Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 16:51   #4321
ewzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dziewczyny, a co sadzicie o toniku z kwasami aha bha z Biochemii Urody? Wlaśnie dziś go zamówiłam i mam nadzieje, ze sobie krzywdy nim nie zrobie i pozbede sie zaskornikow oraz przebarwień, ktore sa moim koszmarem i co zapewnia producent toniku... Chcialabym was jeszcze prosic o rade odnośnie kremow z dobrym dosc wysokim filtrem, ktore sie nie swieca i nie zapychaja i oczywiscie sa niedrogie, macie jakies pomysly?

Edytowane przez ewzz
Czas edycji: 2010-02-07 o 16:52
ewzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 17:20   #4322
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez ewzz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sadzicie o toniku z kwasami aha bha z Biochemii Urody? Wlaśnie dziś go zamówiłam i mam nadzieje, ze sobie krzywdy nim nie zrobie i pozbede sie zaskornikow oraz przebarwień, ktore sa moim koszmarem i co zapewnia producent toniku... Chcialabym was jeszcze prosic o rade odnośnie kremow z dobrym dosc wysokim filtrem, ktore sie nie swieca i nie zapychaja i oczywiscie sa niedrogie, macie jakies pomysly?
Mozesz wrzucic linka do tego toniku ?
Zaskorniki to takze moj odwieczny koszmar
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:35   #4323
ewzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikaha-bha.html
Prosze bardzo
ewzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:41   #4324
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Wyglada ciekawie i ma dobre opinie...pewnie bym kupila gdyby nie to ze nie lubie zamawiac przez neta
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:49   #4325
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Merkurana Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,

właśnie postanowiłam podjąć poważną walkę z wyciskaniem. Skłonił mnie do tego wygląd mojej skóry - dokładnie, nierówności i wgłębienia powstałe po wyciskaniu. Nie chcę mieć brzydkiej cery, gdy już skończę z trądzikiem. Ogólnie moja cera nie jest zła, ale widzę potrzebę wyciskania... Po prostu coś mnie nosi, kiedy widzę zatkane pory. Maseczka aspirynowa, płatki na wągry z Nivei, glinka, micel z Biodermy, drożdże, to wszystko troszkę pomaga, ale nie eliminuje problemu.

I niestety zauważyłam u siebie, że jeśli wyrośnie mi taka ropna gula, to bierze się ona z większej grupy zapchanych porów i nie zniknie do czasu, aż ich nie wycisnę. To jednak prowadzi do czegoś w rodzaju otwartych ran. Tak więc mam okresy całkiem przywoitej cery, a potem się rzucę na lusterko powiększające i ostre światło, i nagle w tej dobrej cerze doszukuję się miliona zapchanych porów, i kończę z jumanji na twarzy.

Zastanawiam się, czy to można wyleczyć terapią u psychologa. Ale chyba nie, bo u mnie to nie ma podłoża psychicznego, nie jest związane z żadnym ukrytym czynnikiem wewnętrznym. Może hipnoza by zadziałała ?
Podkreślone-mam to samo. Zwykle jakieś gule tudzież krostki wyskakują mi z zaskórników. Jako-tako pryszcze ''same z siebie'' zniknęły. Sądzę, ze to zasługa brevoxylu i zmiany pielęgnacji twarzy.

I dziewczyny mam pytanie czy Acne-derm działa na zaskórniki czy tylko na przebarwienia?
I jak długo można używać brevoxylu? Bo już rok używam i kończy mi się tubka i nie wiem sama czy kupić jeszcze raz brevoxyl czy zmienić na inny specyfik np. Acne-derm.
ehm..
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:08   #4326
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Mimo opinii innych dziewczyn ktore mowia ze Acne Derm dziala raczej na przebarwienia, ja stwierdzam ze nie a swiadczy o tym to ze jak juz chyba pisalam wczesniej-po wyciskaniu syfow i zastosowaniu na noc AD, rano zauwazylam ze wszustkie syfki oprocz 2 zostaly calkowicie zasuszone i prawie zniknely. Przebarwienia tez bledly, ale pare dni temu bardzo sie przesuszylam i musialam przerwac na pare dni kuracje. Nawilzalam sie ciagle i dzisiaj wieczorem znowu nakladam Acne
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:11   #4327
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Mimo opinii innych dziewczyn ktore mowia ze Acne Derm dziala raczej na przebarwienia, ja stwierdzam ze nie a swiadczy o tym to ze jak juz chyba pisalam wczesniej-po wyciskaniu syfow i zastosowaniu na noc AD, rano zauwazylam ze wszustkie syfki oprocz 2 zostaly calkowicie zasuszone i prawie zniknely. Przebarwienia tez bledly, ale pare dni temu bardzo sie przesuszylam i musialam przerwac na pare dni kuracje. Nawilzalam sie ciagle i dzisiaj wieczorem znowu nakladam Acne
A AD można stosować na otwarte ranki w postaci wyciśniętego pryszcza? Nic się nie stanie? Nie zapchał Cię za bardzo?
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 19:31   #4328
ewzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Wyglada ciekawie i ma dobre opinie...pewnie bym kupila gdyby nie to ze nie lubie zamawiac przez neta
Ja też nie lubie przez neta zamawiac, ale tonik ponoc rewelacja...
Jak zaczne używać, napisze czy cos mi dalo i moze się skusisz
ewzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:38   #4329
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

No tak naprawde to sie balam bo to w koncu kwas a tu otwarta ranka...ale co tam sprobowalam No i mnie nie zapchalo ani nic wrecz jak mowilam pomoglo. Ale duzo osob przestrzega przed stosowanie go na wycisniete syfki wiec nie wiem, zeby potem nie bylo na mnie

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ewzz Pokaż wiadomość
Ja też nie lubie przez neta zamawiac, ale tonik ponoc rewelacja...
Jak zaczne używać, napisze czy cos mi dalo i moze się skusisz
Dobrze zatem czekam na dobre wiesci
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 23:19   #4330
Merkurana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 79
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A ja uwielbiam zamawiać przez neta i jeśli tylko cokolwiek się da, i nie jest to związane z przesadnymi kosztami, to tak robię. Jeszcze nigdy się na tej metodzie nie zawiodłam, zawsze używając poczty, i na pewno przyjdzie ten dzień, że się zawiodę, ale to będzie logiczny i naturalny wyjątek, i tylko mnie skłoni to dalszego popierania tej metody, bo będzie zgodny z prawdopodobieństwem.

A to link do jednego z tutoriali na youtube dotyczących ogólnie wyciskania. Może już był, nie przeglądałam całego wątku, ale jeśli nie, to warto w ogóle zobaczyć videa tej osoby. Mnie te o wyciskaniu utrzymują w postanowieniu i czasami są źródłem nowych informacji, jak np. tego, że tzw. zaskórniki z białymi końcówkami to nie prawdziwe zaskórniki, tylko zatkane pory bez bakterii trądziku w środku. To mnie skłania, żeby je zostawić w spokoju.

http://www.youtube.com/watch?v=54lTzRkATIk

Wolę Skinoren niż Acne Derm, licząc wagowo nie wychodzi bardzo drożej, a nie ma tej białej bazy. Nie wiem, co to jest, ale wiem, że zostawia niemiłą mi warstwę prowadzącą do zapychania porów. Oba mają kwas bodajże azelainowy, który działa na zaskórniki, ale mi się one właśnie wydają bardziej na blizny i przebarwienia.

Ewzz, mogłabyś zdawać nam raporty w określonych odstępach czasu co do tego toniku ? Tak np. co 2 tygodnie? Chodzi o to, że często coś jest super na początku, a po miesiącu wyskakuje reakcja, i jest gorzej niż było. Często za kolejny miesiąc znika z powrotem i jest super już stale, więc myślę, że wszystkim by to się przydało, a Ciebie zmobilizowało do niepoddawania się i nie zarzucania używania tego toniku nawet jeśli pozornie nie będzie Ci służył - to może być tylko czasowa reakcja *.*

Edytowane przez Merkurana
Czas edycji: 2010-02-07 o 23:29
Merkurana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 05:48   #4331
ewzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Nie strasz Merkurana, w tym toniku ostatnia nadzieja.... heheheh... obiecuje, ze bede zdawac raport ze skuecznosci toniku. TYLKO TERAZ PROSZE POLECCIE MI JAKIES FILTRY DO TWRZY CO NIE ZAPYCHAJA POROW!!! Bo ja zupelnie nie mam o tym pojecia, najlepiej zeby byly niedrogie
ewzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 09:34   #4332
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez ewzz Pokaż wiadomość
Nie strasz Merkurana, w tym toniku ostatnia nadzieja.... heheheh... obiecuje, ze bede zdawac raport ze skuecznosci toniku. TYLKO TERAZ PROSZE POLECCIE MI JAKIES FILTRY DO TWRZY CO NIE ZAPYCHAJA POROW!!! Bo ja zupelnie nie mam o tym pojecia, najlepiej zeby byly niedrogie
Tu nikt ci nie pomoże. Sama musisz wyczuć swoją cerę, obserwować, co ją zapycha, a co nie. Każda twarz jest inna...
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 10:21   #4333
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

na co dzień staram się nie używać pudru, i cera jakoś się polepszyła nie wyciskam od kilku dni, nawet nie ruszyłam tego paskudztwa na brodzie i... zniknęło
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 10:50   #4334
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Merkurana Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam zamawiać przez neta i jeśli tylko cokolwiek się da, i nie jest to związane z przesadnymi kosztami, to tak robię. Jeszcze nigdy się na tej metodzie nie zawiodłam, zawsze używając poczty, i na pewno przyjdzie ten dzień, że się zawiodę, ale to będzie logiczny i naturalny wyjątek, i tylko mnie skłoni to dalszego popierania tej metody, bo będzie zgodny z prawdopodobieństwem.

A to link do jednego z tutoriali na youtube dotyczących ogólnie wyciskania. Może już był, nie przeglądałam całego wątku, ale jeśli nie, to warto w ogóle zobaczyć videa tej osoby. Mnie te o wyciskaniu utrzymują w postanowieniu i czasami są źródłem nowych informacji, jak np. tego, że tzw. zaskórniki z białymi końcówkami to nie prawdziwe zaskórniki, tylko zatkane pory bez bakterii trądziku w środku. To mnie skłania, żeby je zostawić w spokoju.

http://www.youtube.com/watch?v=54lTzRkATIk

Wolę Skinoren niż Acne Derm, licząc wagowo nie wychodzi bardzo drożej, a nie ma tej białej bazy. Nie wiem, co to jest, ale wiem, że zostawia niemiłą mi warstwę prowadzącą do zapychania porów. Oba mają kwas bodajże azelainowy, który działa na zaskórniki, ale mi się one właśnie wydają bardziej na blizny i przebarwienia.

Ewzz, mogłabyś zdawać nam raporty w określonych odstępach czasu co do tego toniku ? Tak np. co 2 tygodnie? Chodzi o to, że często coś jest super na początku, a po miesiącu wyskakuje reakcja, i jest gorzej niż było. Często za kolejny miesiąc znika z powrotem i jest super już stale, więc myślę, że wszystkim by to się przydało, a Ciebie zmobilizowało do niepoddawania się i nie zarzucania używania tego toniku nawet jeśli pozornie nie będzie Ci służył - to może być tylko czasowa reakcja *.*
Ja również zamówiłam ten tonik i powinien przyjść jakoś pod koniec tygondia, bede zdawać relacje co i jak ;p + kupiłam jeszcze serum na blizny
opelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 10:54   #4335
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Mi tez sie polepsza, co prawda wczoraj dopadlam jednego zaskornika przy lewym uchu i troche zaczerwienione teraz mam + strupek, ale ogolny bilans wychodzi na +

O wiele mniej wagrow na brodzie, 0 na czole, cera odpowiednio nawilzona, nie przesuszona od tonikow i wszystkich masci a jednoczesnie nie swiece sie tak strasznie wiec moze cos sie zaczyna zmieniac. Jeszcze tylko uporam sie z wagrami na nosie, ktorm mam rozsiane na calej jego powierzchni, jeden obok drugiego i zaczne walczyc z przebarwieniami
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg

Edytowane przez Funiak
Czas edycji: 2010-02-08 o 10:56
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 11:36   #4336
ewzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez opelka Pokaż wiadomość
Ja również zamówiłam ten tonik i powinien przyjść jakoś pod koniec tygondia, bede zdawać relacje co i jak ;p + kupiłam jeszcze serum na blizny
a jak u Ciebie z tym zamawianiem bylo?
Ja zrobilam przelew wczoraj, ale jak narazie nie informuja mnie kiedy przyjdzie, tlko maila z potwierdzeniem zamowienia dostalam, ale z potwierdzeniem wpalty nic mi nie przyszlo. Boje sie ze moze cos zle zrobilam.
ewzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 11:37   #4337
Merkurana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 79
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
O wiele mniej wagrow na brodzie, 0 na czole, cera odpowiednio nawilzona, nie przesuszona od tonikow i wszystkich masci a jednoczesnie nie swiece sie tak strasznie wiec moze cos sie zaczyna zmieniac. Jeszcze tylko uporam sie z wagrami na nosie, ktorm mam rozsiane na calej jego powierzchni, jeden obok drugiego i zaczne walczyc z przebarwieniami
Mam bardzo podobnie. Myślałam, że jeśli nie będę ich ruszać, to one będą tam tkwić i mnie denerwować, a one powolutku, ale znikają. Mam za to wulkan na brodzie, nie wygląda to ciekawie, bo jest spuchnięty i pełen ropy, ale nie wyciskam go na razie. Jestem z siebie dumna, normalnie jak tylko cokolwiek czułam, nawet malutkiego, to natychmiast leciałam po lusterko, a teraz wiem, że on tam jest i wcale mnie to nie rusza.

Chciałabym kiedyś znaleźć nawilżacz, który by nie zapychał. Przetestowałam już parę wizażowych hitów, które miały nawilżać i raczej nie zapychać - oliwkę Hipp, Sudocrem... Teraz mam Humektan, który podobno nikogo nie zapycha... Mnie niestety tak. Ale jak na razie on jest najlepszy i obawiam się, że zapycha, bo mam rozszerzone pory przez wyciskanie.

Testuję też domowy tonik ze składników działających podobnie jak kwasy. Ale o tym na razie 'ciii', bo za wcześnie, żeby się zachwycać. Podziała czy nie, opiszę, bo moja siostra też używa, może chociaż u jednej zda egzamin.
Merkurana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 11:54   #4338
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez ewzz Pokaż wiadomość
a jak u Ciebie z tym zamawianiem bylo?
Ja zrobilam przelew wczoraj, ale jak narazie nie informuja mnie kiedy przyjdzie, tlko maila z potwierdzeniem zamowienia dostalam, ale z potwierdzeniem wpalty nic mi nie przyszlo. Boje sie ze moze cos zle zrobilam.
Ja zapłaciłam w piątek po południu i jak na razie też żadnego maila nie dostalam z potwierdzeniem zapłaty czy czegoś takiego. Wydaje mi się, że wszystko dobrze zrobiłam, no nic zobaczymy.
opelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 12:35   #4339
ewzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A to dziady powolne... Może maila do nich napisze i spytam co z tym zamowieniem.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Dlatego nie lubie z neta zamawiac...
ewzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 12:47   #4340
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

taaa przebarwienia :/ muszę skinorenu nałożyć, póki w domu siedzę... ale nie jest już źle
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 13:18   #4341
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez ewzz Pokaż wiadomość
A to dziady powolne... Może maila do nich napisze i spytam co z tym zamowieniem.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Dlatego nie lubie z neta zamawiac...
Ale podobno u nich to normalne, że trochę to wszystko schodzi ; )
opelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 13:41   #4342
ewzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no nic zobaczymy... Opelka, a masz moze pomysl na filtry jakich bedziesz uzywac podczas kuracji tonikiem?
ewzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 16:36   #4343
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez ewzz Pokaż wiadomość
no nic zobaczymy... Opelka, a masz moze pomysl na filtry jakich bedziesz uzywac podczas kuracji tonikiem?
Szczerze to mam nie lada problem, kupilam babydream, ale on sie nie nadaje podobno pod podkład z mika tlenkiem cynku i czyms tam jeszcze. ja uzywam revlona colorstay a pod ten podklad mozna tylko podobno avene, ktora cos niecos kosztuje ;/ i nie wiem co zrobic
opelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 16:46   #4344
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

walczę ze sobą!wyskoczyły mi jakieś nowe 2 dziadostwa : ( nie chcę ich!ale wiem że jak wycisnę to się rozniesie.trzymajta kciuki by nic mnie nie podkusiło!;D
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 17:17   #4345
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A ja powyciskalam sie znowu... Ale nalozylam peeling z ziaji i normalnie przezywam szok!NIc czerwonego nie ma, tylko lekko rozowe i ciagle jasnieje..jestem happy
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 17:26   #4346
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
A ja powyciskalam sie znowu... Ale nalozylam peeling z ziaji i normalnie przezywam szok!NIc czerwonego nie ma, tylko lekko rozowe i ciagle jasnieje..jestem happy
ten calma hlc? Wow ja wróciłam ze szkoły z koszmarnymi czerwonymi pryszczami. Nałożyłam maseczkę gruszkową z daxa i moja cera promienieje a pryszcze są bledsze. ;]
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 18:24   #4347
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

a ja się pięknie trzymam ;] I nie wyciskam ;] Właśnie stwierdziłam, jak to fajnie wrócić do domu zmęczona , umyć buzię,nałożyć kremik i nie męczyć jej wyciskaniem,czy chociaż ubolewaniem nad tym " jak ja cholera jasna wyglądam,kiedy mi się to zagoi " , tylko czuć się tak "świeżo"
Dziewczyny,trzymam za Was kciuki naprawdę bardzo mocno,wierzę,że i Wam uda się zwalczyć ten nałóg. Ja narazie pracuję nad sobą i bardzo się staram. Pozytywnie to na mnie wpływa. Powodzenia
__________________

And if You die
I wanna die with You



madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 22:23   #4348
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
ten calma hlc? Wow ja wróciłam ze szkoły z koszmarnymi czerwonymi pryszczami. Nałożyłam maseczkę gruszkową z daxa i moja cera promienieje a pryszcze są bledsze. ;]
Niee ten z Nuno Nolley sluzy Ci ta maseczka? Bo wiele razy chcialam ja kupic ale jakos nie bylam pewna co do niej
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 22:58   #4349
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja sie dzisiaj wyladowalam na TZ przyuwazylam u niego 3 mega wagry na czole i dalam upust swoim emocjom a potem sie zdolowalam bo minelo 30min i nie mial ZADNYCH sladow potem.. ja rozumiem ze moze meska cera jest inna ale bez przesady.. ja tez taka chce
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 08:35   #4350
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no i koniec...: mur: poległam, bo wyskoczyła mi na linii brody taka gula, i musiałam ją wycisnąć:pala :
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.