Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2008-07-05, 03:25   #1891
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomo¶ci: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Do vivian90 p³ukanki schodza od 1 do 7 myæ w zaleznosci od stezenia
ja polecam p³ukanki z Delii
zuni jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-05, 08:50   #1892
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 2 832
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

kina, ja bym na Twoim miejscu wziê³a co¶ z profesjonalnych majirelów, ale na poziomie 8, w ch³odnym odcieniu, np 8.1 lub 8.13, ewentulnie 8 sam±. Ni¿sze numery mog± wyj¶æ duuu¿o za ciemne.
Voodia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-05, 10:25   #1893
kina023
Przyczajenie
 
Avatar kina023
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Voodia Poka¿ wiadomo¶æ
kina, ja bym na Twoim miejscu wziê³a co¶ z profesjonalnych majirelów, ale na poziomie 8, w ch³odnym odcieniu, np 8.1 lub 8.13, ewentulnie 8 sam±. Ni¿sze numery mog± wyj¶æ duuu¿o za ciemne.
ja my¶la³am o farbie Natural & Easy Ciemny Satynowy Blond..
Ale nie wiem czy by³by to dobry wybór?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu³u.JPG (28,5 KB, 139 za³adowañ)
__________________
... A musisz uwierzyæ w siebie, bo wiara czyni cuda ...
kina023 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-05, 15:32   #1894
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Moze w zlym miejscu zamieszczam moje pytanie, ale moze mozecie jakos mi pomoc. Moj blad polega na tym, ze farbowalam wiele razy wlos Palette na czekoladowy baz, ciemny braz, aksamitny braz i same mozecie sie domyslic co powychodzilo... Tak wiec, drogie Wizazanki mam pytanie, jak myslicie, czy jakbym polozyla jasny blond na wlosy,rozjasnilabym je troche? czy zniszczyla bardzo? prosze o rady, chcialam jakos dojsc do chociaz o 2-3 tony jasniejszego brazu, boje sie dekoloryzacji, dlatego szukam innego rozwiazania
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-05, 16:16   #1895
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomo¶ci: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

caate

z do¶wiadczenia wiem, ¿e po³o¿enie blond na ciemny kolor niewiele daje. Jedynie odrost ³apie jasny kolor, co jak ³atwo siê domy¶liæ - wygl±da komicznie. Nie wiem jak bêdzie to z rozja¶niaczami, ale na pewno wiem ¿e kilka razy to i tak bêdzie za ma³o, ¿eby uzyskaæ jasny kolor. Poza tym na pewno musia³aby¶ obci±æ spor± czê¶æ w³osów, gdy¿ ¶ci±gn±æ ciemny kolor z koñcówek to rzecz niemal niemo¿liwa.
Jedyne rozs±dniejsze rozwi±zanie to fryzjer...
Lainathiel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-05, 16:36   #1896
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Poka¿ wiadomo¶æ
caate

Poza tym na pewno musia³aby¶ obci±æ spor± czê¶æ w³osów, gdy¿ ¶ci±gn±æ ciemny kolor z koñcówek to rzecz niemal niemo¿liwa.
Jedyne rozs±dniejsze rozwi±zanie to fryzjer...
czyli tak jak myslalam, czyste samobojstwo dla wlosow...

co do fryzjera to wyszlam z rudymi odrostami, jedynie co to tak na pocieszenie, ze nie zaplacilam za koloryzacje, tylko za samo sciecie, bo bylam niezadowolona. Teraz sama mam dylemat, ze narobie sobie biedy na glowie ehh
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-05, 17:09   #1897
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 2 832
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kina023 Poka¿ wiadomo¶æ
ja my¶la³am o farbie Natural & Easy Ciemny Satynowy Blond..
Ale nie wiem czy by³by to dobry wybór?
Nigdy nie u¿ywa³am tej farby wiêc niestety nie mogê nic doradziæ
Voodia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 17:13   #1898
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
Moze w zlym miejscu zamieszczam moje pytanie, ale moze mozecie jakos mi pomoc. Moj blad polega na tym, ze farbowalam wiele razy wlos Palette na czekoladowy baz, ciemny braz, aksamitny braz i same mozecie sie domyslic co powychodzilo... Tak wiec, drogie Wizazanki mam pytanie, jak myslicie, czy jakbym polozyla jasny blond na wlosy,rozjasnilabym je troche? czy zniszczyla bardzo? prosze o rady, chcialam jakos dojsc do chociaz o 2-3 tony jasniejszego brazu, boje sie dekoloryzacji, dlatego szukam innego rozwiazania
Niestety, ale k³ad±c farbê blond na ciemny kolor niewiele mo¿na zyskaæ, tak naprawdê brzydki efekt, dok³adnie jasne odrosty, ciemna reszta, a wyl±da to ¶rednio ciekawie
andziaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-05, 21:22   #1899
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomo¶ci: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
czyli tak jak myslalam, czyste samobojstwo dla wlosow...

co do fryzjera to wyszlam z rudymi odrostami, jedynie co to tak na pocieszenie, ze nie zaplacilam za koloryzacje, tylko za samo sciecie, bo bylam niezadowolona. Teraz sama mam dylemat, ze narobie sobie biedy na glowie ehh
no niestety, ale proponowalabym odpu¶ciæ. W moim przypadku bardzo ciemny br±z uda³o siê ¶ci±gn±æ jedynie do blondo-rudego koloru przez fryzjera. Od¿ywianie pomog³o, ale niestety nie na ca³e ¿ycie, teraz zmagam siê z suchymi i bardzo zniszczonymi w³osami. Nie s±dzê, ¿eby to wszystko by³o warte tak s³abej kondycji w³osów
Lainathiel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-05, 23:14   #1900
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczyny mam pytanie, ide do fryzjera w przysz³ym tygodniu, no i boje sie strasznie;/ tego co mi wyjdzie na g³owie mam teraz jasne w³osy, podchodzace pod ¿ó³ty ,no i chce cos bardziej w moim naturalnym kolorze, i znalaz³am cos co mnie zadawala jednak chcia³abym wiedziec jaki dok³adnie jest ten kolor, wg was oczywiscie

kolorr.jpg
__________________
'' z ¿ycia du¿o ju¿ wynios³am wiêc przestañ mnie do¶wiadczaæ, nie chce tak do koñca walki z problemami staczaæ ''
99GirlOoo99 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-06, 21:27   #1901
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomo¶ci: 2 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny,
czy ktoras z was uzywala odcienia "ciemny blond" Casting? Mozecie powiedziec pare slow, jak wychodzi (ciemny braz czy jasny?) Wiem, ze one wszystkie wychodza duzo ciemniej, ostatnio mialam "jasny braz" i byl za ciemny, teraz kupilam ciemny blond i mysle, czy go uzyc. Pomozcie!
czarna.noc jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 14:00   #1902
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,
czy ktoras z was uzywala odcienia "ciemny blond" Casting? Mozecie powiedziec pare slow, jak wychodzi (ciemny braz czy jasny?) Wiem, ze one wszystkie wychodza duzo ciemniej, ostatnio mialam "jasny braz" i byl za ciemny, teraz kupilam ciemny blond i mysle, czy go uzyc. Pomozcie!
Choæ nazwa ciemny blond to z kolorem tym ma niewiele wspólnego...zalezy na jakim kolorze, ale u mnie wychodzi mniej wiêcej jako ¶redni br±z, trzymam dok³adnie tyle ile pisze producent, pierwsze 3 mycia jest ciemniejszy ni¿ na opakowaniu. Kiedy trzyma³am d³u¿ej ni¿ w ulotce informacyjnej wychodzi³ do¶æ ciemny
andziaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-07, 18:20   #1903
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomo¶ci: 2 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dzieki za odpowiedz. Uzylam dzis tego koloru i nie jestem do konca zadowolona. Jestem szatynka, pare mies. temu rozjasnilam wlosy (2-3 tony) i teraz chcialam je rownomiernie pokryc tym odcieniem i co? I nic, prawie wcale nie zlapalo Bardzo nierowny wychodzi ten kolor. Na szczescie nie ciemny
czarna.noc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-08, 07:18   #1904
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki za odpowiedz. Uzylam dzis tego koloru i nie jestem do konca zadowolona. Jestem szatynka, pare mies. temu rozjasnilam wlosy (2-3 tony) i teraz chcialam je rownomiernie pokryc tym odcieniem i co? I nic, prawie wcale nie zlapalo Bardzo nierowny wychodzi ten kolor. Na szczescie nie ciemny
Z castingiem niestety tak jest, niby kolor ten sam a ka¿dej osobie wychodzi inaczej... u mnie wychodzi³ ³adnie ten kolor, a próbowa³am ro¿nych kolorów...
andziaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-08, 11:16   #1905
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomo¶ci: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez andziaxx Poka¿ wiadomo¶æ
Z castingiem niestety tak jest, niby kolor ten sam a ka¿dej osobie wychodzi inaczej... u mnie wychodzi³ ³adnie ten kolor, a próbowa³am ro¿nych kolorów...
My¶lê ¿e przyczyna jest prosta i le¿y ona w tym, i¿ Casting to nie farba, a krem koloryzuj±cy który dzia³a bardziej jak szampon ani¿eli farba. W zwi±zku z tym równie¿ kolor, jaki wyjdzie zale¿y od bazowego koloru w³osów...
Lainathiel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-09, 00:20   #1906
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 316
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

szampony koloryzujace nice'n easy clairol maja fantastyczny wybor odcieni kazdy kolor wlosow jest w wydaniu chlodnym ( cool lub ash ) , neutralnym i cieplym . na zdjeciu sa moje wlosy zafarbowane odcieniem medium cool brown , ale jesli komus wydaje sie za ciemny jest jeszcze do wyboru natural light ash brown i o czywiscie jeszcze do tego sa tez brazy neutralne ,cieple i ciemniejsze . tutaj na drugim zdjeciu polozone jest na bardzo zrudziale poprzednim czekoladowym brazem wlosy ,a na pierwszym na wlosy , ktore nie byly koloryzowane od paru miesiecy , z lekko rudymi refleksami ( bluzka ta sama dziwnym trafem ) farby te sa dostepne w kazdej drogerii w wielkiej brytanii po przystepnej cenie , nie wiem jak w polsce .
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg cool brown2.JPG (28,0 KB, 152 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg coll brown 4.JPG (23,8 KB, 197 za³adowañ)
soni jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-09, 09:04   #1907
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomo¶ci: 2 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê ¿e przyczyna jest prosta i le¿y ona w tym, i¿ Casting to nie farba, a krem koloryzuj±cy który dzia³a bardziej jak szampon ani¿eli farba. W zwi±zku z tym równie¿ kolor, jaki wyjdzie zale¿y od bazowego koloru w³osów...
Tak, ale z drugiej strony napisane jest w ulotce, ze moza go uzywac jak ma sie pasemka i chce wrocic do jednolitego koloru wlosow. U mnie sie pod tym wzgledem nie sprawdzil, a ton ciemniejszy kolor (jasny braz) wyszedl b.ciemny a rowniez nie zlapal rownomiernie..
czarna.noc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-09, 10:41   #1908
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 5 203
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczyny, proszê poleæcie mi jak±¶ dobr± farbê, która nie p³owieje i nie zmywa siê w pewnym stopniu po kilku myciach po farbowaniu...
Za ka¿dym razem jak pofarbujê w³osy mam ³adny kolor, taki jaki chcia³am, ale ju¿ po kilku dniach wyra¼nie widaæ, ¿e kolor siê "spra³.
Jak± farbê wybraæ nastêpnym razem?
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-09, 11:12   #1909
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez soni Poka¿ wiadomo¶æ
szampony koloryzujace nice'n easy clairol maja fantastyczny wybor odcieni kazdy kolor wlosow jest w wydaniu chlodnym ( cool lub ash ) , neutralnym i cieplym . na zdjeciu sa moje wlosy zafarbowane odcieniem medium cool brown , ale jesli komus wydaje sie za ciemny jest jeszcze do wyboru natural light ash brown i o czywiscie jeszcze do tego sa tez brazy neutralne ,cieple i ciemniejsze . tutaj na drugim zdjeciu polozone jest na bardzo zrudziale poprzednim czekoladowym brazem wlosy ,a na pierwszym na wlosy , ktore nie byly koloryzowane od paru miesiecy , z lekko rudymi refleksami ( bluzka ta sama dziwnym trafem ) farby te sa dostepne w kazdej drogerii w wielkiej brytanii po przystepnej cenie , nie wiem jak w polsce .
S± super zarówno szampony jak i farby nie ma ich niestety w Polsce
Maj± kapitalnie na opakowaniach zaznaczone czy zimny, ciep³y, czy neutralny kolor W PL tez mogliby na to wpa¶æ. Szkoda, bo kiedy¶ by³y w Polsce. Teraz s± na pewno w UK i Irlandii, nie wiem jak w innych krajach.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 11:17   #1910
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomo¶ci: 2 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Adeq Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, proszê poleæcie mi jak±¶ dobr± farbê, która nie p³owieje i nie zmywa siê w pewnym stopniu po kilku myciach po farbowaniu...
Za ka¿dym razem jak pofarbujê w³osy mam ³adny kolor, taki jaki chcia³am, ale ju¿ po kilku dniach wyra¼nie widaæ, ¿e kolor siê "spra³.
Jak± farbê wybraæ nastêpnym razem?
U mnie dlugo sie trzyma Polly Brillance Schwarzkopf (najlepsza farba ever moim zdaniem) oraz Safira (ta ostatnia to z pol roku, ale kolor uzylam b.ciemny - chyba turecka mokka)
czarna.noc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-09, 20:43   #1911
201607060918
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja dzi¶ kupi³am w Rossmanie Loreal Recital Preference M2 Mro¼ny kasztan podobaj± mi siê wszystkie odcienie br±zu z Loreal tylko szkoda ¿e nie zawsze wychodz± takie jak na opakowaniu. Wszystkie ciemne br±zy jak d³ugo trzyma siê na w³osach wygl±daja jak prawie czarne. Ja swoich nie farbowa³am 2 miesiace, chcia³am je troche od¿ywiæ bo mi wypadaj±. My³am zwyk³ym zio³owym szamponem (czasami nawet przeciw³upie¿owym) i nic kolor nadal mam ciemny br±z.
201607060918 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-10, 15:37   #1912
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny, a próbowa³¶cie farby Loreala z poni¶zego zdjêcia ? Widzia³am w tym w±tku w³osy Praline po niej i bardzo mi siê podoba³y . Szkoda tylko, ¿e mój obecny kolor jest trochê ciemniejszy, ni¿ na drugim zdjêciu. Jaki efekt mog³abym osi±gn±c ? Podoba mi siê te¿ "jasny sexy br±z" Palette XXL, ale te¿ bojê siê ¿e nie chwyci.
Ostatnio nie mogê siê zdecydowac na jaki¶ kolor.

Mam w domu farbê Wella Decore, Zmys³owy br±z, ale nie wiem czy go po³o¿yc. Ciekawa jestem jak by wysz³o, bo kolor na opakowaniu jest bardzo ³adny.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg G. VIRGINIE Jasny Braz Zlocisty.JPG (9,2 KB, 134 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie1 092.jpg (26,8 KB, 222 za³adowañ)
__________________


Edytowane przez Anja92
Czas edycji: 2008-07-10 o 20:51
Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-15, 17:40   #1913
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

up
__________________

Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-15, 17:59   #1914
itamQ
Raczkowanie
 
Avatar itamQ
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: in love.
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny mam pytanie, mam farbowane w³osy na czarno, mam ju¿ okropne odrosty.. (jestem naturaln± brunetk±) chcia³abym sobie przemalowaæ w³osy na br±z, ale nie wiem czy na tym czarnym z odrostami mi wyjdzie ?
__________________

..misiO ;-*


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323157 - WYMIANKA

ZDA£AM PRAWKO!!
matuszystka'10
itamQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:02   #1915
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez itamQ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam pytanie, mam farbowane w³osy na czarno, mam ju¿ okropne odrosty.. (jestem naturaln± brunetk±) chcia³abym sobie przemalowaæ w³osy na br±z, ale nie wiem czy na tym czarnym z odrostami mi wyjdzie ?
Na farbowanej czerni ci nie wyjdzie , pozostaje dekoloryzacja albo farbowanie odrostów na br±z i podcinanie w³osów zafarbowanych ( ale to raczej nie bêdzie dobre rozwi±zanie, je¿eli masz d³ugie w³osy).
__________________

Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-17, 15:07   #1916
visniova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hej Aktualnie mam jasny br±z , taki bardzo popielaty , brzydki .. mysle nad farba aksamitny br±z , tylko bojê sie ze wyjdzie mi czarny .. farbowala któras z was tym kolorem? w ogole co o nim myslicie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpeg farba.jpeg (64,1 KB, 70 za³adowañ)
visniova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-17, 15:57   #1917
itamQ
Raczkowanie
 
Avatar itamQ
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: in love.
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka¿ wiadomo¶æ
Na farbowanej czerni ci nie wyjdzie , pozostaje dekoloryzacja albo farbowanie odrostów na br±z i podcinanie w³osów zafarbowanych ( ale to raczej nie bêdzie dobre rozwi±zanie, je¿eli masz d³ugie w³osy).

Oj.. w³oski mam bardzo d³ugie wiêc odpada No có¿, poczekam a¿ zejdzie czerñ dziêkujê
__________________

..misiO ;-*


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323157 - WYMIANKA

ZDA£AM PRAWKO!!
matuszystka'10
itamQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-17, 16:16   #1918
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomo¶ci: 2 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez visniova Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Aktualnie mam jasny br±z , taki bardzo popielaty , brzydki .. mysle nad farba aksamitny br±z , tylko bojê sie ze wyjdzie mi czarny .. farbowala któras z was tym kolorem? w ogole co o nim myslicie?
Brillance to b.dobra farba, mialam ten odcien i nie wychodzi czarny. Wychodzi natualny braz, raczej sredni-ciemny niz jasny.
czarna.noc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-17, 20:25   #1919
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dobra, postanowi³am nie rozja¶niac w³osów. Mo¿e kiedy¶ ...Podkre¶li³am tylko ich naturalny kolor Wella Decore, Zmys³owy br±z. Mo¿e zrobiê jeszcze fotkê jutro rano, w ¶wietle dziennym.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie1 239.jpg (126,4 KB, 300 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie1 236.jpg (62,0 KB, 124 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie1 238.jpg (65,1 KB, 98 za³adowañ)
__________________

Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-07-17, 21:11   #1920
agataa121
Raczkowanie
 
Avatar agataa121
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: >
Wiadomo¶ci: 291
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A ja my¶lê nad pomalowaniem w³osów na orzech laskowy Londy...
mam teraz taki rudy-blond i nie wiem czy mi wyjdzie nie za jasny?



mój aktualny kolor:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00989.jpg (94,7 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC01006.jpg (89,8 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC01001.jpg (87,8 KB, 70 za³adowañ)
__________________
* * *
- "A dlaczego panna m³oda ma wtedy bia³± sukienkê?
-To jest symbol
dziedzictwa"

agataa121 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.