Ceny zabiegów paznokciowych - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-20, 23:10   #121
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: Ceny zabiegów paznokciowych

Muszę odkopać ten wątek, bo mnie też nurtują sprawy cenowe.. Zaczęłam robić w centrum sporego miasta.. naokoło przedłużają paznokcie od 95 zł w zwyż, ale ja mimo to nie mogę jakoś powiedzieć więcej niz 80 zł za założenie akryli i żeli..i chyba też nazwę to promocją..bo w innych salonach w centrum biorą np za akryl z białą końcówką ponad 100zł a ja na razie biorę za akryl zwykły i french jednakową cenę, uzupełnienie 50zł. Zachodzę już w głowę.. jedni mówią że to tanio inni ze za drogo..nikomu nie dogodzę do końca.. Czy za zdobienie w tym przypadku brać osobno czy ma być już w cenie?? Pomóżcie, bo na razie te ceny w powietrzu wiszą..:/
__________________
COŚ MIŁEGO DLA OKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180130

katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 07:36   #122
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Ceny zabiegów paznokciowych

A dlaczego nie możesz za swoje zabiegi miec wyzszych cen dostosowanych do cen w okolicy w jakiej załozyłas salon?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 07:45   #123
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: Ceny zabiegów paznokciowych

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
A dlaczego nie możesz za swoje zabiegi miec wyzszych cen dostosowanych do cen w okolicy w jakiej załozyłas salon?
Moja poprzedniczka w tym salonie nie dość, że zakładała akryl za 60 zł, to jeszcze nie bardzo jej to wychodziło .. a ludzie są pamiętliwi.. Dziewczyny, z którymi zaczęłam pracować też nie mają wygórowanych cen za swoje usługi kosmetyczno-pilęgnacyjne..raczej ceny wypośrodkowane.. Uważasz, że to i tak za mało jak na droższą okolicę? Może jednak podnieść za coś cenę? Żele są zdecydowanie droższe od akryli co mnie bardzo denerwuje, bo najwięcej mam na razie na akryl a żele i tak musiałam kupić. Pracuję tylko na firmie NSI.
__________________
COŚ MIŁEGO DLA OKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180130

katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 12:34   #124
Xsenia1
Raczkowanie
 
Avatar Xsenia1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 71
Dot.: Ceny zabiegów paznokciowych

A ja mam pytanie, pewnie trochę dziwne i śmieszne ale dlaczego zrobienie paznokci jest aż tak drogie. 80, 100 zł za paznokcie!! Naprawdę materiały są aż takie drogie , czy to robocizna jest aż tak droga.
Chciałbym mieć dobrze zrobine paznokcie ale chyba taniej wychodzi samemu to robić
__________________
80% kobiet nosi źle dobrane staniki, a ty czy do nich należysz?? Sprawdź http://stanikomania.blox.pl/2007/08/...iowka8221.html

Xsenia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 12:52   #125
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Ceny zabiegów paznokciowych

Cytat:
Napisane przez Xsenia1 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, pewnie trochę dziwne i śmieszne ale dlaczego zrobienie paznokci jest aż tak drogie. 80, 100 zł za paznokcie!! Naprawdę materiały są aż takie drogie , czy to robocizna jest aż tak droga.
Chciałbym mieć dobrze zrobine paznokcie ale chyba taniej wychodzi samemu to robić

Drogie ?hmmm ja kiedys tez tak uwazalam ale odkad sama zaczelam robic paznokcie i zobaczylam ile pracy z tym jest ,ile starań trzeba, by wyszly ladne pazurki i (a jakze)ile kosztuja materialy ,oczywiscie te dobre nie z allegro(chodzi mi o zele ) to zmienilam zdanie.
Uwazam ze 80-100zl to nie jest wygorowana cena za pazurki,ktore sa fachowo i solidnie wykonane,ktore nie zapowierzaja sie i nie odpadaja po 2 dniach.
Oczywiscie niektore dziewczyny by zaoszczedzic kupuja same sprzet i materialy i bez zadnego doswiadczenia "maltretuja " sobie ( sobie jak sobie) ale czesto takze innym paznokcie.Skutki zazwyczaj sa latwe do przewidzenia...Wiem cos o tym bo sama przed kursem zrobilam paznokcie akrylowe tesciowej...nie musze mowic co bylo potem....
ps Przed kursem ogladalam wiele pazurkow na internecie i spora wiekszosc mi sie podobala wiec je zapisywalam w komputerze.Bedąc juz po kursie ogladnelam jeszcze raz te paznokcie i wtedy zobaczylam ,ze tak naprawde wiekszosc tych paznokci bylo zle wykonanych,plaskie jak deska,nierowne,lopatowate ale ratowal je tylko wzorek.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 22:17   #126
Xsenia1
Raczkowanie
 
Avatar Xsenia1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 71
Dot.: Ceny zabiegów paznokciowych

Fajnie tylko nie stać mnie na wydanie 1/10-1/12 moich dochodów tylko i wyłącznie na paznokcie. Wobec czego jestem zmuszona do nierównych, łamliwych, i okropnych paznokci (i nawet lakier im nie pomoże).
__________________
80% kobiet nosi źle dobrane staniki, a ty czy do nich należysz?? Sprawdź http://stanikomania.blox.pl/2007/08/...iowka8221.html

Xsenia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 09:10   #127
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Ceny zabiegów paznokciowych

Xenia na pewno znajdziesz coś tańszego - sąstylistki pracujące w domu, one liczą mniej, a jeśli jeszcze pracują na tańszych materiałach (ale dobrych!!) to cena u nich jest niższa. A jakość może być podobna, jeśli nie taka sama. Sęk w tym, aby znaleźć osobę, któa tak zrobi paznokcie, że za 4-5 tygodni wrócisz na uzupełnienie i nie będą potrzeben ciągłe poprawki. No niestety przedłużone paznokcie to pewien luksus, trzeba na nie wydać trochę kasy. I potem wydawać systematycznie

Ajeśli nie chcesz przedłużać, to na nierówne, łamliwe paznokcie polecam NailTek ;-)
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 11:44   #128
Xsenia1
Raczkowanie
 
Avatar Xsenia1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 71
Dot.: Ceny zabiegów paznokciowych

Dzięki Agoosia. Tylko nie mam zbyt wiele znajomych które by znały kogoś takiego kto robiłby paznokcie. Nie pozostaje mi nic inego jak domowe sposoby. A nierówne i łamliwe paznokcie będę jeszcze długo miała (dopuki nie dorosną moje dzieci, bo przy nich to nawet 3 mm paznocie się nie uchowają )
__________________
80% kobiet nosi źle dobrane staniki, a ty czy do nich należysz?? Sprawdź http://stanikomania.blox.pl/2007/08/...iowka8221.html

Xsenia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 11:50   #129
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Ceny zabiegów paznokciowych

Cytat:
Napisane przez Xsenia1 Pokaż wiadomość
Dzięki Agoosia. Tylko nie mam zbyt wiele znajomych które by znały kogoś takiego kto robiłby paznokcie. Nie pozostaje mi nic inego jak domowe sposoby. A nierówne i łamliwe paznokcie będę jeszcze długo miała (dopuki nie dorosną moje dzieci, bo przy nich to nawet 3 mm paznocie się nie uchowają )
no więc tym bardziej polecam Nail Tek Sam mam malutkie dziecko a moje paznokcie z natury się "rozdwajają" tak bardzo, że jeśli chciałam, to mogłam oddzielać warstwy paznokcia tak, jakbym oddzielała warstwę lakieru A po tej odżywce moje paznokcie zdołałam zapuscić a przede wszystkim - kompletnie wyeliminowałam jakiekolwiek rozdwajanie
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.