Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-17, 10:20   #3811
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Chodziło mi o dodanie białych kropelek TBS do NC15
A o kropelkach mówisz. Ale ja niestety nie lubie dodawać do podkladów nic, także będę szukać czegoś jasnego... kurcze, tak mnie ten Nourishing wkurzył, ze .... a taka byłam pewna, ze będzie dobry, ze wziełam w ciemno bez testów na twarzy, tylko na kawałku szyi i brody, bo skoro 20 mi nie ciemniała to i 15 nie powinna a tu zonk ... na dodatek mam wrażenie, ze 15 kryje mniej niz 20....jakby to zupełnie inny podkład był
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 10:56   #3812
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Jak to jest z limitkami, szczególnie w Dougu, jeśli wchodzą nowe, to oni te stare zwracają czy maja je w szufladach? Przykładowo Retro Matte w płynie albo Flaming.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 11:07   #3813
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A o kropelkach mówisz. Ale ja niestety nie lubie dodawać do podkladów nic, także będę szukać czegoś jasnego... kurcze, tak mnie ten Nourishing wkurzył, ze .... a taka byłam pewna, ze będzie dobry, ze wziełam w ciemno bez testów na twarzy, tylko na kawałku szyi i brody, bo skoro 20 mi nie ciemniała to i 15 nie powinna a tu zonk ... na dodatek mam wrażenie, ze 15 kryje mniej niz 20....jakby to zupełnie inny podkład był
Trzymam za poszukiwania, sama też szukam ciągle. Chcę spróbować Armaniusza i podkład-serum BB, ale nie umiem się wybrać do SCC.

Też zauważyłam, że jaśniejsze podkłady są zwykle gorszej jakości niż te ciemniejsze

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Jak to jest z limitkami, szczególnie w Dougu, jeśli wchodzą nowe, to oni te stare zwracają czy maja je w szufladach? Przykładowo Retro Matte w płynie albo Flaming.

Płynne Retro Matte są w stałej kolekcji. Nie wiem jak jest z LE, ale w salonach Maca widziałam kilka razy jak Macówki pakowały niesprzedane LE do zwrotu.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 11:11   #3814
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

dziewczyny, róż Cubic jest wycofany?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 11:11   #3815
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Trzymam za poszukiwania, sama też szukam ciągle. Chcę spróbować Armaniusza i podkład-serum BB, ale nie umiem się wybrać do SCC.

Też zauważyłam, że jaśniejsze podkłady są zwykle gorszej jakości niż te ciemniejsze
Dziękuje
Chociaz jak Ty nie znalazłaś, to nie mam za bardzo szans tez
Armani nie dla mojej cery, nie chca współpracować
Chce jasniuetki jakis Guerlain ale nie kupię w ciemno na necie bo nie chce kasy topić znowu

Czyli nie tylko ja mam takie odczucie... chyba ktoś tez gdzies pisał, ze ciemniejsze lepiej lezą. No, ale przeciez nie będe łaziła w podkładzie, który odcina mi sie od szyi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 16:27   #3816
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czyli nie tylko ja mam takie odczucie... chyba ktoś tez gdzies pisał, ze ciemniejsze lepiej lezą. No, ale przeciez nie będe łaziła w podkładzie, który odcina mi sie od szyi
Jamesik kiedyś to pisała na wątku Sephorowym i ja się też z tym zgadzam, niestety
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:03   #3817
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ciemniejsze zawsze lepiej kryja... Przez jakis czas nakladalam pod oczy najpierw za ciemny korektor a na niego jasny i mialam lepsze krycie, ale tez zoltaczke pod oczami

Kupilam sobie Soft Ochre ciekawe jak sie sprawdzi.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-17, 18:25   #3818
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Byłam macać podkłady i załamka: Studio Fixy NW 13 i 10 fajne jasne, ale na ręce za rózwo to wygląda. Matchmaster 1,0 wydaje mi sie idealny o ile ciemniec nie będzie, ale jakoś średnio go lubię, bo nie zawsze wyglada super na buzi. Próbk jednak nie wzięłam, bo rzekomo nie było słoiczków. Jutro pójde ze swoimi i nie ma zmiluj się
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:41   #3819
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam macać podkłady i załamka: Studio Fixy NW 13 i 10 fajne jasne, ale na ręce za rózwo to wygląda. Matchmaster 1,0 wydaje mi sie idealny o ile ciemniec nie będzie, ale jakoś średnio go lubię, bo nie zawsze wyglada super na buzi. Próbk jednak nie wzięłam, bo rzekomo nie było słoiczków. Jutro pójde ze swoimi i nie ma zmiluj się
W GK?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:45   #3820
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
W GK?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Tak.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:49   #3821
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak.
No to kiepsko

A dzis w SCC znow byl ten fajny Pan z instagrama. Jak ja lubie u niego robic zakupy
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-17, 18:53   #3822
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
No to kiepsko

A dzis w SCC znow byl ten fajny Pan z instagrama. Jak ja lubie u niego robic zakupy
Pierwszy raz tam usłyszałam, ze nie ma do czego zrobić. Fakt, była ta jedna z tych nowych, niezbyt uprzejma, moze to wszystko wyjasnia. Tak czy siak, pójde z własnymi słoiczkami, bo nie mam zamiaru znowu w ciemno kupić i przekonac sie ze ze oksyduje, albo ze nie pasuje odcień, topiac kase w błocie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 19:06   #3823
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam macać podkłady i załamka: Studio Fixy NW 13 i 10 fajne jasne, ale na ręce za rózwo to wygląda. Matchmaster 1,0 wydaje mi sie idealny o ile ciemniec nie będzie, ale jakoś średnio go lubię, bo nie zawsze wyglada super na buzi. Próbk jednak nie wzięłam, bo rzekomo nie było słoiczków. Jutro pójde ze swoimi i nie ma zmiluj się
Ano, mówiłam, że są różowe

Matchmaster ma piękny kolor i w miarę dobre krycie, ale strasznie mnie przesuszył. Teraz tak myślę, że może po zmianie pielęgnacji na bogatszą byłoby lepiej?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pierwszy raz tam usłyszałam, ze nie ma do czego zrobić. Fakt, była ta jedna z tych nowych, niezbyt uprzejma, moze to wszystko wyjasnia. Tak czy siak, pójde z własnymi słoiczkami, bo nie mam zamiaru znowu w ciemno kupić i przekonac sie ze ze oksyduje, albo ze nie pasuje odcień, topiac kase w błocie
Słoiczków nie mają już od jakiegoś miesiąca, jak nie dłużej. Ostatnio brałam próbkę do swojego.
Teraz myślę o BB extra light, ale nie wiem czy jest sens
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 19:09   #3824
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ano, mówiłam, że są różowe

Matchmaster ma piękny kolor i w miarę dobre krycie, ale strasznie mnie przesuszył. Teraz tak myślę, że może po zmianie pielęgnacji na bogatszą byłoby lepiej?

Słoiczków nie mają już od jakiegoś miesiąca, jak nie dłużej. Ostatnio brałam próbkę do swojego.
Teraz myślę o BB extra light, ale nie wiem czy jest sens
Ale w sumie NW13 ze studio fixa mógłby dac radę, bo 10-ka za rozowa na bank. Ale to wezmę próbkę i tego Matchmastera 1,0 tez Mnie on nie przesuszał, tylko cera wygladała nie zawsze ładnie "ubrana" w niego. Pamietam go jako bardzo kapryśny podkład.


O, no coś takiego. Czyżby zaopatrzenie im kulało? Tak czy siak, mam swoje to nie będzie mam nadzieje problemacji z odlaniem trochę próbek
I chyba wezme Wipes, uwielbiam je a zapach kocham prawie tak samo, jak kulkowy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 19:15   #3825
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale w sumie NW13 ze studio fixa mógłby dac radę, bo 10-ka za rozowa na bank. Ale to wezmę próbkę i tego Matchmastera 1,0 tez Mnie on nie przesuszał, tylko cera wygladała nie zawsze ładnie "ubrana" w niego. Pamietam go jako bardzo kapryśny podkład.

O, no coś takiego. Czyżby zaopatrzenie im kulało? Tak czy siak, mam swoje to nie będzie mam nadzieje problemacji z odlaniem trochę próbek
I chyba wezme Wipes, uwielbiam je a zapach kocham prawie tak samo, jak kulkowy
NW13 nigdy nie testowałam, ale może spróbuję
U mnie Matchmaster wyglądał pięknie na początku, potem była coraz bardziej sucha

Chyba ostatnio nie było słoiczków w dostawie. Nie miałam ostatnio problemów z odlaniem podkładu do mojego słoiczka.

Mówisz o chusteczkach do demakijażu czy Mac wypuścił jakiś nowy zapach? Kulkowy uwielbiam Chciałabym takie perfumy
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 19:52   #3826
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
NW13 nigdy nie testowałam, ale może spróbuję
U mnie Matchmaster wyglądał pięknie na początku, potem była coraz bardziej sucha

Chyba ostatnio nie było słoiczków w dostawie. Nie miałam ostatnio problemów z odlaniem podkładu do mojego słoiczka.

Mówisz o chusteczkach do demakijażu czy Mac wypuścił jakiś nowy zapach? Kulkowy uwielbiam Chciałabym takie perfumy
Ja dzisiaj w akcie desperacji macałam nawet rózowe, pomalowałam sobie cała ręke No i ten nw13 niby rozowawy ale nie az tak, jak 10. Nie wiem jednak, ja na ryjku to będzie wyglądało, dlatego muszę probasa zmajstrować. Gdybym wiedziała, ze nie maja pojemniczków, to bym dzisiaj swoje wzieła

Tak, mówie o chusteczkach, ja je uwielbiam

Kulkowa baza tez tak pachnie i sama przyjemnosc jej uzywać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-04-17 o 21:12
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 21:06   #3827
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale w sumie NW13 ze studio fixa mógłby dac radę, bo 10-ka za rozowa na bank. Ale to wezmę próbkę i tego Matchmastera 1,0 tez Mnie on nie przesuszał, tylko cera wygladała nie zawsze ładnie "ubrana" w niego. Pamietam go jako bardzo kapryśny podkład.


O, no coś takiego. Czyżby zaopatrzenie im kulało? Tak czy siak, mam swoje to nie będzie mam nadzieje problemacji z odlaniem trochę próbek
I chyba wezme Wipes, uwielbiam je a zapach kocham prawie tak samo, jak kulkowy
Noo te chusteczki sa boskie. Mialam rozne chusteczki do demakijazu i zadne dobrze nie zmywaja, a macowskie sa swietne Szkoda, ze ich cena jest wysoka, ale z drugiej strony - placi sie za jakosc, a np. na jakis wyjazd itp. to jest super sprawa
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 21:13   #3828
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Noo te chusteczki sa boskie. Mialam rozne chusteczki do demakijazu i zadne dobrze nie zmywaja, a macowskie sa swietne Szkoda, ze ich cena jest wysoka, ale z drugiej strony - placi sie za jakosc, a np. na jakis wyjazd itp. to jest super sprawa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 21:28   #3829
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

U mnie te chusteczki powodują tak koszmarne podrażnienie i wysyp następnego dnia, jak żaden inny kosmetyk w mojej kosmetycznej karierze. Muszę zbadać ich skład, jakbym doszła do tego, co powoduje taki efekt, to pewnie uniknęłabym wielu problemów z cerą na przyszłość.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-17, 21:39   #3830
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
U mnie te chusteczki powodują tak koszmarne podrażnienie i wysyp następnego dnia, jak żaden inny kosmetyk w mojej kosmetycznej karierze. Muszę zbadać ich skład, jakbym doszła do tego, co powoduje taki efekt, to pewnie uniknęłabym wielu problemów z cerą na przyszłość.
Ja miałam to samo z chusteczkami douglasowymi. Przy zmywaniu piekło strasznie, a później miałam czerwone plamy, jakbym pokrzywą się poparzyła Co prawda dawka wapna pomogła, ale no dość traumatyczne przeżycie, bo byłam wtedy w Kato służbowo i zaraz szłam na ważny event.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 06:43   #3831
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Kulkowy uwielbiam Chciałabym takie perfumy
Był to jeden z wielu powodów, dla których zakochałam się w perfumach Insolence Zapach cudny, duszący i baaaardzo przypominający Meteoryty
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 07:42   #3832
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj w akcie desperacji macałam nawet rózowe, pomalowałam sobie cała ręke No i ten nw13 niby rozowawy ale nie az tak, jak 10. Nie wiem jednak, ja na ryjku to będzie wyglądało, dlatego muszę probasa zmajstrować. Gdybym wiedziała, ze nie maja pojemniczków, to bym dzisiaj swoje wzieła

Tak, mówie o chusteczkach, ja je uwielbiam

Kulkowa baza tez tak pachnie i sama przyjemnosc jej uzywać
Daj znać jak to NW13 się sprawdzi

Ładny zapach mają te chusteczki Do całej twarzy chyba nigdy ich nie używałam, rzadko korzystam z tej formy demakijażu - mam ulubione chusteczki z biedronki na podróż a tak to zdecydowanie bardziej wolę używać micela.

Róż G. też tak pachnie Częściej go wącham niż używam
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Był to jeden z wielu powodów, dla których zakochałam się w perfumach Insolence Zapach cudny, duszący i baaaardzo przypominający Meteoryty
Muszę powąchać
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 10:53   #3833
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Kliknęłam Nourishinga
Testowałam go jakiś czas i jest fajny Kończy mi się Mineralize Moisture no i nie wiem czy chcę go znowu czy brać coś innego Zadowolona byłam z czarnego BB, ale kusi mnie Waterweight podkładowe problemy mam

aa no i muszę powiedzieć, że bardzo lubię Upwarda
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 11:14   #3834
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Daj znać jak to NW13 się sprawdzi

Ładny zapach mają te chusteczki Do całej twarzy chyba nigdy ich nie używałam, rzadko korzystam z tej formy demakijażu - mam ulubione chusteczki z biedronki na podróż a tak to zdecydowanie bardziej wolę używać micela.

Róż G. też tak pachnie Częściej go wącham niż używam
Wyszłam ze Studio Fixem NW13 - poszłam nieumalowana i testowałam Fixa NW 13, Matchmastera 1,0 w kolorze dla mnie idealnym. I gdyby nie to, ze przebarwienia przez podkład widac było, to bym go wzieła. Wygladał bardzo naturalnie u mnie Ale ze Fix NW13 bardziej kryjący i jeszcze nie masakrycznie rozowy - bardziej neutralny to jego wziełam. NW10 - mąka- widać go było w porach, nawet Macóweczka na nie była.

I nie bijta - kupiłam jednego Versicoloura Dalej mówię, ze bardzo barwią i mi sie to nie podoba, ale ja wziełam najjaśniejszy - Long Live The Night - który wyglada jak my lips but better i nie barwi ich. Za to nadaje ładny połysk nieprzerysowany i mega nawilża usta i wytrzymuje picie i jakies tam jedzonko - połysk i lekkie podrasowanie koloru sie trzyma dalej

Chusteczek na razie nie brałam, bo przejrzałam zapasy chomikowe i mam pełno micela Biodermy - a używam albo chusteczki, albo micela. Wiec na razie pass. Chyba ze gdzies będę jechac, to na podroz wezme małe opakowanie chusteczek.

Rozy G nie mam, ale wiem, ze pachną. Mnei sie podoba nowa Terracota i pewno ulegne jak bedzie

Uwielbiam jeszcze zapach rozy Burberry
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-04-18 o 11:47
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 11:34   #3835
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wyszłam ze Studio Fixem NW13 - poszłam nieumalowana i testowałam Fixa NW 13, Matchmastera 1,0 w kolorze dla mnie idealnym. I gdyby nie to, ze przebarwienia przez podkład widac było, to bym go wzieła. Wygladał bardzo naturalnie u mnie Ale ze Fix NW13 bardziej kryjący i jeszcze nie masakrycznie rozowy - bardziej neutralny to jego wziełam. NW10 - mąka- widać go było w porach, nawet Macóweczka na nie była.

I nie bijta - kupiłam jednego Versicoloura Dalej mówię, ze bardzo barwią i mi sie to nie podoba, ale ja wziełam najjaśniejszy - Long Live The Night - który wyglada jak my lips but better i nie barwi ich. Za to nadaje ładny połysk nie przerysowany i mega nawilża usta i wytrzymuje picie i jakies tam jedzonko - połysk i lekkie podrasowanie koloru sie trzyma dalej

Chusteczek na razie nie brałam, bo przejrzałam zapasy chomikowe i mam pełno micela Biodermy - a używam albo chusteczki, albo micela. Wiec na razie pass. Chyba ze gdzies będę jechac, to na podroz wezme małe opakowanie chusteczek.

Rozy G nie mam, ale wiem, ze pachną. Mnei sie podoba nowa Terracota i pewno ulegne jak bedzie

Uwielbiam jeszcze zapach rozy Burberry
Oo, fajnie - chcialabym zobaczyc u Ciebie na ustach . Te Versicoloury sa calkiem ok, ale ja odpuscilam, bo wydaje mi sie, ze trwaloscia nie powalaja, a bardzo lubie plynne pomadki Sephorowe + teraz jest fajna promocja na kolorowke.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 11:50   #3836
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Oo, fajnie - chcialabym zobaczyc u Ciebie na ustach . Te Versicoloury sa calkiem ok, ale ja odpuscilam, bo wydaje mi sie, ze trwaloscia nie powalaja, a bardzo lubie plynne pomadki Sephorowe + teraz jest fajna promocja na kolorowke.
Na zdjeciach to nie da sie uchwycić, wychodza takiemokre nieco usta. Na zywo efekt troszke lepiej widoczny. Ale generalnie koloru nie ma - podkresla naturalny kolor ust lekko intensyfikujac i nadajac blasku. Inaczej tego opisac nie da sie

U mnie takie neutrale sa pozadne, bo majac tyle kolorów zawsze mi brakuje czegoś "no colors, but and not quite nude", jak mi sie nie chce malować konkretnymi kolorami i takie coś zawsze sie przyda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 13:02   #3837
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
U mnie te chusteczki powodują tak koszmarne podrażnienie i wysyp następnego dnia, jak żaden inny kosmetyk w mojej kosmetycznej karierze. Muszę zbadać ich skład, jakbym doszła do tego, co powoduje taki efekt, to pewnie uniknęłabym wielu problemów z cerą na przyszłość.
witaj w klubie! Jedyny zmywak, który masakrycznie podrażnia moje oczy
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Muszę powąchać
Witaj w klubie ! Uwielbiam zapach meteorków
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 13:58   #3838
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Macie jakies ulubione maskary do rzes? Mam srednie, raczej sztywne rzesy. Nie mialam zadnej maskary MAC jeszcze i sie zastanawiam, czy literkowa jest warta uwagi.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 14:37   #3839
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Macie jakies ulubione maskary do rzes? Mam srednie, raczej sztywne rzesy. Nie mialam zadnej maskary MAC jeszcze i sie zastanawiam, czy literkowa jest warta uwagi.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Literkowy przy Upward Lash sie chowa Mam go dzisiaj (UL) i rzęsy do niebaaaa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 14:48   #3840
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Macie jakies ulubione maskary do rzes? Mam srednie, raczej sztywne rzesy. Nie mialam zadnej maskary MAC jeszcze i sie zastanawiam, czy literkowa jest warta uwagi.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
kończę właśnie literkowy i nie kupię więcej nic specjalnego
dawałam mu dwa razy szansę i nie
upwarda uwielbiam, robi świetne oko, ale u mnie jak trochę podeschnie wygląda lepiej
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.