow without looking obvious, and Peach Bronze gives me cheekbones when used as a blusher. These are rather pricey, at £23 each, and are a limited edition- they are fast becoming a cult product, so hopefully Clinique will bring these back as a permanent line. And just make sure you don't drop them!
2). * I hate to be a killjoy but this product is really NOT good! I have a warm/cool complexion,hazel eyes with amber/green undertones and dark brown hair.My skin can carry mostly any bronzer,even the darkest ones as long as they are not chalky and dirty-looking like this one! I have it in the lightest shade:01 sun glow bronze.But don't let the phrase 'the lightest shade' mislead you because it's even way too dark for me so I can't imagine a fair/pale skin woman wearing this without looking like having chocolate sauce all over on her face!:S It also has very noticable gold sparkles in it which can be a turn-off for so many people.I always prefer shimmery products because I love the effect. But the sparkles of this one seems so 'there'and chalky too. The powder tends to go patchy,orange and dry on your face.That's a real shame because I so wanted to have this
3).***** I am a very, very fair skinned woman. I love the idea of bronzers, but usually shy away from them because they do appear dirty or too orange for my skin. This bronzer is fantastic. It's absolutely perfect. It does have some shimmer which really just kisses my skin in the right places.
Keep in mind that when you are wearing bronzers that have some shimmmer, if you are concerned about pores, you want to treat the pores first, then add the makeup product. Also, if you are oily, anything you put on your skin, including foundation, blush, bronzer, etc can change based on the chemical reaction with your surface oil and air. It's not always the product that makes you look funny, it could be you are not treating your skin well enough or your products are not right for your skin type.
As a rule of thumb, use bronzer sparingly then add more if you do not achieve the desired effect. I recommend this bronzing palette and hope that this limited edition will come back to Clinique as a regular product.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 23:10   #1355
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
w prawdzie do bronzerów to nie nalezy, ale że nie ma żadnego porządnego wątku o różach, to wklejam tutaj

Clinique Fresh Bloom 05 Amaryllis, azjatycka limitowanka na wiosnę 2007.
Jezusieńku Azja i Azja,dlaczego zawsze Azja??

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ten z białym kwiatem jest tutaj:
http://cgi.ebay.com/Clinique-Fresh-B...QQcmdZViewItem

Szkoda, że tylko ten sprzedawca je ma, bo ma zawsze dość drogo.
bardzo dobry Sprzedawca-od niego mam/miałam wszystkie limitowanki
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 23:22   #1356
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość


bardzo dobry Sprzedawca-od niego mam/miałam wszystkie limitowanki

Dzięki Mirianko, potrzebowałam opinii kogoś, kto kupował u niego
Ma to COŚ, czego ja baaaaaaaaaaaardzo chcę
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 23:27   #1357
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dzięki Mirianko, potrzebowałam opinii kogoś, kto kupował u niego
Ma to COŚ, czego ja baaaaaaaaaaaardzo chcę
Nie ma sprawy za to mów co to Wysyłka super szybka i kontakt bardzo dobry
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 23:31   #1358
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dzięki Mirianko, potrzebowałam opinii kogoś, kto kupował u niego
Ma to COŚ, czego ja baaaaaaaaaaaardzo chcę
pryzmy?!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 23:32   #1359
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

To świetnie, coś czuję, że jak będę mieć przypływ gotówki, to zrobię u niego zakupy

Tutaj dodałam zdjęcia tych dwóch "cosi"

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1309


Koniecznie chcę wypróbować nowy róż, bo odkąd zbladłam, to stary mi nie pasuje

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
pryzmy?!
Z pryzm już się wyleczylam, po nieudanym związku z Delicate Beige.

Dodałam link do postu, w którym napisałam, co chcę
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 23:36   #1360
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
To świetnie, coś czuję, że jak będę mieć przypływ gotówki, to zrobię u niego zakupy

Tutaj dodałam zdjęcia tych dwóch "cosi"

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1309
zrób zrób namawiam do "złego" ja sie nad tym Amarylisem zastanowie bo mi zakręcił w głowie ale fakt,cena jest dosc wysoka nawet jak na Klinika u Bongoliana
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 08:51   #1361
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
w prawdzie do bronzerów to nie nalezy, ale że nie ma żadnego porządnego wątku o różach, to wklejam tutaj
Możemy założyć, ale do róży mam jeszcze większą słabość więc to skończy się ruiną finansową
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 10:28   #1362
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Możemy założyć, ale do róży mam jeszcze większą słabość więc to skończy się ruiną finansową

To tak jak ja.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 11:50   #1363
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

To zakladac, zakladac - chetnie pochoruje na cos innego niz pudry i miniaturki
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 12:05   #1364
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

To ja proponuję taki wątek o różach i rozświetlaczach,ale nie pudrach rozświetlających.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 12:20   #1365
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To ja proponuję taki wątek o różach i rozświetlaczach,ale nie pudrach rozświetlających.
Dokladnie tak Dzialaj
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 12:42   #1366
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dokladnie tak Dzialaj
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...54#post4577554
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 18:17   #1367
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Z nowości na Lumiere: http://www.lumiere.pl/product_info.p...n-Booster.html co to?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 18:27   #1368
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Przecież to jest puder z wiosennej kolekcji Guerlain.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 18:30   #1369
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Przecież to jest puder z wiosennej kolekcji Guerlain.
to jest kolekcja letnia , a nie wiosenna
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 18:38   #1370
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ale jak wygląda? Kolor, drobinki?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 18:45   #1371
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
to jest kolekcja letnia , a nie wiosenna

Letnia?Pucci jest z kolekcji letniej,wydawało mi się,że te brązujące to wiosna.Może mnie się tylko wydawało.
Ten brązujący jak dla mnie to taki zwykły puder,podobny,ale droższy od klasycznej terracotty.Ma tam jakieś właściwości samoopalające czy coś.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 18:51   #1372
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ale jak wygląda? Kolor, drobinki?
Wg mnie to takie same brazery jak tradycyjne Terracotty, tylko maja drobinki jak w rozach z kolekcji letniej 2007.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Letnia?Pucci jest z kolekcji letniej,wydawało mi się,że te brązujące to wiosna.Może mnie się tylko wydawało.
To kolekcja letnia Guerlain wprowadza swoje nowosci jako jeden z pierwszych.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 18:55   #1373
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Wg mnie to takie same brazery jak tradycyjne Terracotty, tylko maja drobinki jak w rozach z kolekcji letniej 2007.



To kolekcja letnia Guerlain wprowadza swoje nowosci jako jeden z pierwszych.

Być może.W takim razie Pucci to był jakiś dodatek do tej letniej czy jak?.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 19:01   #1374
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Limitowane Meteoryty Guerlain zawsze wypuszcza w srodku sezonu
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 12:54   #1375
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ponawiam pytanie o szachownice Sephory - uzywa ktos? Jak sie zachowuje na filtrze?
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 10:21   #1376
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any. pudru wypiekane Collistar nowe kolory, na innej aukcji roze
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 13:18   #1377
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Znowu kiepskie zdjęcie

Wiecie może, które z tych pudrów są najjaśniejsze?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 08:44   #1378
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dziewczyny, doradzcie który bronzer najlepiej nada się do jasnej cery? Nie znoszę pomarańczowych odcieni. W tej chwili mam na stanie - Lavertu, brązer Isadory, Clinique (odcień 04..buu za ciemny), duzy Spodek Spehory.. i to chyba wszystko. Zdecydowanie szukam czegoś jasniejszego. Myślałam o Lancome ale chyba za pomarańczowy co, potem stawiałam na Clinique Sunkissed, ale ten Clinique który mam robi mi troche plamy więc nie wiem. I ostatni traf - najbardziej mnie kuszący - brązer Diora 010 Helathy look. Co Wy na to?? Może cos innego? I drugie pytanko - czym najlepiej nakładac brązery? Ja stosuję na razie normalny gruby pędzel do pudru sypkiego ale cięzko nim wymodelować buzię, natomiast jak wykorzystałam w tym celu ścięty pędzel do rózu to brązer zrobił się za bardzo widoczny..hmm...
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 08:55   #1379
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradzcie który bronzer najlepiej nada się do jasnej cery? Nie znoszę pomarańczowych odcieni. W tej chwili mam na stanie - Lavertu, brązer Isadory, Clinique (odcień 04..buu za ciemny), duzy Spodek Spehory.. i to chyba wszystko. Zdecydowanie szukam czegoś jasniejszego. Myślałam o Lancome ale chyba za pomarańczowy co, potem stawiałam na Clinique Sunkissed, ale ten Clinique który mam robi mi troche plamy więc nie wiem. I ostatni traf - najbardziej mnie kuszący - brązer Diora 010 Helathy look. Co Wy na to?? Może cos innego? I drugie pytanko - czym najlepiej nakładac brązery? Ja stosuję na razie normalny gruby pędzel do pudru sypkiego ale cięzko nim wymodelować buzię, natomiast jak wykorzystałam w tym celu ścięty pędzel do rózu to brązer zrobił się za bardzo widoczny..hmm...

no to witaj w klubie jasnolicych

Dior nie zrobi ci krzywdy i ja sie przymierzam do niego. Teraz miziam sie Collistarem z allegro numer 7

http://www.allegro.pl/item206944353_...ng_powder.html to ten w srodku nie ma drobinek ale jest rozswietlajacy-metaliczny
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 09:10   #1380
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradzcie który bronzer najlepiej nada się do jasnej cery? Nie znoszę pomarańczowych odcieni. W tej chwili mam na stanie - Lavertu, brązer Isadory, Clinique (odcień 04..buu za ciemny), duzy Spodek Spehory.. i to chyba wszystko. Zdecydowanie szukam czegoś jasniejszego. Myślałam o Lancome ale chyba za pomarańczowy co, potem stawiałam na Clinique Sunkissed, ale ten Clinique który mam robi mi troche plamy więc nie wiem. I ostatni traf - najbardziej mnie kuszący - brązer Diora 010 Helathy look. Co Wy na to?? Może cos innego? I drugie pytanko - czym najlepiej nakładac brązery? Ja stosuję na razie normalny gruby pędzel do pudru sypkiego ale cięzko nim wymodelować buzię, natomiast jak wykorzystałam w tym celu ścięty pędzel do rózu to brązer zrobił się za bardzo widoczny..hmm...
ja mam Sunkissed i uważam go za bardzo dobry, jednak ma odcień bardziej w kierunku chłodnego niż ciepłego, więc nie wszystkim będzie pasował,
placków mi nigdy nie zrobił, w zależności o tego, co chce na twarzy osiagnąć używam dużego pędzla lub mniejszego do mocniejszego zaznaczenia policzków,

010 Diora jest fajny, nie mam go, ale mam w planach zakupowych o ile sie jeszcze uda, bo słyszałam, że Dior wycofał ten odcień z rynku

bardzo podoba mi się Collistar nr 2, który mam jest, nie jest może najjaśniejszy, ale łatwo mi się nim posługuje i dzięki temu że jest wypiekany można nakładać do dosłownie mgiełką koloru i zarazem intensyfikować odcień na twarzy

Terracotta dla blondynek jest jasna, ale wpada w różowy odcień, więc może być problem przy cerze skłonnej do zaczerwienienia - ja niestety musze bardzo z nią uważać właśnie z tego powodu

ładny jest tez najnowszy odcień bronzera Chanel, ten z letniej kolekcji , nie pamiętam nazwy odcienia, wydał mi się całkiem fajny w perfumerii, ale nie testowałam zbyt uważnie i nie miałam na twarzy
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.