Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-06-25, 14:29   #2581
smallrosefromyou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: szamponetka - proszê o pomoc

W³a¶nie s³ysza³am, w³osy dobrze ³api± kolor, ale ta szamponetka podobno mocno je niszczy. U¿ywa³a¶ jej? ;> jestem ciekawa opinii mo¿e siê jednak na ni± skuszê.
Czyta³am, ¿e czasami mog± one zmieniæ kolor, np. zamiast br±zowego wyjdzie rudy. Czy to prawda? ;> Jestem ciemn± blondynk±, czy je¶li bêdê chcia³a siê pofarbowaæ na np. czekoladowy br±z to wyjdzie mi ³adny kolor? ;> No i czy szamponetka ³adnie schodzi? ;>
smallrosefromyou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-25, 15:22   #2582
linve
Raczkowanie
 
Avatar linve
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hannover
Wiadomo¶ci: 107
Send a message via Skype™ to linve
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Czy moglybyscie mi doradzic?

otoz, moja historia wlosow...

Moim naturalnym kolorem jest ciemny blond. mialam go na glowie 17 lat, wiec mi sie znudzil i zaczelam go rozjasniac. Po rozjasnieniu do jasnego blondu nie wygladalam za dobrze ( jasna cera i jasne wlosy - totalnie sie zlewalam.. po za tym ciag³e p³ukanki, zeby wlosy nie zrobily sie zolte. to mnie dobija³o).
postanowilam zrobic sie na rudo. w ciemnej miedzi wygladalam super, ale kolor byl nietrwaly. farbowalam sie 3 razy i kolor zawsze schodzi³ po 2 tygodniach do takiej ciemnej pomaranczy ;( i fryzjerka zaproponowala mi gorzka czekolade ( oczywiscie rude refleksy zostaly). Kolor wyszedl cudownie, ale wlosy sie strasznie zniszczyly. chcialabym zostac przy tym kolorze i nastepnym razem planuje uzyc szamponu koloryzujacego.
mysle nad castingiem 'creme gloss'.

tylko jaki odcien wybrac? ponoc wszystkie odcienie od jasnego brazu wychodza na poczatku czarne. myslalam o kolorze 400 br±z...

co myslicie?
__________________

linve jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-25, 16:09   #2583
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

my¶lê, ¿e odpowied¼ na te pytania znajdziesz w w±tku o Castingu, tam dziewczyny wklejaj± zdjêcia wiêc bêdzie Ci ³atwiej oceniæ czy siê nadaje, czy nie
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-25, 19:27   #2584
B95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 9
GG do B95
Szamponetka koloryzuj±ca.

Witajcie !
Mam pytanie dotycz±ce szamponetki koloryzuj±cej a dok³adniej w odcieniu ognistego rudego . Mam w³osy ciemny blond/jasny br±z, wacham siê, poniewa¿ nie umiem tego okre¶liæ. Otó¿ jak± szamponetkê mam wybraæ (z jakiej firmy i ile kosztuje?) je¿eli chcê uzyskaæ rudy kolor ? Chcê ¿eby by³ ognisty . Wa¿ne jest te¿ to, aby szamponetka zmy³a siê pokilku myciach. Zale¿y mi te¿, aby nie zniszczy³a i nie wysuszy³a mi w³osów. Mam nadzieje, ¿e siê na tym znacie imi pomo¿ecie .

Z góry dziêki za pomoc !!!
B95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-25, 20:43   #2585
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomo¶ci: 6 396
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Mania_xD
Dot.: Szamponetka koloryzuj±ca.

Moze nie tyle co rudy, ale czerwien joanny dokladniej porzeczkowa czerwien, pikny polecam!
__________________
Mania_xD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-26, 10:20   #2586
pati0111
Rozeznanie
 
Avatar pati0111
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Szamponetka koloryzuj±ca.

Ja mam pytanie odno¶nie szamponetki Czerñ Granatu marion. Teraz mam czekoladowy br±z joanny. Czy jak zrobie t± szamponetk± to nie wyjd± mi niebieskie ;>? Kupi³am j± bo nie znalaz³am innej czarnej szamponetki 4-8 myæ .. ;D Czy jaka¶ firma wogóle produkuje zwyk³e czarne szamponetki 4-8 ?
pati0111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-27, 06:48   #2587
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 142
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

dziewczyny jaki szampon polecacie na moje wlosy w kolorze spranej czekolady (Casting) z odrostami i przesb³yskami rudymi i moimi naturalnymi....mysla³am o jakim¶ fajnym br±zie ale kompletnie nie wiem z jakiej firmy i nie wiem czy mi pokryje farbowane (farb±) w³osy. Z góry dziêki za odp!!!
Lilly22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 08:38   #2588
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomo¶ci: 938
Dot.: Szamponetka koloryzuj±ca.

Cytat:
Napisane przez pati0111 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam pytanie odno¶nie szamponetki Czerñ Granatu marion. Teraz mam czekoladowy br±z joanny. Czy jak zrobie t± szamponetk± to nie wyjd± mi niebieskie ;>? Kupi³am j± bo nie znalaz³am innej czarnej szamponetki 4-8 myæ .. ;D Czy jaka¶ firma wogóle produkuje zwyk³e czarne szamponetki 4-8 ?
Ja nigdy nie widzia³am ¿adnej czysto czarnej szamponetki, nawet szamponu do 28 myæ niestety, w gimnazjum u¿y³am palette do 28 myæ granatow± czerñ i wygl±da³am jak chodz±ca zmora, mi jest niestety dobrze tylko w czystej czerni lub ciemnym br±zie. Szampon ten sp³uka³ siê dopiero po ponad roku( po 2 miesi±cach sta³ siê dziêki bogu ju¿ zwyk³± czerni± i wygl±da³am ³±dnie) dlatego ostrzegam przed tym produktem
__________________
" Ciekawo¶æ zabi³a kota, satysfakcja go wskrzesi³a "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu¿ywam kosmetyki, nie kupujê nowych

MerriqueMayfair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-27, 14:47   #2589
pati0111
Rozeznanie
 
Avatar pati0111
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Szamponetka koloryzuj±ca.

24 mycia s± z joanny (aksamitna czerñ), ale podobno czarny nie zejdzie. Nie chcê mieæ zawsze czarnych w³osów a nie mam zamiaru farbowaæ odrostów ani robiæ dekoloryzacji ;D
pati0111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-27, 18:44   #2590
Dreams Come True
Raczkowanie
 
Avatar Dreams Come True
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: in the world of fairy tales
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Witam Drogie Wiza¿anki
Obecnie moje w³osy s± w nijako-myszo-br±zowym kolorze i chyba wreszcie (po 20 latach ) dojrza³am do tego, ¿eby to zmieniæ
Z tego wzglêdu, ¿e pierwszy raz bêdê zmieniac kolor w³osów chcia³abym zrobiæ to jak najmniej inwazyjnie - tzn. tak aby nie zrobi³y mi siê odrosty, tylko ¿eby kolor siê zmy³ no i oczywi¶cie, ¿eby nie zniszczyæ w³osów chemi±...
Porad¼cie, jakiej firmy szampon/szamponetkê (czy to siê w zasadzie ró¿ni? bo ja w tym temacie totalnie zielona jestem ) zastosowaæ?
Dreams Come True jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 13:15   #2591
Ciara16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 288
pierwsze malowanie-szamponetk±..???

witam w³asnie zacze³y sie wakacje i z racji tego chcia³a bym zmienic kolor w³osow, na jasny br±z, cos takiego., warto? chce kupic szamponetke tak± do 4-8 zmyc na pocz±tek.
Wstawiam naturalny kolor moich wlosow, doradzcie cos
__________________
"Bo mnie na u¶miech zawsze staæ
Nie lubiê ¿ycia braæ-zbyt serio...
Bo ja na przekór wszystkim tym
Co zasmucaj± ¶wiat, u¶miecham siê [...]"

Zmierzchomanka
Bo ¶wiat a¿ pêka z nadmiaru piêkna

Edytowane przez Ciara16
Czas edycji: 2010-06-28 o 13:17
Ciara16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 13:54   #2592
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: pierwsze malowanie-szamponetk±..???

Czemu nie ? Szamponetki s± tanie i ³adnie (nie które) wychodz± ja mam du¿e ju¿ do¶wiadczenie z nimi i na br±zik te¿ ju¿ nimi robi³am ale mi siê zdaje ¿e masz taki jasny br±z mo¿e wrzuæ fotkê jaki kolor by¶ chcia³a
diamondrose jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 18:55   #2593
monia270607
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 367
Jaki kolor szamponetki?

Jakim kolorem szamponetki pofarbowaæ sobie w³osy? Jakiej firmy szamponetki u¿yæ? (chodzi mi o tak± co siê ca³kowicie zmywa i ilo¶æ umyæ potrzebna do zymcia zgadza siê z t± podan± na opakowaniu)

Jaki kolor pasuje ciemnej blondynce, niebieskookiej/szarookiej, cera z przebarwieniami? proszê o piln± odpowied¼
monia270607 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 19:10   #2594
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: Jaki kolor szamponetki?

Cytat:
Napisane przez monia270607 Poka¿ wiadomo¶æ
Jakim kolorem szamponetki pofarbowaæ sobie w³osy? Jakiej firmy szamponetki u¿yæ? (chodzi mi o tak± co siê ca³kowicie zmywa i ilo¶æ umyæ potrzebna do zymcia zgadza siê z t± podan± na opakowaniu)

Jaki kolor pasuje ciemnej blondynce, niebieskookiej/szarookiej, cera z przebarwieniami? proszê o piln± odpowied¼

chyba blond najlepiej pasuje a nie jakie¶ szamponetki...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 21:33   #2595
loveangelmusicbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Paryz, Francja
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: Jaki kolor szamponetki?

Cytat:
Napisane przez monia270607 Poka¿ wiadomo¶æ
Jakim kolorem szamponetki pofarbowaæ sobie w³osy? Jakiej firmy szamponetki u¿yæ? (chodzi mi o tak± co siê ca³kowicie zmywa i ilo¶æ umyæ potrzebna do zymcia zgadza siê z t± podan± na opakowaniu)

Jaki kolor pasuje ciemnej blondynce, niebieskookiej/szarookiej, cera z przebarwieniami? proszê o piln± odpowied¼
tez mysle ze blond pasowal by jaknajbardziej. ale szamponetki do tego nie nadaja sie raczej... tylko farby...

tez zastanawiam sie czy istnieja jakies dzialajace szamponetki, bo baaardzo dawno temu chcialam przyciemnic moje wlosy rozjasnione do blondu za pomoca szamponetki i nic mi nie wyszlo (probowalam 3 rozne i nici - zero efektu) a jeszcze kiedys uzywalam takiej pianki koloryzujacej - ta natomiast zadzialala lecz kolor zmywal sie bardzo brzydko i nie do konca
loveangelmusicbaby jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 21:46   #2596
Madziaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 14
u¿yæ szamponetki ?

Mam ok. 8 cm odrosty(naturalnie szatynka) bo 'potraktowa³am' je rozja¶niaczem(dosyæ mocny blond wyszed³) i chcia³abym wróciæ do swojego bo nie mam si³y czekaæ a¿ ca³e odrosn±. Jak u¿yjê szamponetki to gdy mi siê ju¿ zmyje to bêdzie mój kolor ?
Madziaja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 22:02   #2597
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 1 372
Dot.: u¿yæ szamponetki ?

jak ci sie zmyje to wydaje mi siê ¿e nadal bedzie blond, no moze nie czysty ale jaki¶ taki brudny.
Skoro rozja¶nilas to sk±d mia³by siê wzi±æ twój kolor?
__________________
ODCHUDZAM SIÊ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
£ydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM W£OSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-29, 15:44   #2598
Claudysiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 1
Jaki kolor mi wyjdzie?

Chcê pofarbowaæ w³osy szamponetk± od Palette Orzechowy Blond. Mój naturalny kolor to ¶redni br±z. Jaki kolor mi wyjdzie je¶li pofarbuje w³osy t± szamponetk±, bêdzie w ogóle jaki¶ efekt?
Claudysiek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-29, 19:51   #2599
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Jaki kolor mi wyjdzie?

Daj zdjecia szamponetki i koloru swojego w³osów to cos Ci powiem
diamondrose jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 16:03   #2600
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 757
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

witajcie
jestem naturalna szatynka, dwa miesiace temu wybralam sie do fryzjera celem mocnego rozjasnienia. nie wiem czym bylo to spowodowane (moze nieporozumieniem),ale wyszlam z kolorem ciutke ciemniejszym z ruda poswiata. probowalam sie przyzwyczaic- nie wyszlo. wybralam sie wiec po miesiacu po raz drugi, przygotowana na dekoloryzacje i nalozenie sredniego blondu. w odpowiedzi od fryzjerki uslyszalam,ze mi tego nie zrobi,bo mam (jej zdaniem,nie moim) ³adne, mocne wlosy i jej szkoda. zaproponowala jednak uzycia rozjasniacza (i przeczesanie wlosow grzebieniem, bo mialy to byc niby pasemka).wyszedl...hmm, jak dla mnie ¿ó³ty, na sloncu ze zlotymi refleksami. ogolnie wygladalo to niezwykle sztucznie. poczekalam wiec nastepny miesiac i szykuje sie do samodzielnej koloryzacji, a dokladniej powrotu do brazu. i tu moje pytanie, jakiej farby uzyc? chodzi mi o firme, bo na KWC czytam tak odmienne opinie,ze nie potrafie sama zdecydowac jesli chodzi o kolor, to cos w stylu zlocistego brazu by mnie interesowalo, nie za ciemne. pytanie, czy wyjdzie mi na tym co mam teraz na glowie? ;( z gory dziekuje za odpowied¼

w zalaczeniu:
1) i 2) kolor naturalny
3) i 4) kolor po uzyciu rozjasniacza (tuz po)
5) kolor po uzyciu rozjasniacza (teraz, mniej wiecej po 5 tygodniach)
Fragolka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-30, 21:59   #2601
Madziaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Rok temu rozja¶ni³am moje w³osy(jestem szatynk±) i mam jasny blond,miejscami troche ¿ó³ty. Teraz mam ok.8 cm odrosty, nie mam ochoty dalej czekaæ i czy jak zafarbujê teraz w³osy szamponetk± w zbli¿onym kolorze do moich naturalnych, to gdy mi siê ju¿ ona zmyje to bêdê mieæ swój kolor w³osów czy wróci ten blond z odrostami ?Czy po u¿yciu szamponetki bêdê miec zbli¿ony kolor do naturalnego ? Proszê o poradê bo ju¿ naprawdê nie wiem co robiæ.Fryzjer odpada.
Madziaja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-01, 10:12   #2602
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 439
Wink Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Madziaja Poka¿ wiadomo¶æ
Rok temu rozja¶ni³am moje w³osy(jestem szatynk±) i mam jasny blond,miejscami troche ¿ó³ty. Teraz mam ok.8 cm odrosty, nie mam ochoty dalej czekaæ i czy jak zafarbujê teraz w³osy szamponetk± w zbli¿onym kolorze do moich naturalnych, to gdy mi siê ju¿ ona zmyje to bêdê mieæ swój kolor w³osów czy wróci ten blond z odrostami ?Czy po u¿yciu szamponetki bêdê miec zbli¿ony kolor do naturalnego ? Proszê o poradê bo ju¿ naprawdê nie wiem co robiæ.Fryzjer odpada.
Jesli ci sie szamponetka zmyje to blond nadal pozostanie... Zrob moze lepiej szamponem do 24 myc lub farba, efekt bedzie trwalszy...
karojen24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-06, 07:28   #2603
Lulu16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¶wietokrzyskie
Wiadomo¶ci: 72
jaki szampon koloryzuj±cy ?

Witam.
Jak dot±d nie chcialam zmieniac koloru swoich w³osów (br±zowe) ale z przyjsciem wakacji chcialam cos zmienic i pomyslalam o szamponie koloryzuj±cym. Wczoraj kupi³am szampon Palette z³oty blond ale gdy zaczelam, juz po zakupie, czytac fora to sie przerazi³am opiniami. Sama juz nie wiem czy lepiej go wywalic czy ryzykowac co wyjdzie chcialam poprostu zeby zmy³ sie tak wlasnie jak pisze na opakowaniu po 24 umyciach.
Czy ktoras z was majac takie wlosy malowala na jakis blond? Co wysz³o ?
Prosze o pomoc.
Lulu16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-06, 08:18   #2604
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 526
Dot.: jaki szampon koloryzuj±cy ?

blond w ¿yciu nie wyjdzie na ciemnych w³osach co najwy¿ej rudo-czerwony i bêdzie tragedia przed farbowaniem ciemnych w³osów na jasny powinno siê zrobiæ dekoloryzacjê u fryzjera, ale to czasem trzeba chodziæ kilka razy, ¿eby zej¶æ z ciemnego kolorku, no i grozi to zniszczeniem w³osów, choæ jak czytam-nie ka¿demu dekoloryzacja zniszczy³a
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-06, 08:25   #2605
bytheway
Rozeznanie
 
Avatar bytheway
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 703
Dot.: jaki szampon koloryzuj±cy ?

o Ty ¶ci±garo!

btw. ja w wakacje mam ci±gle pomalowane w³osy szamponetkami, dlatego ¿e lubiê sobie zmieniaæ kolory. Je¶li jaki¶ kolor nie chce siê do koñca zmyæ np czerwony, to zamalowywyje je ciemnym br±zem. ^^
__________________
~ League of Legends Summoner

~~ fit and health victim



Je¶li chcesz zmieniæ ¶wiat, najpierw spójrz w lustro.
bytheway jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-06, 08:39   #2606
Lulu16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¶wietokrzyskie
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: jaki szampon koloryzuj±cy ?

no tak ale nie wyjdzie chodz troche jasniejszy ? myslalam ze poprostu wyjdzie mi jakis ciemny blond

przez chwile pomyslalam ze jakos nieswiadomie odpowiedz napisalam haha
Lulu16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-06, 08:42   #2607
bytheway
Rozeznanie
 
Avatar bytheway
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 703
Dot.: jaki szampon koloryzuj±cy ?

te szampony koloryzuj±ce s± trochê zdradliwe, bo niestety raczej nie wychodzi ja¶niejszy na ciemniejszych.

A ja my¶la³am, ¿e to mój post
__________________
~ League of Legends Summoner

~~ fit and health victim



Je¶li chcesz zmieniæ ¶wiat, najpierw spójrz w lustro.
bytheway jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-06, 08:45   #2608
Lulu16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¶wietokrzyskie
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: jaki szampon koloryzuj±cy ?

ehh no wlasnie szkoda ze juz to kupi³am
ej a mam jeszcze takie pytanie ...
moze zrobic sobie próbê na pasemku w³osów ?
czy cos sie stanie z reszta wymiesznej tej substancji np. ze zaschnie
Lulu16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-06, 08:58   #2609
bytheway
Rozeznanie
 
Avatar bytheway
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 703
Dot.: jaki szampon koloryzuj±cy ?

no oczywi¶cie zale¿y na ile czasu chcesz ja tak zostawiæ. Po jakim¶ czasie na pewno zaschnie. Ale my¶lê ¿e mo¿esz ja czym¶ spi±æ np spinaczem czy jak s± takie plastikowe spinki do p³atków i siê nie powinno nic staæ.
__________________
~ League of Legends Summoner

~~ fit and health victim



Je¶li chcesz zmieniæ ¶wiat, najpierw spójrz w lustro.
bytheway jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-06, 09:06   #2610
Lulu16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¶wietokrzyskie
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: jaki szampon koloryzuj±cy ?

hmm poprostu zrobie pasemko zobacze jak wyglada i jak mi sie spodoba to dawaj ca³e wloski :P a jak nie to wyrzucam bo sie raczej u mnie w domu nikomu nie przyda. eh troche sie boje ca³ego efektu
Lulu16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.