Zestaw- serum antyoksy F+C+ALA ( Mazidła) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz produkt
* 0 0%
** 0 0%
*** 0 0%
**** 0 0%
***** 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-02, 21:18   #1
kolorowamania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19

Zestaw- serum antyoksy F+C+ALA ( Mazidła)


Serum zawiera 5 antyoksydantów: witaminę C tetra (łagodna, olejowa forma), kwas ferulowy, kwas alfa-liponowy, niacynamid i witaminę E.

Wykonanie - wszystkie składniki w podanej kolejności miesza się przez wstrząsanie butelki. Bez konieczności urzycia mieszadełka lub podgrzewania. Nie potrzeba nic poza składnikami zestawu. Mimo że ukręciłam w doku już ładnuch parę kosmetyków i jestem bardzo dokładna w mieszaniu składników w tym przypadku składniki nie do końca się rozpuściły - czuć było minimalne drobinki do końca urzywania serum.

Opakowanie- w zestawie jest opakowanie z pompką air-less, ładne, porządnie wykonane, pompka działa płynnie i można łatwo wycisnąć nawet odrobinkę.

Zapach- dla mnie to pachnie aspiryną albo inną tabletką i jest wyczuwalne jeszcze chwilę po nałożeniu. Nie przeszkadzał mi.

Konsystencja- serum jest średnio gęste, lekko kleiste, u mnie były wyczuwalne drobinki nie rozpuszczonego składnika.

Stosowanie- serum potrafi lekko szczypać przy nakładaniu ( mam skórę dość wrażliwą) ale tylko przez chwilę, czasami ponownie szczypie kiedy nakładam jakiś inny kosmetyk na serum. Stosowane samo nie podrażniało mnie ale kiedy używałam jeszcze np. toniku z kwasem PHA to już było zbyt dużo dla mnie. Po aplikacji pozostaje lekko wyczuwalna warstewka ale praktycznie nie zmienia to nic w zachwaniu kolejnego nałożonego kosmetyku- u mnie były to kremy z filtrem i było ok.

Efekty- szczerze mówiąc nie zobaczyłam na skórze żadnego szczególnego efektu, wykorzystałam całość ale nie kupię ponownie bo po serum z vit. C ( np. FlavoC ) widziałam wyraźniejsze efekty.
kolorowamania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 22:18:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.